Event list
306 Events
Wielrennen
België
Denemarken
Polen
Schieten
10 m Air rifle
Women
Women
Verenigde Staten
China
China
Zwaardvechten
Individual Épee
Women
Women
Hongarije
Italië
China
Boogschieten
Team
Men
Men
Zuid-Korea
Verenigde Staten
Australië
Judo
Extra-lightweight
60 kg
Men
60 kg
Men
Rusland
Kazachstan
Japan
Oezbekistan
Judo
Extra-lightweight
48 kg
Women
48 kg
Women
Argentinië
Zuid-Korea
Japan
Kazachstan
Schieten
10 m Air pistol
Men
Men
Vietnam
Brazilië
China
Gewichtheffen
Weightlifting
48 kg
Women
48 kg
Women
Thailand
Indonesië
Japan
Zwemmen
400 m Individual Medley
Men
Men
Japan
Verenigde Staten
Japan
Zwemmen
400 m Freestyle
Men
Men
Australië
China
Italië
Zwemmen
400 m Individual Medley
Women
Women
Hongarije
Verenigde Staten
Spanje
Zwemmen
4 * 100 m Freestyle Relay
Women
Women
Australië
Verenigde Staten
Canada
Zwaardvechten
Individual Foil
Men
Men
Italië
Verenigde Staten
Rusland
Boogschieten
Team
Women
Women
Zuid-Korea
Rusland
Taiwan
Gewichtheffen
Weightlifting
53 kg
Women
53 kg
Women
Taiwan
Filipijnen
Zuid-Korea
Judo
Half-lightweight
66 kg
Men
66 kg
Men
Italië
Zuid-Korea
Oezbekistan
Japan
Judo
Half-lightweight
52 kg
Women
52 kg
Women
Kosovo
Italië
Rusland
Japan
Wielrennen
Road Race
Women
Women
Nederland
Zweden
Italië
Schieten
10 m Air pistol
Women
Women
China
Rusland
Griekenland
Rugby sevens
Rugby sevens
Women
Women
Australië
Nieuw Zeeland
Canada
Duiken
3 m Synchronized Springboard
Women
Women
China
Italië
Australië
Schieten
Trap
Women
Women
Australië
Nieuw Zeeland
Verenigde Staten
Gewichtheffen
Weightlifting
56 kg
Men
56 kg
Men
China
Noord-Korea
Thailand
Zwemmen
100 m Butterfly
Women
Women
Zweden
Canada
Verenigde Staten
Zwemmen
100 m Breaststroke
Men
Men
Groot-Brittannië
Zuid-Afrika
Verenigde Staten
Zwemmen
400 m Freestyle
Women
Women
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Zwemmen
4 * 100 m Freestyle Relay
Men
Men
Verenigde Staten
Frankrijk
Australië
Paardrijden
Individual Eventing
Duitsland
Frankrijk
Verenigde Staten
Paardrijden
Team Eventing
Frankrijk
Duitsland
Australië
Zwaardvechten
Individual Sabre
Women
Women
Rusland
Rusland
Oekraïne
Schieten
10 m Air rifle
Men
Men
Italië
Oekraïne
Rusland
Gewichtheffen
Weightlifting
58 kg
Women
58 kg
Women
Thailand
Thailand
Taiwan
Turnen
Team all-around
Men
Men
Japan
Rusland
China
Judo
Lightweight
73 kg
Men
73 kg
Men
Japan
Azerbeidzjan
Georgië
België
Judo
Lightweight
57 kg
Women
57 kg
Women
Brazilië
Mongolië
Portugal
Japan
Gewichtheffen
Weightlifting
62 kg
Men
62 kg
Men
Colombia
Indonesië
Kazachstan
Schieten
Trap
Men
Men
Kroatië
Italië
Groot-Brittannië
Zwemmen
200 m Freestyle
Men
Men
China
Zuid-Afrika
Verenigde Staten
Zwemmen
100 m Backstroke
Women
Women
Hongarije
