Login
Create accountReset password
Current prediction games

Premier League
Premier League 2019/20

Champions League
Champions League 2019/20

1.Bundesliga
1.Bundesliga 2019/20

Europa League
Europa League 2019/20

Serie A
Serie A 2019/20

Primera División
Primera División 2019/20

Ligue 1
Ligue 1 2019/20

Football League Cham
Football League Champ. 2019/20

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2019/20

Argentine Primera Di
Argentine Primera División 2019/20

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2019/20

FA Cup
FA Cup 2019/20

Primeira Liga
Primeira Liga 2019/20

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2020

DFB Pokal
DFB Pokal 2019/20

Eredivisie
Eredivisie 2019/20

EFL League One
EFL League One 2019/20

2.Bundesliga
2.Bundesliga 2019/20

Coppa Italia
Coppa Italia 2019/20

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2019/20

Euroleague Basketbal
Euroleague Basketball 2019/20

Belgian Pro League
Belgian Pro League 2019/20

Copa del Rey
Copa del Rey 2019/20

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2019/20

Copa Libertadores
Copa Libertadores 2020

Swiss Super League
Swiss Super League 2019/20

Scottish Cup
Scottish Cup 2019/20

NBA
NBA 2019/20

Best of the Rest
Best of the Rest 2019/20

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2019/20

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2019/20

Danish Superliga
Danish Superliga 2019/20

Premier League Darts
Premier League Darts 2020

Coupe de France
Coupe de France 2019/20

Czech First League
Czech First League 2019/20

A-League
A-League 2019/20

CAF Champions League
CAF Champions League 2019/20

World Cup Qualificat
World Cup Quali. South America 2022

NHL
NHL 2019/20

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2019/20

Super Rugby
Super Rugby 2020

Super League
Super League 2020

CONCACAF Champions L
CONCACAF Champions League 2020

Copa Sudamericana
Copa Sudamericana 2020

European Rugby Champ
European Rugby Champions Cup 2019/20

Rio Open
Rio Open 2020

Snooker Players Cham
Snooker Players Champ. 2020

English Premiership
English Premiership Rugby 2019/20

MLS
MLS 2020

AFC Champions League
AFC Champions League 2020

Pro14
Pro14 2019/20

Top 14
Top 14 2019/20

Handball Champions L
Handball Champions League 2019/20

Belgian Darts Champi
Belgian Darts Championship 2020

OFC Champions League
OFC Champions League 2020

KHL
KHL 2019/20

Formula 1
Formula 1 2020

British Horse Races
British Horse Races 2020

Liga MX
Liga MX 2019/20

Campeonato Uruguayo
Campeonato Uruguayo 2020

Volleyball Champions
Volleyball Champions League 2019/20

African Nations Cham
African Nations Champ. 2020

Indian Wells Masters
Indian Wells Masters 2020

Rugby League Challen
Rugby League Challenge Cup 2020

J1 League
J1 League 2020

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2020

World Sport Highligh
World Sport Highlights 2020

Miami Open
Miami Open 2020

European Darts Grand
European Darts Grand Prix 2020

Allsvenskan
Allsvenskan 2020

Paris - Nice
Paris - Nice 2020

US College Basketbal
US College Basketball 2019/20

World Women's Curlin
World Women's Curling Champ. 2020

LEN Champions League
LEN Champions League 2019/20

Pakistan Super Leagu
Pakistan Super League 2020

NRL
NRL 2020

World Men's Curling
World Men's Curling Champ. 2020

World Snooker Champi
World Snooker Championship 2020

European Darts Open
European Darts Open 2020

Indian Premier Leagu
Indian Premier League 2020

Major League Basebal
Major League Baseball 2020

ETTU Champions Leagu
ETTU Champions League 2019/20

AFL
AFL 2020

WGC Match Play Champ
WGC Match Play Championship 2020

World Pool Masters
World Pool Masters 2020

US Masters
US Masters 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020

Upcoming prediction games (148)

