Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
Premier League 2017/18
Champions League 2017/18
1.Bundesliga 2017/18
Europa League 2017/18
Primera División 2017/18
Serie A 2017/18
Ligue 1 2017/18
Football League Champ. 2017/18
Scottish Premiership 2017/18
FA Cup 2017/18
Primeira Liga 2017/18
Argentine Primera División 2017/18
2.Bundesliga 2017/18
Eredivisie 2017/18
DFB Pokal 2017/18
Copa del Rey 2017/18
EFL League One 2017/18
Coppa Italia 2017/18
Rugby Six Nations Champ. 2018
Russian Premier League 2017/18
Belgian Pro League 2017/18
Ekstraklasa 2017/18
Swiss Super League 2017/18
Olympic Games 2018
Austrian Bundesliga 2017/18
Bulgarian A PFG 2017/18
Turkish Süper Lig 2017/18
Olympic Ice Hockey Tourn. 2018
Copa Libertadores 2018
Ukr. Premier League 2017/18
Best of the Rest 2017/18
Danish Superliga 2017/18
NBA 2017/18
Euroleague Basketball 2017/18
CONCACAF Champions League 2017/18
A-League 2017/18
NHL 2017/18
Premier League Darts 2018
Aviva Premiership Rugby 2017/18
European Rugby Champions Cup 2017/18
Super Rugby 2018
Rotterdam Open 2018
Olympic Men's Curling Tourn. 2018
Super League 2018
Copa Sudamericana 2018
Rio Open 2018
Olympic Women's Curling Tourn. 2018
AFC Champions League 2018
Liga MX 2017/18
Handball Champions League 2017/18
Top 14 2017/18
KHL 2017/18
World Grand Prix 2018
MLS 2018
Rugby League Challenge Cup 2018
Formula 1 2018
Pro14 2017/18
Indian Wells Masters 2018
Miami Open 2018
Volleyball Champions League 2017/18
World Sport Highlights 2018
J-League 2018
CAF Champions League 2018
European Darts Open 2018
OFC Champions League 2018
Snooker Welsh Open 2018
NRL 2018
LEN Champions League 2017/18
US College Basketball 2017/18
ETTU Champions League 2017/18
World Women's Curling Champ. 2018
AFL 2018
World Men's Curling Champ. 2018
Campeonato Brasileiro 2018
German Darts Grand Prix 2018
Commonwealth Games 2018
WGC Match Play Championship 2018
Indian Premier League 2018
Major League Baseball 2018
Snooker China Open 2018

Upcoming prediction games (128)
US Masters 2018
German Darts Open 2018
Monte Carlo Masters 2018
Austrian Darts Open 2018
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2018
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2018
European Darts Grand Prix 2018
Ice Hockey World Champ. 2018
Giro d'Italia 2018
Madrid Masters 2018
Dutch Darts Masters 2018
Rome Masters 2018
ECB One-Day Tournament 2018
French Open / Men's singles 2018
French Open / Women's sin. 2018
World Cup 2018
Gibraltar Darts Trophy 2018
Golf US Open 2018
Queen's Club Championships 2018
Danish Darts Open 2018
Men's Hockey Champions Trophy 2018
European Darts Matchplay 2018
Wimbledon / Women's singles 2018
Wimbledon / Men's singles 2018
ECB T20 Cup 2018
Women's Hockey World Cup 2018
Tour de France 2018
Men's European Water Polo Champ. 2018
European Beach Volleyball Champ. / Women 2018
