Login
Create accountReset password
Current prediction games

Premier League
Premier League 2020/21

Champions League
Champions League 2020/21

1. Bundesliga
1. Bundesliga 2020/21

Europa League
Europa League 2020/21

UEFA Nations League
UEFA Nations League 2020/21

La Liga
La Liga 2020/21

Serie A
Serie A 2020/21

World Cup Qualificat
World Cup Quali. South America 2022

Football League Cham
Football League Champ. 2020/21

Ligue 1
Ligue 1 2020/21

NFL
NFL 2020/21

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2020

Copa del Rey
Copa del Rey 2019/20

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2020/21

Formula 1
Formula 1 2020

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2020/21

FA Cup
FA Cup 2020/21

Primeira Liga
Primeira Liga 2020/21

Eredivisie
Eredivisie 2020/21

Scottish Cup
Scottish Cup 2019/20

African Nations Cham
African Nations Champ. 2020

DFB Pokal
DFB Pokal 2020/21

2. Bundesliga
2. Bundesliga 2020/21

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2020

EFL League One
EFL League One 2020/21

Belgian First Divisi
Belgian First Division A 2020/21

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2020/21

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro Série A 2020

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2020/21

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2020

CAF Champions League
CAF Champions League 2019/20

Coppa Italia
Coppa Italia 2020/21

Copa del Rey
Copa del Rey 2020/21

Swiss Super League
Swiss Super League 2020/21

Allsvenskan
Allsvenskan 2020

CONCACAF Champions L
CONCACAF Champions League 2020

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2020/21

Super League
Super League 2020

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2020/21

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2020/21

Danish Superliga
Danish Superliga 2020/21

Czech First League
Czech First League 2020/21

AFC Champions League
AFC Champions League 2020

Best of the Rest
Best of the Rest 2020/21

OFC Champions League
OFC Champions League 2020

Handball Champions L
Handball Champions League 2019/20

Grand Slam of Darts
Grand Slam of Darts 2020

Rugby Championship
Rugby Championship 2020

Liga MX
Liga MX 2020/21

Snooker UK Champions
Snooker UK Championship 2020

J1 League
J1 League 2020

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2020/21

English Premiership
English Premiership Rugby 2020/21

British Horse Races
British Horse Races 2020

Christmas Special
Christmas Special 2020

Northern Ireland Ope
Northern Ireland Open 2020

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2020

Top 14
Top 14 2020/21

Handball Champions L
Handball Champions League 2020/21

German Masters
German Masters 2021

US College Football
US College Football 2020/21

Mitre 10 Cup
Mitre 10 Cup 2020

European Women's Han
European Women's Handball Champ. 2020

US College Basketbal
US College Basketball 2020/21

PDC World Darts Cham
PDC World Darts Champ. 2021

Pro14
Pro14 2020/21

Big Bash League
Big Bash League 2020/21

Scottish Open
Scottish Open 2020

Super Rugby Unlocked
Super Rugby Unlocked 2020

European Rugby Champ
European Rugby Champions Cup 2020/21

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2021

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020

Coupe de France
Coupe de France 2020/21

NBA
NBA 2020/21

Upcoming prediction games (147)

