Monday, Nov 20 - 10:30 – Sunday, Nov 26 - 15:30
Result
Nov 20
10:30
10:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
0
:
2
Nov 20
10:30
10:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
2
Nov 20
13:30
13:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
4
:
0
Nov 20
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Avangard OmskAvangard Omsk
3
:
4
Nov 20
17:00
17:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
2
:
1
Nov 20
17:00
17:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
5
:
4
Nov 21
17:30
17:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
4
:
3
Nov 21
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
5
:
2
Nov 21
18:30
18:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
1
:
3
Nov 21
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
4
:
5
Nov 22
10:30
10:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
3
:
1
Nov 22
13:30
13:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
6
:
4
Nov 22
15:00
15:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
0
:
5
Nov 22
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
5
:
2
Nov 22
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Avangard OmskAvangard Omsk
3
:
0
Nov 22
17:30
17:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
HC SochiHC Sochi
6
:
3
Nov 23
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
2
:
0
Nov 24
12:30
12:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
4
Nov 24
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
2
:
0
Nov 24
15:00
15:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Dinamo RigaDinamo Riga
2
:
3
Nov 24
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
2
Nov 24
16:00
16:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
2
Nov 24
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Nov 24
17:30
17:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Avangard OmskAvangard Omsk
3
:
2
Nov 24
17:30
17:30
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
2
Nov 25
15:00
15:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
2
:
0
Nov 25
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
5
:
3
Nov 25
17:30
17:30
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
5
:
2
Nov 26
12:30
12:30
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
2
Nov 26
13:00
13:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
1
Nov 26
13:00
13:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
2
Nov 26
14:00
14:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
1
:
4
Nov 26
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
1
:
0
Nov 26
15:00
15:00
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
3
:
1
Nov 26
15:30
15:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
1