Verenigde Staten
Canada
China
Zwemmen
100 m Backstroke
Men
Men
Verenigde Staten
China
Verenigde Staten
Zwemmen
100 m Breaststroke
Women
Women
Verenigde Staten
Rusland
Verenigde Staten
Tafeltennis
Singles
Women
Women
China
China
Noord-Korea
Zwaardvechten
Individual Épee
Men
Men
Zuid-Korea
Hongarije
Frankrijk
Tennis
Doubles
Men
Men
Spanje
Roemenië
Verenigde Staten
Kanoën
C-1 Slalom
Men
Men
Frankrijk
Slowakije
Japan
Tafeltennis
Singles
Men
Men
China
China
Japan
Duiken
10 m Synchronized Platform
Men
Men
China
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Turnen
Team all-around
Women
Women
Verenigde Staten
Rusland
China
Judo
Half-middleweight
81 kg
Men
81 kg
Men
Rusland
Verenigde Staten
Verenigde Arabische Emiraten
Japan
Judo
Half-middleweight
63 kg
Women
63 kg
Women
Slovenië
Frankrijk
Israël
Nederland
Gewichtheffen
Weightlifting
69 kg
Men
69 kg
Men
China
Turkijë
Colombia
Gewichtheffen
Weightlifting
63 kg
Women
63 kg
Women
China
Noord-Korea
Kazachstan
Schieten
25 m Pistol
Women
Women
Griekenland
Duitsland
Zwitserland
Tennis
Doubles
Women
Women
Rusland
Zwitserland
Tsjechië
Duiken
10 m Synchronized Platform
Women
Women
China
Maleisië
Canada
Zwemmen
200 m Freestyle
Women
Women
Verenigde Staten
Zweden
Australië
Zwemmen
200 m Butterfly
Men
Men
Verenigde Staten
Japan
Hongarije
Zwemmen
200 m Individual Medley
Women
Women
Hongarije
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Zwemmen
4 * 200 m Freestyle Relay
Men
Men
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Japan
Wielrennen
Individual Time Trial
Men
Men
Zwitserland
Nederland
Groot-Brittannië
Gewichtheffen
Weightlifting
77 kg
Men
77 kg
Men
Kazachstan
China
Egypte
Tennis
Singles
Women
Women
Puerto Rico
Duitsland
Tsjechië
Boxen
Light flyweight
-49 kg
Men
-49 kg
Men
Oezbekistan
Colombia
Verenigde Staten
Cuba
Zwaardvechten
Individual Foil
Women
Women
Rusland
Italië
Tunesië
Gewichtheffen
Weightlifting
69 kg
Women
69 kg
Women
China
Kazachstan
Egypte
Boxen
Heavyweight
81-91 kg
Men
81-91 kg
Men
Rusland
Kazachstan
Oezbekistan
Cuba
Wielrennen
Individual Time Trial
Women
Women
Verenigde Staten
Rusland
Nederland
Kanoën
K-1 Slalom
Men
Men
Groot-Brittannië
Slovenië
Tsjechië
Zwaardvechten
Individual Sabre
Men
Men
Hongarije
Verenigde Staten
Zuid-Korea
Turnen
Individual all-around
Men
Men
Japan
Oekraïne
Groot-Brittannië
Judo
Middleweight
90 kg
Men
90 kg
Men
Japan
Georgië
Zuid-Korea
China
Judo
Middleweight
70 kg
Women
70 kg
Women
Japan
Colombia
Groot-Brittannië
Duitsland
Rugby sevens
Rugby sevens
Men
Men
Fiji
Groot-Brittannië
Zuid-Afrika
Schieten
50 m Pistol
Men
Men
Zuid-Korea
Vietnam
Noord-Korea
Duiken
3 m Synchronized Springboard
Men
Men
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
