Monday, Oct 19 - 11:30 – Sunday, Oct 25 - 15:00
Result
Oct 19
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
3
Oct 19
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
2
Oct 19
14:00
14:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Oct 19
15:30
15:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
4
:
1
Oct 19
18:30
18:30
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
3
:
1
Oct 19
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
1
:
2
Oct 19
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
4
:
3
Oct 19
19:30
19:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
6
:
7
Oct 20
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
1
Oct 20
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
1
:
2
Oct 20
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
1
Oct 20
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
0
Oct 21
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
4
:
2
Oct 21
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
8
Oct 21
14:00
14:00
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
4
:
5
Oct 21
15:30
15:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
1
Oct 21
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
5
:
3
Oct 21
19:30
19:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Avangard OmskAvangard Omsk
0
:
1
Oct 22
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
1
Oct 22
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
4
:
2
Oct 22
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
3
Oct 22
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
5
Oct 23
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
3
Oct 23
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
5
:
2
Oct 23
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
2
Oct 23
18:00
18:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
5
:
1
Oct 23
18:30
18:30
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
HC SochiHC Sochi
3
:
1
Oct 23
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
4
Oct 23
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Avangard OmskAvangard Omsk
0
:
3
Oct 23
19:30
19:30
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
0
Oct 24
13:30
13:30
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
3
Oct 24
13:30
13:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
4
:
0
Oct 24
13:30
13:30
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
4
Oct 24
13:30
13:30
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
3
Oct 25
14:00
14:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
4
:
2
Oct 25
15:00
15:00
Vityaz ChekhovVityaz Podolsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
3
Oct 25
15:00
15:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Oct 25
15:00
15:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC SochiHC Sochi
2
:
4