German Darts Grand P
German Darts Grand Prix 2020

Monte Carlo Masters
Monte Carlo Masters 2020

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2020

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2020

FIBA 3x3 World Cup /
FIBA 3x3 World Cup / Men 2020

Austrian Darts Open
Austrian Darts Open 2020

Campeonato Brasileir
Campeonato Brasileiro 2020

Madrid Open / Men's
Madrid Open / Men's Singles 2020

Hungarian Darts Open
Hungarian Darts Open 2020

Giro d'Italia
Giro d'Italia 2020

Rome Masters
Rome Masters 2020

PGA Championship
PGA Championship 2020

International Darts
International Darts Open 2020

French Open / Men's
French Open / Men's singles 2020

French Open / Women'
French Open / Women's sin. 2020

ECB T20 Cup
ECB T20 Cup 2020

Copa América
Copa América 2020

EURO
EURO 2020

Golf US Open
Golf US Open 2020

European Darts Match
European Darts Matchplay 2020

Tour de France
Tour de France 2020

Wimbledon / Men's si
Wimbledon / Men's singles 2020

Wimbledon / Women's
Wimbledon / Women's singles 2020

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Europe 2022

German Darts Champio
German Darts Championship 2020

German Darts Open
German Darts Open 2020

Golf British Open
Golf British Open 2020

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2020

ECB One-Day Tourname
ECB One-Day Tournament 2020

Olympic Games
Olympic Games 2020

Olympic Women's Foot
Olympic Women's Football Tourn. 2020

Olympic Men's Footba
Olympic Men's Football Tourn. 2020

Olympic Men's Basket
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020

Olympic Women's Bask
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020

Olympic Men's Handba
Olympic Men's Handball Tourn. 2020

Olympic Women's Hand
Olympic Women's Handball Tourn. 2020

Olympic Men's Hockey
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020

Olympic Women's Hock
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020

Olympic Men's Volley
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020

Olympic Men's Water
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020

Olympic Women's Voll
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020

2.Bundesliga
2.Bundesliga 2020/21

Premier League
Premier League 2020/21

Football League Cham
Football League Champ. 2020/21

EFL League One
EFL League One 2020/21

Serie A
Serie A 2020/21

Coppa Italia
Coppa Italia 2020/21

Scottish Cup
Scottish Cup 2020/21

Ligue 1
Ligue 1 2020/21

Coupe de France
Coupe de France 2020/21

Ekstraklasa
Ekstraklasa 2020/21

Primeira Liga
Primeira Liga 2020/21

Eredivisie
Eredivisie 2020/21

Belgian Pro League
Belgian Pro League 2020/21

Austrian Bundesliga
Austrian Bundesliga 2020/21

Swiss Super League
Swiss Super League 2020/21

Russian Premier Leag
Russian Premier League 2020/21

Ukr. Premier League
Ukr. Premier League 2020/21

Bulgarian A PFG
Bulgarian A PFG 2020/21

Turkish Süper Lig
Turkish Süper Lig 2020/21

Danish Superliga
Danish Superliga 2020/21

Czech First League
Czech First League 2020/21

Mitre 10 Cup
Mitre 10 Cup 2020

Scottish Premiership
Scottish Premiership 2020/21

Canada Masters / Men
Canada Masters / Men's Singles 2020

Vuelta a España
Vuelta a España 2020

DFB Pokal
DFB Pokal 2020/21

Primera División
Primera División 2020/21

Cincinnati Masters
Cincinnati Masters 2020

Champions League
Champions League 2020/21

Europa League
Europa League 2020/21

1.Bundesliga
1.Bundesliga 2020/21

European Athletics C
European Athletics Champ. 2020

Tennis US Open / Men
Tennis US Open / Men's sin. 2020

Tennis US Open / Wom
Tennis US Open / Women's sin. 2020

European Swimming Ch
European Swimming Champ. 2020

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Asia 2020

UEFA Nations League
UEFA Nations League 2020/21

NFL
NFL 2020/21

Dutch Darts Champion
Dutch Darts Championship 2020

Caribbean Premier Le
Caribbean Premier League 2020

Ryder Cup
Ryder Cup 2020

Gibraltar Darts Trop
Gibraltar Darts Trophy 2020

World Cup Qualificat
World Cup Quali. Africa 2022

Tennis Shanghai Mast
Tennis Shanghai Masters 2020

Czech Darts Open
Czech Darts Open 2020

FA Cup
FA Cup 2020/21

Copa del Rey
Copa del Rey 2020/21

Paris Masters
Paris Masters 2020

European Women's Han
European Women's Handball Champ. 2020

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2021

European Women's Vol
European Women's Volleyball Champ. 2021

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2021

Rugby Six Nations Ch
Rugby Six Nations Champ. 2021

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2021

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2021

ICC World Twenty20
ICC World Twenty20 2021

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2021

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2021

FIFA U-20 World Cup
FIFA U-20 World Cup 2021

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2021

UEFA European U-21 C
UEFA European U-21 Champ. 2021

UEFA European U-19 C
UEFA European U-19 Champ. 2021

Gold Cup
Gold Cup 2021

Women's EURO
Women's EURO 2021

Men's World Water Po
Men's World Water Polo Champ. 2021

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2021

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2021

AfroBasket
AfroBasket 2021

FIFA U-17 World Cup
FIFA U-17 World Cup 2021

EuroBasket
EuroBasket 2021

Rugby League World C
Rugby League World Cup 2021

World Women's Handba
World Women's Handball Champ. 2021

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2022

World Table Tennis C
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2022

Women's Basketball W
Women's Basketball World Cup 2022

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2022

Men's European Water
Men's European Water Polo Champ. 2022

Olympic Games
Olympic Games 2022

Olympic Ice Hockey T
Olympic Ice Hockey Tourn. 2022

Olympic Men's Curlin
Olympic Men's Curling Tourn. 2022

Olympic Women's Curl
Olympic Women's Curling Tourn. 2022

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2022

World Cup
World Cup 2022

Volleyball Women's W
Volleyball Women's World Champ. 2022

Commonwealth Games
Commonwealth Games 2022

European Athletics C
European Athletics Champ. 2022

Volleyball Men's Wor
Volleyball Men's World Champ. 2022

World Junior Ice Hoc
World Junior Ice Hockey Champ. 2023

Asian Cup
Asian Cup 2023

World Men's Handball
World Men's Handball Champ. 2023

Nordic World Ski Cha
Nordic World Ski Champ. 2023

Biathlon World Champ
Biathlon World Champ. 2023

Cricket World Cup
Cricket World Cup 2023

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2023

Africa Cup of Nation
Africa Cup of Nations 2023

Swimming World Champ
Swimming World Champ. 2023

FIFA Women's World C
FIFA Women's World Cup 2023

American Football Wo
American Football World Champ. 2023

World Athletics Cham
World Athletics Champ. 2023

Basketball World Cup
Basketball World Cup 2023

Rugby World Cup
Rugby World Cup 2023

European Men's Handb
European Men's Handball Champ. 2024

Ice Hockey World Cha
Ice Hockey World Champ. 2024

EURO
EURO 2024

EURO Qualification
EURO Qualification 2024

Olympic Games
Olympic Games 2024
Request notification for upcoming prediction games