European Beach Volleyball Champ. / Men 2018
Golf British Open 2018
German Open 2018
Canada Masters 2018
European Athletics Champ. 2018
PGA Championship 2018
Cincinnati Masters 2018
Champions League 2018/19
Europa League 2018/19
Tennis US Open / Women's sin. 2018
Tennis US Open / Men's sin. 2018
German Darts Championship 2018
European Swimming Champ. 2018
NFL 2018/19
UEFA Nations League 2018/19
Dutch Darts Championship 2018
Volleyball Men's World Champ. 2018
International Darts Open 2018
Women's Basketball World Cup 2018
Ryder Cup 2018
Volleyball Women's World Champ. 2018
Tennis China Open 2018
Tennis Shanghai Masters 2018
European Darts Trophy 2018
Swiss Indoors 2018
Paris Masters 2018
Women's Hockey Champions Trophy 2018
Men's Hockey World Cup 2018
European Women's Handball Champ. 2018
Big Bash League 2018/19
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
Asian Cup 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Cricket World Cup 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Women's Curling Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Men's Curling Champ. 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Africa Cup of Nations 2019
FIFA Women's World Cup 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
Beach Soccer World Cup 2019
Copa América 2019
Swimming World Champ. 2019
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Men's World Water Polo Champ. 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
Basketball World Cup 2019
Rugby World Cup 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
World Athletics Champ. 2019
World Women's Handball Champ. 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
European Men's Handball Champ. 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
European Athletics Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Africa Cup of Nations 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Confederations Cup 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
Olympic Games 2022
World Cup 2022
European Athletics Champ. 2022
World Men's Handball Champ. 2023
Africa Cup of Nations 2023
Cricket World Cup 2023
Copa América 2023
Request notification for upcoming prediction games

Champions League 2016/17
Champions Cup contest

Group A
1 Omar Llaneza 16 7/7 52 5 1 1
2 Joseph Hiegel 15 7/7 47 5 0 2
3 Wayne Crouch 12 7/7 40 4 0 3
4 Deeko Reid 12 7/7 21 4 0 3
5 SK Tamil 12 7/7 12 4 0 3
6 Steve Hartley 10 7/7 30 3 1 3
7 Loop Andrew 6 7/7 32 2 0 5
8 ererwe ewre 0 7/7 -234 0 0 7
Play-off Round (2nd leg)
Flyer 24-16 Jahiegel
themo 27-23 Andrew Lp
jar_007 15-18 SwissArsenal93
misuspisus 19-18 spider
Round 1
spider 45-37 jar_007
SwissArsenal93 38-46 misuspisus
Jahiegel 34-40 themo
Andrew Lp 45-27 Flyer
Round 2
Flyer 52-47 spider
misuspisus 51-54 Jahiegel
themo 46-0 jar_007
Andrew Lp 45-59 SwissArsenal93
Round 3
jar_007 0-47 Andrew Lp
