Login
Create accountReset password
Current prediction games

Champions League
Champions League 2019/20

Europa League
Europa League 2019/20

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2020

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2020

Formula 1
Formula 1 2020

Copa del Rey
Copa del Rey 2019/20

Swiss Super League
Swiss Super League 2019/20

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2020/21

Scottish Cup
Scottish Cup 2019/20

Premier League
Premier League 2020/21

NBA
NBA 2019/20

Best of the Rest
Best of the Rest 2019/20

World Cup Qualificat
World Cup Quali. South America 2022

Ligue 1
Ligue 1 2020/21

African Nations Cham
African Nations Champ. 2020

Premier League Darts
Premier League Darts 2020

MLS
MLS 2020

1. Bundesliga
1. Bundesliga 2020/21

NHL
NHL 2019/20

CAF Champions League
CAF Champions League 2019/20

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2020/21

A-League
A-League 2019/20

Belgian First Divisi
Belgian First Division A 2020/21

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2020

Allsvenskan
Allsvenskan 2020

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro Série A 2020

CONCACAF Champions L
CONCACAF Champions League 2020

World Snooker Champi
World Snooker Championship 2020

Super League
Super League 2020

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2020/21

European Rugby Champ
European Rugby Champions Cup 2019/20

Faroe Islands Premie
Faroe Islands Premier League 2020

AFC Champions League
AFC Champions League 2020

Football League Cham
Football League Champ. 2020/21

K League 1
K League 1 2020

English Premiership
English Premiership Rugby 2019/20

Major League Basebal
Major League Baseball 2020

Eredivisie
Eredivisie 2020/21

EFL League One
EFL League One 2020/21

OFC Champions League
OFC Champions League 2020

Primeira Liga
Primeira Liga 2020/21

Pro14
Pro14 2019/20

Handball Champions L
Handball Champions League 2019/20

J1 League
J1 League 2020

DFB Pokal
DFB Pokal 2020/21

British Horse Races
British Horse Races 2020

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2020

Liga MX
Liga MX 2020/21

Super Rugby AU
Super Rugby AU 2020

2. Bundesliga
2. Bundesliga 2020/21

Rugby League Challen
Rugby League Challenge Cup 2020

Super Rugby Aotearoa
Super Rugby Aotearoa 2020

Volleyball Champions
Volleyball Champions League 2019/20

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2020/21

Czech First League
Czech First League 2020/21

Indian Premier Leagu
Indian Premier League 2020

NRL
NRL 2020

Tour de Pologne
Tour de Pologne 2020

World Sport Highligh
World Sport Highlights 2020

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2020/21

AFL
AFL 2020

Danish Superliga
Danish Superliga 2020/21

Pakistan Super Leagu
Pakistan Super League 2020

US Masters
US Masters 2020

PGA Championship
PGA Championship 2020

Cincinnati Masters /
Cincinnati Masters / Women's Singles 2020

Cincinnati Masters /
Cincinnati Masters / Men's Singles 2020

Critérium du Dauphi
Critérium du Dauphiné 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020

Tour de France
Tour de France 2020

Caribbean Premier Le
Caribbean Premier League 2020

Golf US Open
Golf US Open 2020

Upcoming prediction games (136)

