Player:
Password:
Create accountReset password
Current prediction games
Premier League 2018/19
Champions League 2018/19
Europa League 2018/19
1.Bundesliga 2018/19
UEFA Nations League 2018/19
Primera División 2018/19
Serie A 2018/19
Scottish Premiership 2018/19
Ligue 1 2018/19
Football League Champ. 2018/19
Argentine Primera División 2018/19
Ekstraklasa 2018/19
Copa Libertadores 2018
NFL 2018/19
FA Cup 2018/19
Formula 1 2018
EFL League One 2018/19
Primeira Liga 2018/19
Eredivisie 2018/19
DFB Pokal 2018/19
MLS 2018
Russian Premier League 2018/19
Copa Sudamericana 2018
2.Bundesliga 2018/19
Belgian Pro League 2018/19
Swiss Super League 2018/19
AFC Champions League 2018
Coppa Italia 2018/19
Copa del Rey 2018/19
Turkish Süper Lig 2018/19
Austrian Bundesliga 2018/19
Campeonato Brasileiro 2018
Bulgarian A PFG 2018/19
Danish Superliga 2018/19
CAF Champions League 2018
Euroleague Basketball 2018/19
Best of the Rest 2018/19
Ukr. Premier League 2018/19
A-League 2018/19
Liga MX 2018/19
J-League 2018
NBA 2018/19
World Sport Highlights 2018
Grand Slam of Darts 2018
World Series of Darts Finals 2018
English Premiership Rugby 2018/19
NHL 2018/19
British Horse Races 2018
European Rugby Champions Cup 2018/19
Snooker Indian Open 2019
US College Football 2018/19
Top 14 2018/19
Snooker International Champ. 2018
Asian Cup 2019
Champions Hockey League 2018/19
Northern Ireland Open 2018
Pro14 2018/19
Handball Champions League 2018/19
Snooker UK Championship 2018
Men's Hockey World Cup 2018
KHL 2018/19
Women's Hockey Champions Trophy 2018
Players Championship Finals 2018
CAF Champions League 2018/19
PDC World Darts Champ. 2019
European Women's Handball Champ. 2018
World Junior Ice Hockey Champ. 2019
Scottish Open 2018
Brisbane International / Men's Singles 2019
Brisbane International / Women's Singles 2019
Volleyball Champions League 2018/19
LEN Champions League 2018/19
US College Basketball 2018/19
Big Bash League 2018/19
ETTU Champions League 2018/19
German Masters 2019

Upcoming prediction games (162)
World Sport Highlights 2019
Liga MX 2018/19
Coupe de France 2018/19
BDO World Darts Champ. 2019
Auckland Open / Women's Singles 2019
Auckland Open / Men's Singles 2019
Sydney International / Women's Singles 2019
Sydney International / Men's Singles 2019
Snooker Masters 2019
Australian Open / Women's sin. 2019
Australian Open / Men's sin. 2019
World Men's Handball Champ. 2019
Copa Libertadores 2019
Rugby League Challenge Cup 2019
CONCACAF Champions League 2019
Cricket World Cup 2019
OFC Champions League 2019
Premier League Darts 2019
Super League 2019
Rugby Six Nations Champ. 2019
Snooker Welsh Open 2019