China
Schieten
Double trap
Men
Men
Independent Olympic Athletes
Italië
Groot-Brittannië
Zwemmen
200 m Breaststroke
Men
Men
Kazachstan
Verenigde Staten
Rusland
Zwemmen
200 m Butterfly
Women
Women
Spanje
Australië
Japan
Zwemmen
100 m Freestyle
Men
Men
Australië
België
Verenigde Staten
Zwemmen
4 * 200 m Freestyle Relay
Women
Women
Verenigde Staten
Australië
Canada
Golf
Golf
Men
Men
Groot-Brittannië
Zweden
Verenigde Staten
Roeien
Quadruple Sculls (4x)
Men
Men
Duitsland
Australië
Estland
Roeien
Quadruple Sculls (4x)
Women
Women
Duitsland
Nederland
Polen
Zwaardvechten
Team Épee
Women
Women
Roemenië
China
Rusland
Roeien
Pair
Men
Men
Nieuw Zeeland
Zuid-Afrika
Italië
Roeien
Double Sculls (2x)
Women
Women
Polen
Groot-Brittannië
Litouwen
Roeien
Double Sculls (2x)
Men
Men
Kroatië
Litouwen
Noorwegen
Roeien
Lightweight Four (L4x)
Men
Men
Zwitserland
Denemarken
Frankrijk
Tennis
Singles
Men
Men
Groot-Brittannië
Argentinië
Japan
Tennis
Mixed Doubles
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Tsjechië
Schieten
50 m Rifle 3 Positions
Women
Women
Duitsland
China
China
Kanoën
C-2 Slalom
Men
Men
Slowakije
Groot-Brittannië
Frankrijk
Boogschieten
Individual
Women
Women
Zuid-Korea
Duitsland
Zuid-Korea
Kanoën
K-1 Slalom
Women
Women
Spanje
Nieuw Zeeland
Australië
Turnen
Individual all-around
Women
Women
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Rusland
Judo
Half-heavyweight
100 kg
Men
100 kg
Men
Tsjechië
Azerbeidzjan
Frankrijk
Japan
Judo
Half-heavyweight
78 kg
Women
78 kg
Women
Verenigde Staten
Frankrijk
Brazilië
Slovenië
Wielrennen
Team Sprint
Men
Men
Groot-Brittannië
Nieuw Zeeland
Frankrijk
Zwemmen
200 m Breaststroke
Women
Women
Japan
Rusland
China
Zwemmen
200 m Backstroke
Men
Men
Verenigde Staten
Australië
Rusland
Zwemmen
200 m Individual Medley
Men
Men
Verenigde Staten
Japan
China
Zwemmen
100 m Freestyle
Women
Women
Canada
Verenigde Staten
Zweden
Zwaardvechten
Team Foil
Men
Men
Rusland
Frankrijk
Verenigde Staten
Atletiek
Zevenkamp
Women
Women
België
Groot-Brittannië
Canada
Paardrijden
Team Dressage
Duitsland
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Gewichtheffen
Weightlifting
85 kg
Men
85 kg
Men
Iran
China
Roemenië
Roeien
Lightweight Double Sculls (L2x)
Women
Women
Nederland
Canada
China
Roeien
Lightweight Double Sculls (L2x)
Men
Men
Frankrijk
Ierland
Noorwegen
Roeien
Pair
Women
Women
Groot-Brittannië
Nieuw Zeeland
Denemarken
Atletiek
10000 m
Women
Women
Ethiopië
Kenia
Ethiopië
Roeien
Coxed four(4+)
Men
Men
Groot-Brittannië
Australië
Italië
Boxen
Lightweight
56-60 kg
Men
56-60 kg
Men
Brazilië
Frankrijk
Mongolië
Cuba
Gewichtheffen
Weightlifting
75 kg
Women
75 kg
Women
Noord-Korea
Wit-Rusland
Spanje
Voetbal
Football
