Monday, Sep 19 - 16:00 – Sunday, Sep 25 - 16:00
Result
Sep 19
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
3
:
2
Sep 19
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
0
:
4
Sep 19
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
2
Sep 19
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
5
:
1
Sep 20
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
1
:
0
Sep 20
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
4
Sep 20
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
2
:
1
Sep 20
15:30
15:30
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
4
:
0
Sep 20
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
4
:
2
Sep 20
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Sep 20
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
6
:
3
Sep 20
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
3
:
0
Sep 21
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
4
Sep 21
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
3
:
0
Sep 21
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
2
:
4
Sep 21
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
5
:
1
Sep 21
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
4
Sep 21
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Avangard OmskAvangard Omsk
1
:
2
Sep 22
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
4
:
1
Sep 22
11:30
11:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
5
:
2
Sep 22
13:30
13:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
3
Sep 22
16:00
16:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
6
:
3
Sep 22
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
0
:
1
Sep 23
16:00
16:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
6
:
1
Sep 23
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
3
:
2
Sep 23
18:30
18:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
3
:
2
Sep 23
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
9
:
4
Sep 23
18:30
18:30
HC SochiHC Sochi
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
2
:
3
Sep 24
13:00
13:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk
4
:
2
Sep 24
13:30
13:30
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
1
:
3
Sep 24
16:00
16:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
0
:
3
Sep 25
13:30
13:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
KHL Medveščak ZagrebKHL Medveščak Zagreb
4
:
5
Sep 25
15:00
15:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Dinamo RigaDinamo Riga
4
:
0
Sep 25
16:00
16:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
3
:
2
Sep 25
16:00
16:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
2
:
0
Sep 25
16:00
16:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
4
:
1
Sep 25
16:00
16:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
5
:
4
Sep 25
16:00
16:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
3
:
1
Sep 25
16:00
16:00
HC SochiHC Sochi
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
1
:
0
Sep 25
16:00
16:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
0