Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
Premier League 2018/19
Champions League 2018/19
Europa League 2018/19
1.Bundesliga 2018/19
UEFA Nations League 2018/19
Primera División 2018/19
Serie A 2018/19
Scottish Premiership 2018/19
Ligue 1 2018/19
Football League Champ. 2018/19
Argentine Primera División 2018/19
Ekstraklasa 2018/19
Copa Libertadores 2018
NFL 2018/19
Formula 1 2018
FA Cup 2018/19
EFL League One 2018/19
Eredivisie 2018/19
Primeira Liga 2018/19
MLS 2018
DFB Pokal 2018/19
Russian Premier League 2018/19
2.Bundesliga 2018/19
Copa Sudamericana 2018
Belgian Pro League 2018/19
Swiss Super League 2018/19
AFC Champions League 2018
Coppa Italia 2018/19
Copa del Rey 2018/19
Turkish Süper Lig 2018/19
Austrian Bundesliga 2018/19
Campeonato Brasileiro 2018
Bulgarian A PFG 2018/19
Danish Superliga 2018/19
CAF Champions League 2018
Euroleague Basketball 2018/19
Best of the Rest 2018/19
Ukr. Premier League 2018/19
A-League 2018/19
Liga MX 2018/19
J-League 2018
NBA 2018/19
Major League Baseball 2018
World Sport Highlights 2018
Vienna Open 2018
Swiss Indoors 2018
Volleyball Women's World Champ. 2018
English Premiership Rugby 2018/19
NHL 2018/19
British Horse Races 2018
European Darts Championship 2018
European Rugby Champions Cup 2018/19
Snooker Indian Open 2018
Paris Masters 2018
English Open 2018
US College Football 2018/19
Top 14 2018/19
Champions Hockey League 2018/19
Pro14 2018/19
Handball Champions League 2018/19
Grand Slam of Darts 2018
World Series of Darts Finals 2018
KHL 2018/19
Snooker UK Championship 2018
Snooker International Champ. 2018
Players Championship Finals 2018
Men's Hockey World Cup 2018
Northern Ireland Open 2018
Women's Hockey Champions Trophy 2018
CAF Champions League 2018/19
LEN Champions League 2018/19
European Women's Handball Champ. 2018
Scottish Open 2018
ETTU Champions League 2018/19
US College Basketball 2018/19
Big Bash League 2018/19

Upcoming prediction games (144)
Volleyball Champions League 2018/19
PDC World Darts Champ. 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
World Sport Highlights 2019
Brisbane International / Men's Singles 2019
Brisbane International / Women's Singles 2019
Coupe de France 2018/19
BDO World Darts Champ. 2019
Asian Cup 2019
Auckland Open / Women's Singles 2019
Auckland Open / Men's Singles 2019
Sydney International / Women's Singles 2019
Sydney International / Men's Singles 2019
Snooker Masters 2019
Australian Open / Women's sin. 2019
Australian Open / Men's sin. 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Copa Libertadores 2019
Rugby League Challenge Cup 2019
CONCACAF Champions League 2019
Premier League Darts 2019
OFC Champions League 2019
Cricket World Cup 2019
Rugby Six Nations Champ. 2019
Snooker Welsh Open 2019
Super Rugby 2019
AFC Champions League 2019
J-League 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Women's Curling Champ. 2019
World Men's Curling Champ. 2019
MLS 2019
Indian Wells Masters 2019
Miami Open 2019
Copa Sudamericana 2019
Indian Premier League 2019
World Snooker Championship 2019
US Masters 2019
Monte Carlo Masters 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
Giro d'Italia 2019
Madrid Masters 2019
Rome Masters 2019
PGA Championship 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
French Open / Women's sin. 2019
