списък със събития
84 Надпревари
Водна топка
Водна топка
Juniors
Жени
Juniors
Жени
Русия
Испания
Гърция
Волейбол
Волейбол
Жени
Жени
Турция
Полша
Сърбия
Тенис на маса
Отборно
Жени
Жени
Германия
Нидерландия
Чехия
Борба
Класическа борба
-98 kg
Мъже
-98 kg
Мъже
Русия
Украйна
Турция
Франция
Водна топка
Водна топка
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Сърбия
Испания
Гърция
Триатлон
Триатлон
Жени
Жени
Швейцария
Нидерландия
Швеция
Тенис на маса
Отборно
Мъже
Мъже
Португалия
Франция
Австрия
Волейбол
Волейбол
Мъже
Мъже
Германия
България
Русия
Борба
Класическа борба
-130 kg
Мъже
-130 kg
Мъже
Турция
Азербайджан
Естония
Беларус
Борба
Класическа борба
-85 kg
Мъже
-85 kg
Мъже
Русия
Украйна
Турция
Германия
Триатлон
Триатлон
Мъже
Мъже
Великобритания
Португалия
Азербайджан
Гимнастика
Отборно многобой
Жени
Жени
Русия
Германия
Нидерландия
Кану-каяк
K-1 1000 м
Мъже
Мъже
Германия
Португалия
Дания
Гимнастика
Отборно многобой
Мъже
Мъже
Русия
Украйна
Азербайджан
Кану-каяк
C-1 1000 м
Мъже
Мъже
Германия
Чехия
Унгария
Кану-каяк
K-2 1000 м
Мъже
Мъже
Унгария
Германия
Беларус
Кану-каяк
C-2 1000 м
Мъже
Мъже
Беларус
Русия
Германия
Тенис на маса
Единично
Жени
Жени
Нидерландия
Нидерландия
Турция
Кану-каяк
K-4 1000 м
Мъже
Мъже
Унгария
Русия
Беларус
Кану-каяк
K-1 200 м
Жени
Жени
Полша
Русия
Унгария
Кану-каяк
K-1 200 м
Мъже
Мъже
Унгария
Швеция
Великобритания
Кану-каяк
C-1 200 м
Мъже
Мъже
Литва
Азербайджан
Чехия
Кану-каяк
K-2 200 м
Мъже
Мъже
Сърбия
Германия
Унгария
Кану-каяк
K-2 200 м
Жени
Жени
Беларус
Сърбия
Украйна
Тенис на маса
Единично
Мъже
Мъже
Германия
Беларус
Украйна
Борба
Свободен стил
-57 kg
Мъже
-57 kg
Мъже
Русия
Германия
Молдова
Турция
Борба
Свободен стил
-65 kg
Мъже
-65 kg
Мъже
Азербайджан
Италия
Турция
Русия
Борба
Свободен стил
-75 kg
Мъже
-75 kg
Мъже
Русия
Турция
Азербайджан
Грузия
Борба
Свободен стил
-97 kg
Мъже
-97 kg
Мъже
Азербайджан
Грузия
Украйна
Русия
Художествена гимнастика
Отборно многобой
Жени
Жени
Русия
Израел
Беларус
Борба
Свободен стил
-125 kg
Мъже
-125 kg
Мъже
Турция
Беларус
Грузия
Азербайджан
Борба
Свободен стил
-86 kg
Мъже
-86 kg
Мъже
Русия
Молдова
Полша
Грузия
Колоездене
Индивидуално по часовник
Мъже
Мъже
Беларус
Нидерландия
Испания
Гимнастика
Индивидуално Многобой
Мъже
Мъже
Украйна
Азербайджан
Русия
Гимнастика
Индивидуално Многобой
Жени
Жени
Русия
Швейцария
Нидерландия
Таекуондо
Тежка
+67 kg
Жени
+67 kg
Жени
Франция
Сърбия
Хърватия
Русия
Таекуондо
Тежка
+80 kg
Мъже
+80 kg
Мъже
Азербайджан
Русия
Хърватия
Испания
Художествена гимнастика
Индивидуално Многобой
Жени
Жени
Русия
Русия
Беларус
Гимнастика
Земя
Мъже
Мъже
Испания
Германия
Русия
Гимнастика
Прескок
Жени
Жени
Швейцария
Русия
Нидерландия
Гимнастика
Кон с гривни
Мъже
Мъже
Словения
Азербайджан
Великобритания
Гимнастика
Смесена успоредка
Жени
Жени
Русия
Германия
Румъния
Гимнастика
Халки
Мъже
Мъже
Гърция
Русия
Турция
Гимнастика
Прескок
Мъже
Мъже
Украйна
