Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
World Cup 2018
Champions League 2018/19
Premier League 2018/19
Europa League 2018/19
Ekstraklasa 2018/19
1.Bundesliga 2018/19
Copa Libertadores 2018
Wimbledon / Men's singles 2018
Primera División 2018/19
Serie A 2018/19
Formula 1 2018
UEFA European U-19 Champ. 2018
Scottish Premiership 2018/19
Wimbledon / Women's singles 2018
Ligue 1 2018/19
MLS 2018
Football League Champ. 2018/19
Copa Sudamericana 2018
EFL League One 2018/19
Campeonato Brasileiro 2018
Russian Premier League 2018/19
Swiss Super League 2018/19
Super Rugby 2018
AFC Champions League 2018
Danish Superliga 2018/19
Eredivisie 2018/19
Belgian Pro League 2018/19
Super League 2018
Tour de France 2018
2.Bundesliga 2018/19
DFB Pokal 2018/19
Bulgarian A PFG 2018/19
CAF Champions League 2018
Coppa Italia 2018/19
Primeira Liga 2018/19
Austrian Bundesliga 2018/19
Argentine Primera División 2018/19
Turkish Süper Lig 2018/19
Copa del Rey 2018/19
Best of the Rest 2018/19
Liga MX 2018/19
J-League 2018
Ukr. Premier League 2018/19
Rugby League Challenge Cup 2018
NRL 2018
Major League Baseball 2018
Men's European Water Polo Champ. 2018
ECB T20 Cup 2018
World Sport Highlights 2018
FA Cup 2018/19
Snooker World Open 2018
German Open 2018
Darts World Matchplay 2018
Women's Hockey World Cup 2018
AFL 2018
British Horse Races 2018
A-League 2018/19
Tennis US Open / Men's sin. 2018
Tennis US Open / Women's sin. 2018
NFL 2018/19
Canada Masters 2018
Cincinnati Masters 2018
Golf British Open
European Beach Volleyball Champ. / Women 2018
European Beach Volleyball Champ. / Men 2018
European Athletics Champ. 2018
German Darts Championship 2018
English Premiership Rugby 2018/19
Volleyball Men's World Champ. 2018
European Swimming Champ. 2018
China Championship 2018
Snooker Indian Open 2018
Dutch Darts Championship 2018
Caribbean Premier League 2018
KHL 2018/19
Top 14 2018/19
Champions Hockey League 2018/19
NHL 2018/19
US College Football 2018/19
Handball Champions League 2018/19
PGA Championship 2018
Ryder Cup 2018

Upcoming prediction games (115)
Pro14 2018/19
UEFA Nations League 2018/19
International Darts Open 2018
Women's Basketball World Cup 2018
ETTU Champions League 2018/19
Volleyball Women's World Champ. 2018
European Rugby Champions Cup 2018/19
Tennis China Open 2018
Tennis Shanghai Masters 2018
Snooker International Champ. 2018
European Darts Trophy 2018
Euroleague Basketball 2018/19
NBA 2018/19
Swiss Indoors 2018
Northern Ireland Open 2018
Paris Masters 2018
US College Basketball 2018/19
Women's Hockey Champions Trophy 2018
Volleyball Champions League 2018/19
Snooker UK Championship 2018
Men's Hockey World Cup 2018
CAF Champions League 2018/19
European Women's Handball Champ. 2018
Big Bash League 2018/19
