Login
Create accountReset password
Current prediction games
PL Premier League 2018/19
CL Champions League 2018/19
EL Europa League 2018/19
BL1 1.Bundesliga 2018/19
PD Primera División 2018/19
SA Serie A 2018/19
SPL Scottish Premiership 2018/19
FL Ligue 1 2018/19
FLC Football League Champ. 2018/19
APD Argentine Primera División 2018/19
PEK Ekstraklasa 2018/19
FA FA Cup 2018/19
ELO EFL League One 2018/19
PPL Primeira Liga 2018/19
RSN Rugby Six Nations Champ. 2019
ED Eredivisie 2018/19
DFB DFB Pokal 2018/19
RPL Russian Premier League 2018/19
BL2 2.Bundesliga 2018/19
BPL Belgian Pro League 2018/19
SSL Swiss Super League 2018/19
CdR Copa del Rey 2018/19
CI Coppa Italia 2018/19
TSL Turkish Süper Lig 2018/19
ABL Austrian Bundesliga 2018/19
CoL Copa Libertadores 2019
BuA Bulgarian A PFG 2018/19
DS Danish Superliga 2018/19
ELB Euroleague Basketball 2018/19
UPL Ukr. Premier League 2018/19
BoR Best of the Rest 2018/19
AL A-League 2018/19
PLD Premier League Darts 2019
NBA NBA 2018/19
CdF Coupe de France 2018/19
EQ EURO Qualification 2020
APR English Premiership Rugby 2018/19
CUR Campeonato Uruguayo 2019
CCL CONCACAF Champions League 2019
SLR Super League 2019
CS Copa Sudamericana 2019
RO Rio Open 2019
SIO Snooker Indian Open 2019
NHL NHL 2018/19
HC European Rugby Champions Cup 2018/19
SR Super Rugby 2019
SWO Snooker Welsh Open 2019
CCL CAF Champions League 2018/19
F1 Formula 1 2019
LMX Liga MX 2018/19
T14 Top 14 2018/19
MLS MLS 2019
ACL AFC Champions League 2019
BBL Big Bash League 2018/19
RLC Rugby League Challenge Cup 2019
OCL OFC Champions League 2019
P14 Pro14 2018/19
HCL Handball Champions League 2018/19
KHL KHL 2018/19
JL J-League 2019
NWS Nordic World Ski Champ. 2019
VCL Volleyball Champions League 2018/19
BHR British Horse Races 2019
WSH World Sport Highlights 2019
MO Mexican Open / Men's Singles 2019
IWM Indian Wells Masters 2019
EDO European Darts Open 2019
CB Campeonato Brasileiro 2019
MO Miami Open 2019
CBB US College Basketball 2018/19
NRL NRL 2019
WPC LEN Champions League 2018/19
SPC Snooker Players Champ. 2019
BI Biathlon World Champ. 2019
TTC ETTU Champions League 2018/19
WSC World Snooker Championship 2019
GDC German Darts Championship 2019
SCO Snooker China Open 2019
CCW World Women's Curling Champ. 2019
CCM World Men's Curling Champ. 2019
STC Snooker Tour Championship 2019
AFL AFL 2019
WTT World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
IPL Indian Premier League 2019
MLB Major League Baseball 2019
MCM Monte Carlo Masters 2019
ODT ECB One-Day Tournament 2019
USM US Masters 2019

Upcoming prediction games (159)
GDG German Darts Grand Prix 2019
GDO German Darts Open 2019
IHW Ice Hockey World Champ. 2019
ADO Austrian Darts Open 2019
MM Madrid Masters 2019
EDP European Darts Grand Prix 2019
GdI Giro d'Italia 2019
RM Rome Masters 2019
PGA PGA Championship 2019