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2020

ECB T20 Cup
ECB T20 Cup 2020

Tennis US Open / Men
Tennis US Open / Men's sin. 2020

Tennis US Open / Wom
Tennis US Open / Women's sin. 2020

FIBA 3x3 World Cup /
FIBA 3x3 World Cup / Men 2020

Coppa Italia
Coppa Italia 2020/21

Scottish Cup
Scottish Cup 2020/21

Swiss Super League
Swiss Super League 2020/21

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Asia 2020

UEFA Nations League
UEFA Nations League 2020/21

Hungarian Darts Open
Hungarian Darts Open 2020

NFL
NFL 2020/21

Mitre 10 Cup
Mitre 10 Cup 2020

German Darts Open
German Darts Open 2020

La Liga
La Liga 2020/21

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2020/21

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2020/21

Handball Champions L
Handball Champions League 2020/21

Serie A
Serie A 2020/21

French Open / Men's
French Open / Men's singles 2020

French Open / Women'
French Open / Women's sin. 2020

Champions League
Champions League 2020/21

Ryder Cup
Ryder Cup 2021

Gibraltar Darts Trop
Gibraltar Darts Trophy 2020

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2020/21

Europa League
Europa League 2020/21

Giro d'Italia
Giro d'Italia 2020

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Africa 2022

Tennis Shanghai Mast
Tennis Shanghai Masters 2020

Czech Darts Open
Czech Darts Open 2020

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2020

Vuelta a España
Vuelta a España 2020

FA Cup
FA Cup 2020/21

Copa del Rey
Copa del Rey 2020/21

Coupe de France
Coupe de France 2020/21

Paris Masters
Paris Masters 2020

European Women's Han
European Women's Handball Champ. 2020

Indian Wells Masters
Indian Wells Masters 2020

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2021

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Europe 2022

European Women's Vol
European Women's Volleyball Champ. 2021

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2021

Super Rugby
Super Rugby 2021

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2021

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2021

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2021

Miami Open
Miami Open 2021

WGC Match Play Champ
WGC Match Play Championship 2021

World Pool Masters
World Pool Masters 2021

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2021

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2021

Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters 2021

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2021

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2021

Madrid Open / Men's
Madrid Open / Men's Singles 2021

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2021

European Swimming Ch
European Swimming Champ. 2020

Rome Masters
Rome Masters 2021

FIFA U-20 World Cup
FIFA U-20 World Cup 2021

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2021

Copa América
Copa América 2020

EURO
EURO 2021

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2021

European Darts Match
European Darts Matchplay 2021

Wimbledon / Men's si
Wimbledon / Men's singles 2021

Wimbledon / Women's
Wimbledon / Women's singles 2021

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2021

Gold Cup
Gold Cup 2021

German Darts Champio
German Darts Championship 2021

Women's EURO
Women's EURO 2021

Men's World Water Po
Men's World Water Polo Champ. 2021

Golf British Open
Golf British Open 2020

Olympic Games
Olympic Games 2021

Olympic Men's Basket
Olympic Men's Basketball Tourn. 2021

Olympic Women's Bask
Olympic Women's Basketball Tourn. 2021

Olympic Men's Water
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2021

Olympic Men's Handba
Olympic Men's Handball Tourn. 2021

Olympic Women's Hand
Olympic Women's Handball Tourn. 2021

Olympic Men's Hockey
Olympic Men's Hockey Tourn. 2021

Olympic Women's Hock
Olympic Women's Hockey Tourn. 2021

Olympic Men's Volley
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2021

Olympic Women's Voll
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2021

Olympic Men's Footba
Olympic Men's Football Tourn. 2021

Olympic Women's Foot
Olympic Women's Football Tourn. 2021

International Darts
International Darts Open 2021

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2021

German Darts Grand P
German Darts Grand Prix 2021

European Darts Grand
European Darts Grand Prix 2021

Austrian Darts Open
Austrian Darts Open 2021

ECB One-Day Tourname
ECB One-Day Tournament 2021

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2021

European Darts Open
European Darts Open 2021

Canada Masters / Men
Canada Masters / Men's Singles 2021

AfroBasket
AfroBasket 2021

Men's EuroHockey Nat
Men's EuroHockey Nations Champ. 2021

Women's EuroHockey N
Women's EuroHockey Nations Champ. 2021

FIFA U-17 World Cup
FIFA U-17 World Cup 2021

EuroBasket
EuroBasket 2021

Dutch Darts Champion
Dutch Darts Championship 2021

Rugby League World C
Rugby League World Cup 2021

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2021

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2022

Women's Basketball W
Women's Basketball World Cup 2022

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2022

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2022

Olympic Games
Olympic Games 2022

Olympic Ice Hockey T
Olympic Ice Hockey Tourn. 2022

Olympic Men's Curlin
Olympic Men's Curling Tourn. 2022

Olympic Women's Curl
Olympic Women's Curling Tourn. 2022

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2022

World Cup
World Cup 2022

Volleyball Women's W
Volleyball Women's World Champ. 2022

Commonwealth Games
Commonwealth Games 2022

European Athletics C
European Athletics Champ. 2022

Volleyball Men's Wor
Volleyball Men's World Champ. 2022

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2023

Asian Cup
Asian Cup 2023

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2023

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2023

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2023

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2023

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2023

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2023

FIFA Women's World C
FIFA Women's World Cup 2023

American Football Wo
American Football World Champ. 2023

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2023

Basketball World Cup
Basketball World Cup 2023

Rugby World Cup
Rugby World Cup 2023

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2024

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2024

EURO
EURO 2024

EURO Qualification
EURO Qualification 2024

Olympic Games
Olympic Games 2024
Request notification for upcoming prediction games

