Event list
302 Events
Lövészet
10 m Air rifle
Women
Women
Czech Republic
Oroszország
Horvátország
Súlyemelés
Weightlifting
48 kg
Women
48 kg
Women
China
Turkey
Taiwan (Rep. of China)
Lövészet
10 m Air pistol
Men
Men
China
South Korea
USA
Kerékpár
Road Race
Men
Men
Spanyolország
Olaszország
Svájc
Vivás
Individual Sabre
Women
Women
USA
USA
USA
Dzsúdó
Extra-lightweight
60 kg
Men
60 kg
Men
South Korea
Ausztria
Üzbegisztán
Netherlands
Dzsúdó
Extra-lightweight
48 kg
Women
48 kg
Women
Románia
Kuba
Argentína
Japan
Lövészet
10 m Air pistol
Women
Women
China
Oroszország
Georgia
Úszás
400 m Individual Medley
Men
Men
USA
Magyarország
USA
Úszás
400 m Freestyle
Men
Men
South Korea
China
USA
Úszás
400 m Individual Medley
Women
Women
Ausztrália
Zimbabwe
USA
Úszás
4 * 100 m Freestyle Relay
Women
Women
Netherlands
USA
Ausztrália
Buvárkodás
3 m Synchronized Springboard
Women
Women
China
Oroszország
Németország
Kerékpár
Road Race
Women
Women
United Kingdom
Svédország
Olaszország
Vivás
Individual Épee
Men
Men
Olaszország
Franciaország
Spanyolország
Lövészet
Trap
Men
Men
Czech Republic
Olaszország
Oroszország
Súlyemelés
Weightlifting
53 kg
Women
53 kg
Women
Thaiföld
South Korea
Fehéroroszország
Íjászat
Team
Women
Women
South Korea
China
Franciaország
Dzsúdó
Half-lightweight
52 kg
Women
52 kg
Women
China
North Korea
Algéria
Japan
Dzsúdó
Half-lightweight
66 kg
Men
66 kg
Men
Japan
Franciaország
Kuba
North Korea
Súlyemelés
Weightlifting
56 kg
Men
56 kg
Men
China
Vietnám
Indonesia
Lovaglás
Individual Eventing
Németország
USA
United Kingdom
Lovaglás
Team Eventing
Németország
Ausztrália
United Kingdom
Lövészet
10 m Air rifle
Men
Men
India
China
Finland
Tollaslabda
Doubles
Women
Women
China
South Korea
China
Úszás
100 m Pillangó
Women
Women
Ausztrália
USA
Ausztrália
Úszás
100 m Gyorsúszás
Men
Men
Japan
Norvégia
Franciaország
Úszás
400 m Freestyle
Women
Women
United Kingdom
USA
United Kingdom
Úszás
4 * 100 m Freestyle Relay
Men
Men
USA
Franciaország
Ausztrália
Buvárkodás
10 m Synchronized Platform
Men
Men
China
Németország
Oroszország
Vivás
Individual Foil
Women
Women
Olaszország
South Korea
Olaszország
Lövészet
Trap
Women
Women
Finland
Szlovákia
USA
Súlyemelés
Weightlifting
58 kg
Women
58 kg
Women
China
Oroszország
North Korea
Íjászat
Team
Men
Men
South Korea
Olaszország
China
Dzsúdó
Lightweight
73 kg
Men
73 kg
Men
Azerbajdzsán
South Korea
Tádzsikisztán
Brazília
Dzsúdó
Lightweight
57 kg
Women
57 kg
Women
Olaszország
Netherlands
Brazília
China
Súlyemelés
Weightlifting
62 kg
Men
62 kg
Men
China
Kolumbia
Indonesia
Lövészet
50 m Pistol
Men
Men
South Korea
China
Oroszország
Torna
Team all-around
Men
Men
China
Japan
USA
Úszás
200 m Vegyes
Men
Men
USA
South Korea
USA
Úszás
100 m Hátúszás
Women
Women
USA
Zimbabwe
USA
Úszás
100 m Hátúszás
Men
Men
USA
USA
Ausztrália
Oroszország
Úszás
100 m Gyorsúszás
Women
Women
Ausztrália
USA