DDM Dutch Darts Masters 2019
U20 FIFA U-20 World Cup 2019
FOM French Open / Men's singles 2019
FOW French Open / Women's sin. 2019
CWC Cricket World Cup 2019
U21 UEFA European U-21 Champ. 2019
WWC FIFA Women's World Cup 2019
USO Golf US Open 2019
CA Copa América 2019
DDO Danish Darts Open 2019
GC Gold Cup 2019
AC Africa Cup of Nations 2019
BVM Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
BVW Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
CDO Czech Darts Open 2019
WIW Wimbledon / Women's singles 2019
WIM Wimbledon / Men's singles 2019
TdF Tour de France 2019
WWP Men's World Water Polo Champ. 2019
U19 UEFA European U-19 Champ. 2019
GBO Golf British Open 2019
T20 ECB T20 Cup 2019
BoR Best of the Rest 2019/20
CUR Campeonato Uruguayo 2019
AFW American Football World Champ. 2019
BL2 2.Bundesliga 2019/20
SWC Swimming World Champ. 2019
SA Serie A 2019/20
UPL Ukr. Premier League 2019/20
ABL Austrian Bundesliga 2019/20
SSL Swiss Super League 2019/20
FL Ligue 1 2019/20
MEH Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
WEH Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
SPL Scottish Premiership 2019/20
TSL Turkish Süper Lig 2019/20
BPL Belgian Pro League 2019/20
PEK Ekstraklasa 2019/20
DS Danish Superliga 2019/20
RPL Russian Premier League 2019/20
VWW Volleyball Women's World Cup 2019
ED Eredivisie 2019/20
CdR Copa del Rey 2019/20
PD Primera División 2019/20
PPL Primeira Liga 2019/20
BuA Bulgarian A PFG 2019/20
CI Coppa Italia 2019/20
ELO EFL League One 2019/20
FLC Football League Champ. 2019/20
PL Premier League 2019/20
BVW European Beach Volleyball Champ. / Women 2019
CM Canada Masters 2019
BVM European Beach Volleyball Champ. / Men 2019
EDM European Darts Matchplay 2019
APD Argentine Primera División 2019/20
CM Cincinnati Masters 2019
BL1 1.Bundesliga 2019/20
DFB DFB Pokal 2019/20
RC Rugby Championship 2019
CL Champions League 2019/20
CPL Caribbean Premier League 2019
EL Europa League 2019/20
VaE Vuelta a España 2019
USW Tennis US Open / Women's sin. 2019
USM Tennis US Open / Men's sin. 2019
ADC Austrian Darts Championship 2019
BBW Basketball World Cup 2019
ETW European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
VMW Volleyball Men's World Cup 2019
NFL NFL 2019/20
ETM European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
CWC Chess World Cup 2019
EVC European Men's Volleyball Champ. 2019
EVC European Women's Volleyball Champ. 2019
IDO International Darts Open 2019
LC Laver Cup 2019
RWC Rugby World Cup 2019
AT World Athletics Champ. 2019
GDT Gibraltar Darts Trophy 2019
U17 FIFA U-17 World Cup 2019
TSM Tennis Shanghai Masters 2019
AL A-League 2019/20
PM Paris Masters 2019
FA FA Cup 2019/20
BSW Beach Soccer World Cup 2019
WHC World Women's Handball Champ. 2019
PC Presidents Cup 2019
JIH World Junior Ice Hockey Champ. 2020
WTM World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
