Wednesday, Sep 04 - 17:30 – Sunday, Sep 08 - 19:30
Resultado
Sep 04
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5
:
1
Sep 05
14:00
14:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
2
Sep 05
17:30
17:30
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
0
:
2
Sep 05
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
2
:
1
Sep 06
10:00
10:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
4
Sep 06
14:00
14:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
5
Sep 06
15:00
15:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
1
Sep 06
15:00
15:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
1
:
2
Sep 06
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
1
Sep 06
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
3
Sep 06
17:00
17:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5
:
3
Sep 06
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
3
:
1
Sep 06
17:30
17:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
7
:
1
Sep 06
18:00
18:00
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
4
:
2
Sep 08
12:00
12:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
5
:
2
Sep 08
13:00
13:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Atlant Moscow OblastAtlant Moscow Oblast
4
:
1
Sep 08
13:00
13:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
6
Sep 08
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
10
:
1
Sep 08
15:00
15:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
3
:
4
Sep 08
15:00
15:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
4
:
3
Sep 08
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
4
:
5
Sep 08
15:00
15:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
0
Sep 08
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
5
:
0
Sep 08
16:00
16:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
1
:
2
Sep 08
16:00
16:00
HC Donbass DonetskHC Donbass Donetsk
:
HC Lev PrahaHC Lev Praha
3
:
2
Sep 08
19:30
19:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
5