KHL 2019/20
Fixtures & Results

Gameweek #1
Sep 01 • 14:30HC CSKA Moscow - Avangard Omsk1:3
Sep 02 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets3:2 OT
Sep 02 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg1:3
Sep 02 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Vityaz Podolsk2:4
Sep 02 • 18:10HC Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk2:4
Sep 02 • 18:30HC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod3:2
Sep 02 • 18:30Dinamo Riga - HC Spartak Moscow2:1 OT
Sep 03 • 13:00HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa4:3 OT
Sep 03 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk2:1
Sep 03 • 15:30Barys Nur-Sultan - Admiral Vladivostok1:3
Sep 03 • 17:30Jokerit Helsinki - Avangard Omsk1:3
Sep 03 • 18:30HC CSKA Moscow - Ak Bars Kazan3:2
Sep 04 • 13:30HC Red Star Kunlun - Salavat Yulaev Ufa0:2
Sep 04 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk3:2
Sep 04 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets4:2
Sep 04 • 16:00Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg3:4 OT
Sep 04 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Spartak Moscow2:5
Sep 04 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC Dinamo Minsk3:2
Sep 04 • 18:30HC Sochi - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Sep 04 • 18:30Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod3:0
Sep 05 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok5:1
Sep 05 • 15:30Barys Nur-Sultan - Amur Khabarovsk3:2
Sep 05 • 18:00Jokerit Helsinki - Ak Bars Kazan2:5
Sep 06 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - SKA Saint Petersburg5:2
Sep 06 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk0:2
Sep 06 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod3:4
Sep 06 • 18:30Avangard Omsk - Severstal Cherepovets1:5
Sep 06 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC Spartak Moscow3:2 OT
Sep 06 • 18:30HC Sochi - HC Dinamo Minsk5:4
Sep 06 • 18:30HC CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Sep 07 • 09:00Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk1:2 OT
Sep 07 • 12:30HC Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa1:3
Sep 07 • 15:00Jokerit Helsinki - Dinamo Riga7:2
Sep 07 • 16:00HC Sochi - Ak Bars Kazan3:6
Sep 08 • 09:00Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk1:2
Sep 08 • 09:00HC Red Star Kunlun - Barys Nur-Sultan1:0
Sep 08 • 16:00Avangard Omsk - Torpedo Nizhny Novgorod4:2
Sep 08 • 16:00HC Spartak Moscow - HC Dinamo Minsk4:5
Gameweek #2
Sep 09 • 13:30HC Red Star Kunlun - Barys Nur-Sultan2:3
Sep 09 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Sep 09 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga4:0
Sep 09 • 18:30Severstal Cherepovets - HC CSKA Moscow0:4
Sep 09 • 18:30Vityaz Podolsk - HC Dynamo Moscow4:1
Sep 10 • 11:30Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk2:1
Sep 10 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi2:1
Sep 10 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC Sibir Novosibirsk4:2
Sep 10 • 18:30HC Spartak Moscow - Avangard Omsk2:3 OT
Sep 11 • 11:00Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan1:3
Sep 11 • 11:30Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk1:3
Sep 11 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk3:0
Sep 11 • 18:00Severstal Cherepovets - Jokerit Helsinki1:4
Sep 11 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC CSKA Moscow2:1 OT
Sep 12 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg0:2
Sep 12 • 18:10HC Dinamo Minsk - HC Sibir Novosibirsk2:3
Sep 12 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - HC Dynamo Moscow5:2
Sep 12 • 18:30Vityaz Podolsk - HC Sochi3:2 OT
Sep 12 • 18:30HC Spartak Moscow - Dinamo Riga5:1
Sep 13 • 11:30Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan3:0
Sep 13 • 18:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk2:1
Sep 13 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki6:5 OT
Sep 13 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow0:3
Sep 14 • 09:00HC Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk1:2
Sep 14 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk3:2
Sep 14 • 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:5
Sep 14 • 16:00Severstal Cherepovets - HC Dynamo Moscow3:2 OT
Sep 14 • 16:00Vityaz Podolsk - HC Sibir Novosibirsk3:2 OT
Sep 14 • 16:00HC Spartak Moscow - HC Sochi0:1
Sep 15 • 09:00HC Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk2:1
Sep 15 • 16:00Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk3:0
Sep 15 • 16:00SKA Saint Petersburg - Jokerit Helsinki3:2
Sep 15 • 16:10HC Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk3:2
Gameweek #3
Sep 16 • 18:00Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets4:3
Sep 16 • 18:30HC CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl5:2
Sep 16 • 18:30Dinamo Riga - Amur Khabarovsk4:3 OT
Sep 17 • 15:30Barys Nur-Sultan - HC Spartak Moscow3:0
Sep 17 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk3:2 OT
Sep 17 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun3:2
Sep 17 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk3:0
Sep 17 • 18:30HC Dynamo Moscow - Admiral Vladivostok4:2
Sep 17 • 18:30HC Sochi - SKA Saint Petersburg0:1
Sep 18 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk1:2 OT
Sep 18 • 18:10HC Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk1:0 OT
Sep 18 • 18:30Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets4:1
Sep 18 • 18:30Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl2:3
Sep 19 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Red Star Kunlun5:4 OT
Sep 19 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - HC Spartak Moscow4:3
Sep 19 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk2:5
Sep 19 • 18:30Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk4:1
Sep 19 • 18:30HC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg0:2
Sep 19 • 18:30HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod5:4
Sep 19 • 18:30HC CSKA Moscow - Admiral Vladivostok4:0
Sep 20 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk2:1
Sep 20 • 15:30Barys Nur-Sultan - Traktor Chelyabinsk2:0
Sep 20 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk2:3
Sep 21 • 13:30Avtomobilist Yekaterinburg - HC Spartak Moscow2:4
Sep 21 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk2:0
Sep 21 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan1:2
Sep 21 • 16:00Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod2:4
Sep 21 • 16:00HC Sochi - Admiral Vladivostok1:2 OT
Sep 21 • 16:10HC Dinamo Minsk - Jokerit Helsinki5:0
Sep 21 • 16:30HC Dynamo Moscow - Dinamo Riga4:1
Sep 22 • 16:00Avangard Omsk - HC Red Star Kunlun5:2
Sep 22 • 16:00SKA Saint Petersburg - Vityaz Podolsk2:4
Gameweek #4
Sep 23 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan4:2
Sep 23 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Sep 23 • 18:00Severstal Cherepovets - Dinamo Riga6:1
Sep 23 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki1:4
Sep 23 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow2:3 OT
Sep 24 • 11:00Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok3:2
Sep 24 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dinamo Minsk4:3 OT
Sep 24 • 18:30Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:0 OT
Sep 24 • 18:30HC Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa2:4
Sep 25 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan1:3
Sep 25 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan0:6
Sep 25 • 17:30Jokerit Helsinki - HC CSKA Moscow1:5
Sep 25 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga4:0
Sep 26 • 11:00Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1:2
Sep 26 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun3:4 OT
Sep 26 • 18:00Severstal Cherepovets - HC Dinamo Minsk3:2 OT
Sep 26 • 18:30SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa4:1
Sep 26 • 18:30HC Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg1:0
Sep 26 • 18:30HC Sochi - HC Dynamo Moscow3:4
Sep 27 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Barys Nur-Sultan1:2
Sep 27 • 18:30Torpedo Nizhny Novgorod - HC CSKA Moscow0:3
Sep 28 • 09:00Amur Khabarovsk - HC Sibir Novosibirsk3:0
Sep 28 • 15:00Jokerit Helsinki - Avtomobilist Yekaterinburg4:2
Sep 28 • 16:00Ak Bars Kazan - HC Red Star Kunlun5:0
Sep 28 • 16:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Dinamo Minsk5:4 OT