WTW World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
HBE European Men's Handball Champ. 2020
ANC African Nations Champ. 2020
BI Biathlon World Champ. 2020
CCW World Women's Curling Champ. 2020
CCM World Men's Curling Champ. 2020
IHW Ice Hockey World Champ. 2020
WCT ICC World Twenty20 2020
EU EURO 2020
EWP Men's European Water Polo Champ. 2020
CA Copa América 2020
U19 UEFA European U-19 Champ. 2020
OFW Olympic Women's Football Tourn. 2020
OG Olympic Games 2020
OFM Olympic Men's Football Tourn. 2020
OMH Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
OWH Olympic Women's Handball Tourn. 2020
OWB Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
OMB Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
OWH Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
OMV Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
OWV Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
OMH Olympic Men's Handball Tourn. 2020
OWP Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
EAC European Athletics Champ. 2020
ESC European Swimming Champ. 2020
RYD Ryder Cup 2020
EWH European Women's Handball Champ. 2020
JIH World Junior Ice Hockey Champ. 2021
HBW World Men's Handball Champ. 2021
BI Biathlon World Champ. 2021
NWS Nordic World Ski Champ. 2021
WCT ICC World Twenty20 2021
IHW Ice Hockey World Champ. 2021
AC Africa Cup of Nations 2021
CC Confederations Cup 2021
U21 UEFA European U-21 Champ. 2021
WEU Women's EURO 2021
WWP Men's World Water Polo Champ. 2021
SWC Swimming World Champ. 2021
AT World Athletics Champ. 2021
RLW Rugby League World Cup 2021
WHC World Women's Handball Champ. 2021
JIH World Junior Ice Hockey Champ. 2022
OIH Olympic Ice Hockey Tourn. 2022
OG Olympic Games 2022
OCW Olympic Women's Curling Tourn. 2022
OCM Olympic Men's Curling Tourn. 2022
IHW Ice Hockey World Champ. 2022
WC World Cup 2022
CG Commonwealth Games 2022
EAC European Athletics Champ. 2022
JIH World Junior Ice Hockey Champ. 2023
AC Asian Cup 2023
HBW World Men's Handball Champ. 2023
NWS Nordic World Ski Champ. 2023
CWC Cricket World Cup 2023
IHW Ice Hockey World Champ. 2023
AC Africa Cup of Nations 2023
SWC Swimming World Champ. 2023
EU EURO 2024
Request notification for upcoming prediction games

Champions League 2014/15
Champions Cup contest

Group A
1 Igor Deryabin 18 7/7 84 6 0 1
2 Danny Harris 15 7/7 43 5 0 2
3 Denis Zakharov 12 7/7 47 4 0 3
4 Russel King 10 7/7 45 3 1 3
5 Steve Hartley 10 7/7 44 3 1 3
6 Pawel Mocek 9 7/7 -96 3 0 4
7 Aleksandar Bekerus 6 7/7 54 2 0 5
8 Apostoles Henry 3 7/7 -221 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
kingblue 29-29 themo
apostoles80 32-34 Bolizadek
hammerddh 15-29 digor
denice 22-21 Juvliv Yugoslavia
Round 1
Juvliv Yugoslavia 29-38 hammerddh
digor 35-40 denice
themo 33-40 apostoles80
Bolizadek 36-41 kingblue
Round 2
kingblue 44-25 Juvliv Yugoslavia
