Login
Create accountReset password
Current prediction games

Premier League
Premier League 2018/19

Champions League
Champions League 2018/19

Europa League
Europa League 2018/19

1.Bundesliga
1.Bundesliga 2018/19

Primera División
Primera División 2018/19

Serie A
Serie A 2018/19

Ligue 1
Ligue 1 2018/19

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2018/19

Football League Cham
Football League Champ. 2018/19

EURO Qualification
EURO Qualification 2020

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2018/19

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2018/19

FA Cup
FA Cup 2018/19

EFL League One
EFL League One 2018/19

Primeira Liga
Primeira Liga 2018/19

Eredivisie
Eredivisie 2018/19

DFB Pokal
DFB Pokal 2018/19

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2018/19

2.Bundesliga
2.Bundesliga 2018/19

Swiss Super League
Swiss Super League 2018/19

Belgian Pro League
Belgian Pro League 2018/19

Copa del Rey
Copa del Rey 2018/19

Coppa Italia
Coppa Italia 2018/19

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2018/19

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2018/19

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2019

Formula 1
Formula 1 2019

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2018/19

Danish Superliga
Danish Superliga 2018/19

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2018/19

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2018/19

Best of the Rest
Best of the Rest 2018/19

A-League
A-League 2018/19

MLS
MLS 2019

Premier League Darts
Premier League Darts 2019

NBA
NBA 2018/19

Coupe de France
Coupe de France 2018/19

Miami Open
Miami Open 2019

CONCACAF Champions L
CONCACAF Champions League 2019

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2019

English Premiership
English Premiership Rugby 2018/19

Super League
Super League 2019

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2019

NHL
NHL 2018/19

European Rugby Champ
European Rugby Champions Cup 2018/19

Super Rugby
Super Rugby 2019

CAF Champions League
CAF Champions League 2018/19

Snooker Tour Champio
Snooker Tour Championship 2019

AFC Champions League
AFC Champions League 2019

Top 14
Top 14 2018/19

Liga MX
Liga MX 2018/19

European Darts Open
European Darts Open 2019

OFC Champions League
OFC Champions League 2019

Rugby League Challen
Rugby League Challenge Cup 2019

Pro14
Pro14 2018/19

Handball Champions L
Handball Champions League 2018/19

Indian Premier Leagu
Indian Premier League 2019

KHL
KHL 2018/19

J-League
J-League 2019

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro 2019

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2019

Volleyball Champions
Volleyball Champions League 2018/19

Major League Basebal
Major League Baseball 2019

British Horse Races
British Horse Races 2019

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2019

World Sport Highligh
World Sport Highlights 2019

Allsvenskan
Allsvenskan 2019

World Snooker Champi
World Snooker Championship 2019

German Darts Champio
German Darts Championship 2019

NRL
NRL 2019

AFL
AFL 2019

Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters 2019

Snooker China Open
Snooker China Open 2019

US College Basketbal
US College Basketball 2018/19

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2019

LEN Champions League
LEN Champions League 2018/19

ETTU Champions Leagu
ETTU Champions League 2018/19

Madrid Masters
Madrid Masters 2019

German Darts Grand P
German Darts Grand Prix 2019

German Darts Open
German Darts Open 2019

Austrian Darts Open
Austrian Darts Open 2019

WGC Match Play Champ
WGC Match Play Championship 2019

US Masters
US Masters 2019

ECB One-Day Tourname
ECB One-Day Tournament 2019

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019

European Darts Grand
European Darts Grand Prix 2019

Giro d'Italia
Giro d'Italia 2019

World Pool Masters
World Pool Masters 2019

Rome Masters
Rome Masters 2019

PGA Championship
PGA Championship 2019

Upcoming prediction games (172)