Ausztria
Vivás
Individual Sabre
Men
Men
China
Franciaország
Románia
Buvárkodás
10 m Synchronized Platform
Women
Women
China
Ausztrália
Mexikó
Lövészet
Double trap
Men
Men
USA
Olaszország
China
Súlyemelés
Weightlifting
63 kg
Women
63 kg
Women
North Korea
Kazakhstan
Taiwan (Rep. of China)
Kenu
K-1 Slalom
Men
Men
Németország
Franciaország
Togo
Kenu
C-1 Slalom
Men
Men
Szlovákia
United Kingdom
Ausztrália
Birkózás
Greco-Roman
-55 kg
Men
-55 kg
Men
Oroszország
Azerbajdzsán
Örményország
South Korea
Birkózás
Greco-Roman
55-60 kg
Men
55-60 kg
Men
Oroszország
Azerbajdzsán
Kazakhstan
Kirgizisztán
Dzsúdó
Half-middleweight
81 kg
Men
81 kg
Men
Németország
South Korea
Brazília
Ukrajna
Dzsúdó
Half-middleweight
63 kg
Women
63 kg
Women
Japan
Franciaország
Netherlands
North Korea
Súlyemelés
Weightlifting
69 kg
Men
69 kg
Men
China
Franciaország
Örményország
Tollaslabda
Singles
Women
Women
China
China
Indonesia
Torna
Team all-around
Women
Women
China
USA
Románia
Úszás
200 m Vegyes
Women
Women
Olaszország
Szlovénia
China
Úszás
200 m Pillangó
Men
Men
USA
Magyarország
Japan
Úszás
200 m Individual Medley
Women
Women
Ausztrália
Zimbabwe
USA
Úszás
4 * 200 m Freestyle Relay
Men
Men
USA
Oroszország
Ausztrália
Kerékpár
Individual Time Trial
Women
Women
USA
United Kingdom
Svájc
Vivás
Individual Foil
Men
Men
Németország
Japan
Olaszország
Kerékpár
Individual Time Trial
Men
Men
Svájc
Svédország
USA
Buvárkodás
3 m Synchronized Springboard
Men
Men
China
Oroszország
Ukrajna
Lövészet
25 m Pistol
Women
Women
China
Mongólia
Németország
Súlyemelés
Weightlifting
69 kg
Women
69 kg
Women
China
Oroszország
Ukrajna
Tenisz
Doubles
Men
Men
Svájc
Svédország
USA
Birkózás
Greco-Roman
60-66 kg
Men
60-66 kg
Men
Franciaország
Kirgizisztán
Ukrajna
Fehéroroszország
Birkózás
Greco-Roman
66-74 kg
Men
66-74 kg
Men
Georgia
China
Bulgária
Franciaország
Vivás
Individual Épee
Women
Women
Németország
Románia
Magyarország
Dzsúdó
Middleweight
90 kg
Men
90 kg
Men
Georgia
Algéria
Svájc
Egyiptom
Dzsúdó
Middleweight
70 kg
Women
70 kg
Women
Japan
Kuba
Netherlands
USA
Súlyemelés
Weightlifting
77 kg
Men
77 kg
Men
South Korea
China
Örményország
Lovaglás
Team Dressage
Németország
Netherlands
Dánia
Vivás
Team Sabre
Women
Women
Ukrajna
China
USA
Tollaslabda
Singles
Men
Men
China
Malajzia
China
Tollaslabda
Doubles
Men
Men
Indonesia
China
South Korea
Tollaslabda
Mixed Doubles
South Korea
Indonesia
China
Úszás
200 m Gyorsúszás
Men
Men
Japan
Ausztrália
Franciaország
Úszás
200 m Pillangó
Women
Women
China
China
Ausztrália
Úszás
100 m Vegyes
Men
Men
Franciaország
Ausztrália
USA
Brazília
Torna
Individual all-around
Men
Men
China
Japan
Franciaország
Úszás
4 * 200 m Freestyle Relay
Women
Women
Ausztrália
China
USA
Lövészet
50 m Rifle 3 Positions
Women
Women
China
Czech Republic
Kuba
Lövészet
Skeet
Women
Women
Olaszország
USA
Németország
Tenisz
Singles
Men
Men
Spanyolország
Chile