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2020

World Grand Prix
World Grand Prix 2020/21

CAF Champions League
CAF Champions League 2020/21

Scottish Cup
Scottish Cup 2020/21

A-League
A-League 2020/21

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Africa 2022

NHL
NHL 2020/21

Liga MX
Liga MX 2020/21

European Women's Vol
European Women's Volleyball Champ. 2021

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2021

Australian Open / Me
Australian Open / Men's sin. 2021

Australian Open / Wo
Australian Open / Women's sin. 2021

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2021

Pakistan Super Leagu
Pakistan Super League 2021

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2021

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2021

J1 League
J1 League 2021

Super Rugby AU
Super Rugby AU 2021

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2021

Super Rugby Aotearoa
Super Rugby Aotearoa 2021

Miami Open
Miami Open 2021

Formula 1
Formula 1 2021

Indian Wells Masters
Indian Wells Masters 2021

Allsvenskan
Allsvenskan 2021

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Europe 2022

WGC Match Play Champ
WGC Match Play Championship 2021

World Pool Masters
World Pool Masters 2021

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2021

Major League Basebal
Major League Baseball 2021

Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters 2021

World Snooker Champi
World Snooker Championship 2021

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2021

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2021

Madrid Open / Men's
Madrid Open / Men's Singles 2021

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2021

Giro d'Italia
Giro d'Italia 2021

European Swimming Ch
European Swimming Champ. 2020

FIFA U-20 World Cup
FIFA U-20 World Cup 2021

Copa América
Copa América 2020

EURO
EURO 2021

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2021

European Darts Match
European Darts Matchplay 2021

Tour de France
Tour de France 2021

Wimbledon / Men's si
Wimbledon / Men's singles 2021

Wimbledon / Women's
Wimbledon / Women's singles 2021

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2021

Gold Cup
Gold Cup 2021

Women's EURO
Women's EURO 2021

Men's World Water Po
Men's World Water Polo Champ. 2021

Golf British Open
Golf British Open 2020

Olympic Games
Olympic Games 2021

Olympic Men's Basket
Olympic Men's Basketball Tourn. 2021

Olympic Women's Bask
Olympic Women's Basketball Tourn. 2021

Olympic Men's Water
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2021

Olympic Men's Handba
Olympic Men's Handball Tourn. 2021

Olympic Women's Hand
Olympic Women's Handball Tourn. 2021

Olympic Men's Hockey
Olympic Men's Hockey Tourn. 2021

Olympic Women's Hock
Olympic Women's Hockey Tourn. 2021

Olympic Men's Volley
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2021

Olympic Women's Voll
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2021

Olympic Men's Footba
Olympic Men's Football Tourn. 2021

Olympic Women's Foot
Olympic Women's Football Tourn. 2021

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2021

German Darts Grand P
German Darts Grand Prix 2021

Austrian Darts Open
Austrian Darts Open 2021

ECB One-Day Tourname
ECB One-Day Tournament 2021

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2021

European Darts Open
European Darts Open 2021

Canada Masters / Men
Canada Masters / Men's Singles 2021

Vuelta a España
Vuelta a España 2021

AfroBasket
AfroBasket 2021

Basketball Asia Cham
Basketball Asia Champ. 2021

Men's EuroHockey Nat
Men's EuroHockey Nations Champ. 2021

Women's EuroHockey N
Women's EuroHockey Nations Champ. 2021

Premier League
Premier League 2021/22

Football League Cham
Football League Champ. 2021/22

EFL League One
EFL League One 2021/22

1. Bundesliga
1. Bundesliga 2021/22

2. Bundesliga
2. Bundesliga 2021/22

DFB Pokal
DFB Pokal 2021/22

La Liga
La Liga 2021/22

Copa del Rey
Copa del Rey 2021/22

Serie A
Serie A 2020/21

Coppa Italia
Coppa Italia 2021/22

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2021/22

Scottish Cup
Scottish Cup 2021/22

Ligue 1
Ligue 1 2021/22

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2021/22

Primeira Liga
Primeira Liga 2021/22

FIBA 3x3 World Cup /
FIBA 3x3 World Cup / Men 2021

FIFA U-17 World Cup
FIFA U-17 World Cup 2021

Champions Hockey Lea
Champions Hockey League 2021/22

Eredivisie
Eredivisie 2021/22

Belgian First Divisi
Belgian First Division A 2021/22

EuroBasket
EuroBasket 2021

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Asia 2022

Hungarian Darts Open
Hungarian Darts Open 2020

German Darts Open
German Darts Open 2020

Dutch Darts Champion
Dutch Darts Championship 2021

Ryder Cup
Ryder Cup 2021

Gibraltar Darts Trop
Gibraltar Darts Trophy 2020

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2021

Tennis Shanghai Mast
Tennis Shanghai Masters 2021

Czech Darts Open
Czech Darts Open 202x

FA Cup
FA Cup 2021/22

Rugby League World C
Rugby League World Cup 2021

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2021

Coupe de France
Coupe de France 2021/22

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2022

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2021

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2022

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2022

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2022

Super Rugby
Super Rugby 2022

Olympic Games
Olympic Games 2022

Olympic Ice Hockey T
Olympic Ice Hockey Tourn. 2022

Olympic Men's Curlin
Olympic Men's Curling Tourn. 2022

Olympic Women's Curl
Olympic Women's Curling Tourn. 2022

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2022

World Cup
World Cup 2022

Volleyball Women's W
Volleyball Women's World Champ. 2022

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2022

Commonwealth Games
Commonwealth Games 2022

European Athletics C
European Athletics Champ. 2022

Volleyball Men's Wor
Volleyball Men's World Champ. 2022

Women's Basketball W
Women's Basketball World Cup 2022

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2022

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2023

Asian Cup
Asian Cup 2023

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2023

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2023

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2023

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2023

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2023

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2023

FIFA Women's World C
FIFA Women's World Cup 2023

American Football Wo
American Football World Champ. 2023

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2023

Basketball World Cup
Basketball World Cup 2023

Rugby World Cup
Rugby World Cup 2023

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2024

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2024

EURO
EURO 2024

EURO Qualification
EURO Qualification 2024

Olympic Games
Olympic Games 2024
Request notification for upcoming prediction games