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
Coupe de France 2018/19
Asian Cup 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Copa Libertadores 2019
OFC Champions League 2019
CONCACAF Champions League 2019
Premier League Darts 2019
Cricket World Cup 2019
Rugby Six Nations Champ. 2019
Super Rugby 2019
AFC Champions League 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Women's Curling Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Men's Curling Champ. 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
FIFA Women's World Cup 2019
FIFA U-17 World Cup 2019
Africa Cup of Nations 2019
Copa América 2019
Gold Cup 2019
Beach Soccer World Cup 2019
Swimming World Champ. 2019
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Chess World Cup 2019
Champions League 2019/20
Europa League 2019/20
Men's World Water Polo Champ. 2019
Basketball World Cup 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
Rugby World Cup 2019
World Athletics Champ. 2019
World Women's Handball Champ. 2019
Presidents Cup 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
European Men's Handball Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
World Men's Curling Champ. 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Athletics Champ. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Ice Hockey World Champ. 2021
Confederations Cup 2021
Africa Cup of Nations 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
Olympic Games 2022
Ice Hockey World Champ. 2022
World Cup 2022
Commonwealth Games 2022
European Athletics Champ. 2022
World Men's Handball Champ. 2023
Cricket World Cup 2023
Copa América 2023
Africa Cup of Nations 2023
Request notification for upcoming prediction games

Champions League 2015/16
Champions Cup contest

Group A
1 valera kibuk 16 7/7 30 5 1 1
2 Loop Andrew 16 7/7 23 5 1 1
3 Simeon Hristov 15 7/7 43 5 0 2
4 Borut Korada 10 7/7 -9 3 1 3
5 David Smith 9 7/7 -20 3 0 4
6 Danny Harris 7 7/7 20 2 1 4
7 raanan ben ari 6 7/7 -52 2 0 5
8 Rick Green 3 7/7 -35 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
hammerddh 19-20 simo_hristov
nova 16-17 Andrew Lp
babayaro77 24-28 bdfyjdbx
greeny77 23-28 essexguy
Round 1
essexguy 38-37 babayaro77
bdfyjdbx 46-43 greeny77
simo_hristov 46-40 nova
Andrew Lp 48-40 hammerddh
Round 2
hammerddh 36-38 essexguy
greeny77 15-47 simo_hristov
nova 45-46 babayaro77
Andrew Lp 44-44 bdfyjdbx
Round 3
babayaro77 38-53 Andrew Lp
greeny77 34-36 nova
simo_hristov 44-32 essexguy
bdfyjdbx 42-44 hammerddh
Round 4
hammerddh 52-52 babayaro77
simo_hristov 41-49 bdfyjdbx
essexguy 45-49 nova
Andrew Lp 51-48 greeny77
Round 5
Andrew Lp 46-43 essexguy
nova 35-43 bdfyjdbx
babayaro77 38-31 simo_hristov
greeny77 45-32 hammerddh
Round 6
hammerddh 42-0 nova