French Open / Men's singles 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
FIFA U-17 World Cup 2019
FIFA Women's World Cup 2019
Africa Cup of Nations 2019
Golf US Open 2019
Copa América 2019
Gold Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
Wimbledon / Men's singles 2019
Beach Soccer World Cup 2019
Wimbledon / Women's singles 2019
ECB T20 Cup 2019
Tour de France 2019
UEFA European U-19 Champ. 2019
Men's World Water Polo Champ. 2019
Golf British Open 2019
Swimming World Champ. 2019
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Chess World Cup 2019
Canada Masters 2019
Cincinnati Masters 2019
Champions League 2019/20
Europa League 2019/20
Tennis US Open / Men's sin. 2019
Tennis US Open / Women's sin. 2019
Basketball World Cup 2019
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
Rugby World Cup 2019
Laver Cup 2019
World Athletics Champ. 2019
Tennis Shanghai Masters 2019
Paris Masters 2019
World Women's Handball Champ. 2019
Presidents Cup 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
European Men's Handball Champ. 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
World Men's Curling Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
UEFA European U-19 Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Athletics Champ. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Biathlon World Champ. 2021
Ice Hockey World Champ. 2021
Confederations Cup 2021
Africa Cup of Nations 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
World Junior Ice Hockey Champ. 2022
Olympic Games 2022
Olympic Men's Curling Tourn. 2022
Olympic Women's Curling Tourn. 2022
Ice Hockey World Champ. 2022
World Cup 2022
Commonwealth Games 2022
European Athletics Champ. 2022
World Junior Ice Hockey Champ. 2023
World Men's Handball Champ. 2023
Nordic World Ski Champ. 2023
Cricket World Cup 2023
Africa Cup of Nations 2023
Copa América 2023
Swimming World Champ. 2023
EURO 2024
Request notification for upcoming prediction games

Champions League 2018/19
Champions Cup contest

Group A
1 Aleksey Shalaev 6 3/7 6 2 0 1
2 Pat McGroin 6 3/7 6 2 0 1
3 Christian Peters 6 3/7 -7 2 0 1
4 Renzo Nonis 4 3/7 8 1 1 1
5 Felice Langiu 4 3/7 -7 1 1 1
6 Paulius Underys 3 3/7 8 1 0 2
7 KulyBG BG. 3 3/7 -2 1 0 2
8 Rick Green 3 3/7 -12 1 0 2
Play-off Round (2nd leg)
KulyBG 9-11 mangoost
Chris 18-14 paulijus
Blackhammer 10-10 Felix73
greeny77 13-10 CMYBDIS
Round 1
CMYBDIS 50-46 Blackhammer
Felix73 41-31 greeny77
mangoost 43-44 Chris
paulijus 40-45 KulyBG
Round 2
KulyBG 35-40 CMYBDIS
greeny77 40-45 mangoost
Chris 29-41 Blackhammer
paulijus 53-36 Felix73
Round 3
Blackhammer - paulijus
greeny77 - Chris
mangoost - CMYBDIS
Felix73 - KulyBG
Round 4
KulyBG - Blackhammer
mangoost - Felix73
CMYBDIS - Chris
paulijus - greeny77
Round 5
paulijus - CMYBDIS
Chris - Felix73
Blackhammer - mangoost
greeny77 - KulyBG
Round 6
KulyBG - Chris
mangoost - paulijus
Blackhammer - greeny77
Felix73 - CMYBDIS
Group B
1 SK Tamil 9 3/7 65 3 0 0
2 Lewis Budd 6 3/7 50 2 0 1
3 Fuzinavi Fuz 6 3/7 20 2 0 1
4 Jens Peters 4 3/7 5 1 1 1
5 Steve Ward 4 3/7 -9 1 1 1
6 Mark Ferguson 3 3/7 -18 1 0 2
7 Nathan Paul 1 3/7 -20 0 1 2
8 Alan O'Brien 1 3/7 -93 0 1 2
Play-off Round (2nd leg)
Cuishl 7-7 Scumbucket
Fuzinavi Fuz 5-10 SwissArsenal93
Npaul79 9-9 Jens
Mark F 10-9 Lewisbudd17
Round 1
Lewisbudd17 50-40 Npaul79