Best of the Rest 2018/19
Fixtures & Results

Round #1
Jul 21 • 12:00Sông Lam Nghệ An - Hoàng Anh Gia Lai3:1
Jul 21 • 18:00Unión La Calera - Colo-Colo1:2
Jul 22 • 12:00Daejeon Citizen - Seongnam FC0:1
Jul 22 • 14:00Chonburi FC - Buriram United0:2
Jul 22 • 15:00Djurgårdens IF - BK Häcken2:1
Jul 22 • 16:00Kuopion PS - Vaasan PS1:2
Jul 22 • 16:00Waterford United - Shamrock Rovers0:1
Jul 22 • 18:00Sporting Cristal - FBC Melgar2:0
Jul 22 • 18:00JK Narva Trans - JK Nõmme Kalju0:3
Round #2
Jul 27 • 20:00AC Ajaccio - Troyes AC0:1
Jul 28 • 02:00CD Huachipato - Unión Española1:1
Jul 28 • 12:00FC Seoul - Gyeongnam FC2:3
Jul 28 • 14:00Shanghai Shenhua - Beijing Guoan2:2
Jul 28 • 18:00Malmö FF - IFK Norrköping2:1
Jul 28 • 20:00Hapoel Haifa FC - Hapoel Be'er Sheva FC1:1
Jul 29 • 15:00Selangor FA - Terengganu FA2:0
Jul 29 • 18:00FK Jablonec 97 - HC Sparta Praha1:2
Jul 29 • 21:00NK Osijek - Hajduk Split4:1
Jul 29 • 23:00LDU Quito - CS Emelec2:1
Jul 30 • 00:30Deportivo Lara - Zamora FC2:0
Round #3
Aug 03 • 21:00Waterford United - Cork City1:2
Aug 04 • 16:00Greenock Morton - Queen of the South2:2
Aug 04 • 18:00Ranheim Fotball - Rosenborg BK1:3
Aug 04 • 18:00PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam0:0
Aug 05 • 13:35Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande2:4
Aug 05 • 16:00Chelsea FC - Manchester City0:2
Aug 05 • 18:00Tromsø IL - FK Haugesund1:2
Aug 05 • 21:00FK Željezničar - HŠK Zrinjski Mostar2:0
Aug 06 • 18:00Sligo Rovers - Derry City0:1
Aug 07 • 21:00SL Benfica - Fenerbahçe SK1:0
Round #4
Aug 11 • 16:00Queen of the South - Dundee United1:2
Aug 11 • 21:00Unión La Calera - Universidad Católica2:2
Aug 12 • 20:30Eintracht Frankfurt - Bayern Munich0:5
Aug 12 • 21:00HNK Rijeka - Hajduk Split1:1
Aug 12 • 22:00Sevilla FC - FC Barcelona1:2
Aug 13 • 19:00IFK Norrköping - Hammarby IF0:0
Aug 13 • 22:30Unión Comercio - FBC Melgar0:0
Aug 14 • 21:00Reading FC - Birmingham City2:0
Aug 15 • 20:15FK Željezničar - FK Sarajevo2:2
Round #5
Aug 17 • 20:45Limerick FC - Sligo Rovers1:3
Aug 18 • 16:00FC Inter Turku - Kuopion PS0:1
Aug 18 • 16:00Crusaders FC - Linfield FC0:2
Aug 19 • 03:00Sport Huancayo - Alianza Lima1:1
Aug 19 • 20:00UMF Grindavík - Ungmennafélagið Stjarnan2:2
Aug 19 • 20:30Olimpija Ljubljana - NK Maribor0:3
Aug 20 • 12:30Busan IPark - Seongnam FC2:0
Aug 20 • 20:00Breiðablik UBK - Valur1:3
Aug 22 • 22:00Caracas FC - Mineros de Guayana0:0
Round #6
Aug 25 • 12:00Busan IPark - Suwon Bluewings0:1
Aug 25 • 13:35Tianjin Teda - Beijing Guoan2:5
Aug 25 • 14:001.FC Kaiserslautern - Karlsruher SC0:0
Aug 25 • 16:00Greenock Morton - Ross County2:1
Aug 25 • 17:00Colo-Colo - Universidad de Chile1:0
Aug 25 • 19:00FC Zlaté Moravce - Zemplin Michalovce2:0
Aug 25 • 20:00Deportes Temuco - CD Everton de Viña del Mar1:1
Aug 26 • 03:00Atlético Junior - Independiente Medellín2:1
Aug 26 • 20:00Viitorul Constanța - FCSB1:4
Aug 27 • 19:00IFK Norrköping - IFK Göteborg2:1
Aug 28 • 01:00Patriotas Boyacá - Jaguares de Córdoba4:0
Round #7
Sep 01 • 16:00Seinäjoen Jalkapallokerho - Kuopion PS1:2
Sep 01 • 16:00Exeter City - Lincoln City0:3
Sep 01 • 16:45MŠK Žilina - HC Slovan Bratislava0:1
Sep 01 • 19:00Slavia Prague - FC Viktoria Plzeň4:0
Sep 01 • 22:30Unión Española - Universidad Católica1:1
Sep 02 • 16:00Al-Ahed - Al Nejmeh SC1:0
Sep 02 • 17:30FK AS Trenčín - FC Spartak Trnava1:0
Sep 02 • 18:00Odds BK - Molde FK1:1
Sep 02 • 18:15Panionios FC - PAOK Thessaloniki0:1
Sep 02 • 21:00Dinamo Zagreb - HNK Rijeka1:1
Sep 03 • 20:45Crusaders FC - Coleraine FC0:3
Round #8
Sep 08 • 09:00Jeju United - Suwon Bluewings0:0
Sep 08 • 15:30Llandudno FC - Barry Town United AFC2:0
Sep 08 • 17:30NK Slaven Koprivnica - Inter Zaprešić2:1
Sep 08 • 18:00Real Oviedo - Real Zaragoza0:4
Sep 08 • 22:00Sportivo Luqueño - Cerro Porteño1:2
Sep 09 • 03:00Club Deportivo Luis Ángel Firpo - CD Águila1:3
Sep 10 • 01:00CS Emelec - Barcelona SC2:0
Sep 10 • 02:30Los Millonarios - Atlético Junior1:1
Sep 11 • 01:00Rionegro Águilas - Once Caldas1:0
Round #9
Sep 14 • 13:35Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan1:0
Sep 15 • 16:00Queen of the South - Ross County0:0