FIFA U-20 World Cup
FIFA U-20 World Cup 2019

Dutch Darts Masters
Dutch Darts Masters 2019

French Open / Men's
French Open / Men's singles 2019

French Open / Women'
French Open / Women's sin. 2019

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2019

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2019

FIFA Women's World C
FIFA Women's World Cup 2019

Golf US Open
Golf US Open 2019

Copa América
Copa América 2019

Danish Darts Open
Danish Darts Open 2019

Gold Cup
Gold Cup 2019

Queen's Club Champio
Queen's Club Championships 2019

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2019

Beach Volleyball Wor
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019

Beach Volleyball Wor
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019

Czech Darts Open
Czech Darts Open 2019

Wimbledon / Men's si
Wimbledon / Men's singles 2019

Wimbledon / Women's
Wimbledon / Women's singles 2019

Tour de France
Tour de France 2019

Men's World Water Po
Men's World Water Polo Champ. 2019

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2019

Golf British Open
Golf British Open 2019

ECB T20 Cup
ECB T20 Cup 2019

Best of the Rest
Best of the Rest 2019/20

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2019

German Open
German Open 2019

American Football Wo
American Football World Champ. 2019

2.Bundesliga
2.Bundesliga 2019/20

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2019

Washington Open
Washington Open 2019

Men's EuroHockey Nat
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019

Women's EuroHockey N
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019

Premier League
Premier League 2019/20

Football League Cham
Football League Champ. 2019/20

EFL League One
EFL League One 2019/20

Primera División
Primera División 2019/20

Copa del Rey
Copa del Rey 2019/20

Serie A
Serie A 2019/20

Coppa Italia
Coppa Italia 2019/20

Eredivisie
Eredivisie 2019/20

Belgian Pro League
Belgian Pro League 2019/20

Primeira Liga
Primeira Liga 2019/20

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2019/20

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2019/20

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2019/20

Swiss Super League
Swiss Super League 2019/20

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2019/20

Ligue 1
Ligue 1 2019/20

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2019/20

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2019/20

Danish Superliga
Danish Superliga 2019/20

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2019/20

Canada Masters
Canada Masters 2019

European Beach Volle
European Beach Volleyball Champ. / Men 2019

European Beach Volle
European Beach Volleyball Champ. / Women 2019

European Darts Match
European Darts Matchplay 2019

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2019/20

Cincinnati Masters
Cincinnati Masters 2019

1.Bundesliga
1.Bundesliga 2019/20

DFB Pokal
DFB Pokal 2019/20

Rugby Championship
Rugby Championship 2019

Champions League
Champions League 2019/20

Caribbean Premier Le
Caribbean Premier League 2019

European Women's Vol
European Women's Volleyball Champ. 2019

Europa League
Europa League 2019/20

Vuelta a España
Vuelta a España 2019

Tennis US Open / Men
Tennis US Open / Men's sin. 2019

Tennis US Open / Wom
Tennis US Open / Women's sin. 2019

Austrian Darts Champ
Austrian Darts Championship 2019

Basketball World Cup
Basketball World Cup 2019

Pro14
Pro14 2019/20

US College Football
US College Football 2019/20

English Premiership
English Premiership Rugby 2019/20

KHL
KHL 2019/20

European Table Tenni
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019

European Table Tenni
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019

NFL
NFL 2019/20

Chess World Cup
Chess World Cup 2019

European Men's Volle
European Men's Volleyball Champ. 2019

International Darts
International Darts Open 2019

CAF Champions League
CAF Champions League 2019/20

Volleyball Women's W
Volleyball Women's World Cup 2019

Rugby World Cup
Rugby World Cup 2019

Laver Cup
Laver Cup 2019

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2019

Gibraltar Darts Trop
Gibraltar Darts Trophy 2019

Tennis China Open
Tennis China Open 2019

Japan Open
Japan Open 2019

Volleyball Men's Wor
Volleyball Men's World Cup 2019

FIFA U-17 World Cup
FIFA U-17 World Cup 2019

Darts World Grand Pr
Darts World Grand Prix 2019

Tennis Shanghai Mast
Tennis Shanghai Masters 2019

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2019/20

A-League
A-League 2019/20

Swiss Indoors
Swiss Indoors 2019

Vienna Open
Vienna Open 2019

European Darts Champ
European Darts Championship 2019

Paris Masters
Paris Masters 2019

FA Cup
FA Cup 2019/20

World Series of Dart
World Series of Darts Finals 2019

Grand Slam of Darts
Grand Slam of Darts 2019

Beach Soccer World C
Beach Soccer World Cup 2019

Players Championship
Players Championship Finals 2019

Snooker UK Champions
Snooker UK Championship 2019

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2019

Presidents Cup
Presidents Cup 2019

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2020

African Nations Cham
African Nations Champ. 2020

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2020

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2020

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2020

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2020

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2020

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2020

EURO
EURO 2020

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2020

Copa América
Copa América 2020

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2020

Olympic Games
Olympic Games 2020

Olympic Women's Foot
Olympic Women's Football Tourn. 2020

Olympic Men's Footba
Olympic Men's Football Tourn. 2020

Olympic Men's Basket
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020

Olympic Women's Bask
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020

Olympic Men's Handba
Olympic Men's Handball Tourn. 2020

Olympic Women's Hand
Olympic Women's Handball Tourn. 2020

Olympic Men's Hockey
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020

Olympic Women's Hock
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020

Olympic Men's Volley
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020

Olympic Men's Water
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020

Olympic Women's Voll
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020

European Athletics C
European Athletics Champ. 2020

European Swimming Ch
European Swimming Champ. 2020

Ryder Cup
Ryder Cup 2020

European Women's Han
European Women's Handball Champ. 2020

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2021

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2021

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2021

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2021

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2021

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2021

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2021

Confederations Cup
Confederations Cup 2021

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2021

Women's EURO
Women's EURO 2021

Men's World Water Po
Men's World Water Polo Champ. 2021

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2021

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2021

Rugby League World C
Rugby League World Cup 2021

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2021

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2022

Olympic Games
Olympic Games 2022

Olympic Ice Hockey T
Olympic Ice Hockey Tourn. 2022

Olympic Men's Curlin
Olympic Men's Curling Tourn. 2022

Olympic Women's Curl
Olympic Women's Curling Tourn. 2022

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2022

World Cup
World Cup 2022

Commonwealth Games
Commonwealth Games 2022

European Athletics C
European Athletics Champ. 2022

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2023

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2023

Asian Cup
Asian Cup 2023

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2023

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2023

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2023

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2024

EURO
EURO 2024

Olympic Games
Olympic Games 2024
Request notification for upcoming prediction games