Women
Women
Duitsland
Zweden
Canada
Atletiek
20 km Race Walk
Men
Men
China
China
Australië
Boogschieten
Individual
Men
Men
Zuid-Korea
Frankrijk
Verenigde Staten
Judo
Heavyweight
+100 kg
Men
+100 kg
Men
Frankrijk
Japan
Brazilië
Israël
Judo
Heavyweight
+78 kg
Women
+78 kg
Women
Frankrijk
Cuba
Japan
China
Schieten
50 m Rifle Prone
Men
Men
Duitsland
Zuid-Korea
Rusland
Trampolining
Trampoline
Women
Women
Canada
Groot-Brittannië
China
Schieten
Skeet
Women
Women
Italië
Italië
Verenigde Staten
Wielrennen
Team Sprint
Women
Women
China
Rusland
Duitsland
Wielrennen
Team Pursuit
Men
Men
Groot-Brittannië
Australië
Denemarken
Atletiek
Kogelstoten
Women
Women
Verenigde Staten
Nieuw Zeeland
Hongarije
Zwemmen
200 m Backstroke
Women
Women
Verenigde Staten
Hongarije
Canada
Zwemmen
100 m Butterfly
Men
Men
Singapore
Verenigde Staten
Zuid-Afrika
Hongarije
Zwemmen
800 m Freestyle
Women
Women
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Hongarije
Zwemmen
50 m Freestyle
Men
Men
Verenigde Staten
Frankrijk
Verenigde Staten
Zwaardvechten
Team Sabre
Women
Women
Rusland
Oekraïne
Verenigde Staten
Tafeltennis
Team
Women
Women
China
Duitsland
Japan
Roeien
Single Sculls (1x)
Men
Men
Nieuw Zeeland
Kroatië
Tsjechië
Roeien
Single Sculls (1x)
Women
Women
Australië
Verenigde Staten
China
Atletiek
Discuswerpen
Men
Men
Duitsland
Polen
Duitsland
Roeien
Eight (8+)
Women
Women
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Roemenië
Roeien
Eight (8+)
Men
Men
Groot-Brittannië
Duitsland
Nederland
Boxen
Welterweight
64-69 kg
Men
64-69 kg
Men
Kazachstan
Oezbekistan
Marokko
Frankrijk
Voetbal
Football
Men
Men
Brazilië
Duitsland
Nigeria
Schieten
25 m Rapid Fire Pistol
Men
Men
Duitsland
Frankrijk
China
Schieten
Skeet
Men
Men
Italië
Zweden
Independent Olympic Athletes
Gewichtheffen
Weightlifting
94 kg
Men
94 kg
Men
Iran
Wit-Rusland
Litouwen
Trampolining
Trampoline
Men
Men
Wit-Rusland
China
China
Wielrennen
Keirin
Women
Women
Nederland
Groot-Brittannië
Australië
Wielrennen
Team Pursuit
Women
Women
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Canada
Worstelen
Greco-Roman
59 kg
Men
59 kg
Men
Cuba
Japan
Noorwegen
Oezbekistan
Worstelen
Greco-Roman
75 kg
Men
75 kg
Men
Rusland
Denemarken
Iran
Zuid-Korea
Atletiek
verspringen
Men
Men
Verenigde Staten
Zuid-Afrika
Groot-Brittannië
Atletiek
10000 m
Men
Men
Groot-Brittannië
Kenia
Ethiopië
Zwemmen
50 m Freestyle
Women
Women
Denemarken
Verenigde Staten
Wit-Rusland
Zwemmen
1500 m Freestyle
Men
Men
Italië
Verenigde Staten
Italië
Atletiek
100 m
Women
Women
Jamaica
Verenigde Staten
Jamaica
Zwemmen
4 * 100 m Medley Relay
Women
Women
Verenigde Staten
Australië
Denemarken
Zwemmen
4 * 100 m Medley Relay
Men
Men
