Login
Create accountReset password
Current prediction games

Premier League
Premier League 2022/23

Champions League
Champions League 2022/23

UEFA Nations League
UEFA Nations League 2022/23

1. Bundesliga
1. Bundesliga 2022/23

Europa League
Europa League 2022/23

La Liga
La Liga 2022/23

Serie A
Serie A 2022/23

Europa Conference Le
Europa Conference League 2022/23

Ligue 1
Ligue 1 2022/23

Formula 1
Formula 1 2022

Football League Cham
Football League Champ. 2022/23

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2022

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2022/23

EFL League One
EFL League One 2022/23

Liga Portugal
Liga Portugal 2022/23

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2022

DFB Pokal
DFB Pokal 2022/23

2. Bundesliga
2. Bundesliga 2022/23

Eredivisie
Eredivisie 2022/23

Coppa Italia
Coppa Italia 2022/23

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2022/23

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2022

Belgian First Divisi
Belgian First Division A 2022/23

Russian war on Ukrai
Russian war on Ukraine 2021/22

Swiss Super League
Swiss Super League 2022/23

Best of the Rest
Best of the Rest 2021/22

Rugby Championship
Rugby Championship 2022

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro Série A 2022

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2022/23

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2022/23

Croatian Prva liga
Croatian Prva liga 2022/23

Allsvenskan
Allsvenskan 2022

MLS
MLS 2022

Eliteserien
Eliteserien 2022

Canada Masters / Men
Canada Masters / Men's Singles 2022

EuroBasket
EuroBasket 2022

NFL
NFL 2022/23

Cincinnati Masters /
Cincinnati Masters / Men's Singles 2022

Danish Superliga
Danish Superliga 2022/23

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2022/23

Scottish Cup
Scottish Cup 2022/23

Liga MX
Liga MX 2022/23

OFC Champions League
OFC Champions League 2022

AFC Champions League
AFC Champions League 2022

Czech First League
Czech First League 2022/23

Canada Masters / Wom
Canada Masters / Women's Singles 2022

Snooker British Open
Snooker British Open 2022

MotoGP World Champio
MotoGP World Championship 2022

Super League
Super League 2022

J1 League
J1 League 2022

European League of F
European League of Football 2022

British Horse Races
British Horse Races 2022

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2022

European Athletics C
European Athletics Champ. 2022

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2022

NRL
NRL 2022

European Masters
European Masters 2022

AFL
AFL 2022

Tennis US Open / Men
Tennis US Open / Men's sin. 2022

Commonwealth Games
Commonwealth Games 2022

Cincinnati Masters /
Cincinnati Masters / Women's Singles 2022

ECB One-Day Tourname
ECB One-Day Tournament 2022

European Swimming Ch
European Swimming Champ. 2022

Volleyball Men's Wor
Volleyball Men's World Champ. 2022

Major League Basebal
Major League Baseball 2022

Vuelta a España
Vuelta a España 2022

Speedway Grand Prix
Speedway Grand Prix 2022

Tennis US Open / Wom
Tennis US Open / Women's sin. 2022

National Provincial
National Provincial Champ. 2022

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2022

Rugby World Cup Seve
Rugby World Cup Sevens 2022

Belgian Darts Champi
Belgian Darts Championship 2022

English Premiership
English Premiership Rugby 2022/23

Hungarian Darts Trop
Hungarian Darts Trophy 2022

US College Football
US College Football 2022/23

FIBA AmeriCup
FIBA AmeriCup 2022

Women's Basketball W
Women's Basketball World Cup 2022

Northern Ireland Ope
Northern Ireland Open 2022

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2022/23

World Series of Dart
World Series of Darts Finals 2022

German Darts Open
German Darts Open 2022

Volleyball Women's W
Volleyball Women's World Champ. 2022

Champions Hockey Lea
Champions Hockey League 2022/23

European Beach Volle
European Beach Volleyball Champ. / Women 2022

CAF Champions League
CAF Champions League 2022/23

Handball Champions L
Handball Champions League 2022/23

European Beach Volle
European Beach Volleyball Champ. / Men 2022

A-League
A-League 2022/23

Caribbean Premier Le
Caribbean Premier League 2022

United Rugby Champio
United Rugby Championship 2022/23

Presidents Cup
Presidents Cup 2022

LEN Champions League
LEN Champions League 2022/23

Upcoming prediction games (106)

Laver Cup
Laver Cup 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2022

Darts World Grand Pr
Darts World Grand Prix 2022

Japan Open
Japan Open 2022

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2022/23

Tennis Shanghai Mast
Tennis Shanghai Masters 2022

NHL
NHL 2022/23

Gibraltar Darts Trop
Gibraltar Darts Trophy 2022

Rugby League World C
Rugby League World Cup 2021

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2022

NBA
NBA 2022/23

Copa del Rey
Copa del Rey 2022/23

UEFA Women's Champio
UEFA Women's Champions League 2022/23

Swiss Indoors
Swiss Indoors 2022

Vienna Open
Vienna Open 2022

European Darts Champ
European Darts Championship 2022

Paris Masters
Paris Masters 2022

US College Basketbal
US College Basketball 2022/23

Volleyball Champions
Volleyball Champions League 2022/23

European Women's Han
European Women's Handball Champ. 2022

FA Cup
FA Cup 2022/23

European Curling Cha
European Curling Champ. / Men 2022

European Curling Cha
European Curling Champ. / Women 2022

World Cup
World Cup 2022

Coupe de France
Coupe de France 2022/23

Big Bash League
Big Bash League 2022/23

European Rugby Champ
European Rugby Champions Cup 2022/23

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2023

Pakistan Super Leagu
Pakistan Super League 2023

African Nations Cham
African Nations Champ. 2023

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2023

Men's Hockey World C
Men's Hockey World Cup 2023

Tour Down Under
Tour Down Under 2023

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2023

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2023

Europe Top 16 Cup /
Europe Top 16 Cup / Men's Singles 2023

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2023

K League 1
K League 1 2023

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2023

MLS
MLS 2023

CONCACAF Champions L
CONCACAF Champions League 2023

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2023

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2023

AFL
AFL 2023

Indian Premier Leagu
Indian Premier League 2023

Formula 1
Formula 1 2023

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2023

MotoGP World Champio
MotoGP World Championship 2023

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2023

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2023

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro Série A 2023

Allsvenskan
Allsvenskan 2023

Eliteserien
Eliteserien 2023

US Masters
US Masters 2023

Giro d'Italia
Giro d'Italia 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2023

