Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
Premier League 2018/19
Champions League 2018/19
Europa League 2018/19
1.Bundesliga 2018/19
Primera División 2018/19
Serie A 2018/19
Scottish Premiership 2018/19
Ligue 1 2018/19
Ekstraklasa 2018/19
Football League Champ. 2018/19
Argentine Primera División 2018/19
Copa Libertadores 2018
Formula 1 2018
UEFA Nations League 2018/19
EFL League One 2018/19
Primeira Liga 2018/19
Eredivisie 2018/19
FA Cup 2018/19
MLS 2018
DFB Pokal 2018/19
Russian Premier League 2018/19
2.Bundesliga 2018/19
Copa Sudamericana 2018
Belgian Pro League 2018/19
Swiss Super League 2018/19
Coppa Italia 2018/19
Austrian Bundesliga 2018/19
Campeonato Brasileiro 2018
Turkish Süper Lig 2018/19
AFC Champions League 2018
Bulgarian A PFG 2018/19
Danish Superliga 2018/19
Copa del Rey 2018/19
Super League 2018
CAF Champions League 2018
Best of the Rest 2018/19
Ukr. Premier League 2018/19
NFL 2018/19
Cincinnati Masters 2018
Liga MX 2018/19
Tennis US Open / Men's sin. 2018
Rugby Championship 2018
J-League 2018
Rugby League Challenge Cup 2018
Major League Baseball 2018
Tennis US Open / Women's sin. 2018
NRL 2018
World Sport Highlights 2018
ECB T20 Cup 2018
A-League 2018/19
AFL 2018
British Horse Races 2018
Snooker Indian Open 2018
English Premiership Rugby 2018/19
China Championship 2018
Volleyball Men's World Champ. 2018
German Darts Championship 2018
Vuelta a España 2018
Caribbean Premier League 2018
Top 14 2018/19
Dutch Darts Championship 2018
International Darts Open 2018
Women's Basketball World Cup 2018
Darts World Grand Prix 2018
US College Football 2018/19
Pro14 2018/19
Volleyball Women's World Champ. 2018
Ryder Cup 2018
Euroleague Basketball 2018/19
NHL 2018/19
Champions Hockey League 2018/19
KHL 2018/19
Tennis Shanghai Masters 2018
Handball Champions League 2018/19
Japan Open 2018
Tennis China Open 2018
NBA 2018/19
European Darts Trophy 2018
European Rugby Champions Cup 2018/19
European Masters 2018
ETTU Champions League 2018/19

Upcoming prediction games (126)
Snooker International Champ. 2018
English Open 2018
LEN Champions League 2018/19
Swiss Indoors 2018
European Darts Championship 2018
Northern Ireland Open 2018
Paris Masters 2018
World Series of Darts Finals 2018
US College Basketball 2018/19
Grand Slam of Darts 2018
Women's Hockey Champions Trophy 2018
Volleyball Champions League 2018/19
Players Championship Finals 2018
Snooker UK Championship 2018
European Women's Handball Champ. 2018
CAF Champions League 2018/19
Men's Hockey World Cup 2018
Scottish Open 2018
Big Bash League 2018/19
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
Coupe de France 2018/19
Asian Cup 2019
Snooker Masters 2019
Australian Open / Women's sin. 2019
Australian Open / Men's sin. 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Copa Libertadores 2019
CONCACAF Champions League 2019
Premier League Darts 2019
Cricket World Cup 2019
OFC Champions League 2019
Rugby Six Nations Champ. 2019
Snooker Welsh Open 2019
Super Rugby 2019
AFC Champions League 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Women's Curling Champ. 2019
World Men's Curling Champ. 2019
Copa Sudamericana 2019
Indian Premier League 2019
World Snooker Championship 2019
US Masters 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
Giro d'Italia 2019
PGA Championship 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
FIFA U-17 World Cup 2019
Africa Cup of Nations 2019
FIFA Women's World Cup 2019
Golf US Open 2019
Copa América 2019
Gold Cup 2019
Beach Soccer World Cup 2019
Tour de France 2019
UEFA European U-19 Champ. 2019
Men's World Water Polo Champ. 2019