British Horse Races 2019
Super Rugby 2019
AFC Champions League 2019
Nordic World Ski Champ. 2019
J-League 2019
Biathlon World Champ. 2019
World Table Tennis Champ. / Men's Singles 2019
World Women's Curling Champ. 2019
MLS 2019
Indian Wells Masters 2019
Formula 1 2019
Miami Open 2019
Copa Sudamericana 2019
AFL 2019
Major League Baseball 2019
Indian Premier League 2019
World Men's Curling Champ. 2019
Campeonato Brasileiro 2019
World Snooker Championship 2019
US Masters 2019
Monte Carlo Masters 2019
Ice Hockey World Champ. 2019
Madrid Masters 2019
Giro d'Italia 2019
Rome Masters 2019
PGA Championship 2019
FIFA U-20 World Cup 2019
French Open / Women's sin. 2019
French Open / Men's singles 2019
UEFA European U-21 Champ. 2019
FIFA U-17 World Cup 2019
FIFA Women's World Cup 2019
Golf US Open 2019
Copa América 2019
Africa Cup of Nations 2019
Gold Cup 2019
Beach Volleyball World Champ. / Women 2019
Beach Volleyball World Champ. / Men 2019
Beach Soccer World Cup 2019
ECB T20 Cup 2019
Wimbledon / Women's singles 2019
Wimbledon / Men's singles 2019
Tour de France 2019
UEFA European U-19 Champ. 2019
Men's World Water Polo Champ. 2019
Golf British Open 2019
Swimming World Champ. 2019
Eredivisie 2019/20
Women's EuroHockey Nations Champ. 2019
Belgian Pro League 2019/20
Men's EuroHockey Nations Champ. 2019
Premier League 2019/20
Football League Champ. 2019/20
EFL League One 2019/20
Primera División 2019/20
Coppa Italia 2019/20
Serie A 2019/20
Copa del Rey 2019/20
Canada Masters 2019
Argentine Primera División 2019/20
Cincinnati Masters 2019
DFB Pokal 2019/20
Champions League 2019/20
1.Bundesliga 2019/20
2.Bundesliga 2019/20
Europa League 2019/20
Vuelta a España 2019
Tennis US Open / Men's sin. 2019
Tennis US Open / Women's sin. 2019
Basketball World Cup 2019
European Table Tennis Champ. / Men's Team 2019
European Table Tennis Champ. / Women's Team 2019
European Women's Volleyball Champ. 2019
European Men's Volleyball Champ. 2019
Rugby World Cup 2019
Laver Cup 2019
World Athletics Champ. 2019
Tennis Shanghai Masters 2019
Paris Masters 2019
FA Cup 2019/20
Chess World Cup 2019
World Women's Handball Champ. 2019
Presidents Cup 2019
World Junior Ice Hockey Champ. 2020
World Table Tennis Champ. / Women's Team 2020
World Table Tennis Champ. / Men's Team 2020
European Men's Handball Champ. 2020
African Nations Champ. 2020
Biathlon World Champ. 2020
World Women's Curling Champ. 2020
World Men's Curling Champ. 2020
Ice Hockey World Champ. 2020
ICC World Twenty20 2020
EURO 2020
Men's European Water Polo Champ. 2020
UEFA European U-19 Champ. 2020
Olympic Games 2020
Olympic Women's Football Tourn. 2020
Olympic Men's Football Tourn. 2020
