Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
World Cup 2018
Champions League 2018/19
Premier League 2018/19
Europa League 2018/19
Ekstraklasa 2018/19
1.Bundesliga 2018/19
Copa Libertadores 2018
Primera División 2018/19
Serie A 2018/19
Formula 1 2018
Scottish Premiership 2018/19
Ligue 1 2018/19
UEFA European U-19 Champ. 2018
Football League Champ. 2018/19
MLS 2018
Copa Sudamericana 2018
EFL League One 2018/19
Russian Premier League 2018/19
Swiss Super League 2018/19
Campeonato Brasileiro 2018
Super Rugby 2018
AFC Champions League 2018
Belgian Pro League 2018/19
Eredivisie 2018/19
Danish Superliga 2018/19
2.Bundesliga 2018/19
Super League 2018
Tour de France 2018
DFB Pokal 2018/19
Coppa Italia 2018/19
Bulgarian A PFG 2018/19
Austrian Bundesliga 2018/19
CAF Champions League 2018
Primeira Liga 2018/19
Argentine Primera División 2018/19
Turkish Süper Lig 2018/19
Liga MX 2018/19
Copa del Rey 2018/19
Ukr. Premier League 2018/19
J-League 2018
Best of the Rest 2018/19
German Open 2018
FA Cup 2018/19
Darts World Matchplay 2018
Rugby League Challenge Cup 2018
NRL 2018
Major League Baseball 2018
Men's European Water Polo Champ. 2018
ECB T20 Cup 2018
World Sport Highlights 2018
Snooker World Open 2018
Women's Hockey World Cup 2018
AFL 2018
Tennis US Open / Men's sin. 2018
British Horse Races 2018
A-League 2018/19
NFL 2018/19
Tennis US Open / Women's sin. 2018
Canada Masters 2018
Cincinnati Masters 2018
Golf British Open 2018
European Beach Volleyball Champ. / Women 2018
European Beach Volleyball Champ. / Men 2018
European Athletics Champ. 2018
Volleyball Men's World Champ. 2018
German Darts Championship 2018
English Premiership Rugby 2018/19
European Swimming Champ. 2018
Snooker Indian Open 2018
China Championship 2018
Dutch Darts Championship 2018
Caribbean Premier League 2018
NHL 2018/19
KHL 2018/19
US College Football 2018/19
Top 14 2018/19
Champions Hockey League 2018/19
Handball Champions League 2018/19
PGA Championship 2018
Ryder Cup 2018

Upcoming prediction games (116)
Pro14 2018/19
UEFA Nations League 2018/19
International Darts Open 2018
Women's Basketball World Cup 2018
ETTU Champions League 2018/19
Volleyball Women's World Champ. 2018
Tennis China Open 2018
European Rugby Champions Cup 2018/19
Tennis Shanghai Masters 2018
Snooker International Champ. 2018
European Darts Trophy 2018
Euroleague Basketball 2018/19
NBA 2018/19
Swiss Indoors 2018
Northern Ireland Open 2018
Paris Masters 2018
US College Basketball 2018/19
Women's Hockey Champions Trophy 2018
Volleyball Champions League 2018/19
Snooker UK Championship 2018
CAF Champions League 2018/19
Men's Hockey World Cup 2018
European Women's Handball Champ. 2018
Big Bash League 2018/19
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
Coupe de France 2018/19
Asian Cup 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Copa Libertadores 2019
Premier League Darts 2019
Cricket World Cup 2019
CONCACAF Champions League 2019
OFC Champions League 2019
Rugby Six Nations Champ. 2019
Super Rugby 2019
AFC Champions League 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Women's Curling Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Men's Curling Champ. 2019