Golf British Open 2019
Swimming World Champ. 2019
Chess World Cup 2019
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Champions League 2019/20
Europa League 2019/20
Basketball World Cup 2019
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
Rugby World Cup 2019
World Athletics Champ. 2019
World Women's Handball Champ. 2019
Presidents Cup 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
European Men's Handball Champ. 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
World Men's Curling Champ. 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
UEFA European U-19 Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Athletics Champ. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Biathlon World Champ. 2021
Ice Hockey World Champ. 2021
Africa Cup of Nations 2021
Confederations Cup 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
Olympic Games 2022
Ice Hockey World Champ. 2022
World Cup 2022
Commonwealth Games 2022
European Athletics Champ. 2022
World Men's Handball Champ. 2023
Cricket World Cup 2023
Africa Cup of Nations 2023
Copa América 2023
Request notification for upcoming prediction games

Best of the Rest 2017/18
Fixtures & Results

Round 1
Jul 15 • 13:35Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng Taishan2:1
Jul 15 • 15:30Botswana - South Africa0:2
Jul 15 • 18:00Lillestrøm SK - Stabæk IF2:2
Jul 15 • 20:00Juventus București - Dinamo Bucureşti0:3
Jul 15 • 21:30CD Cobresal - Santiago Wanderers2:0
Jul 16 • 17:00Bray Wanderers - Cork City0:2
Jul 16 • 17:30AIK Solna - IFK Norrköping1:0
Jul 16 • 19:00NK Lokomotiva - Hajduk Split1:3
Jul 16 • 20:20Olimpija Ljubljana - NK Celje3:1
Jul 16 • 21:00Defensor Sporting - Club Nacional Montevideo0:1
Round 2
Jul 24 • 16:30FK Ventspils - FS METTA3:0
Jul 24 • 19:00Hammarby IF - IF Elfsborg2:1
Jul 24 • 20:00FC Voluntari - FC Astra Giurgiu3:1
Jul 24 • 21:00Finn Harps - Derry City0:2
Jul 25 • 19:00Slavia Prague - FC BATE Borisov1:0
Jul 25 • 19:00FK Karabakh - Sheriff Tiraspol0:0
Jul 25 • 19:30FCSB - FC Viktoria Plzeň2:2
Jul 25 • 19:30AEK Athens - CSKA Moscow0:2
Jul 25 • 20:45FK Partizan - Olympiacos CFP1:3
Jul 25 • 20:45FK Vardar - FC Copenhagen1:0
Round 3
Jul 30 • 00:00Audax Italiano - CD Palestino2:1
Jul 30 • 13:35Shandong Luneng Taishan - Shanghai SIPG2:1
Jul 30 • 15:00IFK Göteborg - IFK Norrköping4:1
Jul 30 • 16:00Dundee FC - Dundee United1:1
Jul 30 • 17:00FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc1:2
Jul 30 • 18:00Derry City - Limerick FC3:0
Jul 30 • 18:00Riga FC - FK Ventspils0:2
Jul 30 • 18:00Juan Aurich - FBC Melgar2:2
Jul 30 • 21:00NK Osijek - Dinamo Zagreb1:1
Jul 30 • 23:00Atlético Junior - Atlético Nacional2:0
Round 4
Aug 05 • 15:00Stade Reims - US Orléans2:0
Aug 05 • 16:00St. Mirren FC - Falkirk FC3:1
Aug 05 • 21:30Universidad de Concepción - Santiago Wanderers2:2
Aug 05 • 21:30Guarani FC - SC Internacional0:2
Aug 06 • 13:35Shanghai SIPG - Tianjin Quanjian0:0
Aug 06 • 14:00HJK Helsinki - FC Lahti0:0
Aug 06 • 17:30IK Sirius - AIK Solna1:4
Aug 06 • 18:00Újpest FC - Vasas SC1:0
Aug 06 • 19:00Dinamo Zagreb - Hajduk Split3:1
Round 5
Aug 12 • 02:00CD O'Higgins - Unión Española0:2
Aug 12 • 03:00Juventus Managua - Diriangén FC1:1
Aug 12 • 15:00FC Sochaux - RC Lens3:2
Aug 12 • 18:00Molde FK - Rosenborg BK1:2
Aug 12 • 20:00FCSB - FC Astra Giurgiu1:1
Aug 13 • 12:00Gangwon FC - Jeju United0:2
Aug 13 • 17:30IFK Norrköping - Djurgårdens IF0:1
Aug 13 • 18:00FC Slovan Liberec - Sparta Prague1:1
Aug 13 • 19:00FK Vojvodina - FK Partizan0:1
Aug 13 • 22:30Universidad San Martín - Real Garcilaso2:2
Round 6
Aug 20 • 13:35Guangzhou R&F - Shandong Luneng Taishan1:1