Sep 28 • 16:00Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa4:3
Sep 28 • 16:00Avangard Omsk - HC Spartak Moscow3:4 OT
Sep 28 • 16:00Vityaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Sep 28 • 16:00SKA Saint Petersburg - HC Dynamo Moscow4:1
Sep 29 • 14:00Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl2:1
Sep 29 • 16:30Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi4:1
Gameweek #5
Sep 30 • 11:30Admiral Vladivostok - HC Sibir Novosibirsk3:2 OT
Sep 30 • 15:30Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun2:5
Sep 30 • 18:00Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Sep 30 • 18:30Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk3:2
Sep 30 • 18:30HC Dynamo Moscow - Jokerit Helsinki1:2 OT
Sep 30 • 18:30Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg0:3
Oct 01 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl4:1
Oct 01 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod5:1
Oct 01 • 18:30HC Spartak Moscow - HC CSKA Moscow3:9
Oct 01 • 18:30HC Dinamo Minsk - HC Sochi2:1
Oct 02 • 11:30Admiral Vladivostok - HC Sibir Novosibirsk1:2
Oct 02 • 18:00Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg2:0
Oct 02 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Jokerit Helsinki1:2
Oct 02 • 18:30HC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets1:2 OT
Oct 02 • 18:30Dinamo Riga - Avangard Omsk0:7
Oct 03 • 11:00Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun3:2
Oct 03 • 15:30Barys Nur-Sultan - Torpedo Nizhny Novgorod2:1
Oct 03 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl5:3
Oct 03 • 18:10HC Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk5:3
Oct 03 • 18:30HC CSKA Moscow - Vityaz Podolsk1:2
Oct 04 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets3:1
Oct 04 • 18:30HC Sochi - Avangard Omsk4:3 OT
Oct 05 • 09:00Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun2:1
Oct 05 • 12:30HC Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:2
Oct 05 • 14:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Dynamo Moscow1:4
Oct 05 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:3 OT
Oct 05 • 16:00HC CSKA Moscow - Dinamo Riga6:1
Oct 05 • 16:30Vityaz Podolsk - HC Spartak Moscow1:2 OT
Oct 05 • 16:30SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk1:2
Oct 06 • 13:00Barys Nur-Sultan - Severstal Cherepovets5:1
Oct 06 • 16:00Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk2:1
Oct 06 • 16:00HC Sochi - Amur Khabarovsk1:2
Oct 06 • 16:10HC Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan2:4
Gameweek #6
Oct 07 • 11:30Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk2:0
Oct 07 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - HC Dynamo Moscow1:0
Oct 07 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk3:0
Oct 07 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk0:3
Oct 07 • 18:30SKA Saint Petersburg - HC Spartak Moscow2:3 OT
Oct 07 • 18:30Dinamo Riga - Vityaz Podolsk1:2
Oct 08 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Sochi3:2 OT
Oct 08 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan0:4
Oct 08 • 18:30HC CSKA Moscow - Amur Khabarovsk4:1
Oct 09 • 13:30HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1
Oct 09 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan1:2
Oct 09 • 16:00Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moscow3:2
Oct 09 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk4:2
Oct 09 • 18:30Severstal Cherepovets - HC Spartak Moscow3:2
Oct 09 • 18:30Dinamo Riga - HC Dinamo Minsk3:2
Oct 10 • 13:30HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1 OT
Oct 10 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok3:4 OT
Oct 10 • 18:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi1:0
Oct 10 • 18:30Avangard Omsk - Amur Khabarovsk1:0
Oct 10 • 18:30SKA Saint Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg2:1 OT
Oct 11 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan0:2
Oct 11 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Dinamo Minsk3:2
Oct 11 • 18:00Ak Bars Kazan - HC CSKA Moscow2:5
Oct 11 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa1:2 OT
Oct 12 • 14:00Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok2:3 OT
Oct 12 • 16:00Avangard Omsk - Dinamo Riga4:1
Oct 12 • 16:00HC Spartak Moscow - Amur Khabarovsk1:2 OT
Oct 12 • 16:30Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk1:2
Oct 12 • 16:30HC Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg6:3
Oct 13 • 09:00HC Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl3:6
Oct 13 • 15:00Jokerit Helsinki - Salavat Yulaev Ufa3:2 OT
Oct 13 • 16:00Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg1:4
Oct 13 • 16:00Vityaz Podolsk - HC Dinamo Minsk3:0
Oct 13 • 16:00HC Sochi - HC CSKA Moscow0:2
Gameweek #7
Oct 14 • 15:30Barys Nur-Sultan - Admiral Vladivostok0:1 OT
Oct 14 • 16:00Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga3:4
Oct 14 • 18:00Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg3:1
Oct 14 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sibir Novosibirsk2:1 OT
Oct 14 • 18:30HC Dynamo Moscow - Metallurg Magnitogorsk6:3
Oct 15 • 11:00Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl2:1
Oct 15 • 13:30HC Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets1:2 OT
Oct 15 • 18:00Avangard Omsk - SKA Saint Petersburg3:2
Oct 15 • 18:30Vityaz Podolsk - Salavat Yulaev Ufa1:2
Oct 16 • 15:30Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga3:4 OT
Oct 16 • 18:30HC Dynamo Moscow - HC CSKA Moscow1:2
Oct 16 • 18:30HC Spartak Moscow - HC Sibir Novosibirsk1:2
Oct 16 • 18:30HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk3:4 OT
Oct 17 • 11:00Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets1:0
Oct 17 • 11:30Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl3:4 OT
Oct 17 • 18:00Ak Bars Kazan - Jokerit Helsinki4:3 OT
Oct 17 • 18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg2:1
Oct 17 • 18:10HC Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod0:6
Oct 17 • 18:30Vityaz Podolsk - Traktor Chelyabinsk3:1
Oct 18 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk1:3
Oct 18 • 18:30HC Sochi - HC Sibir Novosibirsk1:4
Oct 19 • 09:00Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets5:3
Oct 19 • 09:00HC Red Star Kunlun - HC Dynamo Moscow1:2
Oct 19 • 13:30Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan3:1
Oct 19 • 16:00HC CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk3:0
Oct 19 • 16:00Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny Novgorod3:4 OT
Oct 20 • 13:00Barys Nur-Sultan - Vityaz Podolsk3:2 OT
Oct 20 • 14:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk3:0
Oct 20 • 16:00SKA Saint Petersburg - HC Spartak Moscow2:3
Oct 20 • 16:30Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Gameweek #8
Oct 21 • 11:00Amur Khabarovsk - HC Dynamo Moscow1:5
Oct 21 • 13:30HC Red Star Kunlun - HC Sochi3:2
Oct 21 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan1:6
Oct 21 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk1:2
Oct 21 • 18:30HC CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod5:2
Oct 22 • 14:30HC Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk4:1
Oct 22 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk1:2 OT
Oct 22 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Spartak Moscow2:3
Oct 22 • 18:10HC Dinamo Minsk - Barys Nur-Sultan1:2 OT
Oct 22 • 18:30SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk2:3 OT
Oct 23 • 11:00Amur Khabarovsk - HC Sochi2:1
Oct 23 • 11:30Admiral Vladivostok - HC Dynamo Moscow1:4
Oct 23 • 16:00Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan1:0 OT
Oct 23 • 18:30Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk2:0
Oct 24 • 16:00Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Podolsk2:1 OT
Oct 24 • 18:00Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2 OT
Oct 24 • 18:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Spartak Moscow1:3
Oct 24 • 18:30Lokomotiv Yaroslavl - Barys Nur-Sultan3:2 OT
Oct 24 • 18:30HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki0:3
Oct 25 • 11:30Admiral Vladivostok - HC Sochi1:3
Oct 25 • 16:00Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk0:3
Oct 25 • 18:10HC Dinamo Minsk - Dinamo Riga1:2
Oct 25 • 18:30Avangard Omsk - HC Red Star Kunlun0:3
Oct 26 • 14:00Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk1:2
Oct 26 • 16:00Severstal Cherepovets - Jokerit Helsinki1:2 OT
Oct 26 • 16:30Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan3:2