denice 31-42 themo
apostoles80 0-33 hammerddh
Bolizadek 32-41 digor
Round 3
hammerddh 48-49 Bolizadek
denice 54-0 apostoles80
themo 53-44 Juvliv Yugoslavia
digor 51-44 kingblue
Round 4
kingblue 43-45 hammerddh
themo 44-49 digor
Juvliv Yugoslavia 51-0 apostoles80
Bolizadek 49-44 denice
Round 5
Bolizadek 0-48 Juvliv Yugoslavia
apostoles80 0-47 digor
hammerddh 50-44 themo
denice 51-40 kingblue
Round 6
kingblue 41-0 apostoles80
themo 42-0 Bolizadek
hammerddh 48-40 denice
digor 40-33 Juvliv Yugoslavia
Group B
1 Frank Lochner 16 7/7 39 5 1 1
2 Martin Coyle 15 7/7 16 5 0 2
3 Terry Baker 12 7/7 28 3 3 1
4 David Barrett 12 7/7 -1 4 0 3
5 Brian Gream 10 7/7 -2 3 1 3
6 Kamil Cendrowski 10 7/7 -6 3 1 3
7 Leslie Williams 3 7/7 -31 1 0 6
8 Andrés Rocca 3 7/7 -43 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
martc 32-28 buck
greamb 32-26 les2000
dave436uk 27-21 degerlocher
Kamil Cendrowski 31-19 Andycam78
Round 1
Andycam78 43-50 dave436uk
degerlocher 40-29 Kamil Cendrowski
buck 40-40 greamb
les2000 44-47 martc
Round 2
martc 40-31 Andycam78
Kamil Cendrowski 35-35 buck
greamb 33-37 dave436uk
les2000 38-45 degerlocher
Round 3
dave436uk 49-44 les2000
Kamil Cendrowski 39-47 greamb
buck 54-40 Andycam78
degerlocher 60-46 martc
Round 4
martc 52-38 dave436uk
buck 37-37 degerlocher
Andycam78 44-34 greamb
les2000 38-39 Kamil Cendrowski
Round 5
les2000 45-43 Andycam78
greamb 40-44 degerlocher
dave436uk 42-49 buck
Kamil Cendrowski 47-49 martc
Round 6
martc 51-53 greamb
buck 52-41 les2000
dave436uk 52-54 Kamil Cendrowski
degerlocher 44-35 Andycam78
Group C
1 David Smith 21 7/7 103 7 0 0
2 Dixon Pato 12 7/7 87 4 0 3
3 Danie Venter 12 7/7 6 4 0 3
4 Jose Sanchez 9 7/7 40 3 0 4
5 Paul Ellam 9 7/7 18 3 0 4
6 ZG Noodles 9 7/7 -6 3 0 4
7 Z. Trez 9 7/7 -20 3 0 4
8 Tom Skinner 3 7/7 -228 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Namibian 31-30 croata
pato_gee 30-24 alpha1
zo.trez 33-32 TSkinner
Noodles_ZG 27-35 essexguy
Round 1
essexguy 45-30 zo.trez
TSkinner 35-34 Noodles_ZG
croata 35-37 pato_gee
alpha1 36-42 Namibian
Round 2
Namibian 33-43 essexguy
Noodles_ZG 35-42 croata
pato_gee 32-34 zo.trez
alpha1 35-0 TSkinner
Round 3
zo.trez 44-45 alpha1
Noodles_ZG 47-42 pato_gee
croata 50-61 essexguy
TSkinner 0-43 Namibian
Round 4
Namibian 43-47 zo.trez
croata 46-0 TSkinner
essexguy 51-49 pato_gee
alpha1 42-46 Noodles_ZG
Round 5
alpha1 37-47 essexguy
pato_gee 57-0 TSkinner
zo.trez 47-56 croata
Noodles_ZG 40-41 Namibian
Round 6
Namibian 14-45 pato_gee
croata 42-50 alpha1
zo.trez 40-42 Noodles_ZG
TSkinner 0-47 essexguy
Group D
1 Maurice Roscoe 15 7/7 8 5 0 2
2 Dean Michael 12 7/7 -8 4 0 3
3 Jens Peters 11 7/7 31 3 2 2
4 Mikael Kirakosyan 10 7/7 35 3 1 3
5 Aleksey Shalaev 10 7/7 -3 3 1 3
6 Fabian Ronsi 9 7/7 -10 3 0 4
7 Colin Hellewell 9 7/7 -35 3 0 4
8 Michael Annison 6 7/7 -18 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