KHL 2017/18
Fixtures & Results

Gameweek #1
Aug 21 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow4:2
Aug 22 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - HC Spartak Moscow3:1
Aug 22 • 15:00Avangard Omsk - Dinamo Riga3:1
Aug 22 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok3:1
Aug 22 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets2:1 OT
Aug 22 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk2:0
Aug 22 • 18:30HC Sochi - HC Red Star Kunlun2:4
Aug 23 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:5
Aug 23 • 17:00HK Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk0:2
Aug 23 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - HC CSKA Moscow1:2 OT
Aug 23 • 18:30HC Dinamo Minsk - Jokerit Helsinki1:6
Aug 23 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC Slovan Bratislava7:1
Aug 23 • 18:30HC Dynamo Moscow - Vityaz Podolsk4:3 OT
Aug 24 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga2:1
Aug 24 • 15:00Avangard Omsk - Severstal Cherepovets1:0 OT
Aug 24 • 15:30Barys Astana - HC Spartak Moscow2:0
Aug 24 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod1:3
Aug 24 • 18:00Ak Bars Kazan - HC Red Star Kunlun4:2
Aug 24 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok3:2
Aug 24 • 18:30HC Sochi - Amur Khabarovsk2:1 OT
Aug 25 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk2:1
Aug 25 • 17:00HK Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg3:1
Aug 25 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Slovan Bratislava5:1
Aug 25 • 18:30HC Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk0:1
Aug 25 • 18:30SKA Saint Petersburg - Jokerit Helsinki2:0
Aug 25 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC CSKA Moscow1:6
Aug 26 • 12:30HC Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets2:1
Aug 26 • 13:00Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:1 OT
Aug 26 • 13:00Barys Astana - Dinamo Riga3:5
Aug 26 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk4:5
Aug 26 • 13:30Yugra Khanty-Mansiysk - HC Spartak Moscow2:6
Aug 26 • 16:00Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok4:1
Aug 26 • 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun2:1
Aug 27 • 13:30Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:2
Aug 27 • 15:00HK Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk4:5
Aug 27 • 16:00Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki3:4 OT
Aug 27 • 16:00HC Dinamo Minsk - HC CSKA Moscow1:2 OT
Aug 27 • 16:00SKA Saint Petersburg - Vityaz Podolsk4:3 OT
Aug 27 • 16:30HC Dynamo Moscow - HC Slovan Bratislava4:2
Gameweek #2
Aug 28 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:3
Aug 28 • 15:00Avangard Omsk - HC Spartak Moscow4:2
Aug 28 • 15:30Barys Astana - Severstal Cherepovets4:3
Aug 28 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun1:2
Aug 28 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Riga2:3 OT
Aug 28 • 18:00Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk2:1
Aug 28 • 18:30HC Sochi - Admiral Vladivostok3:1
Aug 29 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk2:1
Aug 29 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk3:1
Aug 29 • 18:30Neftekhimik Nizhnekamsk - HK Lada Togliatti1:3
Aug 29 • 18:30HC Dynamo Moscow - Jokerit Helsinki2:1 OT
Aug 30 • 13:00Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod4:2
Aug 30 • 19:00HC Slovan Bratislava - HC Dinamo Minsk4:2
Aug 31 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi11:3
Aug 31 • 18:30Ak Bars Kazan - HK Lada Togliatti5:2
Aug 31 • 18:30Dinamo Riga - HC Spartak Moscow1:3
Sep 01 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok2:3
Sep 01 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Red Star Kunlun1:2
Sep 01 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk2:3
Sep 01 • 17:00HC Slovan Bratislava - HC Sibir Novosibirsk2:1
Sep 01 • 18:30Vityaz Podolsk - Yugra Khanty-Mansiysk2:3
Sep 01 • 18:30HC CSKA Moscow - Avangard Omsk3:0
Sep 02 • 16:00Ak Bars Kazan - HC Sochi0:5
Sep 02 • 16:00Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg3:4 OT
Sep 02 • 16:00Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl3:2
Sep 02 • 16:00HC Spartak Moscow - HC Dinamo Minsk1:0 OT
Sep 02 • 16:00Dinamo Riga - HC Dynamo Moscow1:5
Sep 03 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk6:0
Sep 03 • 14:00Traktor Chelyabinsk - HC Red Star Kunlun4:5 OT
Sep 03 • 14:00Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok4:1
Sep 03 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana3:2 OT
Sep 03 • 15:00HK Lada Togliatti - Amur Khabarovsk1:2 OT
Sep 03 • 16:00HC CSKA Moscow - HC Sibir Novosibirsk3:1
Sep 03 • 16:30Vityaz Podolsk - Avangard Omsk6:2
Sep 03 • 17:00HC Slovan Bratislava - Yugra Khanty-Mansiysk2:3 OT
Gameweek #3
Sep 04 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dynamo Moscow2:4
Sep 04 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Dinamo Minsk2:1
Sep 04 • 18:30HC Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg0:5
Sep 04 • 18:30Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl1:2
Sep 05 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk5:4 OT
Sep 05 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana3:5
Sep 05 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok4:2
Sep 05 • 17:00HK Lada Togliatti - HC Red Star Kunlun0:2
Sep 05 • 18:30Vityaz Podolsk - HC Sibir Novosibirsk1:2
Sep 05 • 18:30HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk5:3
Sep 05 • 18:30HC CSKA Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk5:0
Sep 05 • 19:30HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk1:4
Sep 06 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan3:2
Sep 06 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl3:0
Sep 06 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Dynamo Moscow1:5
Sep 06 • 18:30HC Spartak Moscow - Jokerit Helsinki3:4
Sep 06 • 18:30HC Sochi - HC Dinamo Minsk2:4
Sep 06 • 18:30Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg1:3
Sep 08 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan2:4
Sep 08 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk8:1
Sep 08 • 17:00HK Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk3:5
Sep 08 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dinamo Minsk2:1
Sep 08 • 18:00Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg2:7
Sep 08 • 18:30Vityaz Podolsk - Salavat Yulaev Ufa2:4
Sep 08 • 18:30HC CSKA Moscow - HC Dynamo Moscow3:1
Sep 08 • 18:30Dinamo Riga - Barys Astana0:6
Sep 08 • 19:00HC Slovan Bratislava - Neftekhimik Nizhnekamsk3:4 OT
Sep 09 • 11:30HC Red Star Kunlun - Jokerit Helsinki1:4
Sep 10 • 12:30HC Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk1:2 OT
Sep 10 • 16:00Vityaz Podolsk - Barys Astana1:5
Gameweek #4
Sep 11 • 11:30Admiral Vladivostok - HC Slovan Bratislava2:1 OT
Sep 11 • 11:30Amur Khabarovsk - Jokerit Helsinki2:4
Sep 11 • 13:30HC Red Star Kunlun - HC CSKA Moscow3:4 OT
Sep 11 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg3:2
Sep 11 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Sochi1:0
Sep 11 • 18:30HC Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk3:0
Sep 11 • 18:30SKA Saint Petersburg - HK Lada Togliatti3:1
Sep 11 • 18:30HC Dynamo Moscow - Metallurg Magnitogorsk1:2
Sep 12 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga2:1
Sep 12 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Avangard Omsk0:7
Sep 12 • 18:30Ak Bars Kazan - HC Spartak Moscow3:4 OT
Sep 12 • 18:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:3 OT
Sep 13 • 11:30Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki0:1 OT
Sep 13 • 11:30Amur Khabarovsk - HC CSKA Moscow2:3 OT
Sep 13 • 13:00HC Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk4:5
Sep 13 • 13:30HC Red Star Kunlun - HC Slovan Bratislava2:0
Sep 13 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Sep 13 • 18:30HC Dinamo Minsk - HK Lada Togliatti2:0
Sep 13 • 18:30SKA Saint Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg6:2
Sep 13 • 18:30HC Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk1:4
Sep 14 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod2:1
Sep 14 • 18:00Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets2:1 OT
Sep 14 • 18:30Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Spartak Moscow2:1
Sep 14 • 18:30HC Sochi - Dinamo Riga5:1
Sep 15 • 11:30Admiral Vladivostok - HC CSKA Moscow3:1
Sep 15 • 11:30Amur Khabarovsk - HC Slovan Bratislava2:3
Sep 15 • 13:30HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk2:0
Sep 15 • 15:30Barys Astana - HC Sibir Novosibirsk1:3
Sep 15 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk3:1
Sep 15 • 18:30HC Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:3
Sep 15 • 18:30SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk4:3 OT
Sep 15 • 18:30HC Dynamo Moscow - HK Lada Togliatti3:2
Sep 16 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - HC Spartak Moscow5:4
Sep 16 • 15:00Jokerit Helsinki - Dinamo Riga3:2
Sep 16 • 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets4:2
Sep 16 • 16:00HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod1:0
Sep 17 • 09:00Admiral Vladivostok - Vityaz Podolsk3:4 OT
Sep 17 • 13:00Avangard Omsk - Yugra Khanty-Mansiysk3:2 OT
Sep 17 • 13:00Barys Astana - HC Sibir Novosibirsk0:4
Sep 17 • 16:00Lokomotiv Yaroslavl - HK Lada Togliatti2:1