Oct 26 • 16:30Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg4:3 OT
Oct 27 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Oct 27 • 15:00Avangard Omsk - HC CSKA Moscow1:2 OT
Oct 27 • 15:00Vityaz Podolsk - HC Red Star Kunlun2:4
Oct 27 • 15:00HC Spartak Moscow - Dinamo Riga3:2
Oct 27 • 15:10HC Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa2:3 OT
Gameweek #9
Oct 28 • 17:00Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk3:1
Oct 28 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok4:3
Oct 28 • 17:00Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg1:2 OT
Oct 29 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:0
Oct 29 • 14:30Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk1:2
Oct 29 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl2:1
Oct 29 • 17:30HC Dynamo Moscow - Avangard Omsk1:0
Oct 29 • 17:30HC Spartak Moscow - Jokerit Helsinki4:2
Oct 29 • 17:30HC Sochi - Salavat Yulaev Ufa3:1
Oct 29 • 18:30Dinamo Riga - HC Red Star Kunlun1:3
Oct 30 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Dinamo Minsk4:1
Oct 30 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk4:3 OT
Oct 30 • 17:30Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok2:0
Oct 30 • 17:30Vityaz Podolsk - SKA Saint Petersburg2:3 OT
Oct 31 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC CSKA Moscow2:1
Oct 31 • 14:30Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg3:4 OT
Oct 31 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Red Star Kunlun1:2
Oct 31 • 17:30HC Dynamo Moscow - Salavat Yulaev Ufa4:1
Oct 31 • 17:30HC Spartak Moscow - Severstal Cherepovets3:2 OT
Oct 31 • 17:30Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl1:4
Nov 01 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Minsk3:2 OT
Nov 01 • 17:30Avangard Omsk - Amur Khabarovsk3:2
Nov 01 • 17:30HC Sochi - Dinamo Riga3:2
Nov 02 • 12:00Barys Nur-Sultan - HC CSKA Moscow0:3
Nov 02 • 13:00Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:5
Nov 02 • 15:00Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets2:1
Nov 02 • 15:00SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl1:2
Nov 02 • 15:00HC Spartak Moscow - Admiral Vladivostok3:4
Nov 02 • 15:00Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny Novgorod3:1
Nov 02 • 15:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan4:2
Nov 03 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - HC Dinamo Minsk9:1
Nov 03 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - HC Sibir Novosibirsk4:1
Nov 03 • 15:00Avangard Omsk - HC Dynamo Moscow4:3
Nov 03 • 15:00SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga4:3 OT
Nov 03 • 15:00HC Sochi - HC Red Star Kunlun2:0
Nov 04 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok2:5
Nov 04 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC CSKA Moscow4:1
Nov 04 • 15:00Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan0:2
Nov 04 • 15:00Vityaz Podolsk - Torpedo Nizhny Novgorod3:4 OT
Gameweek #10
Nov 12 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk5:2
Nov 12 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Sibir Novosibirsk2:0
Nov 12 • 17:00Severstal Cherepovets - Barys Nur-Sultan1:2 OT
Nov 12 • 17:10HC Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod6:5 OT
Nov 12 • 17:30Ak Bars Kazan - Avangard Omsk3:0
Nov 12 • 17:30HC Dynamo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk3:6
Nov 12 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Spartak Moscow2:3 OT
Nov 12 • 18:30Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa1:2 OT
Nov 13 • 10:00Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg1:3
Nov 13 • 12:30HC Red Star Kunlun - Jokerit Helsinki2:3
Nov 13 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi5:1
Nov 13 • 17:30HC Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk4:3
Nov 14 • 17:00Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk4:1
Nov 14 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk6:3
Nov 14 • 17:00Severstal Cherepovets - Avangard Omsk1:5
Nov 14 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sibir Novosibirsk6:2
Nov 14 • 17:30HC Dynamo Moscow - Barys Nur-Sultan3:2 OT
Nov 14 • 17:30HC CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa2:5
Nov 14 • 18:30Dinamo Riga - HC Spartak Moscow3:1
Nov 15 • 10:00Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki3:2 OT
Nov 15 • 12:30HC Red Star Kunlun - SKA Saint Petersburg2:3 OT
Nov 15 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi1:0
Nov 15 • 18:30Dinamo Riga - Vityaz Podolsk4:0
Nov 16 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa5:1
Nov 16 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Spartak Moscow1:4
Nov 16 • 15:00HC Dynamo Moscow - HC Sibir Novosibirsk4:2
Nov 16 • 17:10HC Dinamo Minsk - Avangard Omsk1:2 OT
Nov 17 • 08:00Admiral Vladivostok - SKA Saint Petersburg1:2 OT
Nov 17 • 08:00Amur Khabarovsk - Jokerit Helsinki4:1
Nov 17 • 10:30HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk3:1
Nov 17 • 13:00Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:4
Nov 17 • 15:30Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Podolsk6:2
Nov 17 • 16:00Dinamo Riga - HC Sochi1:2
Gameweek #11
Nov 18 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Dynamo Moscow4:6
Nov 18 • 17:30Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa4:1
Nov 18 • 17:30HC CSKA Moscow - Severstal Cherepovets1:2 OT
Nov 19 • 10:00Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk3:2
Nov 19 • 14:30Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg3:2 OT
Nov 19 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Jokerit Helsinki2:5
Nov 19 • 17:30Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dinamo Minsk3:2
Nov 20 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan1:4
Nov 20 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Red Star Kunlun1:0
Nov 20 • 17:30Vityaz Podolsk - HC CSKA Moscow2:3 OT
Nov 20 • 17:30HC Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl4:3 OT
Nov 20 • 17:30HC Sochi - Severstal Cherepovets4:2
Nov 20 • 18:30Dinamo Riga - HC Dynamo Moscow3:4 OT
Nov 21 • 10:30Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk5:4
Nov 21 • 17:30Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:2 OT
Nov 21 • 17:30HC Spartak Moscow - HC Dinamo Minsk7:2
Nov 22 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod1:4
Nov 22 • 14:30Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan1:5
Nov 22 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk5:3
Nov 22 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Red Star Kunlun0:2
Nov 22 • 17:30Vityaz Podolsk - Dinamo Riga4:1
Nov 22 • 17:30SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets5:2
Nov 22 • 17:30HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl2:5
Nov 22 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Dynamo Moscow3:1
Nov 23 • 15:00Avangard Omsk - HC Dinamo Minsk1:2
Nov 24 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok1:2
Nov 24 • 12:00Barys Nur-Sultan - Amur Khabarovsk2:3 OT
Nov 24 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan3:4 OT
Nov 24 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC CSKA Moscow2:1
Nov 24 • 13:00Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod4:0
Nov 24 • 15:00HC Sochi - Dinamo Riga2:3 OT
Nov 24 • 15:30Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Gameweek #12
Nov 25 • 17:30Avangard Omsk - Vityaz Podolsk3:0
Nov 25 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Red Star Kunlun4:1
Nov 25 • 17:30HC Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk1:0
Nov 26 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod3:4
Nov 26 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan1:2 OT
Nov 26 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC CSKA Moscow2:3
Nov 26 • 17:00Severstal Cherepovets - Dinamo Riga1:2 OT
Nov 26 • 17:10HC Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok2:3 OT
Nov 26 • 17:30HC Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl4:1
Nov 26 • 17:30Jokerit Helsinki - Amur Khabarovsk4:1
Nov 27 • 17:00Ak Bars Kazan - HC Sibir Novosibirsk2:1 OT
Nov 27 • 17:30Vityaz Podolsk - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1 OT
Nov 27 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Sochi4:2
Nov 28 • 12:30HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk2:3 OT
Nov 28 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1:2 OT