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Australië
Atletiek
Marathonloop
Women
Women
Kenia
Bahrein
Ethiopië
Veldhockey
Field Hockey
Men
Men
Argentinië
België
Duitsland
Tafeltennis
Team
Men
Men
China
Japan
Duitsland
Zwaardvechten
Team Épee
Men
Men
Frankrijk
Italië
Hongarije
Zeilen
Sailboard / RS:X
Men
Men
Nederland
Groot-Brittannië
Frankrijk
Schieten
50 m Rifle 3 Positions
Men
Men
Italië
Rusland
Frankrijk
Boxen
Light heavyweight
75-81 kg
Men
75-81 kg
Men
Cuba
Kazachstan
Groot-Brittannië
Frankrijk
Zeilen
Sailboard / RS:X
Women
Women
Frankrijk
China
Rusland
Gewichtheffen
Weightlifting
+75 kg
Women
+75 kg
Women
China
Noord-Korea
Verenigde Staten
Turnen
Vault
Women
Women
Verenigde Staten
Rusland
Zwitserland
Turnen
Floor
Men
Men
Groot-Brittannië
Brazilië
Brazilië
Strandvolleybal
Beach Volleyball
Women
Women
Duitsland
Brazilië
Verenigde Staten
Duiken
3 m Springboard
Women
Women
China
China
Italië
Turnen
Pommel Horse
Men
Men
Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Turnen
Uneven Bars
Women
Women
Rusland
Verenigde Staten
Duitsland
Badminton
Mixed Doubles
Indonesië
Maleisië
China
Wielrennen
Individual Sprint
Men
Men
Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Rusland
Atletiek
Hinkstapspringen
Women
Women
Colombia
Venezuela
Kazachstan
Atletiek
400 meter
Men
Men
Zuid-Afrika
Grenada
Verenigde Staten
Atletiek
100 m
Men
Men
Jamaica
Verenigde Staten
Canada
Badminton
Doubles
Men
Men
China
Maleisië
Groot-Brittannië
Badminton
Doubles
Women
Women
Japan
Denemarken
Zuid-Korea
Veldhockey
Field Hockey
Women
Women
Groot-Brittannië
Nederland
Duitsland
Paardrijden
Individual Dressage
Groot-Brittannië
Duitsland
Duitsland
Atletiek
Hamerslingeren
Women
Women
Polen
China
Groot-Brittannië
Atletiek
3000 m Steeplechase
Women
Women
Bahrein
Kenia
Verenigde Staten
Boxen
Middleweight
69-75 kg
Men
69-75 kg
Men
Cuba
Oezbekistan
Azerbeidzjan
Mexico
Turnen
Rings
Men
Men
Griekenland
Brazilië
Rusland
Waterpolo
Water Polo
Women
Women
Verenigde Staten
Italië
Rusland
Turnen
Vault
Men
Men
Noord-Korea
Rusland
Japan
Gewichtheffen
Weightlifting
105 kg
Men
105 kg
Men
Oezbekistan
Armenië
Kazachstan
Turnen
Balance Beam
Women
Women
Nederland
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Strandvolleybal
Beach Volleyball
Men
Men
Brazilië
Italië
Nederland
Worstelen
Greco-Roman
85 kg
Men
85 kg
Men
Rusland
Oekraïne
Wit-Rusland
Duitsland
Worstelen
Greco-Roman
130 kg
Men
130 kg
Men
Cuba
Turkijë
Azerbeidzjan
Rusland
Wielrennen
Omnium
Men
Men
Italië
Groot-Brittannië
Denemarken
Atletiek
Polsstokspringen
Men
Men
Brazilië
Frankrijk
Verenigde Staten
Atletiek
800 m
Men
Men
Kenia
Algerije
Verenigde Staten
Atletiek
400 meter
Women
Women
Bahama's
Verenigde Staten
Jamaica