PGA Championship
PGA Championship 2023

FIFA U-20 World Cup
FIFA U-20 World Cup 2023

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2023

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2023

Golf US Open
Golf US Open 2023

Asian Cup
Asian Cup 2023

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2023

Gold Cup
Gold Cup 2023

FIFA U-17 World Cup
FIFA U-17 World Cup 2023

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2023

FIFA Women's World C
FIFA Women's World Cup 2023

Golf British Open
Golf British Open 2023

American Football Wo
American Football World Champ. 2023

Men's EuroHockey Nat
Men's EuroHockey Nations Champ. 2023

Women's EuroHockey N
Women's EuroHockey Nations Champ. 2023

Rest of the British
Rest of the British 2023/24

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2023

CAF Champions League
CAF Champions League 2023/24

Basketball World Cup
Basketball World Cup 2023

Benelux Tour
Benelux Tour 2023

Rugby World Cup
Rugby World Cup 2023

Ryder Cup
Ryder Cup 2023

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2023

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2024

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2024

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2024

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2024

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2024

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2024

EURO Qualification
EURO Qualification 2024

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2024

Copa América
Copa América 2024

EURO
EURO 2024

Olympic Men's Footba
Olympic Men's Football Tourn. 2024

Olympic Women's Foot
Olympic Women's Football Tourn. 2024

Olympic Games
Olympic Games 2024

Olympic Men's Basket
Olympic Men's Basketball Tourn. 2024

Olympic Women's Bask
Olympic Women's Basketball Tourn. 2024

Olympic Men's Handba
Olympic Men's Handball Tourn. 2024

Olympic Women's Hand
Olympic Women's Handball Tourn. 2024

Olympic Men's Hockey
Olympic Men's Hockey Tourn. 2024

Olympic Women's Hock
Olympic Women's Hockey Tourn. 2024

Olympic Men's Volley
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2024

Olympic Women's Voll
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2024

Olympic Men's Tennis
Olympic Men's Tennis Tourn. 2024

Olympic Women's Tenn
Olympic Women's Tennis Tourn. 2024

Olympic Men's Water
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2024

Olympic Men's Rugby
Olympic Men's Rugby sevens Tourn. 2024

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2025
Request notification for upcoming prediction games