Best of the Rest 2019/20
Fixtures & Results

Round #1
Jul 20 • 12:00FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors2:4
Jul 20 • 16:00FC Ilves - HJK1:1
Jul 20 • 20:30KRC Genk - KV Mechelen3:0
Jul 21 • 00:30Club Libertad - Club Guaraní1:0
Jul 21 • 02:45Deportes Tolima - América de Cali0:1
Jul 21 • 16:00FC Inter Turku - FC Honka3:1
Jul 23 • 19:00FC Viktoria Plzeň - Olympiacos CFP0:0
Jul 23 • 20:00PSV Eindhoven - FC Basel3:2
Jul 24 • 14:00Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG0:2
Jul 25 • 20:30AZ Alkmaar - BK Häcken0:0
Round #2
Jul 30 • 12:30Ulsan Hyundai FC - FC Seoul3:1
Jul 30 • 20:00FC Basel - PSV Eindhoven2:1
Jul 30 • 20:30Olympiacos CFP - FC Viktoria Plzeň4:0
Aug 01 • 18:30BK Häcken - AZ Alkmaar0:3
Aug 02 • 13:00FC Seoul - Daegu FC2:1
Aug 03 • 13:30Paris St. Germain - Stade Rennes2:1
Aug 03 • 13:35Shandong Luneng Taishan - Guangzhou Evergrande0:3
Aug 04 • 16:00Liverpool FC - Manchester City1:1
Aug 05 • 00:00Atlético Junior - América de Cali0:1
Aug 06 • 01:15Club Libertad - Olimpia Asunción2:0
Round #3
Aug 07 • 20:30Akhisar Belediyespor - Galatasaray SK0:1
Aug 08 • 19:00FC Mariupol - AZ Alkmaar0:0
Aug 08 • 20:00FC Midtjylland - Rangers FC2:4
Aug 09 • 20:00NK Osijek - Dinamo Zagreb0:0
Aug 09 • 23:30Club Nacional Asunción - Club Libertad1:0
Aug 10 • 16:00Kuopion PS - FC Inter Turku2:0
Aug 11 • 02:45Independiente Medellín - América de Cali4:1
Aug 11 • 12:30Ulsan Hyundai FC - Daegu FC1:1
Aug 11 • 13:35Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande1:3
Aug 11 • 19:00FK Napredak Kruševac - FK Partizan2:2
Round #4
Aug 13 • 20:45Queens Park Rangers - Bristol City3:3
Aug 14 • 21:00Liverpool FC - Chelsea FC2:2
Aug 15 • 20:30AZ Alkmaar - FC Mariupol4:0
Aug 15 • 20:45Rangers FC - FC Midtjylland3:1
Aug 16 • 12:00Jeonbuk Hyundai Motors - Ulsan Hyundai FC3:0
Aug 16 • 17:30FC Ilves - Kuopion PS0:2
Aug 16 • 20:45Derry City - Shamrock Rovers0:2
Aug 17 • 20:00FK Mladost Lučani - FK Radnički Niš1:1
Aug 17 • 21:30Cerro Porteño - Olimpia Asunción0:0
Aug 18 • 20:00NK Rijeka - NK Osijek1:1
Round #5
Aug 23 • 20:45Caernarfon Town - Connah's Quay Nomads0:0
Aug 24 • 12:00FC Honka - HJK0:1
Aug 24 • 12:30Daegu FC - Gangwon FC3:1
Aug 24 • 15:00Troyes AC - RC Lens2:0
Aug 24 • 21:30CD Palestino - Colo-Colo2:2
Aug 25 • 02:45Los Millonarios - Deportivo Cali2:1
Aug 25 • 18:00Sporting de Gijon - Rayo Vallecano1:1
Aug 25 • 18:00Molde FK - Odds BK2:2
Aug 25 • 20:00NK Osijek - Hajduk Split1:0
Round #6
Aug 30 • 20:45Dundee United - Dundee FC6:2
Aug 31 • 08:30Wofoo Tai Po - R&F1:4
Aug 31 • 18:30Hajduk Split - Dinamo Zagreb1:0
Aug 31 • 20:00FK Željezničar - FK Sarajevo5:2
Sep 01 • 12:00FC Seoul - Jeonbuk Hyundai Motors0:2
Sep 01 • 18:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava5:2
Sep 01 • 18:00Sporting de Gijon - Albacete Balompié2:0
Sep 01 • 20:00FK Čukarički - FK Radnički Niš1:0
Sep 01 • 20:10NK Domžale - NK Maribor0:1
Sep 02 • 03:00Atlético Nacional - Los Millonarios1:1
Sep 02 • 20:45Grenoble Foot 38 - RC Lens2:2
Round #7
Sep 07 • 16:00Deportivo La Coruña - Albacete Balompié0:1
Sep 07 • 16:00Inverness CT - Greenock Morton3:1
Sep 07 • 18:00Málaga CF - UD Almeria0:1
Sep 08 • 11:00Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale2:2
Sep 08 • 12:00SD Huesca - Sporting de Gijon1:0
Sep 08 • 16:00Girona FC - Rayo Vallecano3:1
Sep 09 • 00:00Independiente Medellín - Atlético Nacional1:4
Sep 09 • 02:45América de Cali - Deportivo Cali2:1
Sep 12 • 01:00Deportes Tolima - Atlético Nacional1:1
Sep 12 • 03:15Independiente Medellín - Once Caldas1:0
Round #8
Sep 12 • 20:10NK Domžale - ND Mura 050:0
Sep 13 • 13:35Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande3:1