Openwaterzwemmen
10 km Open Water
Women
Women
Nederland
Italië
Brazilië
Openwaterzwemmen
10 km Open Water
Men
Men
Nederland
Griekenland
Frankrijk
Kanoën
C-1 1000 m
Men
Men
Duitsland
Brazilië
Rusland
Kanoën
K-2 500 m
Women
Women
Hongarije
Duitsland
Polen
Kanoën
K-1 200 m
Women
Women
Nieuw Zeeland
Polen
Azerbeidzjan
Atletiek
Hinkstapspringen
Men
Men
Verenigde Staten
Verenigde Staten
China
Handbal
Handball
Women
Women
Rusland
Frankrijk
Noorwegen
Volleybal
Volleyball
Women
Women
China
Servië
Verenigde Staten
Kanoën
K-1 1000 m
Men
Men
Spanje
Tsjechië
Rusland
Basketbal
Basketball
Women
Women
Verenigde Staten
Spanje
Servië
Waterpolo
Water Polo
Men
Men
Servië
Kroatië
Italië
Atletiek
Discuswerpen
Women
Women
Kroatië
Frankrijk
Cuba
Boxen
Bantamweight
52-56 kg
Men
52-56 kg
Men
Cuba
Verenigde Staten
Rusland
Oezbekistan
Boxen
Light welterweight
60-64 kg
Men
60-64 kg
Men
Oezbekistan
Azerbeidzjan
Duitsland
Rusland
Boxen
Super heavyweight
+91 kg
Men
+91 kg
Men
Frankrijk
Groot-Brittannië
Kroatië
Kazachstan
Zeilen
One Person Dinghy / Finn
Men
Men
Groot-Brittannië
Slovenië
Verenigde Staten
Zeilen
One Person Dinghy / Laser
Men
Men
Australië
Kroatië
Nieuw Zeeland
Zeilen
Multihull / Nacra 17
Argentinië
Australië
Oostenrijk
Zeilen
One Person Dinghy / Laser Radial
Women
Women
Nederland
Ierland
Denemarken
Synchroonzwemmen
Duet
Women
Women
Rusland
China
Japan
Turnen
Parallel Bars
Men
Men
Oekraïne
Verenigde Staten
Rusland
Turnen
Floor
Women
Women
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Gewichtheffen
Weightlifting
+105 kg
Men
+105 kg
Men
Georgië
Armenië
Georgië
Turnen
Horizontal Bar
Men
Men
Duitsland
Verenigde Staten
Groot-Brittannië
Worstelen
Greco-Roman
66 kg
Men
66 kg
Men
Servië
Armenië
Georgië
Azerbeidzjan
Worstelen
Greco-Roman
98 kg
Men
98 kg
Men
Armenië
Cuba
Turkijë
Iran
Badminton
Singles
Women
Women
Spanje
India
Japan
Duiken
3 m Springboard
Men
Men
China
Groot-Brittannië
Duitsland
Wielrennen
Keirin
Men
Men
Groot-Brittannië
Nederland
Maleisië
Wielrennen
Omnium
Women
Women
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
België
Wielrennen
Individual Sprint
Women
Women
Duitsland
Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Atletiek
hoogspringen
Men
Men
Canada
Qatar
Oekraïne
Atletiek
1500 m
Women
Women
Kenia
Ethiopië
Verenigde Staten
Atletiek
110 m Horden
Men
Men
Jamaica
Spanje
Frankrijk
Golf
Golf
Women
Women
Zuid-Korea
Nieuw Zeeland
China
Badminton
Singles
Men
Men
China
Maleisië
Denemarken
Atletiek
Tienkamp
Men
Men
Verenigde Staten
Frankrijk
Canada
Handbal
Handball
Men
Men
Denemarken
Frankrijk
Duitsland
Volleybal
Volleyball
Men
Men
Brazilië
Italië
Verenigde Staten
Paardrijden
Team Jumping
Frankrijk
Verenigde Staten
Duitsland
Basketbal