Sep 15 • 16:30HNK Gorica - Dinamo Zagreb0:1
Sep 15 • 16:45ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda3:2
Sep 15 • 18:00Östersunds FK - Malmö FF2:3
Sep 16 • 03:00Deportes Tolima - Independiente Medellín3:0
Sep 16 • 16:00EB/Streymur - Víkingur Gøta2:2
Sep 16 • 16:30Gosk Gabela - FK Mladost Doboj Kakanj1:3
Sep 16 • 19:00FK Voždovac - FK Čukarički1:3
Sep 17 • 17:30Rovaniemen PS - Kuopion PS1:1
Sep 17 • 18:00FC Baník Ostrava - HC Sparta Praha0:1
Round #10
Sep 22 • 07:00Gyeongnam FC - FC Seoul2:1
Sep 22 • 16:00Kuopion PS - FC Honka1:1
Sep 22 • 19:00NK Lokomotiva - HNK Rijeka2:0
Sep 23 • 15:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava3:2
Sep 23 • 15:00AIK Fotboll - Hammarby IF1:0
Sep 23 • 19:00FK Partizan - VK Crvena zvezda1:1
Sep 23 • 19:30PAOK Thessaloniki - AEK Athens2:0
Sep 23 • 22:30Colo-Colo - Deportes Antofagasta3:4
Sep 24 • 02:30Atlético Huila - Atlético Nacional1:0
Sep 24 • 18:00FK Jablonec 97 - FC Viktoria Plzeň3:0
Round #11
Sep 28 • 19:00FC Viktoria Plzeň - HC Sparta Praha1:0
Sep 29 • 13:35Beijing Guoan - Shanghai SIPG0:1
Sep 29 • 14:00FC Honka - HJK0:0
Sep 29 • 16:00Dundee United - Ross County1:5
Sep 29 • 16:30Hajduk Split - Dinamo Zagreb0:0
Sep 29 • 18:00Sporting de Gijon - UD Las Palmas1:0
Sep 30 • 19:00FK Radnički Niš - FK Partizan2:2
Sep 30 • 19:30Olympiacos CFP - PAOK Thessaloniki0:1
Sep 30 • 22:30Deportes Antofagasta - Universidad de Concepción1:0
Sep 30 • 23:30Barcelona SC - LDU Quito1:0
Round #12
Oct 05 • 18:00Inter Zaprešić - NK Lokomotiva2:1
Oct 06 • 08:00Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa2:1
Oct 06 • 16:00Partick Thistle - Ross County0:2
Oct 06 • 20:00CD Palestino - Universidad de Chile1:3
Oct 06 • 20:00FC Astra Giurgiu - CFR Cluj1:2
Oct 07 • 13:35Guangzhou R&F - Beijing Guoan0:3
Oct 07 • 16:00Kuopion PS - FC Ilves2:0
Oct 07 • 19:30AEK Athens - Olympiacos CFP1:1
Oct 08 • 20:45Glentoran FC - Linfield FC0:1
Oct 10 • 02:30Atlético Junior - Deportes Tolima4:3
Round #13
Oct 12 • 16:00Málaga CF - Albacete Balompié2:1
Oct 12 • 20:45St Patrick's Athletic - Shamrock Rovers0:1
Oct 13 • 16:00Partick Thistle - Dundee United1:2
Oct 14 • 01:00Alianza FC - Independiente de la Chorrera2:1
Oct 14 • 02:45Independiente Santa Fe - Atlético Junior2:2
Oct 15 • 00:00Barcelona SC - CS Emelec1:0
Oct 17 • 00:30Cerro Porteño - Club Libertad0:1
Oct 18 • 01:00La Equidad - Deportes Tolima0:1
Oct 19 • 01:00Deportivo Cali - América de Cali1:0
Oct 20 • 20:00Club Nacional Montevideo - CA Peñarol1:1
Round #14
Oct 20 • 13:00Malmö FF - Hammarby IF2:1
Oct 20 • 15:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Željezničar0:1
Oct 21 • 01:00Universidad Católica - Universidad de Concepción1:0
Oct 21 • 10:00Asan Mugunghwa - Seongnam FC1:0
Oct 21 • 13:30Vaasan PS - Rovaniemen PS1:2
Oct 21 • 13:35Jiangsu Suning - Shanghai SIPG0:0
Oct 21 • 17:00FC Slovan Liberec - Slavia Prague0:1
Oct 21 • 17:30NK Lokomotiva - Hajduk Split2:0
Oct 21 • 18:00Aris Thessaloniki - PAOK Thessaloniki1:2
Oct 22 • 00:15Atlético Nacional - Atlético Junior1:0
Round #15
Oct 27 • 16:45NK Maribor - Olimpija Ljubljana1:2
Oct 27 • 17:00Universidad de Chile - Universidad Católica2:0
Oct 27 • 17:00FC Zlín - HC Sparta Praha1:0
Oct 28 • 14:30Heart of Midlothian - Celtic FC0:3
Oct 28 • 15:00Hajduk Split - HNK Rijeka1:1
Oct 28 • 17:30Aberdeen FC - Rangers FC1:0
Oct 28 • 21:30Deportivo Capiatá - Olimpia Asunción1:4
Oct 29 • 19:00AIK Fotboll - Malmö FF1:1
Oct 29 • 20:30PAOK Thessaloniki - Panathinaikos Athen2:0
Oct 31 • 16:30FK Čukarički - FK Partizan1:1
Round #16
Nov 01 • 19:00Östersunds FK - AIK Fotboll1:2
Nov 02 • 02:00Alianza FC - Costa Del Este1:0
Nov 03 • 12:35Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG4:5
Nov 03 • 15:00FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň0:1
Nov 03 • 18:00Panathinaikos Athen - AEK Athens0:0
Nov 04 • 14:00NK Celje - NK Maribor0:5
Nov 04 • 17:30NK Osijek - Dinamo Zagreb0:2
Nov 04 • 19:30Deportes Antofagasta - Universidad Católica1:1
Nov 04 • 21:00Olimpia Asunción - Cerro Porteño2:2
Nov 08 • 01:30Deportes Tolima - Once Caldas3:0
Round #17
Nov 09 • 18:00FK Proleter Slana Bara Novi Sad - FK Radnički Niš1:2