Jens 29-26 rossocol
RedArmyRevolution 36-35 fabipoche
dean michael 32-31 everest59
mangoost 32-30 mannison
Round 1
mannison 46-34 dean michael
everest59 34-36 mangoost
rossocol 30-34 RedArmyRevolution
fabipoche 17-43 Jens
Round 2
Jens 30-31 mannison
mangoost 34-39 rossocol
RedArmyRevolution 31-29 dean michael
fabipoche 37-39 everest59
Round 3
dean michael 48-52 fabipoche
mangoost 55-51 RedArmyRevolution
rossocol 49-45 mannison
everest59 53-53 Jens
Round 4
Jens 41-42 dean michael
rossocol 18-50 everest59
mannison 44-52 RedArmyRevolution
fabipoche 49-44 mangoost
Round 5
fabipoche 48-36 mannison
RedArmyRevolution 48-47 everest59
dean michael 45-38 rossocol
mangoost 50-50 Jens
Round 6
Jens 51-47 RedArmyRevolution
rossocol 46-44 fabipoche
dean michael 42-41 mangoost
everest59 43-38 mannison
Group E
1 kevin duff 15 7/7 9 5 0 2
2 Wayne Crouch 12 7/7 18 4 0 3
3 Duncan Moir 12 7/7 1 4 0 3
4 Tobias Peters 12 7/7 -14 4 0 3
5 Alan O'Brien 10 7/7 4 3 1 3
6 Steve Clements 9 7/7 22 3 0 4
7 عماد بن سليوات 9 7/7 -27 3 0 4
8 Iliyan Stoyanov 4 7/7 -13 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
Romario 30-28 Iliyanito
Cuishl 33-31 Monsta
Tobinho 16-36 tso
Flyer 24-35 eim
Round 1
eim 32-40 Tobinho
tso 34-48 Flyer
Iliyanito 32-32 Cuishl
Monsta 37-41 Romario
Round 2
Romario 39-44 eim
Flyer 36-29 Iliyanito
Cuishl 37-38 Tobinho
Monsta 31-34 tso
Round 3
Tobinho 49-47 Monsta
Flyer 41-42 Cuishl
Iliyanito 53-39 eim
tso 47-43 Romario
Round 4
Romario 46-43 Tobinho
Iliyanito 42-45 tso
eim 30-38 Cuishl
Monsta 43-38 Flyer
Round 5
Monsta 56-35 eim
Cuishl 51-52 tso
Tobinho 41-33 Iliyanito
Flyer 52-48 Romario
Round 6
Romario 48-43 Cuishl
Iliyanito 51-58 Monsta
Tobinho 46-56 Flyer
tso 49-57 eim
Group F
1 Tanzir Tanin 19 7/7 45 6 1 0
2 Mr. Predictor 15 7/7 28 5 0 2
3 Thomas Jolley 15 7/7 3 5 0 2
4 Mark Ferguson 10 7/7 -8 3 1 3
5 Иван Ечев 9 7/7 0 3 0 4
6 Chris Price 6 7/7 -7 2 0 5
7 Denis tirs 6 7/7 -12 2 0 5
8 Paul Ward 3 7/7 -49 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Tanzir Tanin 25-25 Mark F
Phil McCraken 34-32 tirs
Jolleylad 34-24 TrueBlueCFC
EPY 25-36 echata
Round 1
echata 25-42 Jolleylad
TrueBlueCFC 45-37 EPY
Mark F 27-34 Phil McCraken
tirs 36-38 Tanzir Tanin
Round 2
Tanzir Tanin 33-29 echata
EPY 38-30 Mark F
Phil McCraken 38-39 Jolleylad
tirs 34-28 TrueBlueCFC
Round 3
Jolleylad 52-50 tirs
EPY 42-48 Phil McCraken
Mark F 40-45 echata
TrueBlueCFC 38-45 Tanzir Tanin
Round 4
Tanzir Tanin 42-18 Jolleylad
Mark F 45-40 TrueBlueCFC
echata 44-45 Phil McCraken
tirs 36-48 EPY
Round 5
tirs 51-48 echata
Phil McCraken 53-33 TrueBlueCFC
Jolleylad 44-48 Mark F
EPY 37-38 Tanzir Tanin
Round 6
Tanzir Tanin 48-41 Phil McCraken
Mark F 49-46 tirs
Jolleylad 47-46 EPY
TrueBlueCFC 43-52 echata
Group G
1 Stefan Gubic 15 7/7 27 5 0 2
2 Pat McGroin 15 7/7 23 5 0 2
3 Klaus Brunckhorst 15 7/7 19 5 0 2