Basketball
Men
Men
Verenigde Staten
Servië
Spanje
Atletiek
3000 m Steeplechase
Men
Men
Kenia
Verenigde Staten
Frankrijk
Zeilen
Two Person Dinghy / 470
Men
Men
Kroatië
Australië
Griekenland
Zeilen
Two Person Dinghy / 470
Women
Women
Groot-Brittannië
Nieuw Zeeland
Frankrijk
Boxen
Flyweight
49-52 kg
Men
49-52 kg
Men
Oezbekistan
Rusland
China
Venezuela
Taekwondo
Flyweight
49 kg
Women
49 kg
Women
Zuid-Korea
Servië
Azerbeidzjan
Thailand
Worstelen
Freestyle
48 kg
Women
48 kg
Women
Japan
Azerbeidzjan
China
Bulgarije
Worstelen
Freestyle
58 kg
Women
58 kg
Women
Japan
Rusland
Tunesië
India
Worstelen
Freestyle
69 kg
Women
69 kg
Women
Japan
Rusland
Kazachstan
Zweden
Taekwondo
Flyweight
58 kg
Men
58 kg
Men
China
Thailand
Dominicaanse Republiek
Zuid-Korea
Atletiek
verspringen
Women
Women
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Servië
Atletiek
200 m
Women
Women
Jamaica
Nederland
Verenigde Staten
Atletiek
100 m Horden
Women
Women
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Kanoën
C-1 200 m
Men
Men
Oekraïne
Azerbeidzjan
Brazilië
Kanoën
K-2 1000 m
Men
Men
Duitsland
Servië
Australië
Moderne Vijfkamp
Modern Pentathlon
Women
Women
Australië
Frankrijk
Polen
Triatlon
Triathlon
Men
Men
Groot-Brittannië
Groot-Brittannië
Zuid-Afrika
Kanoën
K-2 200 m
Men
Men
Spanje
Groot-Brittannië
Litouwen
Kanoën
K-1 500 m
Women
Women
Hongarije
Denemarken
Nieuw Zeeland
Atletiek
400 m Horden
Men
Men
Verenigde Staten
Kenia
Turkijë
Zeilen
Skiff / 49erFX
Women
Women
Brazilië
Nieuw Zeeland
Denemarken
Zeilen
Skiff / 49er
Men
Men
Nieuw Zeeland
Australië
Duitsland
Moderne Vijfkamp
Modern Pentathlon
Men
Men
Rusland
Oekraïne
Mexico
Duiken
10 m Platform
Women
Women
China
China
Canada
Taekwondo
Lightweight
57 kg
Women
57 kg
Women
Groot-Brittannië
Spanje
Iran
Egypte
Worstelen
Freestyle
53 kg
Women
53 kg
Women
Verenigde Staten
Japan
Azerbeidzjan
Zweden
Worstelen
Freestyle
63 kg
Women
63 kg
Women
Japan
Wit-Rusland
Kazachstan
Polen
Worstelen
Freestyle
75 kg
Women
75 kg
Women
Canada
Kazachstan
China
Rusland
Taekwondo
Lightweight
68 kg
Men
68 kg
Men
Jordanië
Rusland
Zuid-Korea
Spanje
Atletiek
Kogelstoten
Men
Men
Verenigde Staten
Verenigde Staten
Nieuw Zeeland
Atletiek
Speerwerpen
Women
Women
Kroatië
Zuid-Afrika
Tsjechië
Atletiek
400 m Horden
Women
Women
Verenigde Staten
Denemarken
Verenigde Staten
Atletiek
200 m
Men
Men
Jamaica
Canada
Frankrijk
Atletiek
50 km Race Walk
Men
Men
Slowakije
Australië
Japan
Paardrijden
Individual Jumping
Groot-Brittannië
Zweden
Canada
Synchroonzwemmen
Team
Women
Women
Rusland
China
Japan
Atletiek
20 km Race Walk
Women
Women
China
Mexico
China
Boxen
Lightweight
57-60 kg
Women
57-60 kg
Women
Frankrijk
China
Finland
Rusland
Worstelen
Freestyle