Sep 13 • 13:35Shandong Luneng Taishan - Shanghai SIPG3:1
Sep 13 • 18:00FK Radnički Niš - FK Vojvodina1:2
Sep 14 • 16:00Ayr United - Dundee United2:0
Sep 14 • 20:00Deportes Iquique - Audax Italiano1:3
Sep 14 • 20:30Cádiz CF - Girona FC2:0
Sep 14 • 22:00Club Libertad - Cerro Porteño2:1
Sep 15 • 19:00NK Rijeka - Hajduk Split1:1
Sep 16 • 14:00Pegasus FC - Wofoo Tai Po1:1
Round #9
Sep 20 • 13:35Chongqing Lifan - Jiangsu Suning1:2
Sep 20 • 20:00Valenciennes FC - Chamois Niortais1:1
Sep 20 • 20:45Derry City - Bohemian FC0:0
Sep 21 • 10:00Pohang Steelers - FC Seoul2:1
Sep 21 • 16:00Coleraine FC - Crusaders FC4:2
Sep 21 • 16:00Greenock Morton - Dundee FC1:0
Sep 21 • 20:30Albacete Balompié - Málaga CF1:0
Sep 22 • 00:00Independiente Medellín - Los Millonarios1:2
Sep 22 • 18:00NŠ Mura - NK Celje1:0
Sep 22 • 18:00FK Partizan - FK Crvena zvezda2:0
Round #10
Sep 25 • 12:30Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai FC0:2
Sep 25 • 20:45Kilmarnock FC - Hibernian FC0:0
Sep 25 • 20:45Heart of Midlothian - Aberdeen FC2:2
Sep 25 • 20:45Livingston FC - Rangers FC0:1
Sep 27 • 18:00NK Lokomotiva - Dinamo Zagreb0:4
Sep 28 • 15:00FK Radnički Niš - FK Partizan1:4
Sep 28 • 18:00APOEL FC - AEL Limassol1:0
Sep 28 • 19:30Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv0:4
Round #11
Sep 29 • 11:30Eastern Sports Club - Wofoo Tai Po3:3
Sep 29 • 19:30CFR Cluj - CS Gaz Metan Mediaș3:0
Sep 29 • 20:00Audax Italiano - Colo-Colo2:4
Sep 30 • 01:00CD O'Higgins - Unión La Calera3:1
Sep 30 • 18:00NK Aluminij - NK Celje0:0
Sep 30 • 19:30Universitatea Craiova - Viitorul Constanța3:1
Oct 02 • 19:00Cádiz CF - SD Huesca1:0
Oct 03 • 00:00Alianza Petrolera - Atlético Nacional0:0
Oct 04 • 01:00Deportes Tolima - Deportivo Cali5:2
Oct 05 • 14:45AJ Auxerre - Le Havre AC2:0
Oct 05 • 15:30NK Bravo - NK Celje2:2
Oct 05 • 19:00NK Osijek - HNK Gorica2:1
Round #12
Oct 06 • 07:00Suwon Bluewings - FC Seoul1:2
Oct 06 • 07:00Sangju Sangmu - Gangwon FC2:1
Oct 06 • 21:00Ascoli Calcio - Pescara Calcio0:2
Oct 08 • 20:45Coleraine FC - Glentoran FC2:1
Oct 09 • 12:00Kawasaki Frontale - Kashima Antlers3:1
Oct 10 • 00:00Deportes Tolima - Los Millonarios2:0
Oct 10 • 03:00Atlético Junior - Deportivo Cali3:0
Oct 12 • 15:30Aberystwyth Town - Cardiff Metropolitan University2:2
Oct 12 • 16:00Dungannon Swifts - Linfield FC1:4
Oct 12 • 18:00Málaga CF - Cádiz CF1:2
Oct 13 • 12:00Kashima Antlers - Kawasaki Frontale0:0
Round #13
Oct 15 • 20:30CD Cobresal - CD Palestino3:2
Oct 16 • 23:30Unión La Calera - Universidad Católica1:0
Oct 19 • 13:35Beijing Guoan - Shanghai SIPG0:2
Oct 19 • 15:00Le Havre AC - FC Lorient2:2
Oct 19 • 15:00FK Tuzla City - FK Radnik Bijeljina0:3
Oct 19 • 15:30Bala Town - Barry Town United AFC1:1
Oct 20 • 03:00Atlético Junior - Los Millonarios1:0
Oct 20 • 11:30Eastern Sports Club - Southern District0:1
Round #14
Oct 24 • 17:00NK Domžale - NŠ Mura3:2
Oct 25 • 20:00FC Sochaux - AC Ajaccio0:2
Oct 25 • 21:00Albacete Balompié - Cádiz CF1:0
Oct 26 • 14:30HŠK Zrinjski Mostar - FK Željezničar2:1
Oct 26 • 15:00Pescara Calcio - Benevento Calcio4:0
Oct 26 • 16:55NK Maribor - NK Celje1:0
Oct 27 • 01:15Club Guaraní - Cerro Porteño1:2
Oct 27 • 12:35Jiangsu Suning - Shandong Luneng Taishan1:1
Oct 27 • 17:30Dinamo Zagreb - NK Osijek1:0
Oct 27 • 18:00FC Spartak Trnava - MŠK Žilina0:1
Oct 28 • 19:30Politehnica Iasi - CFR Cluj2:1
Round #15
Nov 01 • 12:35Shandong Luneng Taishan - Shanghai Shenhua1:0
Nov 02 • 15:00RC Lens - FC Lorient1:0
Nov 02 • 16:00Inverness CT - Dundee United0:3
Nov 02 • 18:30Hibernian FC - Celtic FC2:5
Nov 03 • 15:00FK AS Trenčín - MŠK Žilina3:0
Nov 03 • 16:00Rangers FC - Heart of Midlothian3:0
Nov 03 • 16:45NŠ Mura - Olimpija Ljubljana3:1