Szerbia
Tenisz
Doubles
Women
Women
USA
Spanyolország
China
Tenisz
Singles
Women
Women
Oroszország
Oroszország
Oroszország
Íjászat
Individual
Women
Women
China
South Korea
South Korea
Birkózás
Greco-Roman
74-84 kg
Men
74-84 kg
Men
Olaszország
Magyarország
Turkey
Birkózás
Greco-Roman
84-96 kg
Men
84-96 kg
Men
Oroszország
Németország
USA
Kazakhstan
Dzsúdó
Half-heavyweight
100 kg
Men
100 kg
Men
Mongólia
Kazakhstan
Netherlands
Azerbajdzsán
Dzsúdó
Half-heavyweight
78 kg
Women
78 kg
Women
China
Kuba
South Korea
Franciaország
Birkózás
Greco-Roman
96-120 kg
Men
96-120 kg
Men
Kuba
Oroszország
Örményország
Litvánia
Asztali tenisz
Team
Women
Women
China
Szingapúr
South Korea
Úszás
200 m Gyorsúszás
Women
Women
USA
Ausztrália
Norvégia
Úszás
200 m Hátúszás
Men
Men
USA
USA
Oroszország
Úszás
200 m Individual Medley
Men
Men
USA
Magyarország
USA
Vivás
Team Épee
Men
Men
Franciaország
Lengyelország
Olaszország
Úszás
100 m Vegyes
Women
Women
Németország
Ausztrália
USA
Torna
Individual all-around
Women
Women
USA
USA
China
Lövészet
50 m Rifle Prone
Men
Men
Ukrajna
USA
Ausztrália
Asztali tenisz
Team
Men
Men
China
Németország
South Korea
Súlyemelés
Weightlifting
75 kg
Women
75 kg
Women
China
Kazakhstan
Oroszország
Íjászat
Individual
Men
Men
Ukrajna
South Korea
Oroszország
Kenu
C-2 Slalom
Men
Men
Szlovákia
Czech Republic
Oroszország
Kenu
K-1 Slalom
Women
Women
Szlovákia
Ausztrália
Ausztria
Labdarúgás
Football
Women
Women
USA
Brazília
Németország
Dzsúdó
Heavyweight
+100 kg
Men
+100 kg
Men
Japan
Üzbegisztán
Kuba
Franciaország
Dzsúdó
Heavyweight
+78 kg
Women
+78 kg
Women
China
Japan
Szlovénia
Kuba
Kerékpár
Team Sprint
Men
Men
United Kingdom
Franciaország
Németország
Track & Field
Heptathlon
Women
Women
Ukrajna
USA
Oroszország
Súlyemelés
Weightlifting
85 kg
Men
85 kg
Men
China
Fehéroroszország
Örményország
Track & Field
Shot Put
Men
Men
Lengyelország
USA
Fehéroroszország
Track & Field
10000 m
Women
Women
Ethiopia
Turkey
USA
Track & Field
20 km Gyors Séta
Men
Men
Oroszország
Ecuador
Ausztrália
Vivás
Team Foil
Women
Women
Oroszország
USA
Olaszország
Úszás
200 m Hátúszás
Women
Women
Zimbabwe
USA
Japan
Úszás
100 m Pillangó
Men
Men
USA
Szerbia
Ausztrália
Úszás
800 m Freestyle
Women
Women
United Kingdom
Olaszország
Dánia
Úszás
50 m Freestyle
Men
Men
Brazília
Franciaország
Franciaország
Lövészet
25 m Rapid Fire Pistol
Men
Men
Ukrajna
Németország
Németország
Lövészet
Skeet
Men
Men
USA
Norvégia
Franciaország
Evezés
Single Sculls (1x)
Women
Women
Bulgária
USA
Fehéroroszország
Evezés
Single Sculls (1x)
Men
Men
Norvégia
Czech Republic
Új-Zéland
Evezés
Pair
Women
Women
Románia
China
Fehéroroszország
Evezés
Pair
Men
Men
Ausztrália
Kanada
Új-Zéland
Evezés
Double Sculls (2x)
Women
Women
Új-Zéland
Németország
United Kingdom
Birkózás
Freestyle
-48 kg
Women
-48 kg
Women
Kanada
Japan
Azerbajdzsán
Ukrajna
Evezés
Double Sculls (2x)
Men
Men