Sep 17 • 16:00HC Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk5:3
Sep 17 • 16:00SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk5:0
Sep 17 • 16:00HC Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg0:1
Gameweek #5
Sep 18 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets0:2
Sep 18 • 18:30Ak Bars Kazan - Dinamo Riga7:2
Sep 19 • 11:30Amur Khabarovsk - Vityaz Podolsk3:5
Sep 19 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Red Star Kunlun3:1
Sep 20 • 16:00Traktor Chelyabinsk - HC Sochi3:5
Sep 20 • 18:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga2:0
Sep 20 • 19:00HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan3:6
Sep 21 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - HC Dynamo Moscow0:2
Sep 21 • 15:00Avangard Omsk - SKA Saint Petersburg1:3
Sep 21 • 15:30Barys Astana - HC Dinamo Minsk4:1
Sep 21 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl2:3
Sep 21 • 17:30Jokerit Helsinki - HC CSKA Moscow4:0
Sep 21 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun5:4
Sep 21 • 18:30HC Spartak Moscow - Admiral Vladivostok7:6 OT
Sep 22 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk0:3
Sep 22 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi0:2
Sep 22 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa3:4
Sep 22 • 17:00HK Lada Togliatti - Ak Bars Kazan1:3
Sep 23 • 12:00HC Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun6:2
Sep 23 • 12:30HC Sibir Novosibirsk - HC Dinamo Minsk2:1
Sep 23 • 13:00Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl6:1
Sep 23 • 13:00Barys Astana - HC Dynamo Moscow3:5
Sep 23 • 13:30Yugra Khanty-Mansiysk - SKA Saint Petersburg1:9
Sep 23 • 16:00Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk1:0 OT
Sep 23 • 16:00Vityaz Podolsk - HC Slovan Bratislava4:0
Sep 23 • 16:00Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok3:2 OT
Sep 24 • 13:30Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan3:2 OT
Sep 24 • 14:00Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa4:0
Sep 24 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi6:4
Sep 24 • 15:00HK Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Gameweek #6
Sep 25 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl4:3 OT
Sep 25 • 15:00Avangard Omsk - HC Dynamo Moscow0:1
Sep 25 • 15:30Barys Astana - SKA Saint Petersburg1:4
Sep 25 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Dinamo Minsk1:2
Sep 25 • 17:30Jokerit Helsinki - Vityaz Podolsk5:2
Sep 25 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok3:0
Sep 25 • 18:30HC Spartak Moscow - Amur Khabarovsk4:1
Sep 25 • 18:30HC CSKA Moscow - HC Slovan Bratislava3:2
Sep 25 • 18:30Dinamo Riga - HC Red Star Kunlun1:2
Sep 26 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa3:2
Sep 26 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3
Sep 26 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan1:2
Sep 26 • 17:00HK Lada Togliatti - HC Sochi2:1 OT
Sep 27 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg0:3
Sep 27 • 15:00Avangard Omsk - HC Dinamo Minsk4:1
Sep 27 • 15:30Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl6:1
Sep 27 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Dynamo Moscow2:3
Sep 27 • 18:00Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk2:1
Sep 27 • 18:30Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2:5
Sep 27 • 19:00HC Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk4:3
Sep 28 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2 OT
Sep 28 • 17:00HK Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa2:3 OT
Sep 29 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Spartak Moscow5:1
Sep 29 • 18:30Vityaz Podolsk - Torpedo Nizhny Novgorod0:1
Sep 29 • 18:30HC Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk2:3
Sep 30 • 11:30HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg2:1
Sep 30 • 13:30Traktor Chelyabinsk - Barys Astana2:1
Sep 30 • 16:00Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk2:3
Sep 30 • 16:00HC Sochi - Yugra Khanty-Mansiysk2:3 OT
Oct 01 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - HK Lada Togliatti2:0
Oct 01 • 15:00Jokerit Helsinki - Severstal Cherepovets3:1
Oct 01 • 16:30HC CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod4:0
Oct 01 • 17:30HC Slovan Bratislava - HC Spartak Moscow1:2 OT
Gameweek #7
Oct 02 • 11:30Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg2:4
Oct 02 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk1:2 OT
Oct 02 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana0:3
Oct 02 • 18:30Ak Bars Kazan - HC Sibir Novosibirsk3:2
Oct 02 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg1:6
Oct 02 • 18:30HC Dinamo Minsk - HC Dynamo Moscow5:1
Oct 02 • 18:30HC Sochi - Avangard Omsk0:6
Oct 03 • 17:30Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny Novgorod4:2
Oct 03 • 18:30Vityaz Podolsk - HC Spartak Moscow5:3
Oct 03 • 18:30HC CSKA Moscow - Dinamo Riga3:2 OT
Oct 03 • 19:00HC Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets5:4 OT
Oct 04 • 09:30HC Red Star Kunlun - HK Lada Togliatti2:1
Oct 04 • 11:30Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk3:2 OT
Oct 04 • 11:30Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:2 OT
Oct 04 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg1:6
Oct 04 • 18:00Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk3:1
Oct 04 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk5:4
Oct 04 • 18:30HC Dinamo Minsk - Barys Astana3:2 OT
Oct 04 • 18:30HC Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl0:2
Oct 04 • 18:30HC Sochi - HC Sibir Novosibirsk3:4 OT
Oct 05 • 18:30Vityaz Podolsk - Dinamo Riga4:1
Oct 05 • 18:30HC CSKA Moscow - Severstal Cherepovets3:1
Oct 05 • 19:00HC Slovan Bratislava - Torpedo Nizhny Novgorod0:1
Oct 06 • 11:30Admiral Vladivostok - HK Lada Togliatti0:2
Oct 06 • 11:30Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk2:3
Oct 06 • 11:30HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk2:3 OT
Oct 06 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk1:3
Oct 06 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk4:5 OT
Oct 06 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC Sibir Novosibirsk3:2
Oct 06 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC Dinamo Minsk1:2
Oct 06 • 18:30HC Sochi - Barys Astana3:1
Oct 07 • 16:00Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets1:2 OT
Oct 07 • 16:00HC CSKA Moscow - HC Spartak Moscow3:1
Oct 07 • 17:00HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga2:3 OT
Oct 08 • 09:00Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk1:3
Oct 08 • 09:00Amur Khabarovsk - HK Lada Togliatti4:1
Oct 08 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - HC Sibir Novosibirsk3:0
Oct 08 • 14:00Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit Helsinki1:3
Gameweek #8
Oct 09 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan0:5
Oct 09 • 18:30HC Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg0:4
Oct 09 • 18:30HC CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl5:2
Oct 09 • 19:00HC Slovan Bratislava - HC Sochi4:1
Oct 10 • 11:30Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk5:4 OT
Oct 10 • 15:00Avangard Omsk - Barys Astana3:4
Oct 10 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Jokerit Helsinki0:3
Oct 10 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Red Star Kunlun2:1
Oct 10 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk5:3
Oct 11 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl1:3
Oct 11 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga3:1
Oct 11 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Spartak Moscow3:2 OT
Oct 11 • 18:30HC Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa2:4
Oct 11 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC Sochi2:3 OT
Oct 11 • 18:30HC Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan3:2 OT
Oct 12 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok2:4
Oct 12 • 15:00Avangard Omsk - HC Red Star Kunlun3:0
Oct 12 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Vityaz Podolsk2:1
Oct 12 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana2:5
Oct 12 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Slovan Bratislava6:3
Oct 12 • 17:00HK Lada Togliatti - Jokerit Helsinki0:4
Oct 13 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan6:2
Oct 13 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Spartak Moscow1:0
Oct 13 • 18:00Severstal Cherepovets - Dinamo Riga3:1
Oct 13 • 18:30HC Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk3:1
Oct 13 • 18:30SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa4:2
Oct 13 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC Sochi4:3 OT
Oct 14 • 13:00Avangard Omsk - Amur Khabarovsk0:1
Oct 14 • 13:00Barys Astana - HC Red Star Kunlun4:3 OT
Oct 14 • 13:30Traktor Chelyabinsk - HC Slovan Bratislava2:1
Oct 14 • 13:30Yugra Khanty-Mansiysk - Admiral Vladivostok1:3
Oct 14 • 14:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC CSKA Moscow2:3
Oct 14 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk3:1
Oct 15 • 15:00Jokerit Helsinki - Salavat Yulaev Ufa2:0
Oct 15 • 16:00Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets6:5 OT
Oct 15 • 16:00HC Dinamo Minsk - HC Sochi1:3
Oct 15 • 16:00SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan2:3 OT