Nov 10 • 06:00Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai FC3:3
Nov 10 • 15:30Connah's Quay Nomads - Barry Town United AFC2:2
Nov 11 • 00:00Club Libertad - Sol de América4:0
Nov 11 • 08:00Shanghai Shenhua - Shandong Luneng Taishan2:2
Nov 11 • 15:00Östersunds FK - Hammarby IF3:3
Nov 11 • 15:00BK Häcken - IFK Norrköping0:1
Nov 11 • 17:30NK Lokomotiva - Dinamo Zagreb0:1
Nov 11 • 18:30Olympiacos CFP - Panathinaikos Athen1:1
Nov 11 • 21:00US Palermo - Pescara Calcio3:0
Round #18
Nov 16 • 21:00UD Las Palmas - Granada CF2:2
Nov 17 • 16:00Crusaders FC - Glenavon FC3:0
Nov 17 • 16:00Ballymena United - Cliftonville FC2:1
Nov 17 • 20:30Real Zaragoza - RCD Mallorca2:2
Nov 17 • 20:45Real Oviedo - Sporting de Gijon2:1
Nov 17 • 22:00CA 3 de Febrero - Club Libertad4:4
Nov 19 • 21:00UD Almeria - Deportivo La Coruña1:1
Nov 22 • 22:00CD Pasaquina - CD Águila2:2
Nov 23 • 02:00AD Chalatenango - Alianza FC0:1
Round #19
Nov 23 • 18:00FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň1:1
Nov 23 • 20:00US Orléans - Stade Brestois0:0
Nov 24 • 06:00Sangju Sangmu - Gangwon FC0:1
Nov 24 • 15:00HNK Rijeka - Dinamo Zagreb1:0
Nov 24 • 19:00FK Radnički Niš - Red Star Belgrade2:2
Nov 24 • 23:50Club Libertad - Olimpia Asunción0:2
Nov 25 • 08:00Pohang Steelers - Jeonbuk Hyundai Motors1:1
Nov 25 • 12:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan1:1
Nov 25 • 17:30NK Lokomotiva - NK Osijek2:2
Nov 25 • 18:00Atromitos FC - Olympiacos CFP1:2
Nov 28 • 23:50Deportivo Santani - Cerro Porteño2:2
Round #20
Nov 30 • 12:35Shandong Luneng Taishan - Beijing Guoan2:2
Nov 30 • 20:00FC Lorient - RC Lens2:2
Nov 30 • 20:45Dundee United - Ayr United0:5
Dec 01 • 06:00Sangju Sangmu - FC Seoul1:0
Dec 01 • 15:30FK Mladost Lučani - FK Partizan1:1
Dec 01 • 15:30MŠK Žilina - FC DAC 1904 Dunajská Streda2:2
Dec 01 • 18:00Málaga CF - Granada CF0:1
Dec 02 • 06:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai FC1:3
Dec 02 • 16:00Celtic FC - Aberdeen FC1:0
Dec 02 • 18:00Albacete Balompié - AD Alcorcón2:1
Round #21
Dec 04 • 18:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda0:2
Dec 04 • 21:00RC Lens - Stade Brestois2:1
Dec 07 • 18:00FC Zlín - FC Viktoria Plzeň0:2
Dec 08 • 13:45ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina5:2
Dec 08 • 14:00ND Gorica - Olimpija Ljubljana1:3
Dec 08 • 15:00HNK Rijeka - NK Lokomotiva3:0
Dec 08 • 16:00Cliftonville FC - Glenavon FC4:2
Dec 08 • 16:00Greenock Morton - Dundee United1:1
Dec 08 • 19:30Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv1:3
Dec 09 • 14:30Xanthi FC - Olympiacos CFP1:1
Round #22
Dec 14 • 20:00FC Lorient - Chamois Niortais1:1
Dec 14 • 20:45Bala Town - The New Saints1:1
Dec 15 • 16:00Ayr United - Ross County3:3
Dec 15 • 16:00Inverness CT - Dundee United1:1
Dec 16 • 16:00CA Osasuna - AD Alcorcón2:1
Dec 16 • 18:00Panathinaikos Athen - Atromitos FC1:0
Dec 16 • 19:00FK Čukarički - FK Crvena zvezda1:2
Dec 17 • 18:00FK Jablonec 97 - Slavia Prague0:2
Dec 19 • 20:45Arsenal FC - Tottenham Hotspur0:2
Dec 19 • 21:05Stade Rennes - FC Nantes2:1
Round #23
Dec 21 • 20:30Chamois Niortais - Stade Brestois1:1
Dec 21 • 21:00Ascoli Calcio - Brescia Calcio1:1
Dec 22 • 16:00Greenock Morton - Inverness CT1:2
Dec 22 • 16:00Real Oviedo - Málaga CF0:0
Dec 22 • 20:45Cádiz CF - Deportivo La Coruña3:0
Dec 23 • 17:30Spezia Calcio - US Palermo1:1
Dec 25 • 18:30Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda1:1
Dec 26 • 15:30Bala Town - Connah's Quay Nomads2:1
Dec 26 • 16:00Cliftonville FC - Crusaders FC1:5
Dec 27 • 21:00Hellas Verona - AS Cittadella4:0
Round #24
Dec 29 • 16:00Queen of the South - Ayr United1:1
Dec 29 • 16:00Cliftonville FC - Linfield FC0:2
Dec 29 • 19:30Maccabi Haifa - Bnei Yehuda1:0
Dec 30 • 15:00AS Cittadella - US Palermo0:1
Dec 30 • 15:00US Salernitana 1919 - Pescara Calcio2:4
Dec 30 • 16:00Benevento Calcio - Brescia Calcio1:1
Dec 30 • 21:00Spezia Calcio - US Lecce1:1
Dec 31 • 14:00Cardiff Metropolitan University - Barry Town United AFC3:0
Jan 01 • 15:30Connah's Quay Nomads - Bala Town4:1
Jan 01 • 16:00Crusaders FC - Ballymena United3:2
Round #25
Jan 03 • 20:30Lincoln Red Imps FC - St Joseph's FC1:3