Ausztrália
Estonia
United Kingdom
Evezés
Coxed four(4+)
Men
Men
United Kingdom
Ausztrália
Franciaország
Kerékpár
Points race
Men
Men
Spanyolország
Németország
United Kingdom
Birkózás
Freestyle
48-55 kg
Women
48-55 kg
Women
Japan
China
Kanada
Kolumbia
Labdarúgás
Football
Men
Men
Argentína
Nigéria
Brazília
Kerékpár
4000 m Individual Pursuit
Men
Men
United Kingdom
Új-Zéland
United Kingdom
Súlyemelés
Weightlifting
+75 kg
Women
+75 kg
Women
South Korea
Ukrajna
Kazakhstan
Lovaglás
Individual Dressage
Netherlands
Németország
Németország
Kerékpár
Keirin
Men
Men
United Kingdom
United Kingdom
Japan
Track & Field
Shot Put
Women
Women
Új-Zéland
Fehéroroszország
Fehéroroszország
Track & Field
100 m
Men
Men
Jamaica
Trinidad és Tobago
USA
Track & Field
Marathon
Women
Women
Románia
Kenya
China
Strandröplabda
Beach Volleyball
Women
Women
USA
China
China
Vivás
Team Sabre
Men
Men
Franciaország
USA
Olaszország
Úszás
50 m Freestyle
Women
Women
Németország
USA
Ausztrália
Úszás
1500 m Freestyle
Men
Men
Tunézia
Ausztrália
Kanada
Úszás
4 * 100 m Medley Relay
Men
Men
USA
Ausztrália
Japan
Úszás
4 * 100 m Medley Relay
Women
Women
Ausztrália
USA
China
Vízilabda
Water Polo
Women
Women
Netherlands
USA
Ausztrália
Vitorlázás
Keelboat / Yngling
Women
Women
United Kingdom
Netherlands
Görögország
Vitorlázás
One Person Dinghy / Finn
United Kingdom
USA
Franciaország
Lövészet
50 m Rifle 3 Positions
Men
Men
China
Ukrajna
Szlovénia
Evezés
Lightweight Double Sculls (L2x)
Men
Men
United Kingdom
Görögország
Dánia
Evezés
Lightweight Four (L4x)
Men
Men
Dánia
Lengyelország
Kanada
Evezés
Lightweight Double Sculls (L2x)
Women
Women
Netherlands
Finland
Kanada
Súlyemelés
Weightlifting
94 kg
Men
94 kg
Men
Kazakhstan
Lengyelország
Oroszország
Birkózás
Freestyle
55-63 kg
Women
55-63 kg
Women
Japan
Oroszország
USA
Kazakhstan
Birkózás
Freestyle
63-72 kg
Women
63-72 kg
Women
China
Bulgária
Japan
Lengyelország
Evezés
Quadruple Sculls (4x)
Women
Women
China
United Kingdom
Németország
Kerékpár
3000 m Individual Pursuit
Women
Women
United Kingdom
United Kingdom
Ukrajna
Evezés
Quadruple Sculls (4x)
Men
Men
Lengyelország
Olaszország
Franciaország
Evezés
Eight (8+)
Women
Women
USA
Netherlands
Románia
Evezés
Eight (8+)
Men
Men
Kanada
United Kingdom
USA
Torna
Floor
Men
Men
China
Spanyolország
Oroszország
Torna
Floor
Women
Women
Románia
USA
USA
Box
Light welterweight
60-64 kg
60-64 kg
Dominican Republic
Thaiföld
Franciaország
Kuba
Track & Field
Hammer Throw
Men
Men
Szlovénia
Fehéroroszország
Fehéroroszország
Lovaglás
Team Jumping
USA
Kanada
Norvégia
Torna
Pommel Horse
Men
Men
China
Horvátország
United Kingdom
Box
Welterweight
64-69 kg
64-69 kg
Kazakhstan
Kuba
South Korea
China
Torna
Vault
Women
Women
North Korea
Németország
China
Buvárkodás
3 m Springboard
Women
Women
China
Oroszország
China
Box
Heavyweight
81-91 kg
81-91 kg
Oroszország
Olaszország
Kuba
USA