Oct 15 • 16:00HC Dynamo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk3:4
Oct 15 • 16:00Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod1:3
Gameweek #9
Oct 16 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun0:3
Oct 16 • 15:00Avangard Omsk - Admiral Vladivostok3:2
Oct 16 • 15:30Barys Astana - Amur Khabarovsk1:3
Oct 16 • 16:00Traktor Chelyabinsk - HC CSKA Moscow0:3
Oct 16 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk3:2 OT
Oct 16 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava4:1
Oct 16 • 17:00HK Lada Togliatti - Vityaz Podolsk3:1
Oct 17 • 17:30Jokerit Helsinki - Ak Bars Kazan3:1
Oct 17 • 18:30HC Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod5:1
Oct 17 • 18:30SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk5:2
Oct 17 • 18:30HC Dynamo Moscow - Salavat Yulaev Ufa2:3
Oct 17 • 18:30Dinamo Riga - Severstal Cherepovets3:2 OT
Oct 18 • 15:30Barys Astana - Admiral Vladivostok4:3
Oct 18 • 16:00HC Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk2:3 OT
Oct 18 • 16:00Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk3:2 OT
Oct 18 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - HC CSKA Moscow2:7
Oct 18 • 17:00HK Lada Togliatti - HC Slovan Bratislava5:1
Oct 19 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Oct 19 • 18:30HC Spartak Moscow - Avangard Omsk3:2
Oct 20 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk3:2
Oct 20 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg5:3
Oct 20 • 18:00Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk7:1
Oct 21 • 11:30HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1:2 OT
Oct 21 • 12:00HC Spartak Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk4:3
Oct 21 • 16:00Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana3:4 OT
Oct 21 • 16:00Vityaz Podolsk - HC Dynamo Moscow1:5
Oct 21 • 16:00Severstal Cherepovets - Avangard Omsk1:3
Oct 21 • 16:00SKA Saint Petersburg - Jokerit Helsinki4:3 OT
Oct 21 • 16:00HC CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Oct 22 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk3:4 OT
Oct 22 • 16:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk4:0
Oct 22 • 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:0
Oct 22 • 16:00HC Sochi - HK Lada Togliatti2:1 OT
Gameweek #10
Oct 23 • 13:30HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok2:3 OT
Oct 23 • 17:30Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl3:4
Oct 23 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk1:2
Oct 23 • 18:00Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk2:0
Oct 23 • 18:30Vityaz Podolsk - HC Dinamo Minsk4:0
Oct 23 • 18:30HC Spartak Moscow - Barys Astana4:3
Oct 23 • 18:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg2:5
Oct 23 • 18:30Dinamo Riga - HC Sibir Novosibirsk2:3 OT
Oct 23 • 19:00HC Slovan Bratislava - HC Dynamo Moscow4:2
Oct 24 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - HK Lada Togliatti4:1
Oct 24 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk3:1
Oct 24 • 18:30Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg1:2 OT
Oct 24 • 18:30HC Sochi - Traktor Chelyabinsk1:2
Oct 25 • 17:30Jokerit Helsinki - Barys Astana2:3 OT
Oct 25 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk1:2 OT
Oct 25 • 18:30Vityaz Podolsk - SKA Saint Petersburg2:4
Oct 25 • 18:30HC Spartak Moscow - HC Sibir Novosibirsk4:0
Oct 25 • 18:30HC CSKA Moscow - HC Dinamo Minsk4:1
Oct 25 • 19:00HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl2:3
Oct 26 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk1:4
Oct 26 • 18:30HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg1:3
Oct 26 • 18:30Dinamo Riga - Avangard Omsk1:0 OT
Oct 27 • 11:00Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Oct 27 • 13:30HC Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan1:2
Oct 27 • 17:00HK Lada Togliatti - Yugra Khanty-Mansiysk4:0
Oct 27 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Dinamo Minsk2:0
Oct 27 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sibir Novosibirsk1:2 OT
Oct 27 • 18:00Severstal Cherepovets - Barys Astana4:3 OT
Oct 27 • 18:30Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl2:4
Oct 27 • 18:30HC Spartak Moscow - HC Dynamo Moscow2:0
Oct 27 • 19:00HC Slovan Bratislava - SKA Saint Petersburg0:5
Oct 28 • 16:00HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk4:3
Oct 29 • 08:00Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan0:2
Oct 29 • 08:00Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk5:4 OT
Oct 29 • 12:30Traktor Chelyabinsk - HK Lada Togliatti3:2
Oct 29 • 15:00Severstal Cherepovets - HC Sibir Novosibirsk1:2
Oct 29 • 16:00Dinamo Riga - HC Dinamo Minsk1:2 OT
Gameweek #11
Oct 30 • 14:00Avangard Omsk - HC CSKA Moscow1:2 OT
Oct 30 • 14:30Barys Astana - Jokerit Helsinki4:0
Oct 30 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Podolsk4:1
Oct 31 • 10:30Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa5:1
Oct 31 • 10:30Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan3:1
Oct 31 • 12:30HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk2:0
Oct 31 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HK Lada Togliatti6:4
Oct 31 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets0:1
Oct 31 • 17:30HC Dinamo Minsk - HC Spartak Moscow5:4 OT
Oct 31 • 17:30SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga3:2
Oct 31 • 17:30HC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod0:1 OT
Nov 01 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Jokerit Helsinki2:1
Nov 01 • 14:00Avangard Omsk - Vityaz Podolsk2:3 OT
Nov 01 • 14:30Barys Astana - HC Slovan Bratislava5:2
Nov 01 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC CSKA Moscow0:5
Nov 02 • 10:00Admiral Vladivostok - HC Sochi4:0
Nov 02 • 12:30HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa2:3
Nov 02 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk2:3 OT
Nov 02 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HK Lada Togliatti1:3
Nov 02 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod4:1
Nov 02 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Spartak Moscow1:3
Nov 02 • 17:30HC Dynamo Moscow - Dinamo Riga2:1 OT
Nov 03 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC CSKA Moscow1:5
Nov 03 • 14:00Avangard Omsk - Jokerit Helsinki1:3
Nov 03 • 14:30Barys Astana - Vityaz Podolsk3:2 OT
Nov 03 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Slovan Bratislava2:4
Nov 04 • 08:00Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa3:1
Nov 04 • 10:30HC Red Star Kunlun - HC Sochi3:4
Nov 04 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk2:3 OT
Nov 04 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga0:4
Nov 04 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk4:3
Nov 04 • 15:30SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod5:4 OT
Nov 04 • 15:30HC Dynamo Moscow - HC Spartak Moscow1:2 OT
Nov 04 • 17:30HC Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets1:2
Nov 05 • 12:00Avangard Omsk - HC Slovan Bratislava5:1
Nov 05 • 12:00Barys Astana - HC CSKA Moscow5:3
Nov 05 • 12:30Yugra Khanty-Mansiysk - Jokerit Helsinki0:3
Nov 06 • 08:00Amur Khabarovsk - HC Sochi2:0
Nov 06 • 15:00Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod1:2
Nov 06 • 15:00HC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets0:1
Nov 07 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava3:1
Gameweek #12
Nov 13 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sibir Novosibirsk4:1
Nov 13 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Sochi2:4
Nov 13 • 17:30HC Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan4:1
Nov 13 • 19:30HC Slovan Bratislava - Salavat Yulaev Ufa3:2
Nov 14 • 10:30Admiral Vladivostok - SKA Saint Petersburg0:2
Nov 14 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Dynamo Moscow1:2 OT
Nov 14 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg2:4
Nov 14 • 17:00Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk3:2
Nov 14 • 17:30HC Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Nov 14 • 18:30Dinamo Riga - HK Lada Togliatti2:1 OT
Nov 15 • 14:30Barys Astana - Avangard Omsk1:2 OT
Nov 15 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Sibir Novosibirsk1:2 OT
Nov 15 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi3:2 OT
Nov 15 • 17:30Vityaz Podolsk - Ak Bars Kazan1:4
Nov 15 • 17:30Jokerit Helsinki - Neftekhimik Nizhnekamsk6:3
Nov 15 • 17:30HC CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa3:0
Nov 16 • 10:30Admiral Vladivostok - HC Dynamo Moscow4:5
Nov 16 • 10:30Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg2:3
Nov 16 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Dinamo Minsk0:2
Nov 16 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk1:4
Nov 16 • 17:00Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg2:5
Nov 16 • 17:30HC Spartak Moscow - HK Lada Togliatti4:2
Nov 16 • 18:30Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk0:3
Nov 17 • 14:00Avangard Omsk - HC Sibir Novosibirsk1:0
Nov 17 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa3:2 OT
Nov 17 • 17:30Vityaz Podolsk - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2 OT
Nov 17 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Sochi2:1
Nov 17 • 17:30HC CSKA Moscow - Ak Bars Kazan3:0
Nov 18 • 08:00Admiral Vladivostok - HC Dinamo Minsk5:0
