Monday, Nov 26 - 10:30 – Sunday, Dec 02 - 15:00
Result
Nov 26
10:30
10:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
2
:
3
Nov 26
15:00
15:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
4
Nov 26
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
1
Nov 26
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
2
:
0
Nov 26
17:30
17:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
3
:
1
Nov 26
19:30
19:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
1
:
3
Nov 27
10:30
10:30
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
:
HC SochiHC Sochi
4
:
2
Nov 27
15:00
15:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
0
:
2
Nov 27
17:30
17:30
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
5
Nov 28
12:30
12:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
5
:
6
Nov 28
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
5
:
1
Nov 28
17:00
17:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
3
:
4
Nov 28
17:30
17:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
6
Nov 28
17:30
17:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
3
:
0
Nov 28
17:30
17:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
1
:
4
Nov 28
19:30
19:30
Dinamo RigaDinamo Riga
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
0
:
5
Nov 29
10:00
10:00
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
HC SochiHC Sochi
2
:
3
Nov 29
12:30
12:30
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
:
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
4
:
2
Nov 29
15:00
15:00
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
0
:
4
Nov 29
15:00
15:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
1
Nov 29
17:30
17:30
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
3
:
0
Nov 29
17:30
17:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
3
:
0
Nov 30
17:00
17:00
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
5
:
3
Nov 30
17:30
17:30
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
3
:
2
Dec 01
12:00
12:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
2
:
7
Dec 01
12:30
12:30
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
1
:
2
Dec 01
13:00
13:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Dinamo RigaDinamo Riga
1
:
0
Dec 01
14:30
14:30
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
2
:
3
Dec 01
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
1
:
2
Dec 01
15:00
15:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
2
:
3
Dec 01
15:00
15:00
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
3
:
4
Dec 02
15:00
15:00
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
:
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
3
:
4
Dec 02
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
3
:
0