Track & Field
3000 m Steeplechase
Women
Women
Oroszország
Kenya
Oroszország
Track & Field
Triple Jump
Women
Women
Cameroon
Oroszország
Görögország
Track & Field
100 m
Women
Women
Jamaica
Jamaica
Jamaica
Track & Field
10000 m
Men
Men
Ethiopia
Ethiopia
Kenya
Gyeplabda
Field Hockey
Women
Women
Netherlands
China
Argentína
Strandröplabda
Beach Volleyball
Men
Men
USA
Brazília
Brazília
Softball
Softball
Women
Women
Japan
USA
Ausztrália
Triathlon
Triathlon
Women
Women
Ausztrália
Portugália
Ausztrália
Vitorlázás
Two Person Dinghy / 470
Men
Men
Ausztrália
United Kingdom
Franciaország
Vitorlázás
Two Person Dinghy / 470
Women
Women
Ausztrália
Netherlands
Brazília
Vitorlázás
Skiff / 49er
Dánia
Spanyolország
Németország
Súlyemelés
Weightlifting
105 kg
Men
105 kg
Men
Fehéroroszország
Oroszország
Oroszország
Kerékpár
Points race
Women
Women
Netherlands
Kuba
Spanyolország
Torna
Rings
Men
Men
China
China
Ukrajna
Trampolining
Trampoline
Women
Women
China
Kanada
Üzbegisztán
Kerékpár
4000 m Team Pursuit
Men
Men
United Kingdom
Dánia
Új-Zéland
Torna
Uneven Bars
Women
Women
China
USA
China
Track & Field
Discus Throw
Women
Women
USA
Kuba
Ukrajna
Box
Bantamweight
51-54 kg
51-54 kg
Mongólia
Kuba
Moldova
Mauritius
Track & Field
Pole Vault
Women
Women
Oroszország
USA
Oroszország
Torna
Vault
Men
Men
Lengyelország
Franciaország
Oroszország
Box
Featherweight
54-57 kg
54-57 kg
Ukrajna
Franciaország
Turkey
Azerbajdzsán
Track & Field
Long Jump
Men
Men
Panama
South Africa
Kuba
Box
Super heavyweight
+91 kg
+91 kg
Olaszország
China
United Kingdom
Ukrajna
Track & Field
3000 m Steeplechase
Men
Men
Kenya
Franciaország
Kenya
Track & Field
800 m
Women
Women
Kenya
Kenya
Marokkó
Track & Field
400 m Hurdles
Men
Men
USA
USA
USA
Gyeplabda
Field Hockey
Men
Men
Németország
Spanyolország
Ausztrália
Triathlon
Triathlon
Men
Men
Németország
Kanada
Új-Zéland
Röplabda
Volleyball
Women
Women
Brazília
USA
China
Kézilabda
Handball
Women
Women
Norvégia
Oroszország
South Korea
Vitorlázás
One Person Dinghy / Laser
Men
Men
United Kingdom
Szlovénia
Olaszország
Vitorlázás
One Person Dinghy / Laser Radial
Women
Women
USA
Litvánia
China
Kosárlabda
Basketball
Women
Women
USA
Ausztrália
Oroszország
Súlyemelés
Weightlifting
+105 kg
Men
+105 kg
Men
Németország
Oroszország
Lettország
Birkózás
Freestyle
-55 kg
Men
-55 kg
Men
USA
Japan
Bulgária
Oroszország
Kerékpár
Madison
Men
Men
Argentína
Spanyolország
Oroszország
Torna
Parallel Bars
Men
Men
China
South Korea
Üzbegisztán
Trampolining
Trampoline
Men
Men
China
Kanada
China
Birkózás
Freestyle
55-60 kg
Men
55-60 kg
Men
Oroszország
Ukrajna
Iran
Japan
Kerékpár
Individual Sprint
Women
Women
United Kingdom
Ausztrália
China
Kerékpár
Individual Sprint
Men
Men
United Kingdom
United Kingdom
Franciaország
Torna
Balance Beam
Women
Women
USA
USA
China
Box
Light flyweight
-48 kg
-48 kg
China
Mongólia
Ireland
Kuba
Track & Field