Olympic Women's Handball Tourn. 2020
Olympic Women's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Hockey Tourn. 2020
Olympic Women's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Basketball Tourn. 2020
Olympic Men's Handball Tourn. 2020
Olympic Men's Volleyball Tourn. 2020
Olympic Men's Water Polo Tourn. 2020
European Athletics Champ. 2020
European Swimming Champ. 2020
Ryder Cup 2020
European Women's Handball Champ. 2020
World Junior Ice Hockey Champ. 2021
World Men's Handball Champ. 2021
Nordic World Ski Champ. 2021
Biathlon World Champ. 2021
Ice Hockey World Champ. 2021
Africa Cup of Nations 2021
Confederations Cup 2021
Men's World Water Polo Champ. 2021
Swimming World Champ. 2021
World Athletics Champ. 2021
Rugby League World Cup 2021
World Women's Handball Champ. 2021
World Junior Ice Hockey Champ. 2022
Olympic Games 2022
Olympic Men's Curling Tourn. 2022
Olympic Women's Curling Tourn. 2022
Ice Hockey World Champ. 2022
World Cup 2022
Commonwealth Games 2022
European Athletics Champ. 2022
World Junior Ice Hockey Champ. 2023
World Men's Handball Champ. 2023
Nordic World Ski Champ. 2023
Cricket World Cup 2023
Ice Hockey World Champ. 2023
Copa América 2023
Africa Cup of Nations 2023
Swimming World Champ. 2023
EURO 2024
Request notification for upcoming prediction games

Champions League 2012/13
Champions Cup contest

Group A
1 Lars Keßler 18 7/7 75 6 0 1
2 Michael Mikhailouski 16 7/7 64 5 1 1
3 Klaus Brunckhorst 12 7/7 63 4 0 3
4 Peter Horn 10 7/7 23 3 1 3
5 pablo gwilkie 10 7/7 18 3 1 3
6 Martin Penchev 9 7/7 -25 3 0 4
7 Rick Green 7 7/7 44 2 1 4
8 Mats Krake 0 7/7 -262 0 0 7
Play-off Round (2nd leg)
kessi 35-25 greeny77
einam i nama 0-24 pato
Actionpacked 30-29 axe
wolfstyle 18-38 Menshevick
Round 1
Menshevick 45-33 Actionpacked
axe 44-48 wolfstyle
greeny77 47-0 einam i nama
pato 44-48 kessi
Round 2
kessi 38-45 Menshevick
wolfstyle 19-43 greeny77
einam i nama 0-38 Actionpacked
pato 33-39 axe
Round 3
Actionpacked 37-28 pato
wolfstyle 34-0 einam i nama
greeny77 32-39 Menshevick
axe 31-33 kessi
Round 4
kessi 40-31 Actionpacked
greeny77 36-40 axe
Menshevick 33-0 einam i nama
pato 43-36 wolfstyle
Round 5
pato 51-51 Menshevick
einam i nama 0-45 axe
Actionpacked 40-40 greeny77
wolfstyle 33-49 kessi
Round 6
kessi 41-0 einam i nama
greeny77 39-45 pato
Actionpacked 43-47 wolfstyle
axe 43-28 Menshevick
Group B
1 David Kirkham 18 7/7 20 6 0 1
2 Matt Emulsion 15 7/7 23 5 0 2
3 Mr. Predictor 14 7/7 46 4 2 1
4 Z. Trez 11 7/7 28 3 2 2
5 Olaf Peters 9 7/7 -38 3 0 4
6 Andre Booyens 5 7/7 -17 1 2 4
7 Michal Cendrowski 4 7/7 -17 1 1 5
8 Ryan Stevens 4 7/7 -45 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
