Je hebt het voorspellingsspel veranderd

Volleyball Women's Nations League 2025

Maak je klaar voor de ultieme volleybalspanning met het voorspellingenspel van de Volleyball Women's Nations League 2025! Duik in de opwinding van het voorspellen van uitkomsten in dit prestigieuze spel, waar jouw strategisch inzicht je tot de beste voorspeller kan kronen. Terwijl Italië, de regerende kampioen, de baan op stapt om hun titel te verdedigen, heb jij de kans om deel te nemen aan de derde editie van dit spannende voorspellingenspel, dat begint op 4 juni 2025.

Met 115 opwindende wedstrijden biedt ons voorspellingenspel vijf unieke competities om je vaardigheden en strategie te testen. De Klassieke competitie staat als het toppunt van prestige, waarbij de speler met de meeste punten in totaal wordt beloond. Voor degenen die gedijen onder druk, biedt de Bekercompetitie spannende play-off confrontaties, die uitmonden in een eindstrijd om de ultieme winnaar te bepalen.

In de League-competitie zullen spelers hun weg moeten vinden door het competitieve landschap, terwijl ze proberen om de rangen te beklimmen of degradatie te ontlopen. Ondertussen verhoogt de Drop Out-competitie de uitdaging, omdat de groep van potentiële winnaars met elke ronde kleiner wordt. Ten slotte nodigt de Rat Race-competitie je uit om stap voor stap de ladder van succes te beklimmen.

Hoewel de winnaars van deze competities geen geldprijzen zullen ontvangen, winnen ze iets veel waardevollers: eer en de glorie van de beste voorspeller te zijn in de Volleyball Women's Nations League 2025. Doe nu mee en bewijs je bekwaamheid in dit boeiende voorspellingenspel!

Login


Standings


No result yet
No result yet
No result yet
No result yet
No result yet

Hall of fame / Recente invoer


akvvohinc 98 / 73 / 54
lukisch 33 / 37 / 30
Felix73 13 / 9 / 9
Felix73
Joger58
spider
arti00739
akvvohinc 98 / 73 / 54
timrees 50 / 72 / 80
spider 35 / 61 / 35
martc
timrees
digor
Cogitoergosum 6 / 6 / 2
Madsocks 13 / 15 / 14
babayaro77 15 / 19 / 24
Monsta
lukisch
digor
Monsta
babayaro77
Do you know that ...
You have a higher probability of getting a bye in the first Cup round, when you enter a prediction for the according round early.
Taal
Overschakelen naar

English

Polski

Español

Deutsch

Русский

Français

Português

Italiano

العربية

Türkçe

український

Български

Magyar
Je bevindt je op een pagina van het voorspellingsspel voor: Volleyball / Volleyball Women's Nations League 2025. Zoals in elk voorspellingsspel op deze site, zijn er meerdere wedstrijden.