High Jump
Men
Men
Oroszország
United Kingdom
Oroszország
Torna
Horizontal Bar
Men
Men
China
USA
Németország
Box
Lightweight
57-60 kg
57-60 kg
Oroszország
Franciaország
Örményország
Kuba
Buvárkodás
3 m Springboard
Men
Men
China
Kanada
China
Track & Field
Discus Throw
Men
Men
Estonia
Lengyelország
Litvánia
Box
Light heavyweight
75-81 kg
75-81 kg
China
Ireland
Kazakhstan
United Kingdom
Track & Field
400 m
Women
Women
United Kingdom
Jamaica
USA
Track & Field
100 m Mellúszás
Women
Women
USA
Ausztrália
Kanada
Track & Field
1500 m
Men
Men
Bahrain
Kenya
Új-Zéland
Nyílt vizes úszás
10 km Nyílt vizi
Women
Women
Oroszország
United Kingdom
United Kingdom
Taekwondo
Flyweight
58 kg
Men
58 kg
Men
Mexikó
Dominican Republic
Taiwan (Rep. of China)
Afganisztán
Taekwondo
Flyweight
49 kg
Women
49 kg
Women
China
Thaiföld
Venezuela
Kuba
Vízilabda
Water Polo
Men
Men
Magyarország
USA
Szerbia
Röplabda
Volleyball
Men
Men
USA
Brazília
Oroszország
Kézilabda
Handball
Men
Men
Franciaország
Iceland
Spanyolország
Vitorlázás
Sailboard / RS:X
Men
Men
Új-Zéland
Franciaország
Israel
Vitorlázás
Sailboard / RS:X
Women
Women
China
Olaszország
United Kingdom
Kosárlabda
Basketball
Men
Men
USA
Spanyolország
Argentína
Szinkronúszás
Duet
Women
Women
Oroszország
Spanyolország
Japan
Birkózás
Freestyle
60-66 kg
Men
60-66 kg
Men
Turkey
Ukrajna
India
Georgia
Birkózás
Freestyle
66-74 kg
Men
66-74 kg
Men
Oroszország
Üzbegisztán
Fehéroroszország
Bulgária
Box
Flyweight
48-51 kg
48-51 kg
Thaiföld
Kuba
Olaszország
Oroszország
Track & Field
Hammer Throw
Women
Women
Fehéroroszország
Kuba
China
Box
Middleweight
69-75 kg
69-75 kg
United Kingdom
Kuba
Ireland
India
Track & Field
200 m
Men
Men
Jamaica
USA
USA
Track & Field
400 m Hurdles
Women
Women
Jamaica
USA
United Kingdom
Öttusa
Modern Pentathlon
Men
Men
Oroszország
Litvánia
Litvánia
Track & Field
20 km Gyors Séta
Women
Women
Oroszország
Norvégia
Olaszország
Nyílt vizes úszás
10 km Nyílt vizi
Men
Men
Netherlands
United Kingdom
Németország
Vitorlázás
Keelboat / Star
Men
Men
United Kingdom
Brazília
Svédország
Vitorlázás
Multihull / Tornado
Spanyolország
Ausztrália
Argentína
Taekwondo
Lightweight
57 kg
Women
57 kg
Women
South Korea
Turkey
USA
Horvátország
Taekwondo
Lightweight
68 kg
Men
68 kg
Men
South Korea
USA
Taiwan (Rep. of China)
Turkey
Birkózás
Freestyle
74-84 kg
Men
74-84 kg
Men
Georgia
Tádzsikisztán
Ukrajna
Oroszország
Asztali tenisz
Singles
Women
Women
China
China
China
Birkózás
Freestyle
84-96 kg
Men
84-96 kg
Men
Oroszország
Kazakhstan
Azerbajdzsán
Georgia
Track & Field
Decathlon
Men
Men
USA
Fehéroroszország
Kuba
Birkózás
Freestyle
96-120 kg
Men
96-120 kg
Men
Üzbegisztán
Oroszország
Szlovákia
Kazakhstan
Lovaglás
Individual Jumping
Kanada
Svédország
USA
Track & Field
Javelin Throw
Women
Women
Czech Republic
Oroszország
Németország
Track & Field
200 m
Women
Women
Jamaica
USA
Jamaica
Buvárkodás