Nov 03 • 17:30NK Osijek - NK Rijeka3:2
Nov 03 • 21:00Benevento Calcio - FC Empoli2:0
Round #16
Nov 08 • 20:00FC Sochaux - Le Havre AC2:0
Nov 08 • 20:45Dundee FC - Dundee United0:2
Nov 09 • 15:30Barry Town United AFC - Connah's Quay Nomads0:4
Nov 09 • 16:00Queen of the South - Ayr United3:1
Nov 10 • 15:00Hajduk Split - NK Osijek3:2
Nov 10 • 17:30NK Rijeka - Dinamo Zagreb0:5
Nov 10 • 19:00NŠ Mura - NK Aluminij2:4
Nov 10 • 20:00Rosenborg BK - FK Bodø/Glimt3:2
Nov 10 • 21:00Rayo Vallecano - Cádiz CF1:1
Round #17
Nov 16 • 01:30Atlético Clube Goianiense - Paraná Clube1:0
Nov 16 • 13:00CF Fuenlabrada - SD Huesca3:2
Nov 16 • 15:30Cefn Druids - Barry Town United AFC1:0
Nov 16 • 16:00Cliftonville FC - Ballymena United1:0
Nov 16 • 18:30Elche CF - UD Almeria1:1
Nov 16 • 21:00Real Zaragoza - Albacete Balompié0:1
Round #18
Nov 22 • 18:00Dinamo Zagreb - Hajduk Split1:1
Nov 23 • 07:00Ulsan Hyundai FC - Jeonbuk Hyundai Motors1:1
Nov 23 • 12:35Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG2:0
Nov 23 • 13:00FK Velež Mostar - FK Sarajevo1:2
Nov 23 • 14:00FK AS Trenčín - FC Spartak Trnava1:0
Nov 23 • 15:00Pordenone Calcio - Perugia Calcio3:0
Nov 23 • 15:00RC Lens - FC Sochaux4:0
Nov 23 • 15:30Connah's Quay Nomads - Bala Town2:0
Nov 23 • 16:00Inverness CT - Dundee FC1:0
Nov 23 • 16:00FK Borac Banja Luka - HŠK Zrinjski Mostar0:0
Nov 23 • 16:00FK Radnički Niš - FK Crvena zvezda0:2
Nov 23 • 16:55NK Celje - Olimpija Ljubljana1:3
Nov 24 • 07:30Kitchee SC - Eastern Sports Club3:1
Nov 24 • 18:00Girona FC - CF Fuenlabrada2:0
Nov 24 • 20:00Coritiba FC - Clube Atlético Bragantino1:0
Round #19
Nov 29 • 13:00Kitchee SC - R&F0:0
Nov 29 • 19:00NK Lokomotiva - HNK Gorica4:0
Nov 30 • 07:00Sangju Sangmu - Suwon Bluewings4:1
Nov 30 • 14:30FC Sochaux - Troyes AC0:1
Nov 30 • 15:00FC Crotone - AS Cittadella1:1
Nov 30 • 16:00FK Sarajevo - FK Željezničar1:3
Dec 01 • 12:00CF Fuenlabrada - Cádiz CF1:0
Dec 01 • 13:00NK Čelik Zenica - FK Borac Banja Luka1:2
Dec 01 • 15:00MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava0:0
Dec 02 • 19:30FC Botoșani - Viitorul Constanța1:0
Round #20
Dec 06 • 12:35Shanghai Shenhua - Shandong Luneng Taishan3:0
Dec 07 • 15:30ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda2:0
Dec 07 • 16:00Linfield FC - Cliftonville FC1:0
Dec 07 • 16:00Inverness CT - Ayr United2:0
Dec 08 • 13:15FK Haugesund - Viking FK0:1
Dec 08 • 15:00NK Osijek - NK Lokomotiva4:0
Dec 08 • 15:00FK TSC Bačka Topola - FK Vojvodina2:0
Dec 08 • 16:00Rangers FC - Celtic FC0:1
Dec 08 • 19:30FC Astra Giurgiu - Universitatea Craiova1:0
Dec 08 • 21:00Pordenone Calcio - FC Crotone1:0
Dec 09 • 19:15Hapoel Be'er Sheva FC - Maccabi Haifa0:2
Round #21
Dec 13 • 21:00Barry Town United AFC - The New Saints1:4
Dec 14 • 15:00Ascoli Calcio - AS Cittadella1:0
Dec 14 • 16:00Glentoran FC - Crusaders FC1:1
Dec 15 • 19:30Viitorul Constanța - FCSB0:2
Dec 15 • 20:00CF Fuenlabrada - UD Almeria2:2
Dec 15 • 21:00US Salernitana 1919 - FC Crotone3:2
Dec 17 • 20:45Aston Villa - Liverpool FC5:0
Dec 18 • 20:45Everton FC - Leicester City2:2
Dec 18 • 20:45Oxford United - Manchester City1:3
Dec 18 • 21:00Manchester United - Colchester United3:0
Round #22
Dec 20 • 19:30CS Gaz Metan Mediaș - Viitorul Constanța1:0
Dec 21 • 06:05Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse3:1
Dec 21 • 08:05Kashima Antlers - V-Varen Nagasaki3:2
Dec 21 • 15:00AS Cittadella - AC Chievo Verona1:1
Dec 21 • 16:00Troyes AC - AC Ajaccio2:1
Dec 21 • 16:00Cliftonville FC - Coleraine FC1:0
Dec 21 • 16:00Linfield FC - Crusaders FC1:1
Dec 22 • 07:30Lee Man Warriors FC - Eastern Sports Club1:0
Round #23
Dec 25 • 09:00R&F - Eastern Sports Club3:5
Dec 26 • 09:00Lee Man Warriors FC - Wofoo Tai Po3:0