57 kg
Men
57 kg
Men
Georgië
Japan
Azerbeidzjan
Iran
Worstelen
Freestyle
74 kg
Men
74 kg
Men
Iran
Rusland
Azerbeidzjan
Turkijë
Wielrennen
BMX Race
Men
Men
Verenigde Staten
Nederland
Colombia
Wielrennen
BMX Race
Women
Women
Colombia
Verenigde Staten
Venezuela
Atletiek
Polsstokspringen
Women
Women
Griekenland
Verenigde Staten
Nieuw Zeeland
Atletiek
Hamerslingeren
Men
Men
Tadzjikistan
Wit-Rusland
Polen
Atletiek
5000 m
Women
Women
Kenia
Kenia
Ethiopië
Taekwondo
Middleweight
67 kg
Women
67 kg
Women
Zuid-Korea
Frankrijk
Ivoorkust
Turkijë
Atletiek
4 x 100 m Estafette
Women
Women
Verenigde Staten
Jamaica
Groot-Brittannië
Taekwondo
Middleweight
80 kg
Men
80 kg
Men
Ivoorkust
Groot-Brittannië
Azerbeidzjan
Tunesië
Atletiek
4 x 100 m Estafette
Men
Men
Jamaica
Japan
Canada
Kanoën
C-2 1000 m
Men
Men
Duitsland
Brazilië
Oekraïne
Kanoën
K-1 200 m
Men
Men
Groot-Brittannië
Frankrijk
Spanje
Duitsland
Kanoën
K-4 500 m
Women
Women
Hongarije
Duitsland
Wit-Rusland
Kanoën
K-4 1000 m
Men
Men
Duitsland
Slowakije
Tsjechië
Triatlon
Triathlon
Women
Women
Verenigde Staten
Zwitserland
Groot-Brittannië
Boxen
Flyweight
48-51 kg
Women
48-51 kg
Women
Groot-Brittannië
Frankrijk
China
Colombia
Duiken
10 m Platform
Men
Men
China
Mexico
Verenigde Staten
Worstelen
Freestyle
86 kg
Men
86 kg
Men
Rusland
Turkijë
Azerbeidzjan
Verenigde Staten
Worstelen
Freestyle
125 kg
Men
125 kg
Men
Turkijë
Iran
Wit-Rusland
Georgië
Wielrennen
Cross-Country Mountain Bike
Women
Women
Zweden
Polen
Canada
Rytmische Gymnastiek
Individual all-around
Women
Women
Rusland
Rusland
Oekraïne
Atletiek
hoogspringen
Women
Women
Spanje
Bulgarije
Kroatië
Atletiek
Speerwerpen
Men
Men
Duitsland
Kenia
Trinidad en Tobago
Atletiek
1500 m
Men
Men
Verenigde Staten
Algerije
Nieuw Zeeland
Atletiek
800 m
Women
Women
Zuid-Afrika
Burundi
Kenia
Atletiek
5000 m
Men
Men
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Ethiopië
Atletiek
4 x 400 m Estafette
Women
Women
Verenigde Staten
Jamaica
Groot-Brittannië
Taekwondo
Heavyweight
+67 kg
Women
+67 kg
Women
China
Mexico
Groot-Brittannië
Verenigde Staten
Taekwondo
Heavyweight
+80 kg
Men
+80 kg
Men
Azerbeidzjan
Niger
Brazilië
Zuid-Korea
Atletiek
4 x 400 m Estafette
Men
Men
Verenigde Staten
Jamaica
Bahama's
Atletiek
Marathonloop
Men
Men
Kenia
Ethiopië
Verenigde Staten
Wielrennen
Cross-Country Mountain Bike
Men
Men
Zwitserland
Tsjechië
Spanje
Boxen
Middleweight
69-75 kg
Women
69-75 kg
Women
Verenigde Staten
Nederland
Kazachstan
China
Rytmische Gymnastiek
Team all-around
Women
Women
Rusland
Spanje
Bulgarije
Worstelen
Freestyle
65 kg
Men
65 kg
Men
Rusland
Azerbeidzjan
Italië
Oezbekistan
Worstelen
Freestyle
97 kg
Men
97 kg
Men
Verenigde Staten
Azerbeidzjan
Roemenië
Oezbekistan