Best of the Rest 2020/21
Fixtures & Results

Round #1
Nov 21 • 14:00AS Cittadella - Empoli FC2:2
Nov 21 • 15:00NK Osijek - Dinamo Zagreb2:0
Nov 21 • 15:30Cardiff Metropolitan University - The New Saints0:1
Nov 21 • 16:00Ayr United - Dundee FC2:0
Nov 21 • 17:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Borac Banja Luka2:1
Nov 22 • 16:00RCD Mallorca - Sporting de Gijon0:0
Nov 22 • 17:30FK Vojvodina - FK Crvena zvezda0:2
Nov 23 • 20:45EA Guingamp - AC Ajaccio2:2
Round #2
Nov 26 • 19:00CD Leganés - RCD Espanyol2:0
Nov 28 • 14:00Pisa Calcio - AS Cittadella1:4
Nov 28 • 14:30Connah's Quay Nomads - Barry Town United AFC3:1
Nov 28 • 15:00Grenoble Foot 38 - Paris FC0:0
Nov 28 • 16:00Motherwell FC - St. Johnstone FC1:2
Nov 28 • 16:15FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda0:2
Nov 28 • 18:15St. Mirren FC - Aberdeen FC2:1
Nov 28 • 19:00Troyes AC - Amiens SC2:1
Nov 29 • 15:00Celtic FC - Ross County0:2
Nov 29 • 16:00RCD Espanyol - Real Zaragoza2:0
Nov 29 • 17:00FK TSC Bačka Topola - FK Partizan0:4
Nov 29 • 17:05HNK Rijeka - NK Osijek1:1
Nov 29 • 18:00Falkirk FC - Rangers FC0:4
Nov 30 • 16:00FK Radnički Niš - FK Vojvodina0:1
Round #3
Dec 01 • 19:00Valenciennes FC - AC Ajaccio1:1
Dec 01 • 19:00EA Guingamp - Troyes AC1:2
Dec 04 • 20:45Queen of the South - Inverness CT0:3
Dec 05 • 14:00US Salernitana 1919 - AS Cittadella1:0
Dec 05 • 14:00Zemplin Michalovce - MŠK Žilina1:1
Dec 05 • 19:00FC Toulouse - EA Guingamp2:2
Dec 06 • 14:00NK Celje - Olimpija Ljubljana1:1
Dec 06 • 14:00AD Alcorcón - UD Almeria0:1
Dec 06 • 16:00RCD Espanyol - Sporting de Gijon2:0
Dec 06 • 17:00FK Borac Banja Luka - FK Sarajevo2:2
Dec 06 • 17:05Hajduk Split - HNK Rijeka1:2
Round #4
Dec 11 • 20:45Larne FC - Linfield FC3:1
Dec 12 • 14:00FK Spartak Subotica - FK Vojvodina0:1
Dec 12 • 15:00HNK Gorica - NK Osijek4:1
Dec 12 • 16:00Inverness CT - Dundee FC2:2
Dec 12 • 17:00FK Voždovac - FK Partizan0:2
Dec 13 • 15:00FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava0:3
Dec 13 • 17:00NK Široki Brijeg - HŠK Zrinjski Mostar2:1
Dec 13 • 17:05HNK Rijeka - Dinamo Zagreb2:2
Round #5
Dec 15 • 13:00NK Bravo - Olimpija Ljubljana0:0
Dec 15 • 21:00Pordenone Calcio - Brescia Calcio1:1
Dec 16 • 18:00Odds BK - Molde FK1:4
Dec 16 • 18:15ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina3:2
Dec 16 • 20:15Paksi SE - Ferencvárosi TC1:3
Dec 17 • 17:15NK Maribor - NŠ Mura2:1
Dec 18 • 20:00FC Sochaux - Grenoble Foot 381:1
Dec 19 • 14:00AC Chievo Verona - Empoli FC1:1
Dec 19 • 15:00Clermont Foot - Paris FC3:2
Dec 19 • 16:00Greenock Morton - Queen of the South2:0
Dec 19 • 18:30Cliftonville FC - Coleraine FC0:2
Round #6
Dec 22 • 18:30Brentford FC - Newcastle United1:0
Dec 22 • 19:00AS Cittadella - Frosinone Calcio1:0
Dec 22 • 19:00SPAL 2013 - US Lecce1:0
Dec 22 • 20:00Grenoble Foot 38 - Troyes AC2:0
Dec 22 • 21:00Arsenal FC - Manchester City1:4
Dec 23 • 18:30Stoke City - Tottenham Hotspur1:3
Dec 23 • 21:00Everton FC - Manchester United0:2
Dec 26 • 16:00Heart of Midlothian - Ayr United5:3
Dec 27 • 15:55Al-Raed - Al-Ahli Jeddah1:2
Round #7
Dec 29 • 19:30Inverness CT - Dunfermline Athletic1:1
Dec 30 • 15:00AS Cittadella - US Lecce2:2
Dec 30 • 18:00SPAL 2013 - Brescia Calcio2:3
Jan 02 • 20:20Dundee FC - Heart of Midlothian3:1
Jan 04 • 06:35Kashiwa Reysol - FC Tokyo1:2
Jan 04 • 21:00CD Lugo - Sporting de Gijon0:0
Jan 05 • 20:00FC Toulouse - Paris FC1:0
Jan 05 • 20:45Tottenham Hotspur - Brentford FC2:0
Jan 06 • 20:45Manchester United - Manchester City0:2
Round #8
Jan 08 • 20:00Paris FC - AC Ajaccio1:1
Jan 11 • 20:45SM Caen - FC Toulouse2:2
Jan 13 • 21:00Real Sociedad - FC Barcelona1:1
Jan 14 • 21:00Real Madrid - Athletic Bilbao1:2
Jan 15 • 20:45Greenock Morton - Dunfermline Athletic0:0
Jan 17 • 21:00Empoli FC - US Salernitana 19195:0
Round #9
Jan 17 • 21:00FC Barcelona - Athletic Bilbao2:3
Jan 19 • 18:05Dinamo Zagreb - HNK Rijeka0:2
Jan 19 • 20:45Sporting CP - FC Porto2:1
Jan 20 • 20:45Sporting Braga - SL Benfica2:1
Jan 20 • 21:00AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam0:1