simo_hristov 37-30 Andrew Lp
babayaro77 43-40 greeny77
bdfyjdbx 56-47 essexguy
Group B
1 Kuba Rozpruwacz 18 7/7 29 6 0 1
2 Frank Lochner 16 7/7 44 5 1 1
3 Derek Lumsden 15 7/7 19 5 0 2
4 Peter Horn 10 7/7 -3 3 1 3
5 CF_ andyln 7 7/7 19 2 1 4
6 Fabian Fabianob 7 7/7 -14 2 1 4
7 Vladas Miezanskas 6 7/7 -54 2 0 5
8 Wayne Crouch 3 7/7 -40 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Flyer 15-27 fabipoche
Scotty Dog 29-25 Fina
Actionpacked 16-16 andyln
degerlocher 30-21 Devjvv
Round 1
Devjvv 53-41 Actionpacked
andyln 40-49 degerlocher
fabipoche 38-48 Scotty Dog
Fina 47-43 Flyer
Round 2
Flyer 49-50 Devjvv
degerlocher 58-58 fabipoche
Scotty Dog 39-38 Actionpacked
Fina 21-44 andyln
Round 3
Actionpacked 42-52 Fina
degerlocher 47-45 Scotty Dog
fabipoche 38-44 Devjvv
andyln 38-40 Flyer
Round 4
Flyer 48-49 Actionpacked
fabipoche 26-45 andyln
Devjvv 53-46 Scotty Dog
Fina 50-60 degerlocher
Round 5
Fina 35-42 Devjvv
Scotty Dog 37-30 andyln
Actionpacked 35-20 fabipoche
degerlocher 41-23 Flyer
Round 6
Flyer 34-40 Scotty Dog
fabipoche 57-33 Fina
Actionpacked 39-35 degerlocher
andyln 30-35 Devjvv
Group C
1 Leslie Williams 15 7/7 25 5 0 2
2 Pat McGroin 13 7/7 5 4 1 2
3 मनिष बराल 12 7/7 13 4 0 3
4 Dmitry Belov 12 7/7 6 4 0 3
5 Fuzinavi Fuz 10 7/7 13 3 1 3
6 Steve Clements 9 7/7 3 3 0 4
7 Klaus Brunckhorst 9 7/7 -4 3 0 4
8 Winfried Obmann 3 7/7 -61 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
axe 27-25 BeHappy
Fuzinavi Fuz 27-15 Scandinavia
Schobbepetzer 19-16 les2000
Monsta 24-30 CMYBDIS
Round 1
CMYBDIS 44-37 Schobbepetzer
les2000 46-49 Monsta
BeHappy 46-42 Fuzinavi Fuz
Scandinavia 50-44 axe
Round 2
axe 43-44 CMYBDIS
Monsta 42-43 BeHappy
Fuzinavi Fuz 54-42 Schobbepetzer
Scandinavia 43-51 les2000
Round 3
Schobbepetzer 31-40 Scandinavia
Monsta 40-48 Fuzinavi Fuz
BeHappy 38-44 CMYBDIS
les2000 41-36 axe
Round 4
axe 44-32 Schobbepetzer
BeHappy 49-52 les2000
CMYBDIS 51-51 Fuzinavi Fuz
Scandinavia 56-48 Monsta
Round 5
Scandinavia 48-40 CMYBDIS
Fuzinavi Fuz 32-40 les2000
Schobbepetzer 33-47 BeHappy
Monsta 49-36 axe
Round 6
axe 55-48 Fuzinavi Fuz
BeHappy 47-42 Scandinavia
Schobbepetzer 38-48 Monsta
les2000 44-37 CMYBDIS
Group D
1 Steve Hartley 16 7/7 55 5 1 1
2 Dean Michael 16 7/7 28 5 1 1
3 Igor Deryabin 12 7/7 27 4 0 3
4 sergey akvvohinc 9 7/7 30 3 0 4
5 Michael Richardson 9 7/7 3 3 0 4
6 Chris Price 9 7/7 -22 3 0 4
7 Verena Peters 7 7/7 -37 2 1 4
8 Alex Laskowski 4 7/7 -84 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
EPY 18-23 digor
akvvohinc 29-23 Reni
MinkyJoe 21-29 dean michael
themo 29-14 marynarz
Round 1
marynarz 27-50 MinkyJoe
dean michael 43-43 themo
digor 42-43 akvvohinc
Reni 41-40 EPY
Round 2
EPY 46-21 marynarz
themo 48-47 digor
akvvohinc 39-40 MinkyJoe
Reni 34-49 dean michael