Dec 26 • 15:00Venezia FC - AS Cittadella1:2
Dec 26 • 15:00AC Chievo Verona - Benevento Calcio1:2
Dec 26 • 16:00Glentoran FC - Linfield FC3:0
Dec 26 • 16:00Crusaders FC - Cliftonville FC1:2
Dec 26 • 18:15Caernarfon Town - Bala Town1:2
Dec 27 • 20:45Dundee United - Dundee FC1:1
Dec 30 • 20:45Bala Town - Caernarfon Town3:0
Jan 01 • 06:35Vissel Kobe - Kashima Antlers2:0
Jan 01 • 07:30Southern District - Wofoo Tai Po2:1
Round #24
Jan 04 • 16:00Queen of the South - Dundee United0:1
Jan 04 • 16:00Dundee FC - Inverness CT0:2
Jan 04 • 20:00Elche CF - SD Huesca1:1
Jan 06 • 19:15Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv3:4
Jan 07 • 21:00Manchester United - Manchester City1:3
Jan 08 • 20:00Valencia CF - Real Madrid1:3
Jan 08 • 21:00Leicester City - Aston Villa1:1
Jan 09 • 20:00FC Barcelona - Atlético Madrid2:3
Jan 10 • 20:00Clermont Foot - Troyes AC3:2
Jan 11 • 15:30Connah's Quay Nomads - Barry Town United AFC2:0
Round #25
Jan 13 • 20:45Cliftonville FC - Linfield FC1:2
Jan 14 • 19:00Albacete Balompié - CF Fuenlabrada1:1
Jan 14 • 21:30UD Las Palmas - Real Zaragoza0:1
Jan 17 • 21:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio2:2
Jan 18 • 07:30Wofoo Tai Po - Southern District2:4
Jan 18 • 10:30Eastern Sports Club - Lee Man Warriors FC2:1
Jan 18 • 18:30EA Guingamp - RC Lens1:1
Jan 19 • 18:15Real Oviedo - SD Huesca1:1
Jan 21 • 20:45Sporting Braga - Sporting CP2:1
Jan 22 • 20:45Vitória SC - FC Porto1:2
Round #26
Jan 25 • 15:00AS Cittadella - Benevento Calcio1:2
Jan 25 • 16:00Sporting de Gijon - CF Fuenlabrada1:0
Jan 25 • 16:00Ayr United - Inverness CT1:0
Jan 25 • 21:00Real Zaragoza - CD Numancia1:0
Jan 27 • 19:15Bnei Yehuda - Maccabi Haifa1:3
Jan 27 • 20:45Le Havre AC - Troyes AC1:0
Jan 27 • 20:45Coleraine FC - Cliftonville FC1:0
Jan 28 • 20:45Aston Villa - Leicester City2:1
Jan 29 • 20:45Manchester City - Manchester United0:1
Round #27
Jan 31 • 20:00Le Havre AC - RC Lens0:0
Feb 01 • 15:00NK Lokomotiva - NK Rijeka2:1
Feb 01 • 15:30FC Sochaux - FC Lorient0:4
Feb 02 • 18:15CD Numancia - UD Almeria1:1
Feb 02 • 19:00CFR Cluj - FCSB1:0
Feb 04 • 21:05RC Lens - Troyes AC1:0
Feb 05 • 17:00NK Rijeka - Dinamo Zagreb1:0
Feb 08 • 15:00EA Guingamp - FC Lorient2:1
Feb 08 • 16:00Girona FC - SD Huesca1:0
Feb 08 • 18:15UD Las Palmas - Cádiz CF1:2
Feb 08 • 19:00CS Gaz Metan Mediaș - CFR Cluj0:0
Feb 10 • 19:15Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa2:0
Round #28
Feb 15 • 15:00Benevento Calcio - Pordenone Calcio2:1
Feb 15 • 15:00Bohemian FC - Shamrock Rovers0:1
Feb 15 • 15:00SS Juve Stabia - FC Crotone3:2
Feb 15 • 16:00SD Huesca - UD Almeria3:2
Feb 15 • 20:30Coleraine FC - Crusaders FC2:1
Feb 16 • 15:00NK Osijek - Dinamo Zagreb1:0
Feb 16 • 17:30HNK Gorica - NK Rijeka0:0
Round #29
Feb 21 • 20:05Dundee United - Inverness CT2:1
Feb 22 • 14:30FK Radnik Bijeljina - FK Željezničar0:0
Feb 22 • 15:00Virtus Entella - Benevento Calcio0:4
Feb 22 • 16:00NK Celje - NK Aluminij2:0
Feb 22 • 16:00Queen of the South - Dundee FC0:1
Feb 22 • 16:00UD Almeria - CF Fuenlabrada0:0
Feb 22 • 16:00FK TSC Bačka Topola - FK Partizan1:1
Feb 22 • 16:00FK Radnički Niš - FK Čukarički2:0
Feb 22 • 17:30NK Rijeka - NK Osijek1:0
Feb 22 • 20:15NK Maribor - Olimpija Ljubljana1:1
Feb 23 • 19:00Universitatea Craiova - CFR Cluj0:2
Feb 26 • 18:00FK Vojvodina - FK Radnički Niš3:0
Round #30
Feb 28 • 20:45Shamrock Rovers - Dundalk FC3:2
Feb 28 • 21:00Virtus Entella - FC Crotone1:2
Feb 29 • 15:00NK Osijek - Hajduk Split0:0
Feb 29 • 16:30FK Borac Banja Luka - FK Sarajevo0:2
Feb 29 • 18:15Cádiz CF - UD Almeria2:1
Mar 01 • 15:30MŠK Žilina - FC DAC 1904 Dunajská Streda2:2
Mar 01 • 17:30Aston Villa - Manchester City1:2