Jan 23 • 15:00Clermont Foot - AJ Auxerre1:0
Jan 23 • 17:00Puskás Academy - Ferencvárosi TC1:1
Jan 23 • 18:30St. Johnstone FC - Hibernian FC3:0
Jan 23 • 19:30Újpest FC - Fehérvár FC0:5
Jan 23 • 20:45Sporting CP - Sporting Braga1:0
Jan 24 • 17:00Livingston FC - St. Mirren FC1:0
Jan 25 • 20:45FC Sochaux - FC Toulouse0:1
Round #10
Jan 26 • 20:45Raith Rovers - Heart of Midlothian0:4
Jan 27 • 19:00AC Chievo Verona - AS Cittadella2:1
Jan 30 • 15:00FC Toulouse - Clermont Foot3:2
Jan 30 • 16:00Coleraine FC - Crusaders FC2:1
Jan 30 • 16:00Heart of Midlothian - Dunfermline Athletic1:0
Jan 30 • 19:00AC Ajaccio - Grenoble Foot 382:1
Jan 31 • 16:00SPAL 2013 - AC Monza1:1
Jan 31 • 16:00RCD Espanyol - Rayo Vallecano2:3
Jan 31 • 17:05HNK Rijeka - HNK Gorica0:2
Round #11
Feb 02 • 17:30Kisvárda FC - MTK Budapest0:2
Feb 02 • 20:00AJ Auxerre - FC Toulouse3:1
Feb 02 • 20:00Clermont Foot - Troyes AC2:1
Feb 02 • 20:30Glenavon FC - Larne FC1:4
Feb 05 • 20:45Ayr United - Heart of Midlothian0:1
Feb 06 • 14:00FC Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava2:4
Feb 06 • 15:00Troyes AC - FC Toulouse1:1
Feb 06 • 16:00AC Monza - Empoli FC1:1
Feb 06 • 17:15NK Lokomotiva - HNK Rijeka2:3
Feb 06 • 18:30Crusaders FC - Linfield FC1:2
Feb 06 • 20:30CF Fuenlabrada - UD Almeria1:1
Round #12
Feb 09 • 19:00Pisa Calcio - US Salernitana 19192:2
Feb 11 • 18:00Odense BK - FC Midtjylland1:2
Feb 12 • 18:30FK Čukarički - FK Vojvodina3:3
Feb 13 • 16:00SPAL 2013 - Empoli FC1:1
Feb 13 • 17:30Dinamo Zagreb - NK Osijek1:0
Feb 14 • 14:30Mezőkövesd-Zsóry SE - Ferencvárosi TC2:2
Feb 14 • 15:00FK AS Trenčín - FC DAC 1904 Dunajská Streda3:3
Feb 14 • 17:00Fehérvár FC - MTK Budapest1:2
Round #13
Feb 20 • 15:00Valenciennes FC - Troyes AC2:2
Feb 20 • 16:00AC Chievo Verona - AC Monza0:1
Feb 20 • 16:00Cliftonville FC - Larne FC1:0
Feb 20 • 17:30Dynamo Moscow - Spartak Moscow2:0
Feb 20 • 19:00AC Ajaccio - Clermont Foot0:2
Feb 21 • 15:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina1:1
Feb 21 • 15:00FC Krasnodar - PFC Sochi1:2
Feb 21 • 16:00RCD Mallorca - UD Almeria2:0
Feb 21 • 17:00CS Gaz Metan Mediaș - CFR Cluj0:1
Feb 21 • 17:05FK Spartak Subotica - FK Crvena zvezda1:2
Round #14
Feb 26 • 20:45Linfield FC - Larne FC2:1
Feb 27 • 14:00FK Radnički Niš - FK Spartak Subotica0:1
Feb 27 • 16:00AC Monza - AS Cittadella0:0
Feb 27 • 17:00FC Spartak Trnava - MŠK Žilina2:1
Feb 27 • 17:15NK Maribor - Olimpija Ljubljana1:1
Feb 27 • 19:30MTK Budapest - Ferencvárosi TC2:2
Feb 28 • 15:00Livingston FC - St. Johnstone FC0:1
Feb 28 • 17:00Zalaegerszegi TE - Fehérvár FC0:2
Mar 01 • 01:00Grêmio Porto Alegrense - SE Palmeiras0:1
Mar 01 • 17:30FK Željezničar - FK Sarajevo0:0
Round #15
Mar 02 • 15:15Kisvárda FC - Puskás Academy0:1
Mar 02 • 16:00FK Partizan - FK Vojvodina2:0
Mar 02 • 17:00Frosinone Calcio - AC Monza2:2
Mar 02 • 17:00FC BATE Borisov - FC Shakhtyor Soligorsk0:0
Mar 02 • 20:30Glentoran FC - Linfield FC3:1
Mar 02 • 20:45Larne FC - Crusaders FC0:3
Mar 03 • 14:30NK Osijek - HNK Rijeka1:2
Mar 03 • 16:05FK TSC Bačka Topola - FK Crvena zvezda1:3
Mar 03 • 17:00Levski Sofia - Beroe Stara Zagora3:1
Mar 03 • 19:00Wolfsberger AC - LASK0:1
Mar 03 • 21:05Sturm Graz - RB Salzburg0:4
Mar 03 • 21:15FC Porto - Sporting Braga2:3
Mar 04 • 20:45Standard Liège - Club Brugge1:0
Mar 05 • 02:10Racing Club - River Plate0:5
Round #16
Mar 07 • 15:00Empoli FC - AS Cittadella1:1
Mar 07 • 15:00NK Osijek - HNK Gorica1:1
Mar 07 • 22:00SE Palmeiras - Grêmio Porto Alegrense2:0
Mar 11 • 12:55FK TSC Bačka Topola - FK Radnik Surdulica1:1
Mar 11 • 15:00FK Spartak Subotica - FK Vojvodina1:2
Mar 12 • 20:45Inverness CT - Raith Rovers0:0
Mar 13 • 06:00Gwangju FC - Jeonbuk Hyundai Motors0:2
Mar 13 • 08:30Pohang Steelers - Ulsan Hyundai FC1:1
Mar 13 • 14:00US Lecce - AC Chievo Verona4:2
Round #17
Mar 17 • 11:30FC Seoul - Gwangju FC2:1
Mar 19 • 20:45Crusaders FC - Linfield FC1:2
Mar 20 • 15:00FK Spartak Subotica - FK TSC Bačka Topola2:2
Mar 20 • 16:00AC Monza - Venezia FC1:4
Mar 20 • 20:00Paris FC - Grenoble Foot 382:0
Mar 21 • 11:00Daegu FC - Ulsan Hyundai FC2:1