misuspisus 60-60 themo
Jahiegel 58-56 spider
SwissArsenal93 52-51 Flyer
Round 4
Flyer 48-0 jar_007
Jahiegel 50-41 SwissArsenal93
spider 45-38 themo
Andrew Lp 42-46 misuspisus
Round 5
Andrew Lp 35-45 spider
themo 34-49 SwissArsenal93
jar_007 0-46 Jahiegel
misuspisus 45-39 Flyer
Round 6
Flyer 36-32 themo
Jahiegel 34-33 Andrew Lp
jar_007 0-36 misuspisus
SwissArsenal93 32-36 spider
Group B
1 Kuba Rozpruwacz 18 7/7 20 6 0 1
2 Paul Ward 15 7/7 -9 5 0 2
3 Michal Cendrowski 12 7/7 35 4 0 3
4 Pat McGroin 12 7/7 20 4 0 3
5 Brian Gream 9 7/7 6 3 0 4
6 Z. Trez 9 7/7 -9 3 0 4
7 Michael Richardson 6 7/7 -22 2 0 5
8 Martin Coyle 3 7/7 -41 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
greamb 17-18 Devjvv
CMYBDIS 22-19 MinkyJoe
TrueBlueCFC 23-20 martc
zo.trez 24-16 cendi71
Round 1
cendi71 36-37 TrueBlueCFC
martc 29-30 zo.trez
Devjvv 40-39 CMYBDIS
MinkyJoe 33-29 greamb
Round 2
greamb 33-50 cendi71
zo.trez 44-49 Devjvv
CMYBDIS 51-57 TrueBlueCFC
MinkyJoe 53-39 martc
Round 3
TrueBlueCFC 53-48 MinkyJoe
zo.trez 51-56 CMYBDIS
Devjvv 49-57 cendi71
martc 41-47 greamb
Round 4
greamb 55-33 TrueBlueCFC
Devjvv 47-42 martc
cendi71 42-39 CMYBDIS
MinkyJoe 36-45 zo.trez
Round 5
MinkyJoe 29-49 cendi71
CMYBDIS 48-32 martc
TrueBlueCFC 36-49 Devjvv
zo.trez 49-55 greamb
Round 6
greamb 33-39 CMYBDIS
Devjvv 39-36 MinkyJoe
TrueBlueCFC 39-28 zo.trez
martc 39-35 cendi71
Group C
1 Juani Ordoqui 15 7/7 20 5 0 2
2 Denis tirs 13 7/7 14 4 1 2
3 Jens Peters 12 7/7 8 4 0 3
4 Jose Sanchez 12 7/7 5 4 0 3
5 Denis Zakharov 9 7/7 3 3 0 4
6 Andrew Purdie 9 7/7 -5 3 0 4
7 Dean Michael 9 7/7 -8 3 0 4
8 Derek Lumsden 4 7/7 -37 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
Jens 19-14 Scotty Dog
denice 13-16 dean michael
croata 14-16 Juan Ignacio Ordoqui
tirs 22-18 Familyguy8904
Round 1
Familyguy8904 36-45 croata
Juan Ignacio Ordoqui 38-49 tirs
Scotty Dog 32-41 denice
dean michael 41-38 Jens
Round 2
Jens 47-41 Familyguy8904
tirs 46-46 Scotty Dog
denice 64-51 croata
dean michael 45-38 Juan Ignacio Ordoqui
Round 3
croata 53-50 dean michael
tirs 56-61 denice
Scotty Dog 55-59 Familyguy8904
Juan Ignacio Ordoqui 54-52 Jens
Round 4
Jens 39-45 croata
Scotty Dog 42-59 Juan Ignacio Ordoqui
Familyguy8904 48-42 denice
dean michael 39-44 tirs
Round 5
dean michael 32-43 Familyguy8904
denice 43-53 Juan Ignacio Ordoqui
croata 43-39 Scotty Dog
tirs 38-41 Jens
Round 6
Jens 40-35 denice
Scotty Dog 35-33 dean michael
croata 39-41 tirs
Juan Ignacio Ordoqui 33-26 Familyguy8904
Group D
1 Steve Gillespie 16 7/7 72 5 1 1
2 Mr. Predictor 14 7/7 50 4 2 1
3 Steve Clements 13 7/7 18 4 1 2
4 Mark Ferguson 12 7/7 14 4 0 3
5 Tobias Peters 9 7/7 -33 3 0 4
6 David Barrett 6 7/7 -24 2 0 5
7 Moises Maleiro 6 7/7 -29 2 0 5
8 Vladimir Begliy 6 7/7 -68 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
kaser11 13-19 SuperVlad
dave436uk 16-21 Monsta
Mark F 10-19 stevieg232