Jens 54-41 Mark F
Scumbucket 32-47 Fuzinavi Fuz
SwissArsenal93 52-0 Cuishl
Round 2
Cuishl 0-41 Lewisbudd17
Mark F 30-36 Scumbucket
Fuzinavi Fuz 47-37 Npaul79
SwissArsenal93 42-34 Jens
Round 3
Npaul79 - SwissArsenal93
Mark F - Fuzinavi Fuz
Scumbucket - Lewisbudd17
Jens - Cuishl
Round 4
Cuishl - Npaul79
Scumbucket - Jens
Lewisbudd17 - Fuzinavi Fuz
SwissArsenal93 - Mark F
Round 5
SwissArsenal93 - Lewisbudd17
Fuzinavi Fuz - Jens
Npaul79 - Scumbucket
Mark F - Cuishl
Round 6
Cuishl - Fuzinavi Fuz
Scumbucket - SwissArsenal93
Npaul79 - Mark F
Jens - Lewisbudd17
Group C
1 Jonathan Edwads 9 3/7 27 3 0 0
2 tony almeida 9 3/7 12 3 0 0
3 Yuri Bobotkov 4 3/7 0 1 1 1
4 Kuba Rozpruwacz 4 3/7 -7 1 1 1
5 Michal Cendrowski 3 3/7 -3 1 0 2
6 Tudor Ghimbas 3 3/7 -9 1 0 2
7 Mr. Predictor 2 3/7 -5 0 2 1
8 Juani Ordoqui 0 3/7 -15 0 0 3
Play-off Round (2nd leg)
Jonathan E 13-8 Phil McCraken
Devjvv 9-8 Juan Ignacio Ordoqui
LBJ 15-13 cendi71
Slaxy 9-14 Tudor Ghimbas
Round 1
Tudor Ghimbas 49-51 LBJ
cendi71 52-57 Slaxy
Phil McCraken 46-46 Devjvv
Juan Ignacio Ordoqui 38-48 Jonathan E
Round 2
Jonathan E 49-37 Tudor Ghimbas
Slaxy 41-41 Phil McCraken
Devjvv 36-44 LBJ
Juan Ignacio Ordoqui 36-40 cendi71
Round 3
LBJ - Juan Ignacio Ordoqui
Slaxy - Devjvv
Phil McCraken - Tudor Ghimbas
cendi71 - Jonathan E
Round 4
Jonathan E - LBJ
Phil McCraken - cendi71
Tudor Ghimbas - Devjvv
Juan Ignacio Ordoqui - Slaxy
Round 5
Juan Ignacio Ordoqui - Tudor Ghimbas
Devjvv - cendi71
LBJ - Phil McCraken
Slaxy - Jonathan E
Round 6
Jonathan E - Devjvv
Phil McCraken - Juan Ignacio Ordoqui
LBJ - Slaxy
cendi71 - Tudor Ghimbas
Group D
1 Reiner Werling 6 3/7 19 2 0 1
2 Mark Peters 6 3/7 9 2 0 1
3 Pawel Skawina 6 3/7 7 2 0 1
4 Иван Ечев 6 3/7 3 2 0 1
5 CF_ andyln 3 3/7 24 1 0 2
6 Steve Clements 3 3/7 -12 1 0 2
7 Max Wright 3 3/7 -21 1 0 2
8 fallfarc hall 3 3/7 -29 1 0 2
Play-off Round (2nd leg)
Clarkey111 12-13 Pawel Skawina
echata 10-5 werling
andyln 8-13 Monsta
Mark 9-17 sawduck
Round 1
sawduck 0-35 andyln
Monsta 37-52 Mark
Pawel Skawina 52-44 echata
werling 45-23 Clarkey111
Round 2
Clarkey111 40-38 sawduck
Mark 43-41 Pawel Skawina
echata 45-39 andyln
werling 40-38 Monsta
Round 3
andyln - werling
Mark - echata
Pawel Skawina - sawduck
Monsta - Clarkey111
Round 4
Clarkey111 - andyln
Pawel Skawina - Monsta
sawduck - echata
werling - Mark
Round 5
werling - sawduck
echata - Monsta
andyln - Pawel Skawina
Mark - Clarkey111
Round 6
Clarkey111 - echata
Pawel Skawina - werling
andyln - Mark
Monsta - sawduck
Group E
1 Steve Hartley 6 3/7 15 2 0 1
2 Winfried Obmann 6 3/7 8 2 0 1
3 Gerald Zöller 6 3/7 8 2 0 1
4 Kamil Cendrowski 6 3/7 -3 2 0 1
5 tony bengtsson 4 3/7 2 1 1 1
6 Z. Trez 4 3/7 0 1 1 1
7 Duncan Moir 3 3/7 -9 1 0 2
8 Paul Ellam 0 3/7 -21 0 0 3
Play-off Round (2nd leg)
alpha1 11-13 Kamil Cendrowski
Romario 8-0 benka
Schobbepetzer 10-12 zo.trez
themo 14-18 betzi12
Round 1
betzi12 40-45 Schobbepetzer
zo.trez 48-50 themo
Kamil Cendrowski 55-43 Romario
benka 53-43 alpha1
Round 2
alpha1 37-46 betzi12
themo 49-32 Kamil Cendrowski
Romario 39-44 Schobbepetzer
benka 38-38 zo.trez
Round 3
Schobbepetzer - benka
themo - Romario
Kamil Cendrowski - betzi12
zo.trez - alpha1
Round 4
alpha1 - Schobbepetzer
Kamil Cendrowski - zo.trez
betzi12 - Romario
benka - themo
Round 5
benka - betzi12
Romario - zo.trez
Schobbepetzer - Kamil Cendrowski