Aug 20 • 15:00Platinum Stars - Maritzburg United0:2
Aug 20 • 15:15Dhaka Abahani Limited - Sheikh Russel KC2:0
Aug 20 • 15:30Derry City - Dundalk FC0:4
Aug 20 • 16:00Víkingur Gøta - B36 Tórshavn4:2
Aug 20 • 17:30Vaasan PS - FC Ilves1:1
Aug 20 • 18:00Dinamo Brest - FC Shakhtyor Soligorsk2:2
Aug 20 • 20:00NK Široki Brijeg - FK Mladost Doboj Kakanj3:1
Aug 20 • 21:00Real Potosí - Club Bolívar2:3
Aug 20 • 23:00Universidad de Chile - CD Huachipato3:2
Round 7
Aug 26 • 02:30LDU Quito - Barcelona SC0:0
Aug 26 • 16:00St. Mirren FC - Dundee United3:0
Aug 26 • 17:30Poli Timișoara - CFR Cluj4:3
Aug 26 • 21:00Cerro Porteño - Olimpia Asunción1:1
Aug 27 • 01:00Once Caldas - Atlético Junior3:2
Aug 27 • 17:00Colo-Colo - Universidad de Chile4:1
Aug 27 • 17:30HJK Helsinki - Kuopion PS1:0
Aug 27 • 20:00Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva FC3:1
Aug 27 • 21:15Stjarnan FC - Fimleikafélag Hafnarfjarðar1:1
Round 8
Sep 02 • 00:55USA - Costa Rica0:2
Sep 02 • 02:00Trinidad & Tobago - Honduras1:2
Sep 02 • 12:00Sangju Sangmu - Jeju United0:1
Sep 02 • 18:00Mozambique - Kenya1:1
Sep 02 • 18:00Brescia Calcio - US Palermo0:0
Sep 02 • 21:00Montevideo Wanderers - CA River Plate2:2
Sep 02 • 23:00Carabobo FC - Deportivo La Guaira1:1
Sep 03 • 12:30FC Volendam - SC Cambuur0:1
Sep 03 • 17:30FC Empoli - AS Bari3:2
Sep 03 • 20:30Real Valladolid - CD Tenerife2:0
Round 9
Sep 09 • 01:30Unión Española - Universidad de Concepción1:0
Sep 09 • 13:35Shanghai SIPG - Tianjin Teda3:1
Sep 09 • 14:00Rot-Weiß Erfurt - Carl Zeiss Jena1:0
Sep 09 • 16:00St. Mirren FC - Inverness CT4:2
Sep 09 • 17:00Stade Gabèsien - CS Sfaxien1:3
Sep 09 • 19:00NK Osijek - Hajduk Split2:1
Sep 09 • 23:15The Strongest - Club Guabirá3:0
Sep 10 • 11:30Kitchee SC - Dreams SC7:0
Sep 10 • 19:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - UMF Grindavík1:0
Sep 10 • 20:15FBC Melgar - Real Garcilaso0:2
Round 10
Sep 16 • 02:30Ceará SC - América FC1:1
Sep 16 • 14:00Alashkert FC - Shirak FC1:0
Sep 16 • 14:00SC Paderborn 07 - Preußen Münster2:1
Sep 16 • 16:00FC Ilves - HJK Helsinki1:4
Sep 16 • 16:00Dunfermline Athletic - St. Mirren FC3:0
Sep 16 • 19:30Universitatea Craiova - Dinamo Bucureşti2:2
Sep 16 • 20:30Budapest Honvéd FC - Ferencvárosi TC1:3
Sep 17 • 02:45Atlético Nacional - Los Millonarios3:2
Sep 17 • 11:00Jeju United - Ulsan Hyundai FC2:1
Sep 17 • 18:00Sandefjord Fotball - SK Brann0:1
Round 11
Sep 24 • 03:00Once Caldas - América de Cali0:0
Sep 24 • 16:00PFC Montana - Litex Lovech2:1
Sep 24 • 17:30AC Cesena - Ascoli Calcio0:2
Sep 24 • 19:00Hajduk Split - NK Lokomotiva2:2
Sep 24 • 19:30FCSB - Dinamo Bucureşti1:0
Sep 24 • 19:30AEK Athens - Olympiacos CFP3:2
Sep 24 • 20:00KVC Westerlo - KSV Roeselare4:0
Sep 24 • 21:00The Strongest - Club Bolívar1:2
Sep 24 • 22:30Alianza Lima - Sporting Cristal2:1
Sep 24 • 23:00Santiago Wanderers - Audax Italiano1:3
Round 12
Sep 29 • 20:00AJ Auxerre - FC Sochaux2:0
Sep 30 • 14:00Preußen Münster - VfL Osnabrück4:1
Sep 30 • 14:00Alashkert FC - FC Banants2:0
Sep 30 • 16:00Dunfermline Athletic - Dundee United1:3
Sep 30 • 17:00Unión Española - Universidad de Chile0:0
Sep 30 • 18:00Kaizer Chiefs - Baroka FC1:2
Sep 30 • 19:30Dinamo Bucureşti - FC Astra Giurgiu1:1
Sep 30 • 20:00FK Dukla Prague - Sparta Prague0:0
Sep 30 • 20:00FK Željezničar - HŠK Zrinjski Mostar0:1
Oct 01 • 02:45Atlético Junior - Deportivo Cali1:0
Round 13
Oct 07 • 01:35USA - Panama4:0
Oct 07 • 18:00St Patrick's Athletic - Limerick FC2:2
Oct 07 • 20:30Cádiz CF - CA Osasuna0:2
Oct 08 • 00:00Costa Rica - Honduras1:1
Oct 08 • 08:00Jeju United - Jeonbuk Hyundai Motors0:1