Tobinho 0-26 Phil McCraken
Round 1
Phil McCraken 42-28 Mark F
stevieg232 32-34 Tobinho
SuperVlad 41-37 dave436uk
Monsta 36-29 kaser11
Round 2
kaser11 43-44 Phil McCraken
Tobinho 55-54 SuperVlad
dave436uk 42-44 Mark F
Monsta 41-47 stevieg232
Round 3
Mark F 58-49 Monsta
Tobinho 61-60 dave436uk
SuperVlad 54-64 Phil McCraken
stevieg232 41-18 kaser11
Round 4
kaser11 55-46 Mark F
SuperVlad 35-52 stevieg232
Phil McCraken 40-41 dave436uk
Monsta 50-48 Tobinho
Round 5
Monsta 50-50 Phil McCraken
dave436uk 32-51 stevieg232
Mark F 48-17 SuperVlad
Tobinho 37-42 kaser11
Round 6
kaser11 26-32 dave436uk
SuperVlad 17-36 Monsta
Mark F 37-33 Tobinho
stevieg232 35-35 Phil McCraken
Group E
1 Andy Richards 15 7/7 24 5 0 2
2 Piotr Rakoczy 12 7/7 10 4 0 3
3 SERG Afanasyev 12 7/7 7 4 0 3
4 Verena Peters 11 7/7 22 3 2 2
5 Stefan Gubic 10 7/7 -9 3 1 3
6 Galin Tantikov 9 7/7 2 3 0 4
7 Darren Lethem 7 7/7 -32 2 1 4
8 Dmitry Belov 6 7/7 -24 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
Маревец 28-26 galin
Rako92 30-16 Andy
SNICKERS 23-22 Scandinavia
Reni 20-20 DarrenL
Round 1
DarrenL 38-36 SNICKERS
Scandinavia 37-50 Reni
galin 31-39 Rako92
Andy 34-42 Маревец
Round 2
Маревец 48-40 DarrenL
Reni 36-46 galin
Rako92 40-49 SNICKERS
Andy 41-38 Scandinavia
Round 3
SNICKERS 41-57 Andy
Reni 56-44 Rako92
galin 59-52 DarrenL
Scandinavia 44-55 Маревец
Round 4
Маревец 43-49 SNICKERS
galin 44-50 Scandinavia
DarrenL 39-29 Rako92
Andy 51-49 Reni
Round 5
Andy 52-33 DarrenL
Rako92 49-37 Scandinavia
SNICKERS 37-44 galin
Reni 49-40 Маревец
Round 6
Маревец 33-40 Rako92
galin 28-34 Andy
SNICKERS 32-32 Reni
Scandinavia 36-26 DarrenL
Group F
1 Marcel Kay 18 7/7 46 6 0 1
2 Jacek Skawina 13 7/7 18 4 1 2
3 Terry Baker 12 7/7 12 4 0 3
4 valera kibuk 12 7/7 11 4 0 3
5 Frank Lochner 9 7/7 -1 3 0 4
6 pablo gwilkie 9 7/7 -28 3 0 4
7 Michael Mikhailouski 5 7/7 -21 1 2 4
8 Alan O'Brien 4 7/7 -37 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
mkay2884 14-22 bdfyjdbx
Cuishl 19-28 buck
degerlocher 22-15 Menshevick
Warchol 31-19 pato
Round 1
pato 36-34 degerlocher
Menshevick 44-44 Warchol
bdfyjdbx 43-29 Cuishl
buck 41-47 mkay2884
Round 2
mkay2884 58-42 pato
Warchol 51-40 bdfyjdbx
Cuishl 40-51 degerlocher
buck 41-43 Menshevick
Round 3
degerlocher 52-49 buck
Warchol 55-50 Cuishl
bdfyjdbx 54-58 pato
Menshevick 41-51 mkay2884
Round 4
mkay2884 49-40 degerlocher
bdfyjdbx 39-34 Menshevick
pato 42-46 Cuishl
buck 44-39 Warchol
Round 5
buck 44-41 pato
Cuishl 45-45 Menshevick
degerlocher 35-40 bdfyjdbx
Warchol 38-49 mkay2884
Round 6
mkay2884 36-34 Cuishl
bdfyjdbx 36-42 buck
degerlocher 31-37 Warchol
Menshevick 44-45 pato
Group G
1 Aleksey Shalaev 13 7/7 17 4 1 2
2 Reiner Werling 12 7/7 24 4 0 3
3 sergey akvvohinc 12 7/7 12 4 0 3
4 David Smith 12 7/7 -3 4 0 3
5 Igor Deryabin 9 7/7 23 3 0 4
6 Klaus Brunckhorst 8 7/7 10 2 2 3
7 Slavomir Gospodinov 8 7/7 -57 2 2 3