Nov 18 • 08:00Amur Khabarovsk - HC Dynamo Moscow1:2 OT
Nov 18 • 10:30HC Red Star Kunlun - SKA Saint Petersburg1:8
Nov 18 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - HK Lada Togliatti3:1
Nov 18 • 15:00Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk0:1
Nov 18 • 15:00HC Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk2:0
Nov 19 • 15:00HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa1:3
Nov 19 • 15:00HC CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2 OT
Nov 19 • 16:00Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg3:2 OT
Gameweek #13
Nov 20 • 10:30Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl0:2
Nov 20 • 10:30Amur Khabarovsk - HC Dinamo Minsk3:2 OT
Nov 20 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Barys Astana4:0
Nov 20 • 17:00Ak Bars Kazan - Avangard Omsk3:4 OT
Nov 20 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2:1 OT
Nov 20 • 17:00Severstal Cherepovets - HK Lada Togliatti5:4 OT
Nov 21 • 17:30SKA Saint Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk4:3
Nov 21 • 17:30HC Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg5:2
Nov 21 • 18:30Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk1:3
Nov 21 • 19:00HC Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk4:5 OT
Nov 22 • 10:30Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl3:1
Nov 22 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Barys Astana6:4
Nov 22 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan0:5
Nov 22 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk5:2
Nov 22 • 17:30Jokerit Helsinki - Avangard Omsk3:0
Nov 22 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Sochi6:3
Nov 23 • 17:30HC Dynamo Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk2:0
Nov 24 • 12:30HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl1:4
Nov 24 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Spartak Moscow2:0
Nov 24 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga2:3 OT
Nov 24 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod1:2
Nov 24 • 16:00HK Lada Togliatti - Severstal Cherepovets3:2
Nov 24 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi1:3
Nov 24 • 17:30HC Dinamo Minsk - Avangard Omsk3:2 OT
Nov 24 • 17:30Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok3:2
Nov 25 • 15:00Ak Bars Kazan - Barys Astana2:0
Nov 25 • 15:00Vityaz Podolsk - HC Dynamo Moscow5:3
Nov 25 • 17:30HC Slovan Bratislava - Amur Khabarovsk5:2
Nov 26 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets3:2 OT
Nov 26 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod5:1
Nov 26 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga3:2
Nov 26 • 14:00HK Lada Togliatti - HC Spartak Moscow1:4
Nov 26 • 15:00Jokerit Helsinki - Yugra Khanty-Mansiysk1:0
Nov 26 • 15:00HC CSKA Moscow - Admiral Vladivostok3:1
Nov 26 • 15:30HC Dinamo Minsk - HC Sibir Novosibirsk5:1
Gameweek #14
Nov 27 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa3:2
Nov 27 • 17:30Vityaz Podolsk - Amur Khabarovsk3:4 OT
Nov 27 • 17:30SKA Saint Petersburg - Barys Astana9:1
Nov 27 • 17:30HC Dynamo Moscow - Avangard Omsk2:1
Nov 27 • 17:30HC Sochi - Ak Bars Kazan1:3
Nov 27 • 19:00HC Slovan Bratislava - HC Red Star Kunlun2:1 OT
Nov 28 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga2:1 OT
Nov 28 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Spartak Moscow4:2
Nov 28 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets2:3 OT
Nov 28 • 16:00HK Lada Togliatti - Torpedo Nizhny Novgorod0:2
Nov 28 • 17:30HC Dinamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk2:1
Nov 28 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Sibir Novosibirsk2:1
Nov 28 • 19:00HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok1:0
Nov 29 • 17:00Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa0:1
Nov 29 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana5:0
Nov 29 • 17:30Jokerit Helsinki - Amur Khabarovsk4:5 OT
Nov 29 • 17:30SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk3:2
Nov 29 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Red Star Kunlun3:1
Nov 30 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod1:2
Nov 30 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets5:0
Nov 30 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Spartak Moscow3:2
Nov 30 • 16:00HK Lada Togliatti - Dinamo Riga3:2 OT
Nov 30 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk3:1
Nov 30 • 17:30Vityaz Podolsk - Admiral Vladivostok2:1
Nov 30 • 17:30HC Dynamo Moscow - HC Sibir Novosibirsk6:4
Dec 01 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Red Star Kunlun2:1
Dec 01 • 17:30HC CSKA Moscow - Amur Khabarovsk4:0
Dec 02 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - HC Dinamo Minsk2:0
Dec 02 • 14:00HK Lada Togliatti - Admiral Vladivostok2:3
Dec 02 • 15:00Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Dec 02 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Sibir Novosibirsk7:3
Dec 02 • 15:00HC Sochi - HC Dynamo Moscow4:1
Dec 02 • 16:00Jokerit Helsinki - SKA Saint Petersburg3:4
Dec 03 • 08:00Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun3:4 OT
Dec 03 • 12:00Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk3:4
Dec 03 • 12:30Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk0:3
Dec 03 • 15:00Severstal Cherepovets - HC CSKA Moscow0:2
Dec 03 • 15:00HC Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod4:2
Dec 03 • 16:00Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava5:1
Gameweek #15
Dec 04 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Dynamo Moscow3:2 OT
Dec 04 • 17:30Ak Bars Kazan - HC Dinamo Minsk3:1
Dec 04 • 17:30Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg1:3
Dec 05 • 10:30Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun2:1
Dec 05 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk1:2
Dec 05 • 14:00Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:1 OT
Dec 05 • 14:30Barys Astana - Traktor Chelyabinsk4:3 OT
Dec 05 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - HK Lada Togliatti3:4 OT
Dec 05 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan Bratislava4:1
Dec 05 • 17:00Severstal Cherepovets - Jokerit Helsinki2:3
Dec 05 • 17:30HC Spartak Moscow - Vityaz Podolsk2:6
Dec 05 • 18:30Dinamo Riga - HC CSKA Moscow0:1
Dec 06 • 17:00Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg2:3 OT
Dec 06 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Dinamo Minsk4:1
Dec 06 • 17:30HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl1:2 OT
Dec 07 • 10:30Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun4:2
Dec 07 • 14:00Avangard Omsk - HK Lada Togliatti4:2
Dec 07 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg0:4
Dec 07 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk4:1
Dec 07 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Slovan Bratislava5:3
Dec 07 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Dynamo Moscow0:1
Dec 07 • 17:30HC Spartak Moscow - HC CSKA Moscow0:4
Dec 08 • 17:00Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl1:4
Dec 08 • 17:30HC Sochi - SKA Saint Petersburg2:1
Dec 09 • 08:00Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2:1
Dec 09 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Barys Astana4:0
Dec 09 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk3:2
Dec 09 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - HC Sibir Novosibirsk3:2 OT
Dec 09 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Dynamo Moscow1:2
Dec 09 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki3:2
Dec 09 • 15:00Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk3:2 OT
Dec 09 • 15:30HC Dinamo Minsk - Dinamo Riga1:3
Dec 09 • 15:30HC Spartak Moscow - HC Slovan Bratislava8:2
Dec 10 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl3:2
Dec 11 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Sibir Novosibirsk3:4
Dec 11 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk3:4 OT
Dec 11 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki2:1 OT
Dec 11 • 16:00HK Lada Togliatti - Avangard Omsk0:5
Dec 11 • 17:30Ak Bars Kazan - HC Dynamo Moscow6:2
Dec 11 • 17:30HC Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava3:1
Dec 11 • 17:30HC Sochi - HC Spartak Moscow3:1
Dec 11 • 17:30HC CSKA Moscow - Barys Astana4:1
Dec 11 • 18:30Dinamo Riga - Vityaz Podolsk4:2
Gameweek #16
Dec 18 • 10:30Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk4:2
Dec 18 • 12:30HC Red Star Kunlun - Dinamo Riga3:1
Dec 18 • 14:00Avangard Omsk - Yugra Khanty-Mansiysk1:5
Dec 18 • 17:00Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa2:1
Dec 18 • 17:30Jokerit Helsinki - HK Lada Togliatti4:3 OT
Dec 18 • 17:30HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk0:2
Dec 18 • 19:00HC Slovan Bratislava - Barys Astana0:2
Dec 19 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Spartak Moscow2:1
Dec 19 • 17:30Vityaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk2:1 OT
Dec 19 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Dinamo Minsk2:3 OT
Dec 19 • 17:30HC CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk3:1
Dec 20 • 10:00Admiral Vladivostok - Dinamo Riga1:3
Dec 20 • 12:30HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod0:2
Dec 20 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk6:1
Dec 20 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan3:0