Oct 08 • 13:30Bali United - Arema Malang6:1
Oct 09 • 00:00Caracas FC - Carabobo FC2:0
Oct 09 • 14:45Sheikh Jamal Dhanmondi Club - Dhaka Abahani Limited1:1
Round 14
Oct 14 • 13:35Tianjin Quanjian - Shandong Luneng Taishan0:0
Oct 14 • 15:30FK Krupa - NK Široki Brijeg1:2
Oct 14 • 16:00FK Radnički Niš - FK Voždovac1:1
Oct 14 • 16:00Coleraine FC - Linfield FC2:1
Oct 14 • 19:30Panionios FC - Olympiacos CFP3:4
Oct 14 • 20:30Defensor Sporting - CA River Plate2:1
Oct 15 • 17:00Asante Kotoko - Berekum Chelsea1:0
Oct 15 • 20:30Colo-Colo - Santiago Wanderers2:0
Oct 16 • 19:00IFK Norrköping - Malmö FF1:3
Oct 16 • 20:00Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya4:1
Round 15
Oct 21 • 14:00Rot-Weiß Erfurt - Hallescher FC1:1
Oct 21 • 15:00Venezia FC - FC Empoli1:0
Oct 21 • 15:30Kaizer Chiefs - Orlando Pirates0:0
Oct 21 • 16:00Dunfermline Athletic - Livingston FC3:1
Oct 21 • 23:00América FC - Paraná Clube1:1
Oct 21 • 23:00Audax Italiano - Colo-Colo0:3
Oct 22 • 01:00Plaza Amador - Tauro FC1:0
Oct 22 • 18:00Rayo Vallecano - Sporting de Gijon1:1
Oct 22 • 19:30Olympiacos CFP - PAOK Thessaloniki1:0
Oct 23 • 20:45AC Ajaccio - Gazélec FC Ajaccio2:0
Round 16
Oct 28 • 13:00IFK Mariehamn - FC Ilves0:1
Oct 28 • 13:00FC Samtredia - FC Saburtalo0:2
Oct 28 • 15:00Dinamo Zagreb - NK Rijeka3:1
Oct 28 • 15:00Venezia FC - Frosinone Calcio1:1
Oct 28 • 15:30The New Saints - Cardiff Metropolitan University2:1
Oct 28 • 19:45FBC Melgar - Universitario de Deportes2:0
Oct 29 • 08:00Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande3:0
Oct 29 • 16:30NK Široki Brijeg - HŠK Zrinjski Mostar2:1
Oct 29 • 19:45Universitatea Craiova - FCSB2:5
Round 17
Nov 04 • 12:00Levadia Tallinn - Flora Tallinn0:0
Nov 04 • 13:00FK Ventspils - JPFS/Spartaks Jūrmala2:3
Nov 04 • 15:00Frosinone Calcio - FC Parma2:1
Nov 04 • 17:00FK Trakai - FK Sūduva Marijampolė1:0
Nov 05 • 18:30AEK Athens - PAOK Thessaloniki1:0
Nov 05 • 21:00Olimpia Asunción - Cerro Porteño2:1
Nov 05 • 22:00Independiente Santa Fe - América de Cali0:0
Nov 05 • 22:00Colo-Colo - Unión Española5:2
Nov 05 • 22:15Club Jorge Wilstermann - Club Bolívar2:2
Round 18
Nov 10 • 13:00Japan - Brazil1:3
Nov 10 • 19:00Ukraine - Slovakia2:1
Nov 10 • 20:45Belgium - Mexico3:3
Nov 10 • 20:45Poland - Uruguay0:0
Nov 10 • 21:00England - Germany0:0
Nov 10 • 21:00France - Wales2:0
Nov 11 • 04:15New Zealand - Peru0:0
Nov 11 • 21:00CA River Plate - Danubio FC1:1
Nov 12 • 00:00Deportivo Arabe Unido - Tauro FC0:0
Nov 12 • 15:00Malta - Estonia0:3
Round 19
Nov 13 • 01:00Tigres FC - Atlético Nacional1:0
Nov 13 • 15:00Georgia - Belarus2:2
Nov 13 • 18:30Turkey - Albania2:3
Nov 13 • 20:45Poland - Mexico0:1
Nov 14 • 19:45Russia - Spain3:3
Nov 14 • 20:00Romania - Netherlands0:3
Nov 14 • 20:45Portugal - USA1:1
Nov 14 • 20:45Germany - France2:2
Nov 14 • 20:45Belgium - Japan1:0
Nov 14 • 21:00England - Brazil0:0
Round 20
Nov 18 • 12:00Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol0:2
Nov 18 • 13:00FK Sutjeska Nikšić - OFK Grbalj1:0
Nov 18 • 13:00Gandzasar FC - Shirak FC2:2
Nov 18 • 15:00FC Lorient - Stade Brestois4:2
Nov 18 • 21:00Deportivo Municipal - Real Garcilaso0:0
Nov 19 • 14:00Floriana FC - Sliema Wanderers FC1:0
Nov 19 • 14:00ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava1:0
Nov 20 • 00:10Sportivo Luqueño - Club Guaraní0:2
Nov 20 • 18:30PAOK Thessaloniki - Atromitos FC2:1
Nov 21 • 17:00Cape Town City - Baroka FC1:1
Round 21
Nov 25 • 13:00FC Pars Jonoubi Jam - Persepolis FC0:1
Nov 25 • 16:00Coleraine FC - Crusaders FC1:1
Nov 25 • 18:00Hajduk Split - NK Osijek1:1
Nov 25 • 18:00Anorthosis Famagusta - AEL Limassol1:1
Nov 26 • 14:00Panionios FC - PAOK Thessaloniki2:2