8 Leslie Williams 7 7/7 -26 2 1 4
Play-off Round (2nd leg)
mangoost 28-22 digor
axe 14-14 Slavata75
les2000 21-23 essexguy
werling 18-9 akvvohinc
Round 1
akvvohinc 35-37 les2000
essexguy 40-35 werling
digor 41-38 axe
Slavata75 34-43 mangoost
Round 2
mangoost 51-43 akvvohinc
werling 54-47 digor
axe 49-34 les2000
Slavata75 47-46 essexguy
Round 3
les2000 43-43 Slavata75
werling 56-58 axe
digor 50-59 akvvohinc
essexguy 52-65 mangoost
Round 4
mangoost 41-42 les2000
digor 44-47 essexguy
akvvohinc 43-41 axe
Slavata75 45-37 werling
Round 5
Slavata75 28-47 akvvohinc
axe 27-29 essexguy
les2000 38-45 digor
werling 60-42 mangoost
Round 6
mangoost 38-38 axe
digor 38-0 Slavata75
les2000 39-44 werling
essexguy 36-37 akvvohinc
Group H
1 Fuzinavi Fuz 18 7/7 25 6 0 1
2 Felice Langiu 15 7/7 8 5 0 2
3 Mikael Kirakosyan 12 7/7 41 4 0 3
4 Łukasz Pawłowski 9 7/7 4 3 0 4
5 Duncan Moir 9 7/7 -12 3 0 4
6 KulyBG BG. 9 7/7 -17 3 0 4
7 Renzo Nonis 6 7/7 -9 2 0 5
8 Aleksandar Bekerus 6 7/7 -40 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
everest59 15-14 PanLugo
Fuzinavi Fuz 15-19 Felix73
Romario 15-17 KulyBG
Juvliv Yugoslavia 15-13 Blackhammer
Round 1
Blackhammer 50-41 Romario
KulyBG 35-37 Juvliv Yugoslavia
PanLugo 42-44 Fuzinavi Fuz
Felix73 42-35 everest59
Round 2
everest59 61-46 Blackhammer
Juvliv Yugoslavia 30-43 PanLugo
Fuzinavi Fuz 51-44 Romario
Felix73 53-50 KulyBG
Round 3
Romario 58-54 Felix73
Juvliv Yugoslavia 36-44 Fuzinavi Fuz
PanLugo 47-64 Blackhammer
KulyBG 37-59 everest59
Round 4
everest59 41-43 Romario
PanLugo 40-45 KulyBG
Blackhammer 45-48 Fuzinavi Fuz
Felix73 39-36 Juvliv Yugoslavia
Round 5
Felix73 42-38 Blackhammer
Fuzinavi Fuz 48-40 KulyBG
Romario 30-37 PanLugo
Juvliv Yugoslavia 36-49 everest59
Round 6
everest59 35-36 Fuzinavi Fuz
PanLugo 38-29 Felix73
Romario 37-30 Juvliv Yugoslavia
KulyBG 32-21 Blackhammer
Playoffs
Round of 16
Omar Llaneza 25-25 Piotr Rakoczy
Piotr Rakoczy 24-20 Omar Llaneza
Kuba Rozpruwacz 16-18 Jacek Skawina
Jacek Skawina 24-20 Kuba Rozpruwacz
Juani Ordoqui 19-20 Reiner Werling
Reiner Werling 25-26 Juani Ordoqui
Steve Gillespie 20-12 Felice Langiu
Felice Langiu 15-13 Steve Gillespie
Andy Richards 20-19 Paul Ward
Paul Ward 20-28 Andy Richards
Marcel Kay 19-19 Denis tirs
Denis tirs 26-19 Marcel Kay
Aleksey Shalaev 22-22 Mr. Predictor
Mr. Predictor 20-22 Aleksey Shalaev
Fuzinavi Fuz 15-23 Joseph Hiegel
Joseph Hiegel 20-22 Fuzinavi Fuz
Quarter finals
Piotr Rakoczy 7-9 Jacek Skawina
Jacek Skawina 2-6 Piotr Rakoczy
Reiner Werling 9-8 Steve Gillespie
Steve Gillespie 13-2 Reiner Werling
Andy Richards 8-8 Denis tirs
Denis tirs 10-8 Andy Richards
Aleksey Shalaev 9-5 Joseph Hiegel
Joseph Hiegel 6-8 Aleksey Shalaev
Semi finals
Piotr Rakoczy 0-3 Steve Gillespie
Steve Gillespie 7-5 Piotr Rakoczy
Denis tirs 4-4 Aleksey Shalaev
Aleksey Shalaev 7-5 Denis tirs
Final
Steve Gillespie 0-0 Aleksey Shalaev