themo - alpha1
Round 6
alpha1 - Romario
Kamil Cendrowski - benka
Schobbepetzer - themo
zo.trez - betzi12
Group F
1 Danny Harris 9 3/7 82 3 0 0
2 pablo gwilkie 7 3/7 61 2 1 0
3 Terry Baker 7 3/7 10 2 1 0
4 Verena Peters 6 3/7 11 2 0 1
5 selim haj amor 3 3/7 27 1 0 2
6 darren clark 3 3/7 -3 1 0 2
7 Galin Tantikov 0 3/7 -94 0 0 3
8 Simon Matthews 0 3/7 -94 0 0 3
Play-off Round (2nd leg)
Reni 14-7 fatsi
hammerddh 12-9 daz
galin 0-6 buck
pato 12-0 tuniscof
Round 1
tuniscof 47-0 galin
buck 46-46 pato
fatsi 0-38 hammerddh
daz 48-44 Reni
Round 2
Reni 49-41 tuniscof
pato 49-0 fatsi
hammerddh 41-0 galin
daz 41-45 buck
Round 3
galin - daz
pato - hammerddh
fatsi - tuniscof
buck - Reni
Round 4
Reni - galin
fatsi - buck
tuniscof - hammerddh
daz - pato
Round 5
daz - tuniscof
hammerddh - buck
galin - fatsi
pato - Reni
Round 6
Reni - hammerddh
fatsi - daz
galin - pato
buck - tuniscof
Group G
1 Karel Bosman 9 3/7 5 3 0 0
2 Deeko Reid 6 3/7 35 2 0 1
3 Andy Richards 6 3/7 15 2 0 1
4 Jacek Skawina 6 3/7 3 2 0 1
5 Joseph Hiegel 4 3/7 2 1 1 1
6 Brian Gream 3 3/7 19 1 0 2
7 John Torley 1 3/7 -67 0 1 2
8 Derek Lumsden 0 3/7 -12 0 0 3
Play-off Round (2nd leg)
Scotty Dog 7-15 Andy
kabo12 11-8 spider
Jahiegel 12-12 Europa
greamb 9-14 Warchol
Round 1
Warchol 44-47 Jahiegel
Europa 0-32 greamb
Andy 48-49 kabo12
spider 47-44 Scotty Dog
Round 2
Scotty Dog 41-42 Warchol
greamb 38-46 Andy
kabo12 39-38 Jahiegel
spider 35-0 Europa
Round 3
Jahiegel - spider
greamb - kabo12
Andy - Warchol
Europa - Scotty Dog
Round 4
Scotty Dog - Jahiegel
Andy - Europa
Warchol - kabo12
spider - greamb
Round 5
spider - Warchol
kabo12 - Europa
Jahiegel - Andy
greamb - Scotty Dog
Round 6
Scotty Dog - kabo12
Andy - spider
Jahiegel - greamb
Europa - Warchol
Group H
1 Arthur Silver 7 3/7 12 2 1 0
2 Aleksandar Bekerus 6 3/7 9 2 0 1
3 Igor Deryabin 6 3/7 2 2 0 1
4 Marcel Kay 6 3/7 -5 2 0 1
5 Rob Ayers 4 3/7 -11 1 1 1
6 Leslie Williams 3 3/7 6 1 0 2
7 Hich Pool 3 3/7 -2 1 0 2
8 David Smith 0 3/7 -11 0 0 3
Play-off Round (2nd leg)
Juvliv Yugoslavia 11-10 les2000
arti00739 9-9 Spaldingtiger
essexguy 10-11 Hich24
mkay2884 13-10 digor
Round 1
digor 47-46 essexguy
Hich24 47-49 mkay2884
les2000 40-43 arti00739
Spaldingtiger 19-31 Juvliv Yugoslavia
Round 2
Juvliv Yugoslavia 41-45 digor
mkay2884 42-52 les2000
arti00739 52-43 essexguy
Spaldingtiger 41-40 Hich24
Round 3
essexguy - Spaldingtiger
mkay2884 - arti00739
les2000 - digor
Hich24 - Juvliv Yugoslavia
Round 4
Juvliv Yugoslavia - essexguy
les2000 - Hich24
digor - arti00739
Spaldingtiger - mkay2884
Round 5
Spaldingtiger - digor
arti00739 - Hich24
essexguy - les2000
mkay2884 - Juvliv Yugoslavia
Round 6
Juvliv Yugoslavia - arti00739
les2000 - Spaldingtiger
essexguy - mkay2884
Hich24 - digor
Playoffs
Round of 16
1st - Group A - 2nd - Group E
2nd - Group E - 1st - Group A
1st - Group B - 2nd - Group F
2nd - Group F - 1st - Group B
1st - Group C - 2nd - Group G
2nd - Group G - 1st - Group C
1st - Group D - 2nd - Group H
2nd - Group H - 1st - Group D
1st - Group E - 2nd - Group B
2nd - Group B - 1st - Group E
1st - Group F - 2nd - Group C
2nd - Group C - 1st - Group F
1st - Group G - 2nd - Group D
2nd - Group D - 1st - Group G
1st - Group H - 2nd - Group A
2nd - Group A - 1st - Group H
Quarter finals
-
-
-
-
-
-
-
-
Semi finals
-
-
-
-
Final
-
Enter newsflash entry