Copa Sudamericana 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
FIFA Women's World Cup 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
FIFA U-17 World Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Africa Cup of Nations 2019
Copa América 2019
Gold Cup 2019
Beach Soccer World Cup 2019
Swimming World Champ. 2019
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Chess World Cup 2019
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Champions League 2019/20
Europa League 2019/20
Men's World Water Polo Champ. 2019
Basketball World Cup 2019
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
Rugby World Cup 2019
World Athletics Champ. 2019
World Women's Handball Champ. 2019
Presidents Cup 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
European Men's Handball Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
World Men's Curling Champ. 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Athletics Champ. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Ice Hockey World Champ. 2021
Africa Cup of Nations 2021
Confederations Cup 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
Olympic Games 2022
Ice Hockey World Champ. 2022
World Cup 2022
Commonwealth Games 2022
European Athletics Champ. 2022
World Men's Handball Champ. 2023
Cricket World Cup 2023
Africa Cup of Nations 2023
Copa América 2023
Request notification for upcoming prediction games

Copa Libertadores 2018
Fixtures & Results

Preliminary Round (1st leg)
Feb 14 • 01:30Santiago Wanderers - Independiente Santa Fe1:2
Feb 14 • 23:00CA Banfield - Club Nacional Montevideo2:2
Feb 15 • 00:45CR Vasco da Gama - Club Jorge Wilstermann4:0
Feb 15 • 23:15Atlético Junior - Club Guaraní1:0
Preliminary Round (2nd leg)
Feb 21 • 01:30Independiente Santa Fe - Santiago Wanderers3:0
Feb 22 • 01:45Club Nacional Montevideo - CA Banfield1:0
Feb 22 • 01:45Club Jorge Wilstermann - CR Vasco da Gama4:0
Feb 23 • 01:30Club Guaraní - Atlético Junior0:0
Round 1
Group
A
Feb 27 • 23:15Monagas SC - Cerro Porteño0:2
Feb 27 • 23:15Defensor Sporting - Grêmio Porto Alegrense1:1
Group
B
Feb 28 • 01:30Colo-Colo - Atlético Nacional0:1
Mar 01 • 01:45Delfín SC - Club Bolívar1:1
Group
C
Mar 13 • 23:15Atlético Tucumán - Club Libertad0:2
Mar 15 • 23:15The Strongest - CA Peñarol1:0
Group
D
Mar 01 • 01:45Flamengo - River Plate2:2
Mar 01 • 23:15Independiente Santa Fe - CS Emelec1:1
Group
E
Feb 28 • 01:30Racing Club - Cruzeiro EC4:2
Mar 14 • 01:30CR Vasco da Gama - Universidad de Chile0:1
Group
F
Feb 28 • 23:15Club Nacional Montevideo - Estudiantes de La Plata0:0
Mar 01 • 23:15Real Garcilaso - Santos FC2:0
Group
G
Mar 01 • 01:45Los Millonarios - Corinthians0:0
Mar 01 • 23:15Deportivo Lara - Independiente1:0
Group
H
Mar 02 • 01:30Alianza Lima - Boca Juniors0:0
Mar 02 • 01:30Atlético Junior - SE Palmeiras0:3
Round 2
Group
A
Mar 14 • 01:30Cerro Porteño - Defensor Sporting2:1
Apr 05 • 00:15Grêmio Porto Alegrense - Monagas SC4:0
Group
B
Mar 14 • 23:15Club Bolívar - Colo-Colo1:1
Mar 15 • 01:45Atlético Nacional - Delfín SC4:0
Group
C
Apr 04 • 00:15Club Libertad - The Strongest3:0