Nov 26 • 15:30Cardiff Metropolitan University - Connah's Quay Nomads0:0
Nov 26 • 16:00CD Everton de Viña del Mar - Colo-Colo2:3
Nov 26 • 18:00SK Sigma Olomouc - Sparta Prague1:0
Nov 26 • 21:00Club Bolívar - Club Blooming2:0
Round 22
Dec 01 • 13:00Gandzasar FC - Alashkert FC1:0
Dec 02 • 14:00SV Wehen - SC Paderborn 074:1
Dec 02 • 17:00KF Skënderbeu Korçë - FK Kukësi2:1
Dec 02 • 18:00NK Rijeka - Hajduk Split1:2
Dec 02 • 19:30Ferencvárosi TC - Vidi FC3:1
Dec 03 • 15:00FK Partizan - FK Vojvodina1:1
Dec 03 • 16:00NK Široki Brijeg - FK Željezničar1:2
Dec 03 • 21:30Audax Italiano - Unión Española0:2
Dec 04 • 20:00Hapoel Haifa FC - Maccabi Haifa1:0
Round 23
Dec 08 • 01:30Club Bolívar - The Strongest0:0
Dec 08 • 17:00FK Voždovac - FK Spartak Subotica2:3
Dec 09 • 08:10South Korea - China2:2
Dec 09 • 14:00CF Pachuca - Wydad Casablanca1:0
Dec 09 • 21:00El Nacional - CS Emelec3:1
Dec 10 • 14:30Golden Arrows - Mamelodi Sundowns0:1
Dec 10 • 16:00Gżira United - Valletta FC2:1
Dec 10 • 17:30AS Bari - US Palermo0:3
Dec 10 • 19:00FC Botoșani - FCSB0:3
Round 24
Dec 16 • 08:30China - North Korea1:1
Dec 16 • 11:15Japan - South Korea1:4
Dec 16 • 14:00FSV Zwickau - Chemnitzer FC3:2
Dec 16 • 14:30Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic4:1
Dec 16 • 16:00Glenavon FC - Crusaders FC3:4
Dec 16 • 19:30Universitatea Craiova - CFR Cluj2:1
Dec 17 • 16:00SD Huesca - CD Lugo3:0
Dec 17 • 20:00The Strongest - Club Jorge Wilstermann1:2
Round 25
Dec 22 • 13:00FC Kamza - Flamurtari Vlorë0:3
Dec 23 • 05:00Vissel Kobe - Cerezo Osaka1:3
Dec 23 • 07:05Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol2:1
Dec 23 • 16:00Dungannon Swifts - Glenavon FC0:3
Dec 23 • 16:00Misr Lel-Makkasa SC - Ismaily SC1:4
Dec 23 • 16:00Gimnàstic de Tarragona - SD Huesca1:2
Dec 23 • 16:00Arbroath FC - Raith Rovers1:2
Dec 23 • 16:00Dundee United - Livingston FC3:0
Dec 23 • 16:00Queen of the South - St. Mirren FC2:3
Dec 23 • 16:00Linfield FC - Cliftonville FC2:0
Round 26
Jan 06 • 15:00FC Toulouse - OGC Nice1:0
Jan 06 • 15:30Llandudno FC - Bala Town1:1
Jan 06 • 16:00Livingston FC - Queen of the South0:1
Jan 06 • 16:00Dumbarton FC - Dunfermline Athletic0:1
Jan 06 • 17:00Supersport United - Kaizer Chiefs0:0
Jan 06 • 19:15Orlando Pirates - Baroka FC3:1
Jan 06 • 20:30Lierse SK - KFCO Beerschot Wilrijk2:1
Jan 07 • 14:30AFC Tubize - KVC Westerlo2:1
Jan 07 • 17:30FC Sochaux - Amiens SC6:0
Round 27
Jan 12 • 16:45Al-Wasl - Al-Ain Club1:3
Jan 12 • 19:00Ajax Cape Town FC - Platinum Stars3:1
Jan 12 • 20:00MVV Maastricht - SC Telstar0:0
Jan 12 • 20:00Valenciennes FC - LB Châteauroux1:2
Jan 12 • 20:00SC Cambuur - De Graafschap Doetinchem3:2
Jan 13 • 12:15Académica de Coimbra - Académico de Viseu1:1
Jan 13 • 16:00Dunfermline Athletic - Dundee United0:0
Jan 13 • 16:00Inverness CT - Queen of the South3:1
Jan 13 • 18:30Levadiakos FC - Panathinaikos Athen3:2
Jan 13 • 19:15Free State Stars - Cape Town City1:0
Round 28
Jan 20 • 13:15Aberdeen FC - St. Mirren FC4:1
Jan 20 • 15:00Foggia Calcio - Pescara Calcio0:1
Jan 20 • 16:00Coleraine FC - Crusaders FC3:3
Jan 20 • 16:00Queen of the South - Partick Thistle1:2
Jan 20 • 17:15FC Ashdod - Maccabi Haifa0:0
Jan 21 • 02:00Canterbury United - Auckland City FC0:2
Jan 21 • 15:05Heart of Midlothian - Hibernian FC1:0
Jan 21 • 15:30Kerala Blasters - Sporting Clube de Goa1:2
Jan 21 • 16:00Varzim SC - Leixões SC1:1
Jan 21 • 18:00Gimnàstic de Tarragona - CF Reus Deportiu1:2
Round 29
Jan 27 • 14:00SpVgg Unterhaching - SV Wehen0:1
Jan 27 • 14:55Le Havre AC - Nîmes Olympique2:1
Jan 27 • 16:00Falkirk FC - Inverness CT3:1
Jan 27 • 16:00Ballymena United - Linfield FC2:2
