Monday, Oct 09 - 18:00 – Sunday, Oct 15 - 16:00
Result
Oct 09
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
0
:
5
Oct 09
18:30
18:30
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
:
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
0
:
4
Oct 09
18:30
18:30
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
5
:
2
Oct 09
19:00
19:00
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
:
HC SochiHC Sochi
4
:
1
Oct 10
11:30
11:30
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
:
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
5
:
4
Oct 10
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
3
:
4
Oct 10
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
0
:
3
Oct 10
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
2
:
1
Oct 10
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
5
:
3
Oct 11
18:00
18:00
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
:
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
1
:
3
Oct 11
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
1
Oct 11
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
3
:
2
Oct 11
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
4
Oct 11
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
HC SochiHC Sochi
2
:
3
Oct 11
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
3
:
2
Oct 12
14:30
14:30
HC Sibir NovosibirskHC Sibir Novosibirsk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
2
:
4
Oct 12
15:00
15:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
3
:
0
Oct 12
16:00
16:00
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
2
:
1
Oct 12
16:00
16:00
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
2
:
5
Oct 12
16:00
16:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
6
:
3
Oct 12
17:00
17:00
HK Lada TogliattiHK Lada Togliatti
:
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
0
:
4
Oct 13
18:00
18:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
6
:
2
Oct 13
18:00
18:00
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
:
HC Spartak MoscowHC Spartak Moscow
1
:
0
Oct 13
18:00
18:00
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
:
Dinamo RigaDinamo Riga
3
:
1
Oct 13
18:30
18:30
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
1
Oct 13
18:30
18:30
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
4
:
2
Oct 13
18:30
18:30
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
HC SochiHC Sochi
4
:
3
Oct 14
13:00
13:00
Avangard OmskAvangard Omsk
:
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk
0
:
1
Oct 14
13:00
13:00
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan
:
HC Red Star KunlunHC Red Star Kunlun
4
:
3
Oct 14
13:30
13:30
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk
:
HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava
2
:
1
Oct 14
13:30
13:30
Yugra Khanty-MansiyskYugra Khanty-Mansiysk
:
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok
1
:
3
Oct 14
14:00
14:00
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg
:
HC CSKA MoscowHC CSKA Moscow
2
:
3
Oct 14
14:00
14:00
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk
:
Vityaz PodolskVityaz Podolsk
3
:
1
Oct 15
15:00
15:00
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki
:
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa
2
:
0
Oct 15
16:00
16:00
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl
:
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets
6
:
5
Oct 15
16:00
16:00
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk
:
HC SochiHC Sochi
1
:
3
Oct 15
16:00
16:00
SKA Saint PetersburgSKA Saint Petersburg
:
Ak Bars KazanAk Bars Kazan
2
:
3
Oct 15
16:00
16:00
HC Dynamo MoscowHC Dynamo Moscow
:
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk
3
:
4
Oct 15
16:00
16:00
Dinamo RigaDinamo Riga
:
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod
1
:
3