Dec 20 • 17:30HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa2:1
Dec 20 • 17:30HC Dynamo Moscow - Barys Astana5:3
Dec 20 • 19:00HC Slovan Bratislava - HK Lada Togliatti2:4
Dec 21 • 10:30Amur Khabarovsk - Dinamo Riga3:1
Dec 21 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk3:2
Dec 21 • 17:30Vityaz Podolsk - Traktor Chelyabinsk1:2
Dec 21 • 17:30Jokerit Helsinki - Avtomobilist Yekaterinburg2:3 OT
Dec 21 • 17:30HC CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1:4
Dec 22 • 10:30Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod0:2
Dec 22 • 12:30HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets2:1 OT
Dec 23 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa3:6
Dec 23 • 12:00Avangard Omsk - HC Sochi2:3 OT
Dec 23 • 12:00Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk0:4
Dec 23 • 14:00HK Lada Togliatti - HC Dinamo Minsk1:2
Dec 23 • 15:00HC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg1:5
Dec 23 • 15:00HC CSKA Moscow - Vityaz Podolsk1:3
Dec 23 • 17:30HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg4:5 OT
Dec 24 • 08:00Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets2:3
Dec 24 • 08:00Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod3:1
Dec 24 • 10:30HC Red Star Kunlun - HC Spartak Moscow1:3
Gameweek #17
Dec 25 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk6:2
Dec 25 • 14:00Avangard Omsk - Ak Bars Kazan5:3
Dec 25 • 14:30Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa0:2
Dec 25 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Dinamo Minsk2:0
Dec 25 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - HC Sochi2:0
Dec 25 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg0:4
Dec 25 • 16:30HK Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl3:1
Dec 25 • 17:30HC Dynamo Moscow - HC CSKA Moscow2:3 OT
Dec 26 • 10:30Admiral Vladivostok - HC Spartak Moscow2:6
Dec 26 • 10:30Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets4:2
Dec 26 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Slovan Bratislava2:3
Dec 27 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC Sochi4:3
Dec 27 • 14:00Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa1:2
Dec 27 • 14:30Barys Astana - Ak Bars Kazan2:5
Dec 27 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl3:2
Dec 27 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3 OT
Dec 27 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - SKA Saint Petersburg4:3
Dec 27 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Dynamo Moscow5:1
Dec 27 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC CSKA Moscow1:5
Dec 28 • 10:30Amur Khabarovsk - HC Spartak Moscow2:1 OT
Dec 28 • 17:30Vityaz Podolsk - Jokerit Helsinki1:4
Dec 29 • 10:30Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun0:2
Dec 29 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan4:1
Dec 29 • 14:00Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk2:3 OT
Dec 29 • 14:30Barys Astana - HC Sochi2:3
Dec 29 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa3:4 OT
Dec 29 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Dynamo Moscow4:3
Dec 29 • 16:30HK Lada Togliatti - HC CSKA Moscow1:2
Dec 29 • 17:00Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod3:2
Dec 29 • 17:30HC Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg6:3
Dec 30 • 17:00HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki3:2
Gameweek #18
Jan 03 • 08:00Amur Khabarovsk - HC Sibir Novosibirsk2:3 OT
Jan 03 • 12:30HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk0:4
Jan 03 • 12:30Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moscow2:3 OT
Jan 03 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl5:6 OT
Jan 03 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Minsk1:2
Jan 03 • 15:00Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk2:3
Jan 03 • 15:00HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki2:1 OT
Jan 04 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan3:7
Jan 04 • 15:00HC Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa3:2
Jan 04 • 15:00HC Sochi - Severstal Cherepovets4:1
Jan 04 • 18:30Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1
Jan 05 • 08:00Admiral Vladivostok - HC Sibir Novosibirsk2:3 OT
Jan 05 • 08:00Amur Khabarovsk - Avangard Omsk0:4
Jan 05 • 12:30HC Red Star Kunlun - Yugra Khanty-Mansiysk2:1 OT
Jan 05 • 12:30Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg2:6
Jan 05 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Dinamo Minsk2:0
Jan 05 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl4:1
Jan 05 • 14:00HK Lada Togliatti - HC Dynamo Moscow3:1
Jan 05 • 15:00Vityaz Podolsk - HC CSKA Moscow0:7
Jan 06 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi1:2 OT
Jan 06 • 15:00Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk5:2
Jan 06 • 15:00HC Spartak Moscow - Ak Bars Kazan2:3
Jan 06 • 16:00Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa3:4 OT
Jan 07 • 08:00Admiral Vladivostok - Avangard Omsk5:4
Jan 07 • 08:00Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk1:2
Jan 07 • 10:30HC Red Star Kunlun - HC Sibir Novosibirsk7:4
Jan 07 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg5:2
Jan 07 • 14:00HK Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg0:5 OT
Jan 07 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Dynamo Moscow2:1 OT
Jan 07 • 15:00Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk1:2 OT
Jan 07 • 17:30HC Slovan Bratislava - HC CSKA Moscow0:3
Gameweek #19
Jan 08 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa3:4 OT
Jan 08 • 15:00Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan5:2
Jan 08 • 15:00HC Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Jan 08 • 18:30Dinamo Riga - HC Sochi3:4 OT
Jan 09 • 10:30Admiral Vladivostok - Yugra Khanty-Mansiysk2:1
Jan 09 • 10:30Amur Khabarovsk - Barys Astana3:1
Jan 09 • 17:30Vityaz Podolsk - HK Lada Togliatti5:1
Jan 09 • 17:30HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl1:3
Jan 09 • 17:30Jokerit Helsinki - Traktor Chelyabinsk3:0
Jan 09 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Red Star Kunlun4:2
Jan 09 • 17:30HC CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg4:3
Jan 09 • 19:00HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk4:3
Jan 10 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk4:2
Jan 10 • 17:00Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa3:2 OT
Jan 10 • 17:30HC Spartak Moscow - HC Sochi2:3 OT
Jan 10 • 18:30Dinamo Riga - Ak Bars Kazan1:4
Jan 11 • 10:30Admiral Vladivostok - Barys Astana3:1
Jan 11 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk4:2
Jan 11 • 17:30Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:5
Jan 11 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun3:1
Jan 11 • 17:30SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl1:0
Jan 11 • 17:30HC CSKA Moscow - HK Lada Togliatti3:0
Jan 11 • 19:00HC Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk0:3
Gameweek #20
Jan 16 • 14:00Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk3:4 OT
Jan 16 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk0:4
Jan 16 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sibir Novosibirsk1:4
Jan 16 • 16:00HK Lada Togliatti - Barys Astana4:3 OT
Jan 16 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok1:3
Jan 16 • 17:00Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod3:4 OT
Jan 16 • 17:30HC Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk0:2
Jan 16 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Spartak Moscow4:1
Jan 16 • 17:30HC Dynamo Moscow - HC Red Star Kunlun5:2
Jan 17 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Podolsk4:1
Jan 17 • 17:30Ak Bars Kazan - Jokerit Helsinki2:1
Jan 17 • 17:30Neftekhimik Nizhnekamsk - HC CSKA Moscow1:0
Jan 17 • 17:30HC Sochi - HC Slovan Bratislava1:2 OT
Jan 18 • 14:00Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk1:2
Jan 18 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk0:3
Jan 18 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana2:4
Jan 18 • 16:00HK Lada Togliatti - HC Sibir Novosibirsk0:1
Jan 18 • 17:00Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl5:6 OT
Jan 18 • 17:30HC Dinamo Minsk - HC Red Star Kunlun1:3
Jan 18 • 17:30SKA Saint Petersburg - Admiral Vladivostok7:2
Jan 18 • 17:30HC Dynamo Moscow - HC Spartak Moscow4:5
Jan 18 • 18:30Dinamo Riga - Amur Khabarovsk3:4
Jan 19 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC CSKA Moscow2:1
Jan 19 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk3:1
Jan 19 • 17:30Ak Bars Kazan - HC Slovan Bratislava2:4
Jan 19 • 17:30HC Sochi - Jokerit Helsinki2:1
Jan 20 • 12:00Dinamo Riga - HC Dinamo Minsk2:3
Jan 20 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk2:1
Jan 20 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk3:6
Jan 20 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Red Star Kunlun2:0
Jan 20 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets5:3
Jan 20 • 15:00SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk5:0
Jan 20 • 15:00HC Dynamo Moscow - Admiral Vladivostok4:0
Jan 21 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:0
Jan 21 • 12:00Barys Astana - HK Lada Togliatti4:3
Jan 21 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - HC Slovan Bratislava5:3
Jan 21 • 15:00Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk0:2