Apr 05 • 00:15CA Peñarol - Atlético Tucumán3:1
Group
D
Mar 15 • 01:45CS Emelec - Flamengo1:2
Apr 06 • 00:15River Plate - Independiente Santa Fe0:0
Group
E
Apr 04 • 02:30Universidad de Chile - Racing Club1:1
Apr 05 • 02:45Cruzeiro EC - CR Vasco da Gama0:0
Group
F
Mar 14 • 23:15Estudiantes de La Plata - Real Garcilaso3:0
Mar 15 • 23:15Santos FC - Club Nacional Montevideo3:1
Group
G
Mar 15 • 01:45Corinthians - Deportivo Lara2:0
Mar 16 • 01:30Independiente - Los Millonarios1:0
Group
H
Apr 04 • 02:30SE Palmeiras - Alianza Lima2:0
Apr 05 • 02:45Boca Juniors - Atlético Junior1:0
Round 3
Group
A
Apr 18 • 00:15Defensor Sporting - Monagas SC3:1
Apr 18 • 02:30Cerro Porteño - Grêmio Porto Alegrense0:0
Group
B
Apr 06 • 00:15Colo-Colo - Delfín SC0:2
Apr 06 • 02:30Club Bolívar - Atlético Nacional1:0
Group
C
Apr 19 • 00:15The Strongest - Atlético Tucumán1:2
Apr 19 • 02:45Club Libertad - CA Peñarol2:1
Group
D
Apr 19 • 02:45Flamengo - Independiente Santa Fe1:1
Apr 20 • 02:30CS Emelec - River Plate0:1
Group
E
Apr 20 • 00:15Racing Club - CR Vasco da Gama4:0
Apr 20 • 02:30Universidad de Chile - Cruzeiro EC0:0
Group
F
Apr 04 • 00:15Real Garcilaso - Club Nacional Montevideo0:0
Apr 06 • 02:30Estudiantes de La Plata - Santos FC0:1
Group
G
Apr 18 • 02:30Los Millonarios - Deportivo Lara4:0
Apr 19 • 02:45Independiente - Corinthians0:1
Group
H
Apr 12 • 02:45SE Palmeiras - Boca Juniors1:1
Apr 20 • 02:30Alianza Lima - Atlético Junior0:2
Round 4
Group
A
Apr 26 • 02:45Monagas SC - Defensor Sporting1:0
May 02 • 00:15Grêmio Porto Alegrense - Cerro Porteño5:0
Group
B
Apr 25 • 02:30Atlético Nacional - Club Bolívar4:1
May 03 • 02:45Delfín SC - Colo-Colo1:2
Group
C
Apr 26 • 00:15Atlético Tucumán - The Strongest3:0
Apr 27 • 02:30CA Peñarol - Club Libertad2:0
Group
D
Apr 26 • 02:45Independiente Santa Fe - Flamengo0:0
Apr 27 • 00:15River Plate - CS Emelec2:1
Group
E
Apr 27 • 00:15Cruzeiro EC - Universidad de Chile7:0
Apr 27 • 02:30CR Vasco da Gama - Racing Club1:1
Group
F
Apr 25 • 02:30Santos FC - Estudiantes de La Plata2:0
Apr 26 • 00:15Club Nacional Montevideo - Real Garcilaso4:0
Group
G
Apr 25 • 00:15Deportivo Lara - Los Millonarios2:1
May 03 • 02:45Corinthians - Independiente1:2
Group
H
Apr 26 • 02:45Boca Juniors - SE Palmeiras0:2
Apr 27 • 02:30Atlético Junior - Alianza Lima1:0
Round 5
Group
A
May 16 • 00:15Defensor Sporting - Cerro Porteño0:1
May 16 • 02:30Monagas SC - Grêmio Porto Alegrense1:2
Group
B
May 16 • 00:15Delfín SC - Atlético Nacional1:0
May 16 • 02:30Colo-Colo - Club Bolívar2:0
Group
C
May 03 • 00:15Atlético Tucumán - CA Peñarol1:0
May 04 • 02:30The Strongest - Club Libertad1:3
Group
D
May 04 • 02:30Independiente Santa Fe - River Plate0:1
May 17 • 02:45Flamengo - CS Emelec2:0
Group
E
May 03 • 02:45CR Vasco da Gama - Cruzeiro EC0:4
May 04 • 00:15Racing Club - Universidad de Chile1:0
Group
F
May 02 • 00:15Real Garcilaso - Estudiantes de La Plata0:0
May 02 • 02:30Club Nacional Montevideo - Santos FC1:0
Group
G
May 18 • 02:30Los Millonarios - Independiente1:1
May 18 • 02:30Deportivo Lara - Corinthians2:7
Group
H
May 03 • 00:15Atlético Junior - Boca Juniors1:1
May 04 • 02:30Alianza Lima - SE Palmeiras1:3