Jan 04 • 20:45Greenock Morton - Ross County1:0
Jan 04 • 20:45Aberystwyth Town - Connah's Quay Nomads1:6
Jan 04 • 20:45The New Saints - Newtown AFC4:0
Jan 04 • 21:00Granada CF - Albacete Balompié1:1
Jan 05 • 16:00Inverness CT - Queen of the South1:2
Jan 06 • 18:00CA Osasuna - Cádiz CF2:1
Jan 06 • 19:30Bnei Yehuda - Hapoel Be'er Sheva FC3:1
Jan 08 • 21:00Tottenham Hotspur - Chelsea FC1:0
Jan 09 • 18:45AS Monaco - Stade Rennes1:1
Round #26
Jan 11 • 20:00Clermont Foot - Chamois Niortais3:2
Jan 11 • 21:00Cádiz CF - Granada CF0:0
Jan 12 • 07:30Southern District - Kitchee SC2:0
Jan 12 • 16:00Inverness CT - Ayr United1:0
Jan 12 • 16:00Albacete Balompié - Sporting de Gijon1:1
Jan 12 • 16:00Queen of the South - Ross County4:0
Jan 12 • 17:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda0:0
Jan 12 • 20:30RCD Mallorca - Deportivo La Coruña1:0
Jan 15 • 16:00El Entag El Harby - Pyramids FC1:1
Jan 15 • 19:45Maccabi Netanya - Hapoel Be'er Sheva FC0:0
Round #27
Jan 19 • 07:30R&F - Eastern Sports Club1:1
Jan 19 • 15:00Bnei Yehuda - Maccabi Netanya0:0
Jan 19 • 15:00US Lecce - Benevento Calcio1:1
Jan 19 • 16:00Motherwell FC - Ross County1:2
Jan 19 • 18:00Perugia Calcio - Brescia Calcio0:2
Jan 20 • 16:00Sporting de Gijon - AD Alcorcón2:0
Jan 20 • 18:00Deportivo La Coruña - Albacete Balompié2:0
Jan 21 • 20:45Paris FC - Stade Brestois0:1
Jan 23 • 20:45Burton Albion - Manchester City0:1
Jan 24 • 20:45Chelsea FC - Tottenham Hotspur2:1
Round #28
Jan 25 • 18:00Seinäjoen Jalkapallokerho - Vaasan PS1:2
Jan 25 • 20:45Ayr United - Dundee United1:0
Jan 26 • 13:30FC Ilves - Rovaniemen PS1:1
Jan 26 • 15:00US Orléans - Chamois Niortais1:0
Jan 26 • 15:00US Cremonese - US Palermo2:0
Jan 26 • 18:00US Salernitana 1919 - US Lecce1:2
Jan 27 • 18:00Sporting de Gijon - Deportivo La Coruña1:2
Jan 27 • 18:00Brescia Calcio - Spezia Calcio4:4
Jan 27 • 22:00Club Libertad - Cerro Porteño1:0
Jan 28 • 20:45Troyes AC - RC Lens1:0
Round #29
Jan 29 • 20:45Ayr United - Inverness CT2:3
Jan 30 • 20:45KV Oostende - KAA Gent2:2
Feb 01 • 20:00Le Havre AC - Stade Brestois1:1
Feb 02 • 13:30FC Ilves - Seinäjoen Jalkapallokerho2:1
Feb 02 • 15:00Carpi FC 1909 - Hellas Verona1:1
Feb 02 • 16:45Vaasan PS - Kuopion PS1:0
Feb 03 • 17:30HNK Rijeka - HNK Gorica1:3
Feb 03 • 18:00CA Osasuna - Granada CF1:0
Feb 03 • 21:00Pescara Calcio - Brescia Calcio1:5
Round #30
Feb 08 • 18:00Kokkolan Pallo-Veikot - FC Ilves1:2
Feb 09 • 12:00FC Inter Turku - HJK1:0
Feb 09 • 13:00Kuopion PS - Seinäjoen Jalkapallokerho2:2
Feb 09 • 15:00RC Lens - FC Metz0:0
Feb 09 • 16:45Vaasan PS - Rovaniemen PS2:1
Feb 10 • 12:00AD Alcorcón - Cádiz CF1:2
Feb 10 • 17:30Hajduk Split - NK Lokomotiva2:1
Feb 10 • 18:00IFK Mariehamn - FC Lahti1:0
Feb 10 • 18:00Granada CF - Deportivo La Coruña0:1
Feb 10 • 20:00Universitatea Craiova - CFR Cluj2:0
Feb 10 • 21:00Deportivo Táchira - Caracas FC2:1
Round #31
Feb 14 • 02:30Alianza FC - Santa Tecla FC3:2
Feb 14 • 03:00CS Cartaginés - AD San Carlos0:0
Feb 15 • 21:00US Palermo - Brescia Calcio1:1
Feb 16 • 07:30Wofoo Tai Po - Kitchee SC3:0
Feb 16 • 16:00Queen of the South - Dundee United0:1
Feb 16 • 16:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava0:1
Feb 16 • 18:00El Entag El Harby - Al Ahly0:1
Feb 17 • 10:30Eastern Sports Club - Southern District1:4
Feb 17 • 21:00Spezia Calcio - Hellas Verona1:2
Round #32
Feb 22 • 20:00Clermont Foot - FC Lorient0:1
Feb 23 • 00:30Colo-Colo - Universidad de Concepción1:0
Feb 23 • 12:35Shanghai SIPG - Beijing Guoan2:0
Feb 23 • 14:00FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda3:1
Feb 23 • 15:00AS Cittadella - US Lecce4:1
Feb 23 • 15:30Aberystwyth Town - Cardiff Metropolitan University2:0
Feb 23 • 20:30Barry Town United AFC - Connah's Quay Nomads1:1
Feb 24 • 18:00Málaga CF - Deportivo La Coruña0:0
Feb 24 • 23:30Once Caldas - Deportes Tolima2:1
Feb 25 • 18:00SFC Opava - FC Viktoria Plzeň1:2
Feb 26 • 18:00Benevento Calcio - Pescara Calcio2:1
Round #33
Mar 01 • 13:00Wofoo Tai Po - R&F1:3
Mar 02 • 15:00Brescia Calcio - AS Cittadella0:1
Mar 02 • 16:00Cádiz CF - Albacete Balompié1:0
Mar 02 • 17:30NK Lokomotiva - Dinamo Zagreb1:1
Mar 02 • 18:00US Palermo - US Lecce2:1