Nov 28 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC CSKA Moscow1:3
Nov 28 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa4:2
Nov 28 • 17:30Severstal Cherepovets - Admiral Vladivostok1:0
Nov 29 • 17:00Ak Bars Kazan - HC Sochi0:1
Nov 29 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk6:3
Nov 29 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dynamo Moscow1:2 OT
Nov 29 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Sibir Novosibirsk1:4
Nov 30 • 08:00Amur Khabarovsk - HC Spartak Moscow5:0
Nov 30 • 08:00HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk3:2 OT
Nov 30 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa1:0
Nov 30 • 15:30Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg3:5
Dec 01 • 12:00Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Minsk5:1
Dec 01 • 15:00Ak Bars Kazan - HC Dynamo Moscow5:2
Dec 01 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg0:1
Dec 01 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi4:1
Dec 01 • 15:00Severstal Cherepovets - HC Sibir Novosibirsk4:6
Gameweek #13
Dec 02 • 10:00Admiral Vladivostok - HC Spartak Moscow0:2
Dec 02 • 10:00Amur Khabarovsk - Avangard Omsk1:2
Dec 02 • 12:30HC Red Star Kunlun - Vityaz Podolsk2:1 OT
Dec 02 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Jokerit Helsinki2:3
Dec 02 • 17:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg2:4
Dec 03 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk5:2
Dec 03 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk3:2 OT
Dec 03 • 17:30Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg2:3 OT
Dec 03 • 17:30HC Sochi - HC Dinamo Minsk4:1
Dec 04 • 10:00Amur Khabarovsk - Vityaz Podolsk2:3 OT
Dec 04 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Spartak Moscow4:3 OT
Dec 04 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk5:2
Dec 04 • 14:30Barys Nur-Sultan - Jokerit Helsinki2:4
Dec 04 • 17:30SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan2:1 OT
Dec 04 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Dynamo Moscow2:1
Dec 04 • 18:30Dinamo Riga - Severstal Cherepovets0:1
Dec 05 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk1:2 OT
Dec 05 • 17:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk6:4
Dec 05 • 17:30HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg2:1 OT
Dec 06 • 10:30Admiral Vladivostok - Vityaz Podolsk3:1
Dec 06 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Jokerit Helsinki3:4
Dec 06 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan3:4
Dec 06 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Dynamo Moscow0:4
Dec 06 • 17:10HC Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets3:4 OT
Dec 07 • 08:00Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun5:4 OT
Dec 07 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga5:4
Dec 07 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk0:1
Dec 07 • 15:00HC Sochi - Barys Nur-Sultan1:4
Dec 08 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa1:2
Dec 08 • 15:00Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Dec 08 • 15:00Avangard Omsk - Ak Bars Kazan3:0
Dec 08 • 15:10HC Dinamo Minsk - HC CSKA Moscow2:5
Dec 09 • 10:00Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun2:3
Dec 09 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga5:1
Dec 09 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Sibir Novosibirsk1:2
Dec 09 • 17:30HC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg2:3 OT
Dec 09 • 17:30Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan2:3
Dec 09 • 17:30Vityaz Podolsk - Torpedo Nizhny Novgorod3:2
Dec 09 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Spartak Moscow3:2
Gameweek #14
Dec 17 • 12:30HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok4:0
Dec 17 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk3:0
Dec 17 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3 OT
Dec 17 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Sibir Novosibirsk2:3
Dec 17 • 17:10HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl2:3 OT
Dec 17 • 17:30HC Dynamo Moscow - Jokerit Helsinki1:2 OT
Dec 17 • 17:30SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets4:3 OT
Dec 17 • 17:30HC Spartak Moscow - Vityaz Podolsk6:0
Dec 17 • 18:30Dinamo Riga - HC CSKA Moscow1:4
Dec 18 • 12:30HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok6:3
Dec 18 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan0:4
Dec 18 • 17:10HC Dinamo Minsk - HC Sochi2:5
Dec 19 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk4:3
Dec 19 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk2:3 OT
Dec 19 • 17:30Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa2:1
Dec 19 • 17:30Avangard Omsk - HC Sibir Novosibirsk3:1
Dec 19 • 17:30Vityaz Podolsk - Dinamo Riga1:0
Dec 19 • 17:30HC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets8:1
Dec 19 • 17:30Jokerit Helsinki - Lokomotiv Yaroslavl4:5 OT
Dec 19 • 18:00SKA Saint Petersburg - HC CSKA Moscow0:1
Dec 20 • 17:30Vityaz Podolsk - Barys Nur-Sultan2:5
Dec 20 • 17:30HC Spartak Moscow - HC Sochi5:4 OT
Dec 21 • 08:00Admiral Vladivostok - HC Dinamo Minsk5:1
Dec 21 • 08:00HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod2:7
Dec 21 • 13:00Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1 OT
Dec 21 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets3:2
Dec 21 • 15:00Jokerit Helsinki - Dinamo Riga5:3
Dec 21 • 15:30Ak Bars Kazan - HC Sibir Novosibirsk0:3
Dec 21 • 15:30Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa2:1
Dec 22 • 15:00Vityaz Podolsk - HC CSKA Moscow1:6
Dec 22 • 15:00HC Dynamo Moscow - HC Sochi3:1
Dec 22 • 15:00SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk2:1
Dec 22 • 15:00HC Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan3:1
Gameweek #15
Dec 23 • 10:00Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod0:5
Dec 23 • 10:00Amur Khabarovsk - HC Dinamo Minsk4:3
Dec 23 • 12:30HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1:4
Dec 23 • 17:00Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk2:4
Dec 23 • 19:30Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan4:3 OT
Dec 24 • 17:30HC CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk3:2
Dec 25 • 10:00Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:0
Dec 25 • 10:30Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1:2 OT
Dec 25 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Dinamo Minsk2:1
Dec 25 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC Spartak Moscow0:5
Dec 25 • 14:30Barys Nur-Sultan - SKA Saint Petersburg2:6
Dec 25 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan2:1 OT
Dec 25 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Sochi4:2
Dec 25 • 17:30Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk1:3
Dec 25 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Dynamo Moscow0:3
Dec 26 • 16:00Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk0:2
Dec 26 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki3:4 OT
Dec 27 • 10:00Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg4:3 OT
Dec 27 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg0:2
Dec 27 • 14:30Barys Nur-Sultan - HC Dynamo Moscow3:4 OT
Dec 27 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Spartak Moscow2:5
Dec 28 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun3:2 OT
Dec 28 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk2:6
Dec 28 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga5:2
Dec 28 • 15:00HC Sochi - Jokerit Helsinki4:3 OT
Dec 28 • 15:00HC CSKA Moscow - Vityaz Podolsk3:0
Dec 28 • 17:30Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl3:0
Dec 29 • 08:00Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk0:2
Dec 29 • 12:00Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg4:2
Dec 29 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - HC Dynamo Moscow5:4 OT
Dec 29 • 15:00Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg3:2 OT
Dec 29 • 15:00HC Sochi - HC Spartak Moscow1:0 OT
Gameweek #16
Dec 30 • 14:30Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun2:1
Dec 30 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk1:5
Dec 30 • 17:10HC Dinamo Minsk - Dinamo Riga0:2
Dec 30 • 17:30HC CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl4:3 OT
Dec 30 • 17:30Jokerit Helsinki - Vityaz Podolsk4:1
Jan 03 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk1:2
Jan 03 • 12:30Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:2