Mar 21 • 14:00SD Ponferradina - UD Almeria2:1
Mar 21 • 17:30Dinamo Zagreb - HNK Gorica1:0
Round #18
Mar 27 • 06:00Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima5:0
Mar 27 • 07:00Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol0:1
Mar 27 • 16:00Cliftonville FC - Coleraine FC2:1
Mar 27 • 16:00Glentoran FC - Crusaders FC1:0
Mar 27 • 18:15UD Almeria - CD Leganés1:1
Mar 27 • 20:20Dundee FC - Dunfermline Athletic3:2
Mar 28 • 07:00FC Tokyo - Vissel Kobe2:0
Apr 02 • 12:30Pohang Steelers - Daegu FC0:0
Apr 03 • 12:00FC Seoul - Gangwon FC0:1
Apr 03 • 16:00Dunfermline Athletic - Heart of Midlothian0:0
Apr 03 • 20:00HNK Gorica - HNK Rijeka3:4
Apr 03 • 20:00FC Sochaux - Paris FC1:2
Round #19
Apr 06 • 12:00Pohang Steelers - Jeonbuk Hyundai Motors1:3
Apr 06 • 18:00FK Proleter Slana Bara Novi Sad - FK Čukarički0:1
Apr 07 • 17:00PAS Giannina - Olympiacos CFP1:1
Apr 07 • 17:30Arka Gdynia - Piast Gliwice0:0
Apr 07 • 18:00FK Crvena zvezda - FK Partizan1:0
Apr 07 • 18:00PFC Sochi - Lokomotiv Moscow1:3
Apr 07 • 19:00AEK Athens - PAOK Thessaloniki0:1
Apr 07 • 20:45Linfield FC - Coleraine FC2:1
Apr 09 • 20:45Dundalk FC - Bohemian FC0:1
Apr 10 • 09:30FC Seoul - Pohang Steelers1:2
Apr 10 • 15:00Paris FC - Troyes AC1:1
Apr 10 • 19:05HNK Šibenik - HNK Rijeka0:1
Round #20
Apr 14 • 17:30Cracovia - Raków Częstochowa1:2
Apr 14 • 17:30Kisvárda FC - Újpest FC0:1
Apr 15 • 18:30MTK Budapest - Fehérvár FC1:2
Apr 16 • 20:30Hajduk Split - NK Osijek0:1
Apr 18 • 18:00Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem2:1
Apr 18 • 19:00NK Široki Brijeg - FK Velež Mostar0:2
Apr 19 • 21:00UD Almeria - RCD Espanyol1:1
Round #21
Apr 20 • 20:00Paris FC - Clermont Foot0:1
Apr 20 • 20:00Inverness CT - Dundee FC1:1
Apr 21 • 17:30FC Oleksandriya - Zorya Luhansk1:1
Apr 21 • 20:30NK Osijek - Dinamo Zagreb1:1
Apr 24 • 15:00Troyes AC - Grenoble Foot 383:1
Apr 24 • 19:30Újpest FC - MTK Budapest1:3
Apr 25 • 17:00HNK Rijeka - NK Osijek0:0
Apr 25 • 17:00Fehérvár FC - Ferencvárosi TC1:2
Apr 25 • 17:30Manchester City - Tottenham Hotspur1:0
Apr 25 • 19:00FK Borac Banja Luka - NK Široki Brijeg2:1
Apr 25 • 20:45Standard Liège - KRC Genk1:2
Round #22
Apr 28 • 12:00Sagan Tosu - Kashima Antlers2:2
Apr 28 • 18:00Olympiacos CFP - PAS Giannina3:1
Apr 29 • 18:00PAOK Thessaloniki - AEK Athens2:1
Apr 30 • 20:45Raith Rovers - Heart of Midlothian0:4
Apr 30 • 20:45Queen of the South - Dundee FC0:2
Apr 30 • 20:45Arbroath FC - Greenock Morton0:0
May 01 • 14:00US Salernitana 1919 - AC Monza1:3
May 01 • 20:00Hajduk Split - HNK Rijeka3:2
Round #23
May 02 • 16:00Raków Częstochowa - Arka Gdynia2:1
May 02 • 17:00NK Istra 1961 - HNK Gorica0:2
May 02 • 17:30Kuopion Palloseura - HJK0:0
May 02 • 18:00FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava3:0
May 02 • 18:15CD Leganés - Sporting de Gijon0:0
May 02 • 23:00Club Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers2:0
May 03 • 17:30FC Lahti - FC Inter Turku2:1
May 03 • 20:00Fehérvár FC - Újpest FC0:1
May 03 • 20:45Grenoble Foot 38 - Clermont Foot1:2
May 04 • 14:00AC Monza - US Lecce1:0
May 04 • 14:00Pisa Calcio - Venezia FC2:2
May 05 • 17:15NK Domžale - Olimpija Ljubljana2:0
Round #24
May 07 • 14:00US Salernitana 1919 - Empoli FC2:0
May 07 • 19:10HNK Gorica - NK Osijek1:0
May 08 • 14:00HJK - Kuopion Palloseura0:0
May 08 • 16:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic2:0
May 08 • 19:05HŠK Zrinjski Mostar - FK Velež Mostar1:1
May 08 • 20:00AJ Auxerre - Grenoble Foot 381:1
May 09 • 16:45Olimpija Ljubljana - NK Maribor0:0
May 09 • 17:30Kisvárda FC - Paksi SE5:1
May 09 • 19:00HNK Rijeka - Dinamo Zagreb1:5
Round #25
May 10 • 14:00Empoli FC - US Lecce2:1
May 10 • 14:00AS Cittadella - Venezia FC1:1
May 10 • 14:00Pordenone Calcio - Cosenza Calcio2:0
May 10 • 19:00Rayo Vallecano - CD Leganés1:1
May 11 • 17:30Tampereen Ilves - HJK0:3
May 12 • 16:00NK Slaven Belupo - HNK Rijeka0:2
May 12 • 19:00Lokomotiv Moscow - Krylya Sovetov Samara3:1
May 12 • 20:10Hajduk Split - HNK Gorica4:0
May 12 • 20:45Raith Rovers - Dundee FC0:3
May 13 • 15:00Randers FC - SønderjyskE4:0