Jan 21 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit Helsinki3:2
Jan 21 • 15:00HC Sochi - HC CSKA Moscow1:3
Gameweek #21
Jan 22 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk3:1
Jan 22 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun4:1
Jan 22 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk3:0
Jan 22 • 17:30HC Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok2:3
Jan 22 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Dynamo Moscow2:3 OT
Jan 22 • 17:30HC Spartak Moscow - Severstal Cherepovets3:4 OT
Jan 22 • 18:30Dinamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk1:2 OT
Jan 23 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HK Lada Togliatti2:0
Jan 23 • 14:30Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg2:3 OT
Jan 23 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Jokerit Helsinki4:5 OT
Jan 23 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan Bratislava5:1
Jan 23 • 17:30Ak Bars Kazan - HC CSKA Moscow6:4
Jan 23 • 17:30HC Sochi - Vityaz Podolsk1:2
Jan 24 • 17:30HC Spartak Moscow - Dinamo Riga5:2
Jan 25 • 12:30HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1:3
Jan 25 • 17:30HC Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava3:2
Jan 26 • 17:30Jokerit Helsinki - Dinamo Riga2:4
Jan 27 • 10:30HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2:4
Jan 28 • 12:30HC Red Star Kunlun - Barys Astana0:4
Jan 28 • 16:00Dinamo Riga - Jokerit Helsinki1:2
Gameweek #22
Feb 27 • 10:30Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok5:3
Feb 27 • 14:00Avangard Omsk - HC Sibir Novosibirsk1:2 OT
Feb 27 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk1:3
Feb 27 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk4:0
Feb 27 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi3:1
Feb 27 • 17:00Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod5:2
Feb 27 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HK Lada Togliatti0:4
Feb 27 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Slovan Bratislava5:3
Feb 27 • 17:30HC Dinamo Minsk - Dinamo Riga5:3
Feb 27 • 17:30Jokerit Helsinki - SKA Saint Petersburg5:3
Feb 27 • 17:30HC Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl0:2
Feb 27 • 17:30HC CSKA Moscow - Severstal Cherepovets1:4
Mar 01 • 10:30Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk2:1 OT
Mar 01 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk1:4
Mar 01 • 14:30Barys Astana - Avangard Omsk3:4
Mar 01 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan4:2
Mar 01 • 15:00Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg0:3
Mar 01 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Mar 01 • 16:00HK Lada Togliatti - HC Sochi2:3
Mar 01 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC CSKA Moscow2:5
Mar 01 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk2:1 OT
Mar 01 • 17:30SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets1:0 OT
Mar 01 • 17:30HC Spartak Moscow - HC Dynamo Moscow4:3
Mar 01 • 18:30Dinamo Riga - Jokerit Helsinki3:1
Mar 01 • 19:00HC Slovan Bratislava - HC Dinamo Minsk4:2
Conference Quarterfinals
Mar 03 • 15:00Jokerit Helsinki - HC Sochi2:3 OT
Mar 03 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2:1
Mar 04 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk6:4
Mar 04 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3 OT
Mar 04 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk2:3
Mar 04 • 15:00Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk3:0
Mar 04 • 15:00SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets4:3 OT
Mar 04 • 15:00HC CSKA Moscow - HC Spartak Moscow6:0
Mar 04 • 15:00Jokerit Helsinki - HC Sochi7:2
Mar 04 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2:1
Mar 05 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk2:7
Mar 05 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:1
Mar 05 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk2:1
Mar 05 • 17:00Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk3:2
Mar 05 • 17:30SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets7:4
Mar 05 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Spartak Moscow1:0
Mar 06 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Mar 06 • 17:30HC Sochi - Jokerit Helsinki2:7
Mar 07 • 10:30Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan4:1
Mar 07 • 14:00Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa5:3
Mar 07 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:1
Mar 07 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk2:3
Mar 07 • 17:00Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg1:2 OT
Mar 07 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Mar 07 • 17:30HC Spartak Moscow - HC CSKA Moscow1:3
Mar 07 • 17:30HC Sochi - Jokerit Helsinki2:3 OT
Mar 08 • 08:00Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan1:3
Mar 08 • 12:00Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa2:4
Mar 08 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:2
Mar 08 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk3:2
Mar 08 • 15:00Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg0:2
Mar 08 • 15:00HC Spartak Moscow - HC CSKA Moscow0:1
Mar 09 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Sochi2:1 OT
Mar 10 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk2:1
Mar 10 • 12:30Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3
Mar 10 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk1:4
Mar 10 • 15:00Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk2:1
Mar 12 • 14:00Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa3:2
Mar 12 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:1
Mar 14 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk3:2 OT
Conference Semifinals
Mar 16 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk1:2
Mar 16 • 17:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk3:4 OT
Mar 16 • 17:30SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl4:0
Mar 16 • 17:30HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki4:0
Mar 17 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk3:2 OT
Mar 17 • 15:00SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl1:2
Mar 17 • 15:00HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki2:0
Mar 17 • 15:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk4:1
Mar 19 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg0:2
Mar 19 • 17:30Jokerit Helsinki - HC CSKA Moscow2:1 OT
Mar 20 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa2:3
Mar 20 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan2:5
Mar 20 • 17:30Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg1:4
Mar 20 • 17:30Jokerit Helsinki - HC CSKA Moscow1:2
Mar 21 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa4:1
Mar 21 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan2:3
Mar 22 • 17:30SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl3:1
Mar 22 • 17:30HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki1:2 OT
Mar 23 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk1:0
Mar 23 • 17:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk3:1
Mar 24 • 15:00Jokerit Helsinki - HC CSKA Moscow3:4
Mar 25 • 13:30Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa7:1
Mar 27 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk1:2
Conference Finals
Mar 29 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow4:5 OT
Mar 30 • 18:00Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk2:1
Mar 31 • 16:00SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow2:0
Apr 01 • 16:00Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk4:3
Apr 02 • 18:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg2:5
Apr 03 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan1:2 OT
Apr 04 • 18:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg2:1
Apr 05 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan1:3
Apr 06 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow0:1
Apr 08 • 16:00HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg3:2 OT
Gagarin Cup Finals
Apr 14 • 16:00Ak Bars Kazan - HC CSKA Moscow2:1
Apr 16 • 18:00Ak Bars Kazan - HC CSKA Moscow2:1
Apr 18 • 18:30HC CSKA Moscow - Ak Bars Kazan3:2 OT
Apr 20 • 18:30HC CSKA Moscow - Ak Bars Kazan1:3
Apr 22 • 16:00Ak Bars Kazan - HC CSKA Moscow1:0
Season:
Gameweek #1
August 21 - August 27
Gameweek #2
August 28 - September 03
Gameweek #3
September 04 - September 10
Gameweek #4
September 11 - September 17
Gameweek #5
September 18 - September 24
Gameweek #6
September 25 - October 01
Gameweek #7
October 02 - October 08
Gameweek #8
October 09 - October 15
Gameweek #9
October 16 - October 22
Gameweek #10
October 23 - October 29
Gameweek #11
October 30 - November 07
Gameweek #12
November 13 - November 19
Gameweek #13
November 20 - November 26
Gameweek #14
November 27 - December 03
Gameweek #15
December 04 - December 11
Gameweek #16
December 18 - December 24
Gameweek #17
December 25 - December 30
Gameweek #18
January 03 - January 07
Gameweek #19
January 08 - January 11
Gameweek #20
January 16 - January 21
Gameweek #21
January 22 - January 28
Gameweek #22
February 27 - March 01
Conference Quarterfinals
March 03 - March 14
Conference Semifinals
March 16 - March 27
Conference Finals
March 29 - April 08
Gagarin Cup Finals
April 14 - April 22