Mar 02 • 23:00Once Caldas - Atlético Junior0:1
Mar 03 • 14:30Aberdeen FC - Rangers FC1:1
Mar 04 • 20:45Le Havre AC - FC Metz2:2
Mar 06 • 18:00FK Partizan - FK Radnički Niš0:1
Round #34
Mar 06 • 11:30Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo1:1
Mar 09 • 07:30Southern District - R&F3:3
Mar 09 • 15:00Cosenza Calcio - Brescia Calcio2:3
Mar 09 • 17:30Sparta Prague - FC Viktoria Plzeň4:0
Mar 09 • 18:15Connah's Quay Nomads - The New Saints0:2
Mar 09 • 19:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa2:3
Mar 10 • 00:00Universidad Católica - Unión La Calera1:0
Mar 10 • 15:00NK Osijek - NK Lokomotiva1:1
Mar 10 • 18:00NK Široki Brijeg - FK Sarajevo0:3
Mar 11 • 02:00América de Cali - Once Caldas3:1
Mar 11 • 21:00Málaga CF - CA Osasuna1:2
Round #35
Mar 12 • 20:45Rangers FC - Aberdeen FC0:2
Mar 15 • 18:00FK Teplice - FC Viktoria Plzeň2:1
Mar 16 • 10:30Pegasus FC - Wofoo Tai Po1:2
Mar 16 • 20:30Olimpija Ljubljana - NK Maribor0:0
Mar 17 • 08:00Pohang Steelers - Gyeongnam FC4:1
Mar 17 • 16:00Colo-Colo - Universidad Católica2:3
Mar 17 • 17:30HNK Rijeka - NK Osijek3:1
Mar 17 • 18:00UD Almeria - Granada CF0:0
Mar 19 • 20:45Dundee United - Ross County1:0
Round #36
Mar 22 • 21:00CD Tenerife - CA Osasuna3:2
Mar 23 • 22:00Universidad Católica - CD Palestino5:0
Mar 23 • 22:15Cerro Porteño - Club Guaraní5:2
Mar 25 • 02:00Independiente Santa Fe - Once Caldas0:2
Mar 29 • 19:00NK Lokomotiva - HNK Rijeka1:2
Mar 29 • 20:05Dunfermline Athletic - Ayr United0:1
Mar 30 • 14:45NK Domžale - Olimpija Ljubljana1:3
Mar 30 • 15:00Cosenza Calcio - US Palermo1:1
Mar 30 • 16:00FC Nitra - FK AS Trenčín2:2
Mar 31 • 13:00FC Metz - FC Lorient2:1
Mar 31 • 17:00FK Napredak Kruševac - FK Partizan1:0
Round #37
Mar 31 • 11:30Southern District - R&F1:0
Apr 01 • 00:00Deportivo Cali - Cúcuta Deportivo2:0
Apr 02 • 17:00FK Teplice - Sparta Prague2:2
Apr 02 • 21:00Hellas Verona - Brescia Calcio2:2
Apr 03 • 17:30Ludogorets Razgrad - CSKA Sofia0:1
Apr 03 • 17:30Kuopion PS - Rovaniemen PS2:2
Apr 03 • 21:00Pescara Calcio - US Palermo3:2
Apr 04 • 17:30Botev Plovdiv - Cherno More Varna1:1
Apr 05 • 03:00Independiente Medellín - Once Caldas1:1
Round #38
Apr 05 • 20:05Ross County - Dundee United1:1
Apr 06 • 15:30FC DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina1:0
Apr 06 • 15:30Newtown AFC - The New Saints0:6
Apr 06 • 18:00Granada CF - Málaga CF1:0
Apr 06 • 19:00HNK Gorica - HNK Rijeka1:0
Apr 07 • 16:00Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev1:1
Apr 07 • 19:00Hajduk Split - NK Osijek0:0
Apr 07 • 19:30Universitatea Craiova - CFR Cluj0:0
Apr 08 • 14:00Kitchee SC - Southern District1:1
Apr 08 • 21:00US Palermo - Hellas Verona1:0
Round #39
Apr 12 • 20:05Dundee United - Ayr United2:1
Apr 13 • 07:00Jeju United - Jeonbuk Hyundai Motors0:1
Apr 13 • 19:30MOL Vidi FC - Újpest FC2:1
Apr 13 • 20:30Barry Town United AFC - The New Saints0:4
Apr 13 • 21:30Colo-Colo - CD O'Higgins3:2
Apr 14 • 15:00Aberdeen FC - Celtic FC0:3
Apr 14 • 18:00Universidad Católica - Universidad de Chile4:0
Apr 14 • 19:30Maccabi Haifa - Maccabi Netanya2:1
Apr 14 • 20:00CFR Cluj - FCSB0:0
Apr 14 • 21:00Benevento Calcio - US Palermo1:2
Apr 15 • 20:45Paris FC - FC Lorient2:2
Round #40
Apr 18 • 02:00Los Millonarios - Deportes Tolima1:2
Apr 18 • 02:15Club Libertad - Club Guaraní1:1
Apr 18 • 20:00Al Ahly - Pyramids FC0:1
Apr 20 • 15:30Connah's Quay Nomads - Barry Town United AFC1:1
Apr 20 • 17:00NK Široki Brijeg - HŠK Zrinjski Mostar1:0
Apr 20 • 19:00Hajduk Split - HNK Rijeka4:0
Apr 21 • 08:30Wofoo Tai Po - Southern District2:1
Apr 23 • 20:00RC Lens - FC Lorient0:1
Apr 24 • 18:45FC Astra Giurgiu - CFR Cluj2:2
Apr 25 • 18:45Viitorul Constanța - Universitatea Craiova2:0
Round #41
Apr 27 • 15:30FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava1:0
Apr 27 • 18:00CA Osasuna - Albacete Balompié2:0
Apr 28 • 01:00Atlético Nacional - América de Cali2:0
Apr 28 • 09:00Ulsan Hyundai FC - Gyeongnam FC2:0
Apr 28 • 19:30Hapoel Be'er Sheva FC - Maccabi Netanya0:2
Apr 28 • 21:00US Lecce - Brescia Calcio1:0
Apr 29 • 00:00Los Millonarios - Atlético Junior2:0
Apr 29 • 03:00Cúcuta Deportivo - Deportes Tolima0:2