Round 6
Group
A
May 24 • 00:15Grêmio Porto Alegrense - Defensor Sporting1:0
May 24 • 00:15Cerro Porteño - Monagas SC3:2
Group
B
May 25 • 02:30Club Bolívar - Delfín SC2:1
May 25 • 02:30Atlético Nacional - Colo-Colo0:0
Group
C
May 18 • 00:15Club Libertad - Atlético Tucumán0:0
May 18 • 00:15CA Peñarol - The Strongest2:0
Group
D
May 24 • 02:45River Plate - Flamengo0:0
May 24 • 02:45CS Emelec - Independiente Santa Fe0:3
Group
E
May 23 • 02:30Cruzeiro EC - Racing Club2:1
May 23 • 02:30Universidad de Chile - CR Vasco da Gama0:2
Group
F
May 25 • 00:15Santos FC - Real Garcilaso0:0
May 25 • 00:15Estudiantes de La Plata - Club Nacional Montevideo3:1
Group
G
May 25 • 02:30Independiente - Deportivo Lara2:0
May 25 • 02:30Corinthians - Los Millonarios0:1
Group
H
May 17 • 02:45Boca Juniors - Alianza Lima5:0
May 17 • 02:45SE Palmeiras - Atlético Junior3:1
Round of 16 (1st leg)
Aug 08 • 02:45Estudiantes de La Plata - Grêmio Porto Alegrense
Aug 09 • 00:30Boca Juniors - Club Libertad
Aug 09 • 02:45Colo-Colo - Corinthians
Aug 09 • 02:45Flamengo - Cruzeiro EC
Aug 10 • 00:30Racing Club - River Plate
Aug 10 • 02:45Cerro Porteño - SE Palmeiras
Aug 10 • 02:45Atlético Tucumán - Atlético Nacional
Aug 22 • 02:45Independiente - Santos FC
Round of 16 (2nd leg)
Aug 29 • 00:30Santos FC - Independiente
Aug 29 • 02:45Atlético Nacional - Atlético Tucumán
Aug 29 • 02:45Grêmio Porto Alegrense - Estudiantes de La Plata
Aug 30 • 00:30River Plate - Racing Club
Aug 30 • 02:45Corinthians - Colo-Colo
Aug 30 • 02:45Cruzeiro EC - Flamengo
Aug 31 • 00:30Club Libertad - Boca Juniors
Aug 31 • 02:45SE Palmeiras - Cerro Porteño
Quarter finals (1st leg)
Sep 18 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Sep 18 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Sep 18 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Sep 18 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Quarter finals (2nd leg)
Oct 02 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Oct 02 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Oct 02 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Oct 02 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Semi finals (1st leg)
Oct 23 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Oct 23 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Semi finals (2nd leg)
Oct 30 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Oct 30 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Final
Nov 07 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Nov 28 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Season:
Preliminary Round (1st leg)
February 14 - February 15
Preliminary Round (2nd leg)
February 21 - February 23
Round 1
February 27 - March 15
Round 2
March 14 - April 06
Round 3
April 04 - April 20
Round 4
April 25 - May 03
Round 5
May 02 - May 18
Round 6
May 17 - May 25
Round of 16 (1st leg)
August 08 - August 22
Round of 16 (2nd leg)
August 29 - August 31
Quarter finals (1st leg)
September 18
Quarter finals (2nd leg)
October 02
Semi finals (1st leg)
October 23
Semi finals (2nd leg)
October 30
Final
November 07 - November 28
Enter newsflash entry