4 Darren Skidmore 12 7/7 3 4 0 3
5 dave jones 9 7/7 5 3 0 4
6 Galin Tantikov 9 7/7 1 3 0 4
7 foreman cook 6 7/7 -22 2 0 5
8 nishu afobunor 3 7/7 -56 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
gyugyu 24-33 axe
galin 28-29 darren
ni5hu 26-32 SNICKERS
CMYBDIS 32-29 basildon
Round 1
basildon 42-35 ni5hu
SNICKERS 36-33 CMYBDIS
axe 37-36 galin
darren 36-44 gyugyu
Round 2
gyugyu 41-42 basildon
CMYBDIS 34-32 axe
galin 43-22 ni5hu
darren 39-32 SNICKERS
Round 3
ni5hu 39-46 darren
CMYBDIS 51-56 galin
axe 43-53 basildon
SNICKERS 55-40 gyugyu
Round 4
gyugyu 37-39 ni5hu
axe 51-43 SNICKERS
basildon 42-44 galin
darren 46-47 CMYBDIS
Round 5
darren 48-45 basildon
galin 47-60 SNICKERS
ni5hu 40-47 axe
CMYBDIS 46-31 gyugyu
Round 6
gyugyu 48-36 galin
axe 53-47 darren
ni5hu 38-48 CMYBDIS
SNICKERS 48-43 basildon
Group H
1 Andy Richards 18 7/7 47 6 0 1
2 Michael Richardson 18 7/7 29 6 0 1
3 Joseph Hiegel 15 7/7 9 5 0 2
4 Michal Cendrowski 9 7/7 3 3 0 4
5 Vladimir Begliy 9 7/7 -23 3 0 4
6 Borut Korada 6 7/7 -10 2 0 5
7 Adrian Schneider 6 7/7 -21 2 0 5
8 Simon Matthews 3 7/7 -34 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
babayaro77 20-25 MinkyJoe
fatsi 24-28 cendi71
wildboar 28-33 Jahiegel
SuperVlad 32-31 Andy
Round 1
Andy 46-40 wildboar
Jahiegel 36-34 SuperVlad
MinkyJoe 42-36 fatsi
cendi71 37-39 babayaro77
Round 2
babayaro77 26-32 Andy
SuperVlad 30-50 MinkyJoe
fatsi 26-31 wildboar
cendi71 43-44 Jahiegel
Round 3
wildboar 48-54 cendi71
SuperVlad 48-41 fatsi
MinkyJoe 40-56 Andy
Jahiegel 51-48 babayaro77
Round 4
babayaro77 43-38 wildboar
MinkyJoe 43-42 Jahiegel
Andy 48-45 fatsi
cendi71 51-48 SuperVlad
Round 5
cendi71 45-50 Andy
fatsi 43-54 Jahiegel
wildboar 39-50 MinkyJoe
SuperVlad 48-47 babayaro77
Round 6
babayaro77 50-52 fatsi
MinkyJoe 44-42 cendi71
wildboar 50-43 SuperVlad
Jahiegel 39-51 Andy
Playoffs
Round of 16
Igor Deryabin 23-15 Wayne Crouch
Wayne Crouch 18-16 Igor Deryabin
Frank Lochner 24-18 Mr. Predictor
Mr. Predictor 16-21 Frank Lochner
David Smith 16-19 Pat McGroin
Pat McGroin 20-20 David Smith
Maurice Roscoe 20-16 Michael Richardson
Michael Richardson 25-18 Maurice Roscoe
kevin duff 0-18 Martin Coyle
Martin Coyle 17-0 kevin duff
Tanzir Tanin 24-23 Dixon Pato
Dixon Pato 27-19 Tanzir Tanin
Stefan Gubic 29-23 Dean Michael
Dean Michael 22-18 Stefan Gubic
Andy Richards 13-19 Danny Harris
Danny Harris 20-20 Andy Richards
Quarter finals
Igor Deryabin 12-10 Frank Lochner
Frank Lochner 16-17 Igor Deryabin
Pat McGroin 10-10 Michael Richardson
Michael Richardson 17-17 Pat McGroin
Martin Coyle 8-4 Dixon Pato
Dixon Pato 15-14 Martin Coyle
Stefan Gubic 8-10 Danny Harris
Danny Harris 18-14 Stefan Gubic
Semi finals
Igor Deryabin 4-8 Michael Richardson
Michael Richardson 2-4 Igor Deryabin
Martin Coyle 3-4 Danny Harris
Danny Harris 1-2 Martin Coyle
Final
Michael Richardson 4-4 Danny Harris