Round 3
MinkyJoe 52-37 Reni
themo 44-39 akvvohinc
digor 41-23 marynarz
dean michael 42-48 EPY
Round 4
EPY 52-48 MinkyJoe
digor 46-47 dean michael
marynarz 53-52 akvvohinc
Reni 45-44 themo
Round 5
Reni 40-40 marynarz
akvvohinc 35-41 dean michael
MinkyJoe 38-42 digor
themo 44-29 EPY
Round 6
EPY 0-36 akvvohinc
digor 42-39 Reni
MinkyJoe 34-54 themo
dean michael 45-41 marynarz
Group E
1 Aleksey Shalaev 18 7/7 72 6 0 1
2 Michal Cendrowski 15 7/7 26 5 0 2
3 Duncan Moir 12 7/7 18 4 0 3
4 David Kirkham 12 7/7 -4 4 0 3
5 Juani Ordoqui 10 7/7 0 3 1 3
6 Nathan Paul 7 7/7 -36 2 1 4
7 Alain Molho 6 7/7 -37 2 0 5
8 Pete Bowden 3 7/7 -39 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Npaul79 21-23 Lewis1721
cendi71 22-31 mangoost
Davie.K 10-25 Romario
Juan Ignacio Ordoqui 28-19 Bat 29
Round 1
Bat 29 36-40 Davie.K
Romario 37-47 Juan Ignacio Ordoqui
Lewis1721 42-50 cendi71
mangoost 42-19 Npaul79
Round 2
Npaul79 53-39 Bat 29
Juan Ignacio Ordoqui 44-51 Lewis1721
cendi71 45-39 Davie.K
mangoost 51-46 Romario
Round 3
Davie.K 39-34 mangoost
Juan Ignacio Ordoqui 52-45 cendi71
Lewis1721 43-47 Bat 29
Romario 44-35 Npaul79
Round 4
Npaul79 44-43 Davie.K
Lewis1721 49-56 Romario
Bat 29 42-52 cendi71
mangoost 60-47 Juan Ignacio Ordoqui
Round 5
mangoost 44-41 Bat 29
cendi71 42-41 Romario
Davie.K 38-35 Lewis1721
Juan Ignacio Ordoqui 41-41 Npaul79
Round 6
Npaul79 26-43 cendi71
Lewis1721 33-57 mangoost
Davie.K 44-38 Juan Ignacio Ordoqui
Romario 42-39 Bat 29
Group F
1 Brian Gream 18 7/7 14 6 0 1
2 Omar Llaneza 15 7/7 9 5 0 2
3 Martin Coyle 13 7/7 35 4 1 2
4 Jens Peters 13 7/7 9 4 1 2
5 Andy Richards 9 7/7 9 3 0 4
6 fallfarc hall 9 7/7 -37 3 0 4
7 Denis Zakharov 6 7/7 -8 2 0 5
8 ZG Noodles 0 7/7 -31 0 0 7
Play-off Round (2nd leg)
Jens 16-14 misuspisus
Andy 24-26 sawduck
denice 29-22 Noodles_ZG
martc 34-20 greamb
Round 1
greamb 50-46 denice
Noodles_ZG 43-48 martc
misuspisus 47-46 Andy
sawduck 42-37 Jens
Round 2
Jens 43-48 greamb
martc 54-56 misuspisus
Andy 42-38 denice
sawduck 39-35 Noodles_ZG
Round 3
denice 53-36 sawduck
martc 42-46 Andy
misuspisus 44-52 greamb
Noodles_ZG 42-43 Jens
Round 4
Jens 58-47 denice
misuspisus 47-44 Noodles_ZG
greamb 50-49 Andy
sawduck 38-49 martc
Round 5
sawduck 32-41 greamb
Andy 46-36 Noodles_ZG
denice 33-35 misuspisus
martc 43-43 Jens
Round 6
Jens 43-38 Andy
misuspisus 44-33 sawduck
denice 32-43 martc
Noodles_ZG 39-40 greamb
Group G
1 pablo gwilkie 15 7/7 13 5 0 2
2 Marcel Buerkler 13 7/7 7 4 1 2
3 Terry Baker 12 7/7 44 4 0 3
4 Galin Tantikov 12 7/7 21 4 0 3
5 David Barrett 10 7/7 32 3 1 3
6 Kamil Cendrowski 8 7/7 25 2 2 3
7 Mikael Kirakosyan 8 7/7 -24 2 2 3
8 foreman cook 3 7/7 -118 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
dave436uk 19-31 Marcel Buerkler
gyugyu 37-17 everest59