May 13 • 18:00Dynamo Kiev - Zorya Luhansk1:0
Round #26
May 15 • 20:00SM Caen - Clermont Foot2:1
May 15 • 20:00FC Sochaux - AJ Auxerre2:3
May 15 • 20:45Dundee FC - Raith Rovers0:1
May 16 • 09:30Ulsan Hyundai FC - Suwon Bluewings1:1
May 16 • 17:05HNK Šibenik - Hajduk Split0:2
May 16 • 19:10HNK Gorica - Dinamo Zagreb0:3
May 17 • 19:00AFC Bournemouth - Brentford FC1:0
May 17 • 21:00Girona FC - Sporting de Gijon1:0
May 17 • 21:15Barnsley FC - Swansea City0:1
May 18 • 19:00Oxford United - Blackpool FC0:3
May 19 • 12:00Jeonbuk Hyundai Motors - Ulsan Hyundai FC2:4
May 19 • 17:15FC Koper - NK Maribor0:3
May 19 • 18:00MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava1:2
May 19 • 19:00Lincoln City - Sunderland AFC2:0
Round #27
May 20 • 21:15Dundee FC - Kilmarnock FC2:1
May 21 • 20:35Greenock Morton - Airdrieonians FC3:0
May 21 • 20:45Blackpool FC - Oxford United3:3
May 22 • 13:30Brentford FC - AFC Bournemouth3:1
May 22 • 16:00NK Bravo - Olimpija Ljubljana3:0
May 22 • 16:30Sunderland AFC - Lincoln City2:1
May 22 • 17:00HNK Rijeka - HNK Gorica2:1
May 22 • 17:00Hajduk Split - NK Lokomotiva2:0
May 22 • 17:00NK Slaven Belupo - NK Varaždin1:0
May 22 • 19:30Swansea City - Barnsley FC1:1
May 22 • 20:00NK Maribor - NŠ Mura1:3
May 24 • 20:45Kilmarnock FC - Dundee FC1:2
May 24 • 21:00CF Fuenlabrada - Sporting de Gijon0:0
Round #28
May 25 • 19:00FK Crvena zvezda - FK Partizan0:0
May 25 • 20:30Coleraine FC - Linfield FC1:1
May 25 • 20:45NK Celje - Olimpija Ljubljana1:2
May 26 • 17:00FK Borac Banja Luka - FK Sarajevo0:0
May 29 • 18:30Cliftonville FC - Linfield FC0:2
May 29 • 18:30Larne FC - Coleraine FC1:2
May 30 • 14:30Hammarby IF - BK Häcken0:0
May 30 • 21:00AD Alcorcón - RCD Espanyol1:0
May 30 • 21:00SD Ponferradina - RCD Mallorca2:2
May 30 • 21:00Sporting de Gijon - UD Almeria0:2
May 30 • 21:00Rayo Vallecano - CD Lugo0:1
Round #29
Jun 02 • 21:00Girona FC - UD Almeria3:0
Jun 03 • 00:00Fortaleza EC - Ceará SC1:1
Jun 03 • 02:30Corinthians - Atlético Clube Goianiense0:2
Jun 03 • 02:30Fluminense FC - RB Bragantino2:0
Jun 03 • 21:00Rayo Vallecano - CD Leganés3:0
Round #30
Jun 05 • 16:30CD Cobresal - Unión La Calera0:1
Jun 05 • 21:00UD Almeria - Girona FC0:0
Jun 05 • 21:30CD Palestino - Universidad de Chile0:0
Jun 06 • 21:00CD Leganés - Rayo Vallecano1:2
Jun 10 • 02:30RB Bragantino - Fluminense FC2:1
Jun 10 • 02:30Atlético Clube Goianiense - Corinthians0:0
Jun 11 • 00:00Coritiba FC - Flamengo0:1
Jun 11 • 02:30Ceará SC - Fortaleza EC0:3
Round #31
Jun 12 • 19:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Fimleikafélag Hafnarfjarðar2:0
Jun 12 • 19:00Ungmennafélagið Stjarnan - Knattspyrnufélagið Valur2:1
Jun 13 • 16:00FC Isloch Minsk Raion - Dinamo Brest1:1
Jun 13 • 20:00Viking FK - Vålerenga IF4:1
Jun 13 • 21:00Rayo Vallecano - Girona FC1:2
Jun 14 • 17:30Kuopion Palloseura - FC Inter Turku1:0
Jun 14 • 17:30Seinäjoen Jalkapallokerho - Tampereen Ilves1:0
Jun 17 • 02:30Flamengo - Coritiba FC2:0
Jun 18 • 20:45St Patrick's Athletic - Sligo Rovers2:0
Jun 18 • 20:45Bohemian FC - Drogheda United5:0
Jun 19 • 19:45Dinamo Minsk - FC BATE Borisov0:2
Round #32
Jun 20 • 18:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Knattspyrnufélagið Valur0:1
Jun 20 • 20:00Vålerenga IF - FK Bodø/Glimt1:1
Jun 20 • 21:00Girona FC - Rayo Vallecano0:2
Jun 21 • 20:45Bohemian FC - Shamrock Rovers1:0
Jun 21 • 20:45Derry City - Sligo Rovers1:1
Jun 21 • 21:15Knattspyrnufélagið Víkingur - KR Reykjavik1:1
Jun 23 • 17:30Tampereen Ilves - FC Inter Turku2:1
Jun 25 • 20:00B36 Tórshavn - KÍ Klaksvík0:0
Round #33
Jun 30 • 17:30HIFK Fotboll - HJK0:1
Jul 01 • 21:15Knattspyrnufélagið Valur - Fimleikafélag Hafnarfjarðar2:0
Jul 02 • 20:45Bohemian FC - St Patrick's Athletic3:2
Jul 04 • 15:00FC Vitebsk - FC BATE Borisov0:0
Jul 04 • 18:00Odds BK - Rosenborg BK2:2
Jul 04 • 19:00Dinamo Brest - FC Rukh Brest1:1
Jul 04 • 21:00Smouha SC - Al Ahly0:4
Round #34
Jul 07 • 12:00Sagan Tosu - Avispa Fukuoka1:0
Jul 07 • 18:00FK Bodø/Glimt - Legia Warszawa2:3
Jul 07 • 19:00Ludogorets Razgrad - FC Shakhtyor Soligorsk1:0