Jan 03 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk2:0
Jan 03 • 15:00Severstal Cherepovets - HC Dinamo Minsk2:3
Jan 03 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk1:6
Jan 03 • 15:00Avangard Omsk - Admiral Vladivostok4:1
Jan 03 • 15:00HC Dynamo Moscow - HC Red Star Kunlun2:0
Jan 03 • 15:00HC Spartak Moscow - Vityaz Podolsk2:3
Jan 03 • 17:30Jokerit Helsinki - SKA Saint Petersburg6:0
Jan 04 • 15:00HC Sochi - HC CSKA Moscow1:7
Jan 04 • 16:00Dinamo Riga - Barys Nur-Sultan1:0
Jan 05 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk3:0
Jan 05 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - HC Sibir Novosibirsk3:1
Jan 05 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Red Star Kunlun5:0
Jan 05 • 15:00Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk2:1
Jan 05 • 15:00Vityaz Podolsk - Admiral Vladivostok4:3
Jan 05 • 15:10HC Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg1:4
Jan 05 • 15:30Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk4:3 OT
Jan 05 • 15:30HC Spartak Moscow - HC Dynamo Moscow0:3
Gameweek #17
Jan 06 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - HC CSKA Moscow4:2
Jan 06 • 15:30Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan2:3
Jan 06 • 18:30Dinamo Riga - Jokerit Helsinki0:7
Jan 07 • 12:30Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sibir Novosibirsk3:4 OT
Jan 07 • 14:10HC Dinamo Minsk - HC Red Star Kunlun1:5
Jan 07 • 15:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk2:0
Jan 07 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok1:2
Jan 07 • 15:00HC Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk4:2
Jan 07 • 15:00HC Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg3:1
Jan 07 • 15:00HC Sochi - Traktor Chelyabinsk0:2
Jan 08 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl1:2 OT
Jan 08 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Nur-Sultan1:5
Jan 08 • 15:00HC Dynamo Moscow - HC CSKA Moscow1:4
Jan 08 • 15:00HC Spartak Moscow - Jokerit Helsinki2:3 OT
Jan 08 • 18:30Dinamo Riga - Severstal Cherepovets2:3 OT
Jan 09 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok5:2
Jan 09 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk4:3
Jan 09 • 17:30Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod1:4
Jan 10 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl2:1
Jan 10 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Dynamo Moscow3:4
Jan 10 • 17:10HC Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk3:2
Jan 10 • 17:30HC Sochi - HC Spartak Moscow2:1 OT
Jan 10 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Red Star Kunlun3:0
Jan 10 • 17:30Jokerit Helsinki - Severstal Cherepovets4:1
Jan 11 • 11:30Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk0:3
Jan 11 • 14:00Jokerit Helsinki - Severstal Cherepovets2:5
Jan 11 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod4:2
Jan 12 • 08:00Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan5:1
Jan 12 • 12:00Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Yaroslavl4:3 OT
Jan 12 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga5:0
Jan 12 • 13:00Traktor Chelyabinsk - HC Sochi2:3 OT
Jan 12 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk2:3
Jan 12 • 15:00SKA Saint Petersburg - HC Dynamo Moscow2:1 OT
Jan 12 • 15:00HC CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg2:3 OT
Jan 12 • 15:10HC Dinamo Minsk - HC Spartak Moscow1:5
Gameweek #18
Jan 13 • 10:00Amur Khabarovsk - Avangard Omsk1:2 OT
Jan 13 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Sibir Novosibirsk3:4
Jan 14 • 10:00Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan2:3 OT
Jan 14 • 12:30HC Red Star Kunlun - HC Sibir Novosibirsk4:5 OT
Jan 14 • 14:30Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa5:3
Jan 14 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk2:1
Jan 14 • 17:00Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg3:1
Jan 14 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Sochi2:1 OT
Jan 14 • 17:30Vityaz Podolsk - Jokerit Helsinki2:3
Jan 14 • 17:30SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga3:0
Jan 14 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Dinamo Minsk5:1
Jan 15 • 10:30Admiral Vladivostok - Avangard Omsk2:5
Jan 16 • 10:00Amur Khabarovsk - HC Sibir Novosibirsk1:2 OT
Jan 16 • 10:30Admiral Vladivostok - Avangard Omsk1:3
Jan 16 • 12:30HC Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan3:1
Jan 16 • 14:30Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk4:3
Jan 16 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa4:2
Jan 16 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - HC Dynamo Moscow6:4
Jan 16 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk3:4 OT
Jan 16 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Spartak Moscow1:2 OT
Jan 16 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Dinamo Minsk5:1
Jan 16 • 17:30SKA Saint Petersburg - Jokerit Helsinki4:1
Jan 16 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Sochi6:1
Gameweek #19
Jan 21 • 12:30HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk4:2
Jan 21 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk5:2
Jan 21 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok2:0
Jan 21 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg1:2 OT
Jan 21 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl3:1
Jan 21 • 17:10HC Dinamo Minsk - HC Spartak Moscow4:3
Jan 21 • 17:30Vityaz Podolsk - Avangard Omsk1:2 OT
Jan 21 • 17:30HC Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan0:2
Jan 21 • 17:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg3:2
Jan 21 • 17:30Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1:5
Jan 21 • 18:30Dinamo Riga - HC Sochi1:2 OT
Jan 22 • 12:30HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk4:2
Jan 23 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk4:1
Jan 23 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC CSKA Moscow0:3
Jan 23 • 17:30Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa3:2 OT
Jan 23 • 17:30Avangard Omsk - HC Sochi5:2
Jan 23 • 17:30HC Dynamo Moscow - Vityaz Podolsk3:1
Jan 23 • 17:30SKA Saint Petersburg - Barys Nur-Sultan7:4
Jan 23 • 17:30HC Spartak Moscow - Severstal Cherepovets3:0
Jan 23 • 17:30Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok4:3
Jan 24 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sibir Novosibirsk6:3
Jan 24 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1:3
Jan 25 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-Sultan5:2
Jan 25 • 13:00Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan2:3
Jan 25 • 15:00HC Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk4:0
Jan 25 • 15:00Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun4:3
Jan 25 • 15:10HC Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets1:3
Jan 25 • 15:30Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl2:5
Jan 25 • 16:00Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1:2 OT
Jan 26 • 15:00Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk6:1
Jan 26 • 15:00SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod4:3
Jan 26 • 15:00HC CSKA Moscow - HC Sibir Novosibirsk3:0
Jan 26 • 15:00Jokerit Helsinki - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Gameweek #20
Jan 27 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2:4
Jan 27 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan2:4
Jan 27 • 17:00Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk1:4
Jan 27 • 17:30HC Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun7:4
Jan 27 • 17:30HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl2:4
Jan 28 • 10:00Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa4:2
Jan 28 • 17:30Avangard Omsk - Neftekhimik Nizhnekamsk3:2
Jan 28 • 17:30HC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod5:1
Jan 28 • 17:30SKA Saint Petersburg - HC Dinamo Minsk5:0
Jan 28 • 18:30Dinamo Riga - HC Sibir Novosibirsk0:1
Jan 29 • 10:00Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa1:0 OT
Jan 29 • 10:30Admiral Vladivostok - HC CSKA Moscow2:5
Jan 29 • 17:30Vityaz Podolsk - Ak Bars Kazan2:4
Jan 30 • 14:30Barys Nur-Sultan - Neftekhimik Nizhnekamsk2:1
Jan 30 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Dinamo Minsk6:5 OT
Jan 30 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki3:4
Jan 30 • 15:00Traktor Chelyabinsk - HC Red Star Kunlun3:1
Jan 30 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod5:0
Jan 30 • 17:30HC Dynamo Moscow - Dinamo Riga5:2