pato 20-29 buck
galin 30-16 Kamil Cendrowski
Round 1
Kamil Cendrowski 46-43 pato
buck 46-48 galin
Marcel Buerkler 40-37 gyugyu
everest59 46-54 dave436uk
Round 2
dave436uk 37-37 Kamil Cendrowski
galin 42-44 Marcel Buerkler
gyugyu 36-43 pato
everest59 48-45 buck
Round 3
pato 53-48 everest59
galin 45-38 gyugyu
Marcel Buerkler 55-47 Kamil Cendrowski
buck 37-46 dave436uk
Round 4
dave436uk 46-47 pato
Marcel Buerkler 42-51 buck
Kamil Cendrowski 45-0 gyugyu
everest59 49-43 galin
Round 5
everest59 39-39 Kamil Cendrowski
gyugyu 0-39 buck
pato 43-34 Marcel Buerkler
galin 53-44 dave436uk
Round 6
dave436uk 37-0 gyugyu
Marcel Buerkler 41-41 everest59
pato 46-43 galin
buck 46-45 Kamil Cendrowski
Group H
1 Mr. Predictor 15 7/7 15 5 0 2
2 Joseph Hiegel 12 7/7 39 4 0 3
3 Mark Ferguson 12 7/7 7 4 0 3
4 Jose Sanchez 12 7/7 -2 4 0 3
5 Иван Ечев 12 7/7 -10 4 0 3
6 K. Huncut 9 7/7 2 3 0 4
7 Stefan Gubic 6 7/7 -19 2 0 5
8 Stephan Fernandes 6 7/7 -32 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
Huncut 25-16 echata
Phil McCraken 37-30 SNICKERS
Mark F 14-26 Jahiegel
Jefe1970 20-21 croata
Round 1
croata 39-46 Mark F
Jahiegel 46-47 Jefe1970
echata 44-41 Phil McCraken
SNICKERS 39-47 Huncut
Round 2
Huncut 43-45 croata
Jefe1970 36-44 echata
Phil McCraken 43-41 Mark F
SNICKERS 36-48 Jahiegel
Round 3
Mark F 45-39 SNICKERS
Jefe1970 51-44 Phil McCraken
echata 47-41 croata
Jahiegel 49-36 Huncut
Round 4
Huncut 42-48 Mark F
echata 41-55 Jahiegel
croata 48-49 Phil McCraken
SNICKERS 53-42 Jefe1970
Round 5
SNICKERS 45-50 croata
Phil McCraken 41-34 Jahiegel
Mark F 32-36 echata
Jefe1970 28-42 Huncut
Round 6
Huncut 36-44 Phil McCraken
echata 43-51 SNICKERS
Mark F 47-41 Jefe1970
Jahiegel 40-44 croata
Playoffs
Round of 16
valera kibuk 25-30 Michal Cendrowski
Michal Cendrowski 21-21 valera kibuk
Kuba Rozpruwacz 23-28 Omar Llaneza
Omar Llaneza 19-19 Kuba Rozpruwacz
Leslie Williams 22-20 Marcel Buerkler
Marcel Buerkler 18-18 Leslie Williams
Steve Hartley 25-25 Joseph Hiegel
Joseph Hiegel 18-24 Steve Hartley
Aleksey Shalaev 26-24 Frank Lochner
Frank Lochner 24-20 Aleksey Shalaev
Brian Gream 19-20 Pat McGroin
Pat McGroin 20-19 Brian Gream
pablo gwilkie 23-21 Dean Michael
Dean Michael 18-22 pablo gwilkie
Mr. Predictor 22-10 Loop Andrew
Loop Andrew 19-24 Mr. Predictor
Quarter finals
Michal Cendrowski 8-11 Omar Llaneza
Omar Llaneza 6-7 Michal Cendrowski
Leslie Williams 10-9 Steve Hartley
Steve Hartley 8-5 Leslie Williams
Frank Lochner 9-11 Pat McGroin
Pat McGroin 6-6 Frank Lochner
pablo gwilkie 8-7 Mr. Predictor
Mr. Predictor 9-12 pablo gwilkie
Semi finals
Omar Llaneza 1-1 Steve Hartley
Steve Hartley 8-10 Omar Llaneza
Pat McGroin 1-1 pablo gwilkie
pablo gwilkie 7-10 Pat McGroin
Final
Omar Llaneza 1-6 Pat McGroin
Enter newsflash entry