Jul 07 • 19:00Dinamo Zagreb - Knattspyrnufélagið Valur3:2
Jul 10 • 16:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic2:4
Jul 10 • 18:00Rosenborg BK - Kristiansund BK1:0
Jul 10 • 19:00CFR Cluj - Universitatea Craiova0:0
Round #35
Jul 13 • 20:00Fylkir - Knattspyrnufélag Akureyrar2:1
Jul 13 • 21:30FC Shakhtyor Soligorsk - Ludogorets Razgrad0:1
Jul 13 • 22:00Knattspyrnufélagið Valur - Dinamo Zagreb0:2
Jul 14 • 20:00Legia Warszawa - FK Bodø/Glimt2:0
Jul 17 • 18:00Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow3:0
Jul 17 • 20:45Club Brugge - KRC Genk3:2
Jul 17 • 21:00HNK Rijeka - HNK Gorica2:0
Jul 17 • 21:00FK Proleter Slana Bara Novi Sad - FK Partizan0:4
Round #36
Jul 18 • 18:00FK Haugesund - Vålerenga IF3:1
Jul 19 • 01:30Club León - Cruz Azul1:2
Jul 20 • 20:30Rapid Wien - Sparta Prague2:1
Jul 20 • 20:45Celtic FC - FC Midtjylland1:1
Jul 21 • 19:00Malmö FF - HJK2:1
Jul 21 • 20:00NŠ Mura - Ludogorets Razgrad0:0
Jul 21 • 20:30ŠK Slovan Bratislava - Young Boys Bern0:0
Jul 21 • 21:00PSV Eindhoven - Galatasaray SK5:1
Jul 21 • 21:00Legia Warszawa - Flora Tallinn2:1
Round #37
Jul 24 • 14:00Guangzhou R&F - Guangzhou FC3:3
Jul 24 • 19:00Grenoble Foot 38 - Paris FC0:4
Jul 25 • 19:30Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv2:0
Jul 25 • 21:00Hajduk Split - NK Osijek1:2
Jul 25 • 21:00FK Vojvodina - FK Partizan0:2
Jul 27 • 18:00HJK - Malmö FF2:2
Jul 27 • 18:00Flora Tallinn - Legia Warszawa0:1
Jul 28 • 19:45FC Midtjylland - Celtic FC2:1
Jul 28 • 20:00Ludogorets Razgrad - NŠ Mura3:1
Jul 28 • 20:00Galatasaray SK - PSV Eindhoven1:2
Jul 28 • 20:15Young Boys Bern - ŠK Slovan Bratislava3:2
Jul 28 • 20:30Sparta Prague - Rapid Wien2:0
Jul 28 • 21:30Club Athletico Paranaense - Atlético Clube Goianiense2:1
Jul 29 • 02:30Atlético Mineiro - EC Bahia2:0
Round #38
Jul 31 • 15:00Nîmes Olympique - Dijon FCO2:1
Jul 31 • 16:00Raith Rovers - Hamilton Academical FC4:4
Aug 01 • 13:00Daegu FC - Pohang Steelers1:1
Aug 01 • 14:00Sheffield Wednesday - Huddersfield Town0:0
Aug 01 • 20:00Újpest FC - Puskás Academy1:2
Aug 01 • 20:15Olimpija Ljubljana - NK Maribor3:1
Aug 02 • 19:50FC Gomel - FC BATE Borisov2:2
Round #39
Aug 03 • 19:00Malmö FF - Rangers FC2:1
Aug 04 • 20:00Dinamo Zagreb - Legia Warszawa1:1
Aug 05 • 00:15Atlético Clube Goianiense - Club Athletico Paranaense2:2
Aug 05 • 02:30EC Bahia - Atlético Mineiro2:1
Aug 05 • 12:00Shandong Taishan FC - Shenzhen FC4:2
Aug 05 • 17:45FK Jablonec 97 - Celtic FC2:4
Aug 06 • 14:30Hebei China Fortune - Beijing Guoan FC0:0
Aug 07 • 12:00Jeonbuk Hyundai Motors - Daegu FC2:1
Aug 07 • 16:00Inverness CT - Raith Rovers1:0
Aug 07 • 18:15Leicester City - Manchester City1:0
Aug 07 • 19:00Valenciennes FC - Nîmes Olympique0:3
Aug 07 • 20:00Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven0:4
Aug 07 • 21:00HNK Gorica - Hajduk Split1:3
Round #40
Aug 10 • 20:45Shrewsbury Town - Lincoln City2:2
Aug 10 • 21:00Reading FC - Swansea City0:3
Aug 10 • 21:00Rangers FC - Malmö FF1:2
Aug 10 • 21:00Legia Warszawa - Dinamo Zagreb0:1
Aug 11 • 20:45Blackpool FC - Middlesbrough FC3:0
Aug 11 • 21:00Chelsea FC - Villarreal CF1:1
Aug 12 • 20:45Celtic FC - FK Jablonec 973:0
Aug 13 • 20:00SD Huesca - SD Eibar2:0
Aug 16 • 19:00FK Spartak Subotica - FK Vojvodina2:2
Aug 16 • 20:45Paris FC - AJ Auxerre1:1
Round #41
Aug 17 • 20:30Borussia Dortmund - Bayern Munich1:3
Aug 18 • 23:00Colo-Colo - Unión Española4:0
Aug 19 • 01:30CD Everton de Viña del Mar - Coquimbo Unido2:1
Aug 21 • 15:00Dijon FCO - FC Toulouse2:4
Aug 21 • 16:00Hamilton Academical FC - Kilmarnock FC0:2
Aug 21 • 18:00MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava0:0
Aug 22 • 12:30Ulsan Hyundai FC - Suwon Bluewings3:1
Aug 22 • 17:00NK Bravo - Olimpija Ljubljana2:0
Aug 22 • 17:30HIFK Fotboll - Kuopion Palloseura1:5
Aug 22 • 18:00FK Haugesund - Lillestrøm SK0:3
Round #42
Aug 24 • 20:00Norwich City - AFC Bournemouth6:0
Aug 24 • 20:45Cardiff City - Brighton & Hove Albion0:2
Aug 24 • 20:45Birmingham City - Fulham FC0:2
Aug 24 • 20:45Watford FC - Crystal Palace1:0
Aug 24 • 20:45Blackpool FC - Sunderland AFC2:3