Jan 30 • 17:30SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk1:0 OT
Jan 30 • 17:30HC Sochi - Severstal Cherepovets3:0
Jan 31 • 10:00Amur Khabarovsk - HC CSKA Moscow4:3
Jan 31 • 10:30Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa3:6
Feb 01 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - HC Dinamo Minsk3:2
Feb 01 • 12:00Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk4:3
Feb 01 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2:3
Feb 01 • 15:00Ak Bars Kazan - Dinamo Riga2:0
Feb 01 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki5:0
Feb 01 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets5:0
Feb 01 • 15:00HC Sochi - Vityaz Podolsk5:4
Feb 01 • 15:30HC Spartak Moscow - HC Dynamo Moscow0:4
Feb 02 • 08:00Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev Ufa4:3 OT
Feb 02 • 15:00HC Red Star Kunlun - HC CSKA Moscow0:3
Feb 03 • 10:30Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk0:4
Feb 03 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:2 OT
Feb 03 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk2:1 OT
Feb 03 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets6:2
Feb 03 • 17:30Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk5:2
Feb 03 • 17:30HC Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl3:1
Feb 03 • 17:30HC Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg0:1
Feb 03 • 18:30Dinamo Riga - Jokerit Helsinki2:4
Gameweek #21
Feb 11 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun0:3
Feb 11 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2:4
Feb 11 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok3:0
Feb 11 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl4:3
Feb 11 • 17:30Avangard Omsk - Ak Bars Kazan2:1 OT
Feb 11 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Sochi2:1 OT
Feb 11 • 17:30SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk3:2
Feb 11 • 17:30HC Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk4:2
Feb 11 • 17:30HC CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod4:1
Feb 11 • 17:30Jokerit Helsinki - Traktor Chelyabinsk3:2
Feb 11 • 18:30Dinamo Riga - HC Dinamo Minsk1:2
Feb 13 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - HC Sochi2:3 OT
Feb 13 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit Helsinki3:4
Feb 13 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Spartak Moscow2:5
Feb 13 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk4:1
Feb 13 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4:0
Feb 13 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Red Star Kunlun2:1
Feb 13 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg2:3
Feb 13 • 17:30Avangard Omsk - Admiral Vladivostok5:2
Feb 13 • 17:30Vityaz Podolsk - Amur Khabarovsk3:4 OT
Feb 13 • 17:30HC CSKA Moscow - Barys Nur-Sultan2:3
Feb 13 • 18:30Dinamo Riga - Ak Bars Kazan1:2
Feb 15 • 11:30HC Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets3:2
Feb 15 • 12:00Barys Nur-Sultan - HC Sochi3:2
Feb 15 • 12:30Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg4:5 OT
Feb 15 • 13:00Traktor Chelyabinsk - HC Red Star Kunlun3:2 OT
Feb 15 • 15:00Ak Bars Kazan - HC Spartak Moscow4:1
Feb 15 • 15:00Lokomotiv Yaroslavl - HC CSKA Moscow0:4
Feb 15 • 15:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok6:1
Feb 15 • 15:00Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk2:5
Feb 15 • 15:00Jokerit Helsinki - Metallurg Magnitogorsk3:4 OT
Feb 15 • 15:10HC Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg4:6
Feb 15 • 16:00Dinamo Riga - HC Dynamo Moscow6:7 OT
Gameweek #22
Feb 17 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun2:1
Feb 17 • 15:00Salavat Yulaev Ufa - HC Sochi2:0
Feb 17 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets2:4
Feb 17 • 17:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk3:5
Feb 17 • 17:10HC Dinamo Minsk - HC CSKA Moscow1:4
Feb 17 • 17:30SKA Saint Petersburg - Admiral Vladivostok6:0
Feb 17 • 17:30Jokerit Helsinki - HC Dynamo Moscow5:0
Feb 17 • 18:00Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg2:1
Feb 18 • 14:30Barys Nur-Sultan - HC Sibir Novosibirsk1:2 OT
Feb 18 • 17:00Ak Bars Kazan - Avangard Omsk5:2
Feb 18 • 17:00Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk5:1
Feb 18 • 17:30HC Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod2:3
Feb 19 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok5:0
Feb 19 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Dynamo Moscow3:2 OT
Feb 20 • 10:00Amur Khabarovsk - Dinamo Riga1:2 OT
Feb 20 • 15:00Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sibir Novosibirsk3:1
Feb 20 • 17:30SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod3:2 OT
Feb 20 • 17:30HC Spartak Moscow - Ak Bars Kazan6:3
Feb 20 • 17:30HC Sochi - Vityaz Podolsk3:2 OT
Feb 21 • 14:30Barys Nur-Sultan - Salavat Yulaev Ufa2:1
Feb 21 • 15:00Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk3:1
Feb 21 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Dinamo Minsk8:1
Feb 21 • 17:30Avangard Omsk - Jokerit Helsinki1:2 OT
Feb 22 • 08:00Admiral Vladivostok - Dinamo Riga3:1
Feb 22 • 13:00Traktor Chelyabinsk - HC Sibir Novosibirsk4:0
Feb 22 • 15:00Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk2:1 OT
Feb 22 • 15:00HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod1:0
Feb 23 • 08:00Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk0:8
Feb 23 • 13:00Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa1:2 OT
Feb 23 • 15:00Ak Bars Kazan - HC Dinamo Minsk5:4
Feb 23 • 15:00Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl0:1
Feb 23 • 15:00Jokerit Helsinki - SKA Saint Petersburg1:6
Feb 23 • 15:30HC Dynamo Moscow - HC Spartak Moscow1:2 OT
Gameweek #23
Feb 24 • 08:00Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan1:3
Feb 24 • 08:00Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk2:3 OT
Feb 24 • 10:30HC Red Star Kunlun - Dinamo Riga1:2
Feb 25 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Feb 25 • 17:00Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa
Feb 25 • 17:00Severstal Cherepovets - HC Sochi
Feb 25 • 17:00Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki
Feb 25 • 17:10HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl
Feb 25 • 17:30HC Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk
Feb 25 • 17:30Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg
Feb 25 • 17:30Vityaz Podolsk - HC Spartak Moscow
Feb 25 • 17:30HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg
Feb 26 • 10:00Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan
Feb 26 • 10:30Admiral Vladivostok - Neftekhimik Nizhnekamsk
Feb 26 • 13:30HC Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga
Feb 27 • 15:00Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk
Feb 27 • 17:00Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg
Feb 27 • 17:10HC Dinamo Minsk - HC Dynamo Moscow
Feb 27 • 17:30Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl
Feb 27 • 17:30HC CSKA Moscow - HC Sochi
Conference Quarterfinals
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Conference Semifinals
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Mar 21 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Conference Finals
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Apr 11 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Gagarin Cup Finals
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
May 01 • 00:00[ tbd ] - [ tbd ]
Season:
Gameweek #1
September 01 - September 08
Gameweek #2
September 09 - September 15
Gameweek #3
September 16 - September 22
Gameweek #4
September 23 - September 29
Gameweek #5
September 30 - October 06
Gameweek #6
October 07 - October 13
Gameweek #7
October 14 - October 20
Gameweek #8
October 21 - October 27
Gameweek #9
October 28 - November 04
Gameweek #10
November 12 - November 17
Gameweek #11
November 18 - November 24
Gameweek #12
November 25 - December 01
Gameweek #13
December 02 - December 09
Gameweek #14
December 17 - December 22
Gameweek #15
December 23 - December 29
Gameweek #16
December 30 - January 05
Gameweek #17
January 06 - January 12
Gameweek #18
January 13 - January 16
Gameweek #19
January 21 - January 26
Gameweek #20
January 27 - February 03
Gameweek #21
February 11 - February 15
Gameweek #22
February 17 - February 23
Gameweek #23
February 24 - February 27
Conference Quarterfinals
March 01
Conference Semifinals
March 21
Conference Finals
April 11
Gagarin Cup Finals
May 01