Нидерландия
Азербайджан
Гимнастика
Греда
Жени
Жени
Нидерландия
Румъния
Швейцария
Гимнастика
Успоредка
Мъже
Мъже
Азербайджан
Русия
Румъния
Гимнастика
Земя
Жени
Жени
Швейцария
Русия
Нидерландия
Гимнастика
Висилка
Мъже
Мъже
Германия
Гърция
Русия
Колоездене
Шосе
Мъже
Мъже
Испания
Украйна
Чехия
Лека атлетика
Отборно
Словакия
Австрия
Израел
Фехтовка
Индивидуално Шпага
Жени
Жени
Румъния
Русия
Естония
Румъния
Фехтовка
Индивидуално Сабя
Мъже
Мъже
Украйна
Румъния
Италия
Италия
Баскетбол
Баскетбол 3x3
Жени
Жени
Русия
Украйна
Испания
Баскетбол
Баскетбол 3x3
Мъже
Мъже
Русия
Испания
Сърбия
Плуване
4 * 100 м свободен стил щафета
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Великобритания
Италия
Русия
Плуване
4 * 100 м свободен стил щафета
Juniors
Жени
Juniors
Жени
Русия
Нидерландия
Великобритания
Фехтовка
Индивидуално Шпага
Мъже
Мъже
Франция
Русия
Франция
Норвегия
Фехтовка
Индивидуално Рапира
Жени
Жени
Италия
Русия
Русия
Италия
Футбол
Плажен футбол
Мъже
Мъже
Русия
Италия
Португалия
Плуване
100 м свободен стил
Juniors
Жени
Juniors
Жени
Нидерландия
Русия
Русия
Плуване
4 * 100 м свободен стил щафета смесено
Juniors
Juniors
Русия
Великобритания
Германия
Фехтовка
Индивидуално Рапира
Мъже
Мъже
Италия
Русия
Франция
Италия
Фехтовка
Индивидуално Сабя
Жени
Жени
Полша
Азербайджан
Азербайджан
Франция
Джудо
Полу-лека
66 kg
Мъже
66 kg
Мъже
Русия
Франция
Русия
Германия
Джудо
Полу-лека
52 kg
Жени
52 kg
Жени
Румъния
Франция
Русия
Германия
Плуване
100 м свободен стил
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Великобритания
Италия
Русия
Плуване
4 * 200 м свободен стил щафета
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Русия
Великобритания
Германия
Плуване
4 * 100 м съчетано плуване щафета
Juniors
Жени
Juniors
Жени
Русия
Нидерландия
Великобритания
Фехтовка
Отборно Шпага
Жени
Жени
Румъния
Естония
Италия
Фехтовка
Отборно Сабя
Мъже
Мъже
Италия
Румъния
Германия
Фехтовка
Отборно Рапира
Жени
Жени
Русия
Франция
Италия
Джудо
Полу-средна
63 kg
Жени
63 kg
Жени
Германия
Словения
Израел
Франция
Джудо
Полу-средна
81 kg
Мъже
81 kg
Мъже
Грузия
Русия
Германия
Франция
Плуване
4 * 100 м съчетано плуване щафета смес.
Juniors
Juniors
Русия
Великобритания
Германия
Фехтовка
Отборно Шпага
Мъже
Мъже
Франция
Русия
Италия
Фехтовка
Отборно Сабя
Жени
Жени
Украйна
Италия
Русия
Фехтовка
Отборно Рапира
Мъже
Мъже
Великобритания
Италия
Русия
Джудо
Тежка
+78 kg
Жени
+78 kg
Жени
Франция
Германия
Турция
Украйна
Джудо
Тежка
+100 kg
Мъже
+100 kg
Мъже
Грузия
Израел
Русия
Украйна
Плуване
400 м индивидуално
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Русия
Русия
Полша
Плуване
50 м свободен стил
Juniors
Мъже
Juniors
Мъже
Израел
Италия
Русия
Плуване
4 * 200 м свободен стил щафета
Juniors
Жени
Juniors
Жени
Русия
Нидерландия
Великобритания
Джудо
Отборно
Мъже
Мъже
Франция
Грузия
Украйна
Русия
Джудо
Отборно
Жени
Жени
Франция
Германия
Италия
Словения