Mar 01 • 18:00FK Crvena zvezda - FK Partizan0:0
Mar 03 • 20:45Ayr United - Dundee United0:0
Mar 04 • 17:30NK Celje - NK Maribor2:0
Mar 04 • 19:00Hajduk Split - Dinamo Zagreb0:2
Mar 05 • 18:00Levski Sofia - Ludogorets Razgrad0:0
Round #31
Mar 07 • 14:30AS Cittadella - Pordenone Calcio0:2
Mar 07 • 15:00AC Ajaccio - FC Lorient1:0
Mar 07 • 15:00NK Domžale - NK Aluminij1:3
Mar 07 • 16:00Ayr United - Dundee FC0:0
Mar 08 • 17:30NK Rijeka - Hajduk Split2:0
Mar 08 • 18:00FK Željezničar - FK Tuzla City1:0
Mar 11 • 18:30Dynamo Kiev - FC Oleksandriya1:0
Round #32
Mar 14 • 15:30FK Voždovac - FK Partizan1:2
Jun 12 • 21:05NK Lokomotiva - Dinamo Zagreb1:0
Jun 13 • 22:00Valur - KR Reykjavik0:1
Jun 14 • 16:30FK TSC Bačka Topola - FK Crvena zvezda2:1
Jun 14 • 17:45IA Akranes - KA Akureyrar3:1
Jun 14 • 19:00CFR Cluj - FCSB1:0
Jun 14 • 20:00HK Kópavogs - FH Hafnarfjordur2:3
Jun 15 • 19:00FC Astra Giurgiu - CS Gaz Metan Mediaș0:0
Jun 15 • 20:00Víkingur Reykjavik - Fjölnir Reykjavik1:1
Jun 16 • 21:05NK Rijeka - NK Lokomotiva2:2
Jun 17 • 17:15SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec1:2
Jun 17 • 20:15Sparta Prague - FC Viktoria Plzeň2:1
Round #33
Jun 19 • 19:00FK Vojvodina - FK Partizan1:0
Jun 19 • 19:00Universitatea Craiova - FC Astra Giurgiu2:1
Jun 19 • 21:00FK Radnički Niš - FK TSC Bačka Topola3:1
Jun 20 • 15:30KA Akureyrar - Víkingur Reykjavik0:0
Jun 20 • 16:55Mezőkövesd-Zsóry SE - Fehérvár FC2:1
Jun 20 • 20:00KR Reykjavik - HK Kópavogs0:3
Jun 20 • 21:05HNK Gorica - Dinamo Zagreb0:0
Jun 21 • 21:05Debreceni VSC - Diósgyőri VTK4:0
Jun 21 • 21:05NK Lokomotiva - Hajduk Split3:2
Round #34
Jun 26 • 19:00CS Gaz Metan Mediaș - FC Botoșani0:2
Jun 28 • 17:00CD Mirandés - UD Almeria2:2
Jun 28 • 19:00CFR Cluj - Universitatea Craiova2:3
Jun 29 • 19:00FC Astra Giurgiu - FCSB3:2
Jun 30 • 21:05HNK Gorica - Hajduk Split3:1
Jun 30 • 21:45Elche CF - Cádiz CF0:0
Jul 01 • 20:15FC Slovan Liberec - Sparta Prague1:2
Jul 01 • 21:05NK Osijek - NK Rijeka1:0
Jul 03 • 19:30Girona FC - Real Zaragoza1:0
Round #35
Jul 04 • 18:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina2:0
Jul 04 • 19:00FCSB - FC Botoșani1:1
Jul 05 • 18:55Hajduk Split - NK Osijek0:1
Jul 05 • 19:00FC Astra Giurgiu - CFR Cluj2:2
Jul 05 • 21:05NK Rijeka - Dinamo Zagreb2:0
Jul 06 • 20:301.FC Heidenheim 1846 - Werder Bremen2:2
Jul 10 • 19:30FC Botoșani - FC Astra Giurgiu0:0
Jul 10 • 21:00AS Cittadella - FC Crotone1:3
Jul 10 • 21:00FC Empoli - Frosinone Calcio2:0
Jul 12 • 20:00Universitatea Craiova - FCSB2:1
Jul 12 • 20:15NK Maribor - NK Celje1:2
Jul 13 • 19:30CFR Cluj - CS Gaz Metan Mediaș2:0
Round #36
Jul 16 • 20:30NŠ Mura - Olimpija Ljubljana1:1
Jul 17 • 17:30FC Ilves - Kuopion PS0:0
Jul 17 • 18:45Pescara Calcio - Frosinone Calcio1:1
Jul 17 • 20:00CS Gaz Metan Mediaș - FC Astra Giurgiu0:4
Jul 19 • 18:30FC Botoșani - Universitatea Craiova0:2
Jul 19 • 21:05Hajduk Split - NK Rijeka2:3
Jul 20 • 21:00Sporting de Gijon - SD Huesca0:1
Jul 22 • 18:00NK Aluminij - NK Maribor1:4
Jul 22 • 20:45NK Celje - Olimpija Ljubljana2:2
Round #37
Jul 24 • 21:00AC Chievo Verona - AS Cittadella4:1
Jul 24 • 21:00Frosinone Calcio - Benevento Calcio2:3
Jul 24 • 21:00US Cremonese - Spezia Calcio0:0
Jul 24 • 21:00Ascoli Calcio - Pordenone Calcio2:2
Jul 25 • 17:30HJK - FC Ilves2:0
Jul 25 • 21:05NK Osijek - NK Lokomotiva1:2
Jul 26 • 18:00FK Bodø/Glimt - Molde FK3:1
Jul 26 • 18:00KA Akureyrar - KR Reykjavik0:0
Jul 26 • 19:30Swansea City - Brentford FC1:0
Jul 26 • 20:30FK Haugesund - Rosenborg BK1:0
Jul 27 • 20:45Cardiff City - Fulham FC0:2
Round #38
Jul 29 • 20:45Brentford FC - Swansea City3:1
Jul 30 • 18:00Stabæk IF - FK Bodø/Glimt2:2
Jul 30 • 20:45Fulham FC - Cardiff City1:2