Phil McCraken 35-16 King Cobra
Davie.K 25-22 CapeTown
zo.trez 26-17 Emu
cendi71 26-27 pseudo-op
Round 1
pseudo-op 21-50 zo.trez
Emu 44-41 cendi71
King Cobra 37-41 Davie.K
CapeTown 41-41 Phil McCraken
Round 2
Phil McCraken 40-37 pseudo-op
cendi71 40-42 King Cobra
Davie.K 42-32 zo.trez
CapeTown 26-34 Emu
Round 3
zo.trez 29-31 CapeTown
cendi71 35-37 Davie.K
King Cobra 25-30 pseudo-op
Emu 41-34 Phil McCraken
Round 4
Phil McCraken 40-40 zo.trez
King Cobra 27-44 Emu
pseudo-op 35-46 Davie.K
CapeTown 36-41 cendi71
Round 5
CapeTown 34-37 pseudo-op
Davie.K 37-30 Emu
zo.trez 44-42 King Cobra
cendi71 43-57 Phil McCraken
Round 6
Phil McCraken 54-37 Davie.K
King Cobra 33-33 CapeTown
zo.trez 30-30 cendi71
Emu 43-39 pseudo-op
Group C
1 Poacher Man 18 7/7 45 6 0 1
2 Sergey Reznik 15 7/7 9 5 0 2
3 Pieter Swanepoel 12 7/7 14 4 0 3
4 Alex Laskowski 10 7/7 -2 3 1 3
5 Aleksandar Bekerus 9 7/7 -3 3 0 4
6 Manuel Soto 9 7/7 -11 3 0 4
7 Tobias Peters 6 7/7 -9 2 0 5
8 Jonathan Edwards 4 7/7 -43 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
Manueelll 27-23 Gunner-USA
RNik 22-35 4PAWS
marynarz 21-23 Swafin
Tobinho 24-32 Juvliv Yugoslavia
Round 1
Juvliv Yugoslavia 36-38 marynarz
Swafin 42-48 Tobinho
Gunner-USA 32-39 RNik
4PAWS 46-45 Manueelll
Round 2
Manueelll 37-36 Juvliv Yugoslavia
Tobinho 38-43 Gunner-USA
RNik 25-36 marynarz
4PAWS 32-40 Swafin
Round 3
marynarz 31-32 4PAWS
Tobinho 31-41 RNik
Gunner-USA 37-49 Juvliv Yugoslavia
Swafin 36-29 Manueelll
Round 4
Manueelll 45-47 marynarz
Gunner-USA 21-31 Swafin
Juvliv Yugoslavia 31-34 RNik
4PAWS 41-39 Tobinho
Round 5
4PAWS 52-31 Juvliv Yugoslavia
RNik 43-40 Swafin
marynarz 50-50 Gunner-USA
Tobinho 44-48 Manueelll
Round 6
Manueelll 40-50 RNik
Gunner-USA 25-40 4PAWS
marynarz 34-48 Tobinho
Swafin 31-35 Juvliv Yugoslavia
Group D
1 Terry Baker 15 7/7 29 5 0 2
2 Dmitry Belov 13 7/7 53 4 1 2
3 Vladimir Begliy 12 7/7 22 4 0 3
4 Иван Ечев 12 7/7 4 4 0 3
5 Andreas Haupt 9 7/7 -18 3 0 4
6 Frankó Szilveszter 9 7/7 -51 3 0 4
7 Emad Ammari 7 7/7 -16 2 1 4
8 Mark Peters 6 7/7 -23 2 0 5
Play-off Round (2nd leg)
SuperVlad 24-27 buck
echata 16-27 Scandinavia
frankosly 31-11 Mark
Rammstein 23-30 Creep effect
Round 1
Creep effect 35-0 frankosly
Mark 36-35 Rammstein
buck 47-50 echata
Scandinavia 42-38 SuperVlad
Round 2
SuperVlad 43-33 Creep effect
Rammstein 45-40 buck
echata 33-40 frankosly
Scandinavia 41-27 Mark
Round 3
frankosly 0-42 Scandinavia
Rammstein 23-41 echata
buck 40-32 Creep effect
Mark 31-41 SuperVlad
Round 4
SuperVlad 32-40 frankosly
buck 47-42 Mark
Creep effect 35-37 echata
Scandinavia 40-43 Rammstein
Round 5
Scandinavia 36-36 Creep effect