Jan 27 • 19:15Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns0:0
Jan 28 • 16:15Xanthi FC - Levadiakos FC2:1
Jan 28 • 17:30AS Cittadella - Frosinone Calcio1:2
Jan 28 • 19:30Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv0:0
Jan 28 • 23:00CD Olimpia - CD Marathón1:1
Jan 29 • 20:45Cliftonville FC - Glenavon FC1:1
Round 30
Feb 01 • 20:45Connah's Quay Nomads - Bala Town1:1
Feb 02 • 19:45Viitorul Constanța - FC Astra Giurgiu1:1
Feb 03 • 16:00Greenock Morton - Dunfermline Athletic2:1
Feb 03 • 16:15AE Larissa - Panionios FC0:0
Feb 03 • 17:15Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya1:2
Feb 04 • 18:30Olympiacos BC Piraeus - AEK Athens1:2
Feb 04 • 20:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva FC1:0
Feb 04 • 23:00CD Olimpia - CD Motagua1:1
Round 31
Feb 09 • 02:00San Francisco FC - Tauro FC1:1
Feb 09 • 17:00Al-Shabab - Sharjah Cultural Sports Club0:1
Feb 09 • 20:00Chamois Niortais - US Orléans2:3
Feb 10 • 15:00RC Lens - Valenciennes FC1:1
Feb 10 • 18:00Cádiz CF - Real Oviedo2:1
Feb 10 • 18:30PAS Giannina - Panathinaikos Athen2:1
Feb 10 • 19:45FCSB - CFR Cluj1:1
Feb 11 • 00:30Deportes Temuco - Universidad de Concepción1:1
Feb 11 • 13:00Mumbai FC - Pune FC0:2
Feb 11 • 20:30Real Zaragoza - CD Lugo2:0
Round 32
Feb 16 • 02:00Patriotas Boyacá - Atlético Nacional3:1
Feb 16 • 20:00FC Sochaux - Le Havre AC3:2
Feb 17 • 13:30FC Ilves - FC Lahti2:2
Feb 17 • 16:00Livingston FC - St. Mirren FC4:1
Feb 17 • 20:00Lorca FC - Sporting de Gijon0:0
Feb 17 • 20:45Sligo Rovers - Limerick FC0:1
Feb 17 • 22:00CD Palestino - Colo-Colo2:1
Feb 18 • 14:00FC Kamza - KF Skënderbeu Korçë1:2
Feb 18 • 15:30Atlético de Kolkata - Mumbai FC1:2
Feb 18 • 18:30ENPPI Club - Ismaily SC2:0
Feb 19 • 18:30AE Larissa - Panathinaikos Athen0:1
Feb 20 • 00:00Audax Italiano - Deportes Temuco1:1
Round 33
Feb 23 • 20:00LB Châteauroux - Gazélec FC Ajaccio4:1
Feb 23 • 20:35Livingston FC - Dundee United2:1
Feb 24 • 15:00Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc1:0
Feb 24 • 15:00AS Cittadella - FC Empoli1:1
Feb 24 • 15:00Connah's Quay Nomads - The New Saints0:1
Feb 24 • 16:15Panionios FC - Asteras Tripolis0:0
Feb 24 • 18:00Rayo Vallecano - SD Huesca3:0
Feb 25 • 16:00Real Zaragoza - Real Oviedo2:1
Feb 25 • 17:30Arsenal FC - Manchester City0:3
Round 34
Mar 04 • 16:00Hibernians FC - Sliema Wanderers FC0:1
Mar 04 • 16:15Levadiakos FC - AE Larissa2:1
Mar 04 • 17:15Rangers FC - Falkirk FC4:1
Mar 04 • 18:00Real Valladolid - Rayo Vallecano1:1
Mar 04 • 19:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva FC0:1
Mar 04 • 21:00Trujillanos FC - Portuguesa FC3:1
Mar 06 • 01:00CD O'Higgins - Deportes Temuco2:0
Mar 11 • 16:15PAS Lamia 1964 - Levadiakos FC1:1
Mar 11 • 18:00FK Bodø/Glimt - Lillestrøm SK3:1
Mar 12 • 00:00Zulia FC - Zamora FC2:0
Round 35
Mar 12 • 20:45Waterford United - Bohemian FC1:0
Mar 12 • 20:45Derry City - Limerick FC5:0
Mar 12 • 21:45Sportivo Luqueño - Club Nacional Asunción1:3
Mar 13 • 16:00NK Maribor - NK Domžale1:2
Mar 13 • 20:45Queen of the South - Dundee United1:3
Mar 13 • 23:00Sol de América - Deportivo Capiatá5:1
Mar 14 • 02:00Independiente Medellín - La Equidad1:0
Mar 14 • 15:00HNK Cibalia - NK Rudeš1:1
Mar 14 • 18:00JK Maag Tammeka Tartu - Levadia Tallinn0:3
Mar 15 • 02:00Deportivo Cali - Once Caldas2:1
Round 36
Mar 18 • 15:00FC Bohemians Prague 1905 - FK Teplice2:0
Mar 18 • 22:00Deportes Antofagasta - CD O'Higgins3:2
Mar 19 • 20:30Carpi FC 1909 - FC Pro Vercelli 18922:0
Mar 19 • 20:45Stade Brestois - Nîmes Olympique0:2
Mar 20 • 00:00CD Huachipato - Unión La Calera2:0
Mar 20 • 01:30Universidad Catolica - CS Emelec2:0