Jul 30 • 22:00Víkingur Reykjavik - Ungmennafélagið Stjarnan1:2
Jul 31 • 21:00Virtus Entella - AS Cittadella2:3
Jul 31 • 21:00US Salernitana 1919 - Spezia Calcio1:2
Aug 01 • 16:00HJK - Kuopion PS2:2
Aug 01 • 20:30NK Rijeka - NK Lokomotiva1:0
Aug 01 • 20:30Club Brugge - Royal Antwerp0:1
Aug 01 • 21:45SL Benfica - FC Porto1:2
Aug 02 • 20:30Odds BK - Rosenborg BK2:1
Aug 03 • 17:30FC Lahti - FC Honka0:0
Aug 03 • 19:30Universitatea Craiova - CFR Cluj1:3
Round #39
Aug 04 • 20:45Brentford FC - Fulham FC1:2
Aug 05 • 12:00Kashima Antlers - Kawasaki Frontale2:3
Aug 05 • 12:00Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima2:1
Aug 05 • 17:30Seinäjoen Jalkapallokerho - Kuopion PS1:1
Aug 06 • 18:00FC Luzern - Young Boys Bern1:2
Aug 08 • 18:00Vålerenga IF - FK Bodø/Glimt2:2
Aug 08 • 19:00Hapoel Be'er Sheva FC - Maccabi Tel Aviv0:2
Aug 09 • 17:30Kuopion PS - HJK0:3
Aug 09 • 17:30FC Lahti - FC Ilves3:2
Aug 09 • 18:00Stabæk IF - Odds BK0:1
Round #40
Aug 12 • 12:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
Aug 12 • 12:00Consadole Sapporo - Yokohama FC
Aug 12 • 12:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
Aug 13 • 19:30Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva FC
Aug 14 • 17:30FC Haka - Kuopion PS
Aug 15 • 16:00HJK - FC Honka
Aug 15 • 18:35Zalaegerszegi TE - Fehérvár FC
Aug 16 • 21:15Víkingur Reykjavik - Breiðablik UBK
Round #41
Aug 18 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 18 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 18 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 22 • 14:00Beijing Guoan - Shanghai SIPG
Aug 22 • 15:00Molde FK - Odds BK
Aug 22 • 17:00FK Borac Banja Luka - HŠK Zrinjski Mostar
Aug 22 • 20:00FK Spartak Subotica - FK Radnički Niš
Aug 22 • 20:00FK Čukarički - FK TSC Bačka Topola
Aug 23 • 17:30Seinäjoen Jalkapallokerho - FC Honka
Round #42
Aug 30 • 20:30Viking FK - Molde FK
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Aug 30 • 20:30[ tbd ] - [ tbd ]
Round #43
Aug 29 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Round #44
Sep 08 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Round #45
Sep 14 • 06:00[ tbd ] - [ tbd ]
Round #46
Sep 20 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Season:
Round #1
July 20 - July 25
Round #2
July 30 - August 06
Round #3
August 07 - August 11
Round #4
August 13 - August 18
Round #5
August 23 - August 25
Round #6
August 30 - September 02
Round #7
September 07 - September 12
Round #8
September 12 - September 16
Round #9
September 20 - September 22
Round #10
September 25 - September 28
Round #11
September 29 - October 05
Round #12
October 06 - October 13
Round #13
October 15 - October 20
Round #14
October 24 - October 28
Round #15
November 01 - November 03
Round #16
November 08 - November 10
Round #17
November 16
Round #18
November 22 - November 24
Round #19
November 29 - December 02
Round #20
December 06 - December 09
Round #21
December 13 - December 18
Round #22
December 20 - December 22
Round #23
December 25 - January 01
Round #24
January 04 - January 11
Round #25
January 13 - January 22
Round #26
January 25 - January 29
Round #27
January 31 - February 10
Round #28
February 15 - February 16
Round #29
February 21 - February 26
Round #30
February 28 - March 05
Round #31
March 07 - March 11
Round #32
March 14 - June 17
Round #33
June 19 - June 21
Round #34
June 26 - July 03
Round #35
July 04 - July 13
Round #36
July 16 - July 22
Round #37
July 24 - July 27
Round #38
July 29 - August 03
Round #39
August 04 - August 09
Round #40
August 12 - August 16
Round #41
August 18 - August 23
Round #42
August 30
Round #43
August 29
Round #44
September 08
Round #45
September 14
Round #46
September 20