echata 48-35 Mark
frankosly 41-47 buck
Rammstein 37-40 SuperVlad
Round 6
SuperVlad 45-31 echata
buck 40-25 Scandinavia
frankosly 21-24 Rammstein
Mark 38-0 Creep effect
Group E
1 Verena Peters 18 7/7 40 6 0 1
2 Kamil Cendrowski 15 7/7 9 5 0 2
3 Stefan Gubic 13 7/7 9 4 1 2
4 Pathompong Chanwitsathaporn 12 7/7 2 4 0 3
5 Martin Scrivens 7 7/7 -8 2 1 4
6 Jose Sanchez 7 7/7 -14 2 1 4
7 Brian Gream 7 7/7 -22 2 1 4
8 Igor Deryabin 3 7/7 -16 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Kamil Cendrowski 28-25 croata
Reni 30-23 SNICKERS
digor 37-29 greamb
tecden77 16-30 The Grecian
Round 1
The Grecian 46-45 digor
greamb 33-37 tecden77
croata 39-41 Reni
SNICKERS 45-49 Kamil Cendrowski
Round 2
Kamil Cendrowski 42-37 The Grecian
tecden77 43-36 croata
Reni 45-39 digor
SNICKERS 37-35 greamb
Round 3
digor 30-38 SNICKERS
tecden77 32-23 Reni
croata 32-28 The Grecian
greamb 36-35 Kamil Cendrowski
Round 4
Kamil Cendrowski 44-43 digor
croata 40-40 greamb
The Grecian 36-48 Reni
SNICKERS 36-35 tecden77
Round 5
SNICKERS 44-44 The Grecian
Reni 49-38 greamb
digor 51-54 croata
tecden77 41-49 Kamil Cendrowski
Round 6
Kamil Cendrowski 26-37 Reni
croata 37-46 SNICKERS
digor 34-39 tecden77
greamb 42-40 The Grecian
Group F
1 Felice Langiu 15 7/7 22 5 0 2
2 Duncan Moir 15 7/7 19 5 0 2
3 Maurice Roscoe 12 7/7 10 4 0 3
4 Aleksey Shalaev 12 7/7 7 4 0 3
5 Ryan Seechurn 11 7/7 -11 3 2 2
6 Winfried Obmann 7 7/7 7 2 1 4
7 Derek Adam 6 7/7 -18 2 0 5
8 Rainer Baitis 4 7/7 -36 1 1 5
Play-off Round (2nd leg)
Felix73 27-22 mangoost
ryanfx7 8-25 Romario
deeko 12-19 RedArmyRevolution
Rainer 17-36 Schobbepetzer
Round 1
Schobbepetzer 50-34 deeko
RedArmyRevolution 42-40 Rainer
mangoost 48-40 ryanfx7
Romario 33-50 Felix73
Round 2
Felix73 35-27 Schobbepetzer
Rainer 45-40 mangoost
ryanfx7 43-41 deeko
Romario 40-36 RedArmyRevolution
Round 3
deeko 16-26 Romario
Rainer 37-37 ryanfx7
mangoost 34-26 Schobbepetzer
RedArmyRevolution 37-31 Felix73
Round 4
Felix73 36-34 deeko
mangoost 35-32 RedArmyRevolution
Schobbepetzer 42-42 ryanfx7
Romario 41-38 Rainer
Round 5
Romario 36-27 Schobbepetzer
ryanfx7 42-41 RedArmyRevolution
deeko 48-39 mangoost
Rainer 39-46 Felix73
Round 6
Felix73 31-42 ryanfx7
mangoost 42-35 Romario
deeko 39-29 Rainer
RedArmyRevolution 39-36 Schobbepetzer
Group G
1 Pat McGroin 19 7/7 90 6 1 0
2 Galin Tantikov 16 7/7 98 5 1 1
3 Andreas Puhl 15 7/7 102 5 0 2
4 Arthur Silver 12 7/7 90 4 0 3
5 David Regan 9 7/7 71 3 0 4
6 Russel King 5 7/7 -99 1 2 4
7 Petr Sergiones CZ 3 7/7 -154 0 3 4
8 Juani Ordoqui 1 7/7 -198 0 1 6
Play-off Round (2nd leg)
galin 0-0 Sergion
Andreas 22-35 CMYBDIS
rego 23-0 kingblue
Juan Ignacio Ordoqui 0-26 arti00739