Apr 29 • 20:00Bnei Yehuda - Maccabi Haifa2:2
May 03 • 02:10Boca Juniors - Rosario Central0:0
Round #42
May 03 • 20:45Dundalk FC - Derry City2:2
May 04 • 08:30R&F - Wofoo Tai Po1:2
May 04 • 13:35Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan0:1
May 04 • 15:00US Cremonese - Brescia Calcio0:0
May 04 • 21:30CD O'Higgins - Universidad Católica1:0
May 04 • 23:00Sportivo Luqueño - Cerro Porteño2:0
May 05 • 15:45Connah's Quay Nomads - The New Saints0:3
May 05 • 17:00MŠK Žilina - FC DAC 1904 Dunajská Streda1:2
May 05 • 22:30Cúcuta Deportivo - Atlético Junior2:1
May 05 • 22:30Deportivo Pasto - América de Cali1:1
Round #43
May 10 • 20:45Clermont Foot - Troyes AC2:4
May 10 • 20:45Bohemian FC - Dundalk FC0:2
May 11 • 12:00FC Seoul - Daegu FC2:1
May 11 • 13:30Aston Villa - West Bromwich Albion2:1
May 11 • 15:00Brescia Calcio - Benevento Calcio2:3
May 11 • 16:30NK Lokomotiva - NK Osijek0:4
May 11 • 17:45NK Maribor - Olimpija Ljubljana0:3
May 11 • 18:15Derby County - Leeds United0:1
May 12 • 12:00Ulsan Hyundai FC - Jeonbuk Hyundai Motors2:1
May 12 • 23:00Club Libertad - Sportivo Luqueño1:0
Round #44
May 14 • 20:45Inverness CT - Dundee United0:1
May 14 • 21:00West Bromwich Albion - Aston Villa1:0
May 15 • 20:45Leeds United - Derby County2:4
May 16 • 20:45Portsmouth FC - Sunderland AFC0:0
May 16 • 23:00Sportivo Luqueño - Cerro Porteño2:1
May 17 • 17:00Brøndby IF - FC Midtjylland1:1
May 17 • 20:45Charlton Athletic - Doncaster Rovers2:3
May 17 • 20:45Le Havre AC - FC Lorient2:3
May 17 • 20:45Dundee United - Inverness CT3:0
May 20 • 21:00Albacete Balompié - Granada CF0:1
Round #45
May 23 • 20:45Dundee United - St. Mirren FC0:0
May 25 • 16:00Heart of Midlothian - Celtic FC1:2
May 25 • 17:00FC Bohemians Prague 1905 - SFC Opava1:1
May 25 • 18:15Sporting CP - FC Porto2:2
May 26 • 13:35Shanghai SIPG - Beijing Guoan2:1
May 26 • 16:00St. Mirren FC - Dundee United1:1
May 26 • 16:00Charlton Athletic - Sunderland AFC2:1
May 27 • 00:15Deportes Tolima - Atlético Junior1:1
May 27 • 16:00Aston Villa - Derby County2:1
May 27 • 21:00Deportivo La Coruña - RCD Mallorca1:0
Round #46
May 29 • 12:00Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors2:3
May 29 • 12:30Ulsan Hyundai FC - Daegu FC0:0
May 30 • 15:00BK Häcken - AFC Eskilstuna3:0
May 30 • 20:15Olimpija Ljubljana - NK Maribor2:1
May 30 • 21:00AS Cittadella - Hellas Verona2:0
May 31 • 17:30FC Inter Turku - FC Ilves2:3
Jun 02 • 10:00Gyeongnam FC - FC Seoul1:2
Jun 02 • 21:15Hellas Verona - AS Cittadella3:0
Jun 04 • 21:00RCD Mallorca - Granada CF1:1
Jun 06 • 01:00Deportivo Cali - Deportes Tolima1:2
Season:
Round #1
July 21 - July 22
Round #2
July 27 - July 30
Round #3
August 03 - August 07
Round #4
August 11 - August 15
Round #5
August 17 - August 22
Round #6
August 25 - August 28
Round #7
September 01 - September 03
Round #8
September 08 - September 11
Round #9
September 14 - September 17
Round #10
September 22 - September 24
Round #11
September 28 - September 30
Round #12
October 05 - October 10
Round #13
October 12 - October 20
Round #14
October 20 - October 22
Round #15
October 27 - October 31
Round #16
November 01 - November 08
Round #17
November 09 - November 11
Round #18
November 16 - November 23
Round #19
November 23 - November 28
Round #20
November 30 - December 02
Round #21
December 04 - December 09
Round #22
December 14 - December 19
Round #23
December 21 - December 27
Round #24
December 29 - January 01
Round #25
January 03 - January 09
Round #26
January 11 - January 15
Round #27
January 19 - January 24
Round #28
January 25 - January 28
Round #29
January 29 - February 03
Round #30
February 08 - February 10
Round #31
February 14 - February 17
Round #32
February 22 - February 26
Round #33
March 01 - March 06
Round #34
March 06 - March 11
Round #35
March 12 - March 19
Round #36
March 22 - March 31
Round #37
March 31 - April 05
Round #38
April 05 - April 08
Round #39
April 12 - April 15
Round #40
April 18 - April 25
Round #41
April 27 - May 03
Round #42
May 03 - May 05
Round #43
May 10 - May 12
Round #44
May 14 - May 20
Round #45
May 23 - May 27
Round #46
May 29 - June 06