Mar 20 • 01:30Once Caldas - Rionegro Águilas1:2
Mar 21 • 21:40Club Nacional Asunción - Club Libertad1:1
Mar 22 • 02:00Real CD España - CD Platense4:2
Mar 23 • 20:45Bohemian FC - Bray Wanderers2:1
Round 37
Mar 27 • 20:45Inverness CT - Dundee United1:0
Mar 28 • 20:30Ascoli Calcio - AS Bari1:0
Mar 29 • 02:00Sporting San Miguelito - San Francisco FC0:1
Mar 29 • 17:30Seinäjoen Jalkapallokerho - FC Honka1:2
Mar 29 • 18:00NK Rudeš - NK Istra 19612:1
Mar 29 • 20:30US Avellino - FC Parma1:2
Mar 30 • 13:35Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande0:1
Mar 30 • 19:00Novara Calcio - AC Cesena1:0
Mar 30 • 20:00Chamois Niortais - FC Sochaux1:1
Mar 30 • 20:30Derry City - St Patrick's Athletic2:1
Mar 30 • 23:00Audax Italiano - Universidad de Chile2:3
Round 38
Apr 06 • 01:00Carabobo FC - Caracas FC0:0
Apr 06 • 17:00CSMS Iași - Viitorul Constanța0:2
Apr 06 • 18:00HNK Cibalia - Inter Zaprešić3:0
Apr 06 • 20:30Dundalk FC - Shamrock Rovers2:1
Apr 06 • 20:45Bohemian FC - Limerick FC0:0
Apr 06 • 21:00Club Guabirá - Club Universitario de Sucre2:2
Apr 07 • 02:00Santa Gema FC - Chorrillo FC1:1
Apr 07 • 14:00Vaasan PS - FC Inter Turku2:0
Apr 07 • 15:00US Cremonese - Foggia Calcio0:4
Apr 07 • 15:00FC Parma - Frosinone Calcio2:0
Apr 07 • 16:00Örebro SK - IFK Norrköping1:1
Apr 07 • 16:00Falkirk FC - Dunfermline Athletic1:2
Apr 07 • 18:00Vålerenga IF - Strømsgodset IF1:4
Round 39
Apr 11 • 03:00Los Millonarios - Deportivo Pasto2:0
Apr 11 • 12:30FC Seoul - Pohang Steelers2:1
Apr 11 • 12:30Gyeongnam FC - Jeonbuk Hyundai Motors0:4
Apr 11 • 13:00Gangwon FC - Suwon Bluewings2:3
Apr 11 • 23:00Envigado FC - Atlético Bucaramanga1:1
Apr 12 • 01:00Once Caldas - Deportes Tolima0:1
Apr 12 • 03:15CD Vida - CD Marathón0:1
Apr 12 • 18:50Al-Ahli Dubai - Sharjah Cultural Sports Club1:0
Apr 14 • 01:00Unión La Calera - Universidad de Concepción1:3
Apr 14 • 14:00PAS Lamia 1964 - Apollon Smyrni0:0
Apr 14 • 15:00AN Brescia - Carpi FC 19091:1
Apr 14 • 15:00Virtus Entella - US Avellino1:1
Apr 14 • 15:00IFK Mariehamn - HJK Helsinki0:1
Apr 14 • 16:00Greenock Morton - Queen of the South0:1
Apr 14 • 16:15Levadiakos FC - Asteras Tripolis1:0
Round 40
Apr 17 • 20:30FC Pro Vercelli 1892 - Pescara Calcio3:1
Apr 17 • 20:30Carpi FC 1909 - Perugia Calcio1:2
Apr 17 • 20:30AS Cittadella - US Palermo0:0
Apr 18 • 19:00IK Sirius - BK Häcken0:0
Apr 18 • 19:00Djurgårdens IF - Malmö FF3:0
Apr 19 • 19:00Hammarby IF - IFK Norrköping2:1
Apr 20 • 00:15EC Vitória - SC Internacional2:0
Apr 20 • 00:15São Paulo FC - Atlético Paranaense2:2
Apr 20 • 21:00Bohemian FC - Cork City0:2
Apr 21 • 01:00Unión Española - CD Huachipato2:1
Apr 21 • 16:00Queen of the South - Dundee United3:0
Apr 21 • 16:00Inverness CT - Dunfermline Athletic2:2
Apr 21 • 17:00FC Slovácko - FK Dukla Prague2:0
Apr 21 • 20:45Sligo Rovers - St Patrick's Athletic0:0
Round 41
Apr 25 • 17:00FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf2:0
Apr 25 • 17:30Vaasan PS - FC Ilves1:1
Apr 26 • 18:00CSMS Iași - FC Astra Giurgiu0:3
Apr 27 • 18:00FC Vysočina Jihlava - BK Mladá Boleslav0:0
Apr 27 • 18:00NK Istra 1961 - Inter Zaprešić2:4
Apr 27 • 19:00Venezia FC - US Palermo3:0
Apr 27 • 20:00FC Sochaux - FC Lorient0:2
Apr 27 • 20:00US Quevilly-Rouen - Valenciennes FC2:2
Apr 27 • 20:15Cork City - Dundalk FC1:0
Apr 28 • 15:00Ternana Calcio - Pescara Calcio0:3
Round 42
May 02 • 20:45Arbroath FC - Dumbarton FC1:2
May 02 • 20:45Alloa Athletic - Raith Rovers2:0
May 03 • 03:00Deportivo Cali - Atlético Nacional0:2
May 03 • 16:00ND Gorica - NK Celje3:0
May 04 • 17:00Poli Timișoara - FC Voluntari2:3
May 04 • 19:45Viitorul Constanța - FC Astra Giurgiu1:1