Aug 25 • 20:45Newcastle United - Burnley FC0:0
Aug 25 • 21:00West Bromwich Albion - Arsenal FC0:6
Aug 26 • 00:00Club Athletico Paranaense - Santos FC1:0
Aug 26 • 02:30São Paulo FC - Fortaleza EC2:2
Aug 26 • 02:30Grêmio Porto Alegrense - Flamengo0:4
Aug 27 • 02:30Fluminense FC - Atlético Mineiro1:2
Aug 28 • 11:00Pohang Steelers - Suwon Bluewings0:0
Aug 29 • 18:55NK Osijek - Dinamo Zagreb0:2
Aug 29 • 20:00FC Spartak Trnava - MŠK Žilina1:1
Aug 29 • 21:00Hajduk Split - HNK Rijeka1:2
Round #43
Sep 01 • 12:00Cerezo Osaka - Gamba Osaka0:1
Sep 01 • 12:00Consadole Sapporo - FC Tokyo2:1
Sep 01 • 12:00Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale1:1
Sep 01 • 12:00Nagoya Grampus - Kashima Antlers2:0
Sep 03 • 21:00Finn Harps - Shamrock Rovers2:1
Sep 05 • 11:00FC Tokyo - Consadole Sapporo2:0
Sep 05 • 11:00Kashima Antlers - Nagoya Grampus0:2
Sep 05 • 11:00Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds3:3
Sep 05 • 11:00Gamba Osaka - Cerezo Osaka0:4
Round #44
Sep 10 • 12:30Ulsan Hyundai FC - Jeonbuk Hyundai Motors0:0
Sep 10 • 12:30Pohang Steelers - Daegu FC1:2
Sep 10 • 21:00Sporting de Gijon - CD Leganés2:1
Sep 11 • 14:00SPAL 2013 - AC Monza1:1
Sep 11 • 16:00Inverness CT - Partick Thistle3:1
Sep 11 • 20:00FC Botoșani - CFR Cluj1:0
Sep 11 • 20:00Mezőkövesd-Zsóry SE - Fehérvár FC2:2
Sep 11 • 22:00Breiðablik UBK - Knattspyrnufélagið Valur3:0
Sep 12 • 17:00FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava1:1
Sep 12 • 19:00FK Mladost Lučani - FK Čukarički0:0
Round #45
Sep 14 • 19:00AC Ajaccio - Paris FC1:0
Sep 15 • 02:30Santos FC - Club Athletico Paranaense0:1
Sep 16 • 00:00Atlético Mineiro - Fluminense FC1:0
Sep 16 • 02:30Flamengo - Grêmio Porto Alegrense2:0
Sep 16 • 02:30Fortaleza EC - São Paulo FC3:1
Sep 18 • 12:00Daegu FC - Ulsan Hyundai FC2:1
Sep 18 • 15:00FC Sochaux - Paris FC2:0
Sep 18 • 16:00Partick Thistle - Kilmarnock FC0:2
Sep 19 • 14:00FC Honka - HJK0:0
Sep 19 • 18:00FK Partizan - FK Crvena zvezda1:1
Sep 19 • 18:00Vålerenga IF - Molde FK1:1
Round #46
Sep 21 • 12:00Pohang Steelers - Ulsan Hyundai FC1:2
Sep 21 • 20:00Paris FC - Nîmes Olympique2:0
Sep 21 • 20:45Watford FC - Stoke City1:3
Sep 21 • 20:45Fulham FC - Leeds United0:0
Sep 21 • 20:45Wigan Athletic - Sunderland AFC0:2
Sep 22 • 20:00Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev3:0
Sep 22 • 20:45Manchester United - West Ham United0:1
Sep 22 • 20:45Rangers FC - Livingston FC2:0
Sep 22 • 20:45Dundee FC - St. Johnstone FC0:2
Sep 22 • 20:45Wolverhampton Wanderers FC - Tottenham Hotspur2:2
Sep 23 • 20:45Dundee United - Hibernian FC1:3
Season:
Round #1
November 21 - November 23
Round #2
November 26 - November 30
Round #3
December 01 - December 06
Round #4
December 11 - December 13
Round #5
December 15 - December 19
Round #6
December 22 - December 27
Round #7
December 29 - January 06
Round #8
January 08 - January 17
Round #9
January 17 - January 25
Round #10
January 26 - January 31
Round #11
February 02 - February 06
Round #12
February 09 - February 14
Round #13
February 20 - February 21
Round #14
February 26 - March 01
Round #15
March 02 - March 05
Round #16
March 07 - March 13
Round #17
March 17 - March 21
Round #18
March 27 - April 03
Round #19
April 06 - April 10
Round #20
April 14 - April 19
Round #21
April 20 - April 25
Round #22
April 28 - May 01
Round #23
May 02 - May 05
Round #24
May 07 - May 09
Round #25
May 10 - May 13
Round #26
May 15 - May 19
Round #27
May 20 - May 24
Round #28
May 25 - May 30
Round #29
June 02 - June 03
Round #30
June 05 - June 11
Round #31
June 12 - June 19
Round #32
June 20 - June 25
Round #33
June 30 - July 04
Round #34
July 07 - July 10
Round #35
July 13 - July 17
Round #36
July 18 - July 21
Round #37
July 24 - July 29
Round #38
July 31 - August 02
Round #39
August 03 - August 07
Round #40
August 10 - August 16
Round #41
August 17 - August 22
Round #42
August 24 - August 29
Round #43
September 01 - September 05
Round #44
September 10 - September 12
Round #45
September 14 - September 19
Round #46
September 21 - September 23