Round 1
arti00739 47-36 rego
kingblue 42-34 Juan Ignacio Ordoqui
Sergion 0-54 Andreas
CMYBDIS 43-41 galin
Round 2
galin 38-36 arti00739
Juan Ignacio Ordoqui 0-0 Sergion
Andreas 37-33 rego
CMYBDIS 39-39 kingblue
Round 3
rego 35-38 CMYBDIS
Juan Ignacio Ordoqui 0-39 Andreas
Sergion 0-33 arti00739
kingblue 0-36 galin
Round 4
galin 33-25 rego
Sergion 0-0 kingblue
arti00739 37-38 Andreas
CMYBDIS 43-0 Juan Ignacio Ordoqui
Round 5
CMYBDIS 48-45 arti00739
Andreas 22-0 kingblue
rego 41-0 Sergion
Juan Ignacio Ordoqui 0-49 galin
Round 6
galin 44-39 Andreas
Sergion 0-26 CMYBDIS
rego 33-0 Juan Ignacio Ordoqui
kingblue 0-26 arti00739
Group H
1 Kojo Sika 19 7/7 69 6 1 0
2 Fuzinavi Fuz 13 7/7 14 4 1 2
3 Dixon Pato 12 7/7 49 4 0 3
4 Jens Peters 12 7/7 27 4 0 3
5 Deeko Reid 9 7/7 12 3 0 4
6 Nathan Paul 9 7/7 -9 3 0 4
7 Maciej Smuga 6 7/7 -114 2 0 5
8 Viktor Markov 3 7/7 -48 1 0 6
Play-off Round (2nd leg)
Fuzinavi Fuz 34-33 finesko
spider 24-20 Maciej Smuga
Jens 29-30 Npaul79
kojo barca 28-22 pato_gee
Round 1
pato_gee 39-41 Jens
Npaul79 31-34 kojo barca
finesko 38-44 spider
Maciej Smuga 46-43 Fuzinavi Fuz
Round 2
Fuzinavi Fuz 40-36 pato_gee
kojo barca 45-35 finesko
spider 39-40 Jens
Maciej Smuga 33-28 Npaul79
Round 3
Jens 32-0 Maciej Smuga
kojo barca 40-34 spider
finesko 27-34 pato_gee
Npaul79 38-34 Fuzinavi Fuz
Round 4
Fuzinavi Fuz 39-26 Jens
finesko 28-42 Npaul79
pato_gee 43-39 spider
Maciej Smuga 0-37 kojo barca
Round 5
Maciej Smuga 0-46 pato_gee
spider 55-39 Npaul79
Jens 46-33 finesko
kojo barca 44-44 Fuzinavi Fuz
Round 6
Fuzinavi Fuz 41-38 spider
finesko 26-23 Maciej Smuga
Jens 37-44 kojo barca
Npaul79 35-39 pato_gee
Playoffs
Round of 16
Lars Keßler 14-17 Kamil Cendrowski
Kamil Cendrowski 18-21 Lars Keßler
David Kirkham 13-10 Duncan Moir
Duncan Moir 15-15 David Kirkham
Poacher Man 8-19 Galin Tantikov
Galin Tantikov 6-27 Poacher Man
Terry Baker 21-14 Fuzinavi Fuz
Fuzinavi Fuz 21-28 Terry Baker
Verena Peters 19-0 Matt Emulsion
Matt Emulsion 0-24 Verena Peters
Felice Langiu 21-16 Sergey Reznik
Sergey Reznik 25-19 Felice Langiu
Pat McGroin 23-17 Dmitry Belov
Dmitry Belov 15-14 Pat McGroin
Kojo Sika 18-19 Michael Mikhailouski
Michael Mikhailouski 9-17 Kojo Sika
Quarter finals
Lars Keßler 11-22 David Kirkham
David Kirkham 4-8 Lars Keßler
Poacher Man 17-15 Terry Baker
Terry Baker 5-7 Poacher Man
Verena Peters 10-14 Sergey Reznik
Sergey Reznik 4-7 Verena Peters
Pat McGroin 15-8 Kojo Sika
Kojo Sika 3-5 Pat McGroin
Semi finals
David Kirkham 3-5 Poacher Man
Poacher Man 8-4 David Kirkham
Sergey Reznik 4-4 Pat McGroin
Pat McGroin 4-4 Sergey Reznik
Final
Poacher Man 4-4 Pat McGroin
Enter newsflash entry