May 04 • 20:45Waterford United - Dundalk FC2:1
May 05 • 16:00Raith Rovers - Alloa Athletic1:2
May 05 • 16:00Dumbarton FC - Arbroath FC1:1
May 05 • 16:00Östersunds FK - IFK Norrköping0:2
Round 43
May 10 • 04:05LD Alajuelense - Santos de Guápiles2:1
May 11 • 15:30That Ras - Al Buqa'a1:2
May 11 • 17:30FC Vysočina Jihlava - Sparta Prague0:1
May 11 • 20:30US Avellino - Spezia Calcio1:0
May 11 • 20:45Livingston FC - Dundee United1:1
May 11 • 20:45Derry City - Cork City0:0
May 11 • 21:00Shamrock Rovers - Waterford United1:1
May 12 • 20:30CA Osasuna - Real Oviedo2:1
May 13 • 03:00Independiente de la Chorrera - San Francisco FC3:1
May 13 • 17:10Dumbarton FC - Alloa Athletic0:2
Round 44
May 17 • 20:30VfL Wolfsburg - Holstein Kiel3:1
May 17 • 20:45Livingston FC - Partick Thistle2:1
May 18 • 20:45St Patrick's Athletic - Derry City5:2
May 19 • 16:00BK Mladá Boleslav - FK Dukla Prague1:0
May 19 • 16:00Celtic FC - Motherwell FC2:0
May 19 • 16:00MFK Karviná - FC Baník Ostrava0:0
May 19 • 20:45Sligo Rovers - Shamrock Rovers0:0
May 20 • 16:30Partick Thistle - Livingston FC0:1
May 20 • 23:30Universidad de Concepción - Universidad Católica0:0
May 21 • 20:30Holstein Kiel - VfL Wolfsburg0:1
Round 45
May 23 • 19:00IFK Norrköping - GIF Sundsvall1:0
May 23 • 20:45AC Ajaccio - FC Toulouse0:3
May 24 • 20:30Virtus Entella - Ascoli Calcio0:0
May 25 • 20:45St Patrick's Athletic - Cork City1:3
May 26 • 16:00FC Vysočina Jihlava - MFK Karviná0:2
May 26 • 17:00Vålerenga IF - Lillestrøm SK1:0
May 26 • 18:00Aston Villa - Fulham FC0:1
May 26 • 18:00Östersunds FK - BK Häcken2:0
May 27 • 16:00Rotherham United - Shrewsbury Town2:1
May 27 • 21:00FC Toulouse - AC Ajaccio1:0
Round 46
May 31 • 20:30Ascoli Calcio - Virtus Entella0:0
Jun 01 • 17:30Rovaniemen PS - HJK Helsinki1:2
Jun 01 • 20:45Limerick FC - Bohemian FC1:1
Jun 01 • 21:00Shamrock Rovers - Dundalk FC2:5
Jun 02 • 16:00FC Honka - FC Ilves4:1
Jun 02 • 19:00Újpest FC - Debreceni VSC2:1
Jun 02 • 19:00Szombathelyi Haladás - Mezőkövesd-Zsóry SE1:0
Jun 02 • 20:30FC Barcelona B - Real Zaragoza0:2
Jun 02 • 20:30Córdoba CF - Sporting de Gijon3:0
Jun 02 • 20:30Real Oviedo - SD Huesca2:1
Season:
Round 1
July 15 - July 16
Round 2
July 24 - July 25
Round 3
July 30
Round 4
August 05 - August 06
Round 5
August 12 - August 13
Round 6
August 20
Round 7
August 26 - August 27
Round 8
September 02 - September 03
Round 9
September 09 - September 10
Round 10
September 16 - September 17
Round 11
September 24
Round 12
September 29 - October 01
Round 13
October 07 - October 09
Round 14
October 14 - October 16
Round 15
October 21 - October 23
Round 16
October 28 - October 29
Round 17
November 04 - November 05
Round 18
November 10 - November 12
Round 19
November 13 - November 14
Round 20
November 18 - November 21
Round 21
November 25 - November 26
Round 22
December 01 - December 04
Round 23
December 08 - December 10
Round 24
December 16 - December 17
Round 25
December 22 - December 23
Round 26
January 06 - January 07
Round 27
January 12 - January 13
Round 28
January 20 - January 21
Round 29
January 27 - January 29
Round 30
February 01 - February 04
Round 31
February 09 - February 11
Round 32
February 16 - February 20
Round 33
February 23 - February 25
Round 34
March 04 - March 12
Round 35
March 12 - March 15
Round 36
March 18 - March 23
Round 37
March 27 - March 30
Round 38
April 06 - April 07
Round 39
April 11 - April 14
Round 40
April 17 - April 21
Round 41
April 25 - April 28
Round 42
May 02 - May 05
Round 43
May 10 - May 13
Round 44
May 17 - May 21
Round 45
May 23 - May 27
Round 46
May 31 - June 02
Enter newsflash entry