Je hebt het voorspellingsspel veranderd

UFL 2025

Welkom bij het UFL 2025 voorspellingsspel – het ultieme gokspel voor liefhebbers van American football! Duik in de spanning van de United Football League's hoogstaande minor league, waar strategie en vooruitziendheid de sleutel zijn tot overwinning. Dit is de tweede editie van ons spannende voorspellingsspel, en met 43 actievolle wedstrijden verspreid over de VS, is dit jouw kans om je voorspellingsvaardigheden te tonen.

Doe mee met medefans in vijf boeiende competities. De Klassieke Competitie is het toppunt van prestige, waarbij de speler met de meeste punten in totaal wordt beloond. In de Bekercompetitie neem je deel aan intense play-off gevechten, waarbij je je een weg naar de finale strijdt voor ultieme glorie. Test je veerkracht in de League Competitie, waar het klimmen of vermijden van degradatie centraal staat. De Drop Out Competitie voegt spanning toe, omdat de groep van potentiële winnaars met elke ronde kleiner wordt. En voor degenen die snakken naar een snelle opmars, daagt de Rat Race Competitie je uit om elke ronde hogerop te komen.

Terwijl de verdedigende kampioenen, de Birmingham Stallions, terugkeren op het veld, zul je merken dat de echte overwinning hier de eer en erkenning is van een topvoorspeller zijn. Markeer je agenda voor 28 maart 2025, wanneer het voorspellingsspel van start gaat. Ben je klaar om je kracht te bewijzen en je plaats onder de elite op te eisen? Doe met ons mee en laat de spellen beginnen!

Login


Standings


Cogitoergosum
867
Jahiegel
820
Monsta
804
Current Cup round
Kwartfinales
Cogitoergosum
-
dean michael
betzi12
-
fischermky@aol.com
basdfg
-
martc
Jahiegel
-
les2000
Volgende ronde
Gameweek #8

Hall of fame / Recente invoer


akvvohinc 98 / 73 / 54
lukisch 33 / 37 / 30
Felix73 13 / 9 / 9
Felix73
Joger58
spider
arti00739
akvvohinc 98 / 73 / 54
timrees 50 / 72 / 80
spider 35 / 61 / 35
martc
timrees
digor
Cogitoergosum 6 / 6 / 2
Madsocks 13 / 15 / 14
babayaro77 15 / 19 / 24
Monsta
lukisch
digor
Monsta
babayaro77
Do you know that ...
You have a higher probability of getting a bye in the first Cup round, when you enter a prediction for the according round early.
Taal
Overschakelen naar

English

Polski

Español

Deutsch

Русский

Français

Português

Italiano

العربية

Türkçe

український

Български

Magyar
Je bevindt je op een pagina van het voorspellingsspel voor: American football / UFL 2025. Zoals in elk voorspellingsspel op deze site, zijn er meerdere wedstrijden.