10 m Platform
Women
Women
China
Kanada
China
Track & Field
Triple Jump
Men
Men
Portugália
United Kingdom
Bahamák
Track & Field
400 m
Men
Men
USA
USA
USA
Track & Field
110 m Mellúszás
Men
Men
Kuba
USA
USA
Track & Field
50 km Race Walk
Men
Men
Olaszország
Ausztrália
Oroszország
Öttusa
Modern Pentathlon
Women
Women
Németország
United Kingdom
Ukrajna
Kerékpár
BMX Race
Women
Women
Franciaország
Franciaország
USA
Kerékpár
BMX Race
Men
Men
Lettország
USA
USA
Asztali tenisz
Singles
Men
Men
China
China
China
Taekwondo
Middleweight
67 kg
Women
67 kg
Women
South Korea
Kanada
Horvátország
Franciaország
Kenu
K-1 1000 m
Men
Men
United Kingdom
Norvégia
Ausztrália
Kenu
C-1 1000 m
Men
Men
Magyarország
Spanyolország
Kanada
Taekwondo
Middleweight
80 kg
Men
80 kg
Men
Iran
Olaszország
USA
China
Kenu
K-4 500 m
Women
Women
Németország
Magyarország
Ausztrália
Kenu
K-2 1000 m
Men
Men
Németország
Dánia
Olaszország
Kenu
C-2 1000 m
Men
Men
Fehéroroszország
Németország
Magyarország
Kenu
K-4 1000 m
Men
Men
Fehéroroszország
Szlovákia
Németország
Track & Field
Long Jump
Women
Women
Brazília
Oroszország
Nigéria
Track & Field
Pole Vault
Men
Men
Ausztrália
Oroszország
Ukrajna
Track & Field
5000 m
Women
Women
Ethiopia
Turkey
Ethiopia
Track & Field
4 x 100 m Relay
Women
Women
Oroszország
Belgium
Nigéria
Track & Field
4 x 100 m Relay
Men
Men
Jamaica
Trinidad és Tobago
Japan
Kerékpár
Mountain bike
Women
Women
Németország
Lengyelország
Oroszország
Taekwondo
Heavyweight
+80 kg
Men
+80 kg
Men
South Korea
Görögország
Kazakhstan
Nigéria
Taekwondo
Heavyweight
+67 kg
Women
+67 kg
Women
Mexikó
Norvégia
Brazília
United Kingdom
Kerékpár
Mountain bike
Men
Men
Franciaország
Franciaország
Svájc
Szinkronúszás
Team
Women
Women
Oroszország
Spanyolország
China
Kenu
K-1 500 m
Men
Men
Ausztrália
Kanada
United Kingdom
Kenu
K-2 500 m
Men
Men
Spanyolország
Németország
Fehéroroszország
Kenu
C-1 500 m
Men
Men
Oroszország
Spanyolország
Ukrajna
Kenu
C-2 500 m
Men
Men
China
Oroszország
Németország
Kenu
K-1 500 m
Women
Women
Ukrajna
Olaszország
Németország
Kenu
K-2 500 m
Women
Women
Magyarország
Lengyelország
Franciaország
Baseball
Baseball
Men
Men
South Korea
Kuba
USA
Track & Field
Javelin Throw
Men
Men
Norvégia
Lettország
Finland
Track & Field
High Jump
Women
Women
Belgium
Horvátország
Oroszország
Track & Field
800 m
Men
Men
Kenya
Szudán
Kenya
Ritmikus gimnasztika
Individual all-around
Women
Women
Oroszország
Fehéroroszország
Ukrajna
Track & Field
1500 m
Women
Women
Kenya
Ukrajna
Ukrajna
Buvárkodás
10 m Platform
Men
Men
Ausztrália
China
Oroszország
Track & Field
5000 m
Men
Men
Ethiopia
Kenya
Kenya
Track & Field
4 x 400 m Relay
Women
Women
USA
Oroszország
Jamaica
Track & Field
4 x 400 m Relay
Men
Men
USA
Bahamák
Oroszország
Track & Field
Marathon
Men
Men
Kenya
Marokkó
Ethiopia
Ritmikus gimnasztika
Team all-around
Women